Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  593 członków

Hegel Klub
IGNORED

Klub HEGEL


Violet

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, jacm napisał:

Spokojnie bez cişnienia. 

To co Ci wysłałem wygląda na klasyczny wałek. Na prośbę aktualnych zdjęć wysyła uparcie stare z aukcji z przed roku. A na informacje z mojej strony że spokojnie odbiorę je osobiście bo mam po drodze właśnie wracając do domu zamilkł na amen ?.

Także trzeba uważać zdjęcia najlepiej aktualne np z dłonią z dwoma wyprostowanymi palcami poprosić albo coś w tym stylu czego nie da sie z netu pobrać. 

Racja, oszustów w necie coraz więcej, także tak jak mówisz trzeba umiejętnie podejść do tematu bo można się bardzo zdziwić. 

Oferta bardzo fajna, ale w tej sytuacji bez odbioru osobistego nie warto ryzykować. 

Edytowane przez CEzAR21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, CEzAR21 napisał:

Racja, oszustów w necie coraz więcej, także tak jak mówisz trzeba umiejętnie podejść do tematu bo można się bardzo zdziwić. 

Oferta bardzo fajna, ale w tej sytuacji bez odbioru osobistego nie warto ryzykować. 

No pozamykane,, niby,, granice czynią dla przestępców okazję do łatwego zarobku ale spoko nie zamierzam popłynąć. 

Od razu mnie tknęło żeby uważać bo zarzyczył sobie żeby podać maila bo wygodniej będzie się dogadać, a na portalu jest wygodny  komunikator. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jacm napisał:

No pozamykane,, niby,, granice czynią dla przestępców okazję do łatwego zarobku ale spoko nie zamierzam popłynąć. 

Od razu mnie tknęło żeby uważać bo zarzyczył sobie żeby podać maila bo wygodniej będzie się dogadać, a na portalu jest wygodny  komunikator. 

i wszystko po to żeby "wygodnie" cie skroić.... 

Tak jak powiedziales bez ciśnienia. 

Edytowane przez CEzAR21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jacm napisał:

Ale widzę że słuchałeś Trio z basshornami czyli trąb jerychonskich to już wiesz jak nadejdzie koniec świata . 

A właściwie już nadszedł koniec dla reszty świata audio przynajmniej dla nas ?

O to to ?

 

Co do trąb to cały czas zastanawia mnie zjawisko dźwięku własnie jakby trąb z nieba i różnych zjawisk temu towarzyszących. Dzieje to się na całym świecie, w różnym czasie i różnych miejscach np. w 2016 w Jerozolimie:

Nikt do tej pory nie potrafi tego wytłumaczyć, tych nagrań jest pełno na yt z telefonów ludzi którzy tego doświadczyli. Nawet jak dobrze pamiętam to była o tym mowa w naszej telewizji kilka lat temu. 

Edytowane przez CEzAR21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było o końcu to i o początku sa różne teorie. Swoją drogą jest to zajebiscie zabawne jak ktoś mówi tak ja wiem było to tak ?

Tu zawsze pasuje najmądrzejsze zdanie wypowiedziane przez myślącego człowieka,,, wiem że nic nie wiem,,. W tym temacie pasuje jak ulał. 

obraz.png.5a8885e9076e369741f99600716a1af1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoria wybuchu przekonuje mnie tak samo jak ta która mówi że człowiek jest z połączenia małpy i kojota ?

1 minutę temu, artdm napisał:

Jak nie bozia to tuba, a gdzie Hegel ? Odbiegamy od tematu czy się mylę ?

Artdm nie denerwuj się na nas, sobotni poranek, rozkmina przypadkiem się włączyła, rozumiesz. 

Ok, wystarczy, lecimy z Heglem... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek ewoluował z płaza wyszedł na plażę posłuchać właśnie muzyki bo pod wodą gorzej słychać. Wiem bo widziałem to w szkole na obrazku. Ci co słuchają hegla są najwyżej oczywiście rozwinięta forma tego płaza ma się rozumieć. 

Kuźwa niewygodnie sie pisze tymi pozostałościami płetw. Muszą ewoluować te palce do telefonów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, artdm napisał:

Nad językiem ojczystym bym jeszcze na Twoim miejscu popracował i nie chodzi tylko o ostatni wpis.

artdm jesteś niekonsekwentny w swych słowach, miało być już o heglu.

Wiem, że to nie do mnie, ale nie mogłem się powstrzymać.

Luzik, jest sobota, dziś można zarwać nockę przy muzyce, cieszmy się ?

Edytowane przez CEzAR21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rusz Pana Jacka a wierny pies Cezar odszczeknie, tyknij pieska a pan weźmie go w obronę. W trójcy świętej jest też niejaki zorro, ale to facet na trochę innym poziomie i pierdołami się nie zajmuje. Tyle niemerytorycznie, gdyby ktoś przypadkiem jeszcze tych klubowych zależności nie zauważył. A teraz już tylko o Heglach. Zmieniał może ktoś bezpieczniki w swoich maszynach ? Czy jest progres wart zachodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, artdm napisał:

Nad językiem ojczystym bym jeszcze na Twoim miejscu popracował i nie chodzi tylko o ostatni wpis.

Jórz pszeczytałem cały złofnik ortokrawiczny.  

Moszesz mi sprawcić wypracowanie ?

dzisiaj-jak-wracalam-ze-szkoly_2016-12-29_19-35-48.jpg

5 minut temu, artdm napisał:

Rusz Pana Jacka a wierny pies Cezar odszczeknie, tyknij pieska a pan weźmie go w obronę. W trójcy świętej jest też niejaki zorro, ale to facet na trochę innym poziomie i pierdołami się nie zajmuje. Tyle niemerytorycznie, gdyby ktoś przypadkiem jeszcze tych klubowych zależności nie zauważył. A teraz już tylko o Heglach. Zmieniał może ktoś bezpieczniki w swoich maszynach ? Czy jest progres wart zachodu ?

Hamuj się bucu możemy żartować ale za nazywanie kolegi psem załatwię Ci chętnie bana. Więc siedź cicho sprawdzaj sobie grzecznie pisownie i nie odszczekuj. 

Edytowane przez jacm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUC Ktoś mrukowaty, raczej małomówny, sprawiający wrażenie nieprzyjemnego i niesympatycznego, bardzo często ze skwaszoną gębą. 

Zastosuj także,, raczej małomówny,, będziesz chodzącym przykładem znaczenia tego słowa przy okazji mniej będziesz męczył ucho. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezar dawałeś Psu komendę aport albo daj głos? bo strasznie ujada bidulek. 

Tak sobie tłumaczysz wyzywanie ludzi od psów że to wchodzenie na ego? Sorka stary mogę na to nasikac ciepłym moczem musisz się bardziej postarać. 

Naucz się tylko chłopcze że jak obrażasz  przyjaciół to możesz dostać co sam dajesz. 

To jak już ogarniesz te pisownie bo narazie to chyba w tym siedzisz. Tak to wygląda to zachowanie nawet na podstawówkę. 

 

Edytowane przez jacm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, artdm napisał:

Rusz Pana Jacka a wierny pies Cezar odszczeknie, tyknij pieska a pan weźmie go w obronę. W trójcy świętej jest też niejaki zorro, ale to facet na trochę innym poziomie i pierdołami się nie zajmuje. Tyle niemerytorycznie, gdyby ktoś przypadkiem jeszcze tych klubowych zależności nie zauważył. A teraz już tylko o Heglach. Zmieniał może ktoś bezpieczniki w swoich maszynach ? Czy jest progres wart zachodu ?

Mi odjęło mowę...

artdm chłopie co się z tobą porobiło? Mimo że czasem narzekasz szczerze ci powiem, że nawet cie lubiłem bo jesteś od dawna w tym klubie a ty uważasz że za mną ogon chodzi? 

Sorry czlowieku, ale nie zkumales zupełnie nic a psa to masz co najwyżej na podwórku. 

Powiem tak, ja też potrafie pisać twoim językiem więc przemysl sprawę na spokojnie. 

Edytowane przez CEzAR21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, zoromoto napisał:

Zrobiło się dość nieprzyjemnie...

Wszystko było by w porządku gdyby admin trzymał rękę na pulsie i reagował w porę na zbyt daleko idące "wywody"... 

 

Czy ja wiem zaraz nieprzyjemnie. Musiałby chłopak mieć rację to trzeba było by go przeprosić co nawet grzecznie Cezar zrobił choć nie uważam że był ku temu jakikolwiek powód. A że Panna wyjechała zaraz z psami to jest z niego mówiąc po młodzieżowemu beka. A jak jeszcze na obrażanie innych panna stosuje kobieca logikę odwracania kota ogonem to wyjechał z Ego, tylko zapomniał że tamta stroną musi się obrazić. Mężczyzn czy facetów czy kolegów z taka logika nie mam więc domniemam ze na Jego konto włamała się jakaś laska z gimbazy i zaraz gość przeprosi, tak przynajmniej robiłem ja jak się najebałem i ubliżałem innym bez powodu ?

Przy czym niech przeprosi za swoje zachowanie, mnie nie musi umiem sobie z tego zrobić bekę. Cezar też nie nadaje na tak niskim poziomie. 

Edytowane przez jacm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, CEzAR21 napisał:

Mi odjęło mowę...

artdm chłopie co się z tobą porobiło? Mimo że czasem narzekasz szczerze ci powiem, że nawet cie lubiłem bo jesteś od dawna w tym klubie a ty uważasz że za mną ogon chodzi? 

Sorry czlowieku, ale nie zkumales zupełnie nic a psa to masz co najwyżej na podwórku. 

Powiem tak, ja też potrafie pisać twoim językiem więc przemysl sprawę na spokojnie. 

Pamiętasz podobnie paul zaczynał im my grzeczniej tym koleś bardziej sapal. Dlatego teraz robię szybsze sprawdzam pisze od razu w ich języku. Jak nie ma refleksji jest najlepsza funkcja na tym forum. Czy dodać do,, ignorowanych,,. 

 Narazie nie dodaje bo już byłem świadkiem na tym forum jak gośc w południe odstawiał podobne wpisy a potem wyszlo że popijał i wyszło że wina nałogu i gość potrzebował pomocy.  Ale jak ten przyzna że na trzeźwo i na poważnie to bedzie miał swoją święta trójce misiek paul i Artdm u mnie w ignorowanych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, jacm napisał:

Pamiętasz podobnie paul zaczynał im my grzeczniej tym koleś bardziej sapal. Dlatego teraz robię szybsze sprawdzam pisze od razu w ich języku. Jak nie ma refleksji jest najlepsza funkcja na tym forum. Czy dodać do,, ignorowanych,,. 

 Narazie nie dodaje bo już byłem świadkiem na tym forum jak gośc w południe odstawiał podobne wpisy a potem wyszlo że popijał i wyszło że wina nałogu i gość potrzebował pomocy.  Ale jak ten przyzna że na trzeźwo i na poważnie to bedzie miał swoją święta trójce misiek paul i Artdm u mnie w ignorowanych. 

Coś w tym jest, im grzeczniej tym bardziej śmiałe słowa lecą z drugiej strony. Nie wiem może to brak dystansu, może za bardzo się człowiek nakręca bo coś go trapi, nie bede gdybał, ale bardzo poważnie mówiąc, nie spodziewałem się tego po nim. 

Poczekamy, zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas, by Hegel wrzucił coś nowego na rynek, żeby panowie mieli o czym pisać, bo na razie kocopoły jakieś o wybuchach, boziach i innych pierdach.

 

 

 

17 godzin temu, jacm napisał:

Wolę jednak ufać temu czemuś wewnątrz tym bardziej że za nic to sie nigdy nie myli, za to rozum non stop ?

Sumieniu?

??????

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada może ktoś lub słyszał nowy przedwzmacniacz Hegla V10? Mam zamiar sobie go sprawić w niedługim czasie. Tylko pozostaje pytanie jaki gramofon będzie dobrym partnerem no oczywiście z H390.

Edytowane przez shiver07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testował może ktoś swojego Hegla H390 na 99 volume? Ostatnio słuchałem muzy i palec mi pojechał w prawa stronę i tylko zobaczyłem na wyświetlaczu liczbę 99. Od razu wpadłem w panikę nie zdąrzyłem złapać za pilot żeby wyciszyć. Trwało to może 3 sekundy. Był taki hałas myślałem, że kolumny wylecą przez okno. Naszczęście głośniki są całe wytrzymały uff.... Także panowie przestroga ustawcie sobie maksymalną głośność ja już to zrobiłem na 60 tak na wszelki wypadek. Nigdy świadomie bym tego nie zrobił ale polecam wszystkim niezłe doświadczenie.

Edytowane przez shiver07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CEzAR21 napisał:

artdm chłopie co się z tobą porobiło? Mimo że czasem narzekasz szczerze ci powiem, że nawet cie lubiłem bo jesteś od dawna w tym klubie a ty uważasz że za mną ogon chodzi? 

Dla mnie pies nie jest określeniem w żaden sposób negatywnym czy obraźliwym, powiem więcej kocham psy. Chodziło tylko i wyłącznie o określenie relacji. Jeśli Cię to obraziło to oczywiście przepraszam. Zdania jednak nie zmieniam, Wasza relacja to bezrefleksyjne klepanie się po plecach. Brak mi krytycznego, obiektywnego spojrzenia. Nie zamierzam też odpowiadać na żadne zaczepki, dla mnie komunikacja w stylu, ty mi tak to ja ci tak jest mi zupełnie obca. I na tym skończę temat, niezależnie od Waszego odbioru mojej postawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shiver07 napisał:

Posiada może ktoś lub słyszał nowy przedwzmacniacz Hegla V10? Mam zamiar sobie go sprawić w niedługim czasie. Tylko pozostaje pytanie jaki gramofon będzie dobrym partnerem no oczywiście z H390.

Zamierzam niebawem wybrać się do Hifi Klubben na odsłuch tego pre-ampu. Niestety nie ma możliwości wypożyczenia i niestety chłopaki nie mają w zwyczaju "wygrzewać" cokolwiek nowego ale ciekawość na tyle mnie zrzera ze nie będę czekał ? Skrobnę oczywiście jakie wrażenia... 

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.