Skocz do zawartości
IGNORED

PRL audio hi-fi


excel

Rekomendowane odpowiedzi

no to jak juz tylko za to wznosic toasty, to też, za dwa miliony bezrobotnych, za trzy milionych emigrantów zarobkowych, za 5 milionów przedwczesnych emerytów... Za "brygady" utylizacyjne żebraków grzebiących po osiedlowych śmietnikach.

Bądżmy bardziej szczegółowi i konsekwentni w toastach :lol:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- koszmar ? jaki koszmar ? nie mąć Stary młodym w głowach - były minusy ale i plusy, rzeczywistość nie jest czarno - biała. Obecnie dla mnie koszmarem są te wszystkie durne telenowele nadawane w czasie największej oglądalności, a filmy wartościowe nadawane w nocy i to wszystko za państwowe, czyli nasze pieniądze. Mam swój pokój ale na obiad muszę wejść do głównego i katować się "modą na sukces" czy innym badziewiem - odbiera mi to apetyt ! powoduje stres !

I dlatego wbrew powszechnie panującej modzie na 50 cali w salonie, u nas telewizor stoi w małym pokoju. Ja w zasadzie nic nie oglądam, żona też nie. Córka czasami obejrzy jakąś bajkę czy program przyrodniczy. Dla mnie TV nie istnieje.

Życie bez huczącego non-stop telewizora jest cudowne :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

były minusy ale i plusy

To może wymień parę plusów, bo jakoś ich nie znajduję. Żaden plus nie był dziełem władzy ludowej, a raczej tego, że coś się władzy nie udało.

telenowele nadawane w czasie największej oglądalności

Telenowele pojawiły się jeszcze w PRLu i pół Polski siadało przed telewizorami, by przez pół godziny obserwować, jak Isaura wraz ze swymi towarzyszami stojąc w dekoracji pod nazwą "dżungla" rozprawiają o tym, że trzeba uciekać, bo zły Leoncio jest tuż tuż. Oczywiście po półgodzinnej dyskusji na ten temat, Leoncio zjawiał się.

O ile się orientuję, jedynym krajem bez telenowel jest Korea Północna, a to dlatego, że tam są same audycje ku czci boga-ojca, boga-syna i obecnie boga-wnuczka. Choć na swój sposób to też telenowela - nic się nie dzieje, same słowa.

Gdyby PRL nie upadł, to i tak byłyby telenowele, ba - nawet tuż po Isaurze była rodzima jakaś, choć tytułu nie pamiętam.

Mam swój pokój ale na obiad muszę wejść do głównego i katować się "modą na sukces" czy innym badziewiem

I to jest dowód na wspaniałość PRLu? Że po prostu nie dostarczał (choć to nie do końca prawda) twojej żonie czegoś, co lubi? To nawet nie jest problem polityczny, ale raczej kwestia relacji w związku.

Telewizory mają wyłączniki, a na dodatek większość z nas ma do dyspozycji kilkadziesiąt rozmaitych programów do wyboru. Nie ma przymusu oglądania telenoweli.

Przypomnę, że były czasy, gdy mieliśmy tylko jeden program i jeśli nadawano właśnie wielogodzinne przemowy z posiedzenia KC PZPR, to nie było innej stacji do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak juz tylko za to wznosic toasty, to też, za dwa miliony bezrobotnych, za trzy milionych emigrantów zarobkowych, za 5 milionów przedwczesnych emerytów... Za "brygady" utylizacyjne żebraków grzebiących po osiedlowych śmietnikach.

Bądżmy bardziej szczegółowi i konsekwentni w toastach :lol:

2+3+5=10. 40-10=30.

Wznoszę toast za 30 mln zadowolonych (milczącą większość).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

za 5 milionów przedwczesnych emerytów

Ci zapewne są zadowoleni i być może kochają PRL. Przecież to PRL dał wcześniejsze emerytury nauczycielom, górnikom, milicjantom, żołnierzom... Wobec ujemnego przyrostu naturalnego należało to zlikwidować, ale kolejne rządy nie miały odwagi. Nie dziwię się nawet.

za trzy milionych emigrantów zarobkowych

Ilu byłoby emigrantów, gdyby w PRL można było dostać pszport? A dziś, po prostu mamy możliwość wyboru. Znam wielu młodych ludzi, którzy wyjeżdżają bo dla nich już granice nie mają znaczenia. Potrafią się zaaklimatyzować wszędzie. Ale znam także takich, którzy wolą mniejsze zarobki tutaj, bo nie potrafią się dostosować do innych warunków. Nikt nikogo nie wyrzuca - ludzie muszą być sami odpowiedzialni za swój los. Nadzorca nie przyniesie już

za dwa miliony bezrobotnych

michy z brukwią i kaszą.

Bardzo często z własnej woli. Tak naprawdę pracujących na czarno lub szaro. Pracujących za granicą. Albo też zwyczajnie uchylających się od pracy.

Za "brygady" utylizacyjne żebraków grzebiących po osiedlowych śmietnikach

Zaproś jakiegoś do siebie, skoro się tak użalasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproś jakiegoś do siebie, skoro się tak użalasz.

 

No wiesz? To było poniżej pasa. Ciekawe, co gościu odpisze. .

 

Nawiasem mówiąc, witam w szeregach. Już myslałem, że jestem tutaj sam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

No wiesz? To było poniżej pasa.

Ja po prostu znam to środowisko, w swych rozlicznych zajęciach miałem do czynienia z takimi.

Zresztą całkiem niedawno proponowałem dwóm panom śmietnikarzom zajęcie jedni pokręcili nosem (godzina pracy na 2 = 40 zł), a drudzy w ogóle mnie wyśmiali. A że wypić lubią, to i problemy ich lubią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizory mają wyłączniki, a na dodatek większość z nas ma do dyspozycji kilkadziesiąt rozmaitych programów do wyboru. Nie ma przymusu oglądania telenoweli.

 

Rozmaitych? Chyba żartujesz. Ta sama, niskich lotów papka, tania sieczka dla idiotów. Wyłączniki? Jest lepszy sposób. Otwierasz okno i wywalasz telewizor. Pamiętasz programy za PRL-u? Tam nie było Drzyzgi, Szymona Majewskiego Show, Jaka to melodia, czy innych, podobnych, plastikowych koszmarów ze sztucznymi oklaskami w tle. Nawet płatne stacje komercyjne nadają tanie gówno. Tylko TVP Kultura pokazuje dziś coś, co warto obejrzeć. No, może nie tylko, ale bardzo trzeba uważać. Dziś telewizja służy jedynie sprzedaży produktów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wymień parę plusów, bo jakoś ich nie znajduję

narkotyki, religia w szkołach, ustawa antyaborcyjna, obsada stanowisk przez partyjnych kolesiów bez kwalifikacji bardziej bezszczelna jak za PRL, cd się panoszy, a jak gra reprezentacja ? to nie są orły Górskiego, raczej niedźwiedzie Smudy - tych minusów i plusów starczy w razie czego na wiele postów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

excelvinyl winylmania blog szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak gra reprezentacja ? to nie są orły Górskiego,

 

O! Tego zapomniałem napisać. Był jeszcze Wyścig Pokoju. Wszyscy tym żyli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ "excel"u to zawsze było jest i zwsze będzie. Czasy, technika się zmieniają, ludzie bardzo powoli. Jak w piosence Trojanowskiej "tyle samo prawd ile kłamstw rządzi calym Światem tym" :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wędliny były dużo lepsze, lumpy nie zaczepiały mnie prosząc "uprzejmie" o papierosa, w tv "Kabaret Starszych Panów" a teraz Doda, lepiej się jeździło, bo drogi były bardziej puste, okazje zabierały mimo iż nie byłem długonogą blondyną, łatwiej było znaleźć czwartego do brydża itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

excelvinyl winylmania blog szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam to wszystko to wydaje mi sie ze mamy tutaj paru 'towarzyszy'! Polska TV z czasow PRL dobra? To chyba jakies jaja. W PRL nawet taka 'Sonda' byla ocenzurowana. Przeciez to byla indoktrynizacja na calego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, czytam, czytam i widzę, że najwyraźniej niektórym to pasowało:

Chiba PRL był git, tylko ja miałem pecha:))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-15186-0-48919400-1330711707_thumb.jpg

post-15186-0-12413000-1330711756_thumb.jpg

post-15186-0-44593500-1330711779_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, czytam, czytam i widzę, że najwyraźniej niektórym to pasowało:

Chiba PRL był git, tylko ja miałem pecha:))))

A Gornickiego pamietasz? Super zdolny i inteligentny facet ale menda jakich malo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Gornickiego pamietasz? Super zdolny i inteligentny facet ale menda jakich malo.

Coś jak przez mgłę, nie bardzo. Generalnie, to bym ich wszystkich odznaczył, a na drugi dzień w nagrodę do kołchozu wysłał. Tak do końca życia.

Pozdro,

Yul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jak przez mgłę, nie bardzo. Generalnie, to bym ich wszystkich odznaczył, a na drugi dzień w nagrodę do kołchozu wysłał. Tak do końca życia.

Pozdro,

Yul

Pisal naprawde dobre ksiazki. Polecam np. 'Ballade hotelowa' albo 'Opowiesci zdyszane'. W pewnym sensie 'zmarnowany' talent. Pewnie gdyby zyl w normalnym kraju to by Pulitzera za cos dostal.

Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2+3+5=10. 40-10=30.

Wznoszę toast za 30 mln zadowolonych (milczącą większość).

O 40 milionów się już nas zrobiło. To chyba wykonałeś plan wzrostu demograficznego Edwarda Gierka z jego modelem rodziny 2+2.

 

Napisano dziś, 14:49

Użytkownik Arku dnia 02.03.2012 - 13:39 napisał

za 5 milionów przedwczesnych emerytów

 

Ci zapewne są zadowoleni i być może kochają PRL. Przecież to PRL dał wcześniejsze emerytury nauczycielom, górnikom, milicjantom, żołnierzom... Wobec ujemnego przyrostu naturalnego należało to zlikwidować,

jakaś niepamięć na twe zwoje padła. Wczesniejsze emerytury i przedemerytury to były tak zwane wałęsówki, czyli ukrywanie hiperbezrobocia.

 

Co do ujemnego przyrostu naturalnego to jak już będziecie znosic te toasty z toptwentym ustalcie jedną wersje propagandową bo jemu się jednak rozmnożylismy do 40 mln.

 

Użytkownik Arku dnia 02.03.2012 - 13:39 napisał

za dwa miliony bezrobotnych

 

michy z brukwią i kaszą.

Bardzo często z własnej woli. Tak naprawdę pracujących na czarno lub szaro. Pracujących za granicą. Albo też zwyczajnie uchylających się od pracy.

"uchylających sie od pracy" bardzo fajne okreslenie rodem w PRLu. Mówiłem już że jesteś homosowietikus ? I nie pomyliłem się. PRL w tobie siedzi głeboko i dopiero ziemia go z Ciebie wyciągnie.

 

Użytkownik Arku dnia 02.03.2012 - 13:39 napisał

Za "brygady" utylizacyjne żebraków grzebiących po osiedlowych śmietnikach

 

Zaproś jakiegoś do siebie, skoro się tak użalasz.

W imię Twoich toastów, moze się zdarzyć że to oni będą zapraszac mnie do siebie. Szkoda bardzo że masz wałęsówke i już wszystko w dupie ale może twoje dzieci spotka to szczęscie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów Ci stawiam StaryM.

uważaj bo jak mu sie spodoba to wg swojego mniemania "o tym środowisko" zacznie chodzic po smietnikach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

Tam nie było Drzyzgi, Szymona Majewskiego Show

Nazwisko Majewski kojarzę, to taki głupek co robił przed wyborami happeningi polityczne. A co to jest Drzyzga? Nazwa jakiegoś programu? Może Drzazga? Telewizji prawie nie oglądam. Jakiś czas temu oglądałem TVN24, ale jak się z tego zrobiło Smolensk24, to przestałem. Wiadomości z rzadka obejrzę to tu to tam. Newsów poczytam trochę w sieci. Radia więcej słucham - Jedynka, Czwórka. Obejrzę coś z VOD, jeśłi dobre. Czasem jakieś filmy. Kryminałki pasjami lubię, ale jak z CSI zrobili program edukacyjny dla przedszkolaków o poprawności politycznej, przestałem oglądać.

narkotyki, religia w szkołach

Żartujesz. Pierwszego jointa wypaliłem na Jasnej Górze 15 sierpnia 77. Mogę się przyznać, bo to już przedawnienie objęło. ;)

Plagi społeczne istniały i będą istniały. Wtedy za to wszyscy chlali od małego. Do nieprzytomności. Jak myślisz skąd się wzięło sprzedawanie alkoholu od 13:00.

obsada stanowisk przez partyjnych kolesiów

Wtedy innych nie było. Dziś dotyczy to góry, wtedy nawet stanowiska babci klozetowej.

a teraz Doda

I to jest wina Tuska? Solidaruchy ci zawiniły? Niestety, to nie ma nic wspólnego z systemem politycznym, ale z ogólną modą. Nota bene mój ojciec o Niemenie mawiał, że "drze ryja, jak by mu obcęgami jaja ściskali", o Beatlesach to już nei zacytuję nawet. Był przekonany o całkowitym upadku kultury, bo mi się "Traviatta" nie spodobała. O tempora o mores.

lepiej się jeździło, bo drogi były bardziej puste

I tu cię mam. Tobie było fajnie, bo miałeś puste drogi, a gliniarze przeważnie nie mieli radarów, a jeśłi, to i tak cię nie dogonili?

A te tysiące ścisnięte jak śledzie w śmierdzących ropą jelczach? Marznący godzinami na przystankach, autobus może przyjedzie, a może nie, a może nie zabierze, a może czekających na przystanku żonę i męża rozdzieli. Widziałem - kobietę pan szofer i władca wpuścił, a jej męża wypchnął. Chciała więc wysiąść, to jej kazał "ryj zamknąć, bo on tu pracuje". Pan życia i śmierci.

No ale szosy były prawie puste, więc wspominasz mile.

Problemem takich jak ty, jest to, że wam było dobrze.. A teraz innym się poprawiło, więc was to wkurza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmaitych? Chyba żartujesz. Ta sama, niskich lotów papka, tania sieczka dla idiotów. Wyłączniki? Jest lepszy sposób. Otwierasz okno i wywalasz telewizor.

Telewizora dzisiaj nikt nie wyrzuci. Bezrobotni i emeryci muszą czyms wypełnić czas. Telewizory to się w PRLu wyrzucało jak dziennik telewizyjny leciał. Naprawde gosciu telewizor wyciepnał przez okno.

Za to jak reproezentacja grała przeciwko Anglii to znajmony ojca złamał krzesło.

 

Dzisiaj ludzie dostali to czego chcieli - zaden się nie podnieci meczem - no czyma jak małysz skacze albo kowalczyk biegnie ale to dwójka bo na jedenastke za cienki kapitalizm mamy. I nawet nikt TVprzez okno nie wyrzuci. Ot taki kraj umysłowych zombie karmionych papką medialną i wypierdzających dziury w kanapie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za PRL-u drogi były puste, bo nie było benzyny :) Można było pchać samemu albo z sąsiadem po tych...drogach pustych. Na Białorusi drogi nadal puste, w Korei Płn. mają jeden pojazd - ten karawan do przewozu zwłok I Sekretarza przez cały dzień, naookoło miasta, w śnieżycę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

Wczesniejsze emerytury i przedemerytury to były tak zwane wałęsówki, czyli ukrywanie hiperbezrobocia.

Jak zaczynałem pracę w 79 to wiedziałem, że czeka mnie emerytura po 30 latach (byłem nauczycielem). O Wałęsie to mało kto słyszał wtedy. Mój starszy kuzyn wojskowy był już na emeryturze po 15 latach. Tak, nie całej, ale miał świetną fuchę w wojskowym budownictwie, więc kto by nie przyjął dodatkowo 50% wojskowej emerytury za free. O Wałęsie to się on dowiedział rok później.

"uchylających sie od pracy" bardzo fajne okreslenie rodem w PRLu.

Specjalnie for you, bo lubisz PRL. Ja to mówię na to nieroby.

zaden się nie podnieci meczem

W PRLu też miałem w dupie biegających po trawniku 22 facetów. Nie ma w tym nic politycznego. Jednych interesuje, innych nie.

 

Sorry, tobie po prostu żal młodości i idealizujesz to szambo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisal naprawde dobre ksiazki. Polecam np. 'Ballade hotelowa' albo 'Opowiesci zdyszane'. W pewnym sensie 'zmarnowany' talent. Pewnie gdyby zyl w normalnym kraju to by Pulitzera za cos dostal.

Ja mam inną opinię o Górnickim - kawał drania i karierowicza - wazelinował ustrój bardziej niż dziś Hofman prezesa - pamiętam, że w radiu przekonywał nas, że udane lądowanie na Księżycu to w gruncie rzeczy przypadek i amerykanom się udało, ryzykowali życie astronautów i w ogóle są be, a w jednej swojej książce pisał, jak w jakimś hotelu w Ameryce bał się tknąć napojów i alkoholi z pokojowej lodówki, bo miał małe diety, a przy wyjeździe okazało się, że to wszystko było darmo, bo wliczone do rachunku ! Kabotyn jeden, który jeździł za granicę za wazelinę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

excelvinyl winylmania blog szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczynałem pracę w 79 to wiedziałem, że czeka mnie emerytura po 30 latach (byłem nauczycielem).

No to miałeś może nawet pensum 36h a nie jak w kapitalizmie 20h tygodniowo i stawke godzinową dwa razy lepsza od akordowca z nadgodzinami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inną opinię o Górnickim - kawał drania i karierowicza - wazelinował ustrój bardziej niż dziś Hofman prezesa - pamiętam, że w radiu przekonywał nas, że udane lądowanie na Księżycu to w gruncie rzeczy przypadek i amerykanom się udało, ryzykowali życie astronautów i w ogóle są be, a w jednej swojej książce pisał, jak w jakimś hotelu w Ameryce bał się tknąć napojów i alkoholi z pokojowej lodówki, bo miał małe diety, a przy wyjeździe okazało się, że to wszystko było darmo, bo wliczone do rachunku ! Kabotyn jeden, który jeździł za granicę za wazelinę.

Zgoda, ale talent to on mial. Chcialbym zobaczyc jego 'teczke'. Na pewno musial oplacic sie 'mytem', cos za cos. Niestety w stanie wojennym zeszmacil sie do konca.

Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PRLu też miałem w dupie biegających po trawniku 22 facetów. Nie ma w tym nic politycznego. Jednych interesuje, innych nie.

A co to ma dorzeczy??? Gdzies pisałem o polityce ? To Twoje czerwienia zalane oczy widza wszędzie politykę. Wtedy przynajmniej naszą reprezentacje na świecie znali jak i polską wódkę.

A teraz to tylko wyplataczy koszy wiklinowych na Expo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 33

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.