Skocz do zawartości
IGNORED

Blue Ray jako transport CD ?


max720
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest to dobry pomysł ? Bedzie podpiety pod DAC-a Young . Zależy mi na wyjściu coaxial . Nie myśle o wydaniu 5k :) na Oppo .

Jakie jest wasze zdanie i propozycje najciekawszych maszyn .

 

Pozdrawiam .

Maciej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzywam jako transportu pioneer bdp 51 fd ,dla mnie gra na wystarczajacym poziomie,jedyny minus ,dlugo zczytuje plyty,pozdrawiam.

ps.sam z siebie tez gra niezle,dac WM 8740 x 2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomecki_es
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zastosować odtwarzacz Blu Ray jako transport, aby jednak wykorzystać jakość jaką daje Ci M2Tech Young, poszukać urządzenia wyposażonego w dobry transport. W przypadku bardziej budżetowych odtwarzaczy BD moim zdaniem najwiecej daje Pioneer (np. BDP-LX55).

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzywam jako transportu pioneer bdp 51 fd ,dla mnie gra na wystarczajacym poziomie,jedyny minus ,dlugo zczytuje plyty,pozdrawiam.

ps.sam z siebie tez gra niezle,dac WM 8740 x 2.

 

 

Mam ten sam model - ze starym firmware faktycznie mulił się niesamowicie i brakowało mu paru podstawowych funkcji. Po wgraniu najnowszego (ver. 1.72) jest o wiele, wiele lepiej - trochę trwa samo włączenie, ale podczas pracy trudno uwierzyć, że to ten sam odtwarzacz.

 

 

Jako transport dla płyt CD, sprawdza się bez zarzutu - po dodaniu rDaca, gra porównywalnie do odtwarzaczy CD za 3-4 tys. - w każdym razie ja nie słyszę na tyle istotnych różnic, żeby warto było zawracać sobie nimi głowę. Według mnie, jakikolwiek przyzwoitej jakości odtwarzacz Blu ray sprawdzi się w roli transportu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tengu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie konkretnie zmiany w dźwięku zaszły po dodaniu R-daca i z jakim odtwarzaczem z zakresu 3-4 tys porównywałeś?

 

Różnica nie jest dramatyczna, ale zauważalna - równowaga tonalna jest praktycznie taka sama, ale z wykorzystaniem wbudowanego DACa Pioneera,dźwięk jest trochę przygaszony - jak zza kotary. Z rDaca dźwięk (korzystając z "poetyki" recenzentów audio) jest "rysowany cieńszą kreską" - słychać więcej "przeszkadzajek", ale nie odnosi się wrażenia, że równowaga tonalna jest przesunięta w górę. Górna część pasma jest jest lekko zaokrąglona przy jednoczesnym zachowaniu rozdzielczości na bardzo dobrym poziomie. Według mnie, na tym poziomie cenowym, wzrost jakości nie jest już tak duży jak na to wskazuje wzrost ceny - jednak jeśli kogoś stać, to można się skusić :)

 

Gdy rozważałem zakup osobnego odtwarzacza CD, testowałem modele z zakresu cenowego od 2+ do 4+. Konkretnych modeli już nie pamiętam. Natomiast nazwy producentów to: Denon, Arcam, Pioneer, Quad, NAD + jakiś vintage: Sony, Philips. Różnic w jakości nie stwierdziłem - były pewne niuanse wskazujące na "szkołę" dźwięku, ale to była raczej kwestia gustu niż jakości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tengu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam model - ze starym firmware faktycznie mulił się niesamowicie i brakowało mu paru podstawowych funkcji. Po wgraniu najnowszego (ver. 1.72) jest o wiele, wiele lepiej - trochę trwa samo włączenie, ale podczas pracy trudno uwierzyć, że to ten sam odtwarzacz.

 

 

Jako transport dla płyt CD, sprawdza się bez zarzutu - po dodaniu rDaca, gra porównywalnie do odtwarzaczy CD za 3-4 tys. - w każdym razie ja nie słyszę na tyle istotnych różnic, żeby warto było zawracać sobie nimi głowę. Według mnie, jakikolwiek przyzwoitej jakości odtwarzacz Blu ray sprawdzi się w roli transportu.

jakie funkcje przybyly po wgraniu nowego softu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BDP-LX55 nie ma wyjscia Coax tylko Optical i HDMI, jest okropnie niedopracowany.

Duże pudło mogło by wskazywać na jakość audio ale jakości nie widzę, ale może dla DIY update.

Za po popularny Sony BDP-S580 ma wyjście Coax, jest 5x mniejszy, 2x tańszy, ładniejszy, i nie ma problemów z odtwarzaniem hybrid SACD i niektórych innych CD,

ma wbudowane bezproblemowe WiFi, itd......

Na wyjściu cyfrowym różnicy nie słyszę, może jest.

Video nie porównuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie funkcje przybyly po wgraniu nowego softu?

 

To jest 10 sekund szukania w Google... Historia zmian wg. poszczególnych wersji firmware:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest 10 sekund szukania w Google... Historia zmian wg. poszczególnych wersji firmware:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

no rzeczywiscie bardzo duzo podstawowych funkcji przybylo:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica nie jest dramatyczna, ale zauważalna - równowaga tonalna jest praktycznie taka sama, ale z wykorzystaniem wbudowanego DACa Pioneera,dźwięk jest trochę przygaszony - jak zza kotary. Z rDaca dźwięk (korzystając z "poetyki" recenzentów audio) jest "rysowany cieńszą kreską" - słychać więcej "przeszkadzajek", ale nie odnosi się wrażenia, że równowaga tonalna jest przesunięta w górę. Górna część pasma jest jest lekko zaokrąglona przy jednoczesnym zachowaniu rozdzielczości na bardzo dobrym poziomie. Według mnie, na tym poziomie cenowym, wzrost jakości nie jest już tak duży jak na to wskazuje wzrost ceny - jednak jeśli kogoś stać, to można się skusić :)

 

Gdy rozważałem zakup osobnego odtwarzacza CD, testowałem modele z zakresu cenowego od 2+ do 4+. Konkretnych modeli już nie pamiętam. Natomiast nazwy producentów to: Denon, Arcam, Pioneer, Quad, NAD + jakiś vintage: Sony, Philips. Różnic w jakości nie stwierdziłem - były pewne niuanse wskazujące na "szkołę" dźwięku, ale to była raczej kwestia gustu niż jakości.

posiadam wymieniony odtwarzacz i uwazam ze cd z zakresu 2 do 4 tys go rozjada na miazge,i to nie sa zadne niuanse tylko kwestia klasy lub dwoch.

Denon, Arcam, Pioneer, Quad, NAD + jakiś vintage: Sony, Philips.... to mi nic nie mowi,modele prosze,pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiscie bardzo duzo podstawowych funkcji przybylo:)

 

Wersja 1.32 jest kluczowa - później były poprawki dot. szybkości i stabilności

 

posiadam wymieniony odtwarzacz i uwazam ze cd z zakresu 2 do 4 tys go rozjada na miazge,i to nie sa zadne niuanse tylko kwestia klasy lub dwoch.

Denon, Arcam, Pioneer, Quad, NAD + jakiś vintage: Sony, Philips.... to mi nic nie mowi,modele prosze,pozdrawiam.

 

CD testowałem (w 2 podejściach) w salonie audio (b. dobre warunki odsłuchowe) - do własnego wzmacniacza (miałem wtedy NADa C372) + kolumny jak moje (wtedy: MA RS6) podpiąłem kilka odtwarzaczy i puszczałem kopie tej samej płyty w 20-30s odstępach. Po przełączeniu źródła miałem bezpośrednie porównanie. Nie zapisywałem modeli - sorry. Były różnice w balansie tonalnym, ale ja nie odbierałem tego jako różnicy jakości - nie słyszałem więcej "dźwięku w dźwięku". Dla mnie to jest bardziej kwestia gustu i dopasowania do charakterystyki wzmacniacza. No i nie zapominaj, że porównuję do Pioneera 51FD + rDac, a nie jego wersji "sauté" - zdecydowałem się na ten zakup bezpośrednio po tym teście. Może po prostu sprzęt był za słaby, żeby coś sensownego wywnioskować - być może dobrej klasy odtwarzacz jest w stanie więcej pokazać w lepszej konfiguracji reszty toru audio.

 

W jakiej konfiguracji Ty testowałeś odtwarzacze, że doszedłeś do tego iż różnica jest rzędu 2 klas?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tengu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja 1.32 jest kluczowa - później były poprawki dot. szybkości i stabilności

 

 

 

CD testowałem (w 2 podejściach) w salonie audio (b. dobre warunki odsłuchowe) - do własnego wzmacniacza (miałem wtedy NADa C372) + kolumny jak moje (wtedy: MA RS6) podpiąłem kilka odtwarzaczy i puszczałem kopie tej samej płyty w 20-30s odstępach. Po przełączeniu źródła miałem bezpośrednie porównanie. Nie zapisywałem modeli - sorry. Były różnice w balansie tonalnym, ale ja nie odbierałem tego jako różnicy jakości - nie słyszałem więcej "dźwięku w dźwięku". Dla mnie to jest bardziej kwestia gustu i dopasowania do charakterystyki wzmacniacza. No i nie zapominaj, że porównuję do Pioneera 51FD + rDac, a nie jego wersji "sauté" - zdecydowałem się na ten zakup bezpośrednio po tym teście. Może po prostu sprzęt był za słaby, żeby coś sensownego wywnioskować - być może dobrej klasy odtwarzacz jest w stanie więcej pokazać w lepszej konfiguracji reszty toru audio.

 

W jakiej konfiguracji Ty testowałeś odtwarzacze, że doszedłeś do tego iż różnica jest rzędu 2 klas?

testowalem w konfiguracji odtwarzacz+cec amp 3300,yaqin ms-6v6+qba elements 1,mission 790 se.

pioneer bdp 51fd przegral wyraznie z denon dcd 1500,cambridge audio cd 650 v2,marantz cd 7200.

pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testowalem w konfiguracji odtwarzacz+cec amp 3300,yaqin ms-6v6+qba elements 1,mission 790 se.

 

Hm; szału nie ma...

 

pioneer bdp 51fd przegral wyraznie z denon dcd 1500,cambridge audio cd 650 v2,marantz cd 7200.

 

Pioneer grał z jakim DACiem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm; szału nie ma...

 

 

 

Pioneer grał z jakim DACiem?

szalu nie ma...wlasnie dlatego ze roznice wyszly na dosc tanim sprzecie,to tymbardziej dziala na niekorzysc pioneera.

pioneer gral z rdaciem ,pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szalu nie ma...wlasnie dlatego ze roznice wyszly na dosc tanim sprzecie,to tymbardziej dziala na niekorzysc pioneera.

pioneer gral z rdaciem ,pozdrawiam

 

To jest bardziej kwestia rDaca niż samego odtwarzacza/transportu. Podłączasz odtwarzacz CD wart więcej niż reszta zestawu lub inny, który jest zakresie cenowym rDaca i wychodzi Ci, że wszystkie miażdżą - problem z tego typu kategorycznymi stwierdzeniami jest taki, że jest ich masa na forum i są często sprzeczne. Dla mnie to jest bardziej kwestia subiektywności opinii - dla jednego gra lepiej a dla innego gorzej. A dla jeszcze innego (np. mnie) po prostu inaczej. Nie należy zapominać, że dany element zestawu może pokazać się z innej strony w zależności od konfiguracji całego systemu oraz pomieszczenia - dopasowanie wszystkiego do siebie jest równie istotne co jakość poszczególnych elementów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardziej kwestia rDaca niż samego odtwarzacza/transportu. Podłączasz odtwarzacz CD wart więcej niż reszta zestawu lub inny, który jest zakresie cenowym rDaca i wychodzi Ci, że wszystkie miażdżą - problem z tego typu kategorycznymi stwierdzeniami jest taki, że jest ich masa na forum i są często sprzeczne. Dla mnie to jest bardziej kwestia subiektywności opinii - dla jednego gra lepiej a dla innego gorzej. A dla jeszcze innego (np. mnie) po prostu inaczej. Nie należy zapominać, że dany element zestawu może pokazać się z innej strony w zależności od konfiguracji całego systemu oraz pomieszczenia - dopasowanie wszystkiego do siebie jest równie istotne co jakość poszczególnych elementów.

tak z tym masz racje,pozdrawiam

ps.ja uwazam ze dopasownie elementow jest bardziej istotne od jakosci poszczegolnych elementow zestawu.

ale to moje osobiste zdanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomecki_es
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj próbowałem Yamahy 1010 jao napęd do mojego MF M1 dac.Zupełnie fajne granie, ciut wygładzone w stosunku do mojej referencji.Dobra promocyjna cena,3 lata gwarancji i miły dodatek na przyszłość - pomijam SACD, ale wskazuję na DVD-Audio.Próbowałem wczoraj ripów z winyla 24/96 i 24/192/ Brzmi !!! Ciekawe jak zagrałyby gęste pliki z mastera od np HD Tracks lub gęsty ECM

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Zastanawiam się czy nie wymienić mojego aktualnego odtwarzacza cocktailaudio X10 na bluray np. Yamaha BD 673. Jak to jest z tymi BD? Foldery i pliki na tv są wyświetlane?

Podłączyłbym dysk zewnętrzny do tego BD i z niego grałby pliki flac.

Płyty CD rzadziej.

Jak by to wyglądało od strony funkcjonalności? No i żeby oczywiście na jakości nie straciło.

Przez rDaca ma się rozumieć by dalej szło.

Jest sens?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DAPHILE, Arcam irDac, Musical Fidelity A3, Paradigm studio 40.4 + REL T5,ibasso DX120,DX100, Iriver H140 eph100 HD650. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się mocno nad Pioneer BDP 450 - napęd ! bez sekcji analogowej bd/dvd-a+v/sacd/cd

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zildjian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytycznym w tej sytuacji jest moduł formowania strumienia SPDIF, jeśli jest niedbale wykonany i

w dodatku na jednym zegarze, to nie ma lekko - 44.1 oraz 48 i krotności gryźć się będą.

Tak to powinno wyglądać :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Poza tym nie bierzecie pod uwagę tego, że producenci ograniczają "gęstość" strumienia na wyjściu SPDIF.

Oppo także nałożyło kaganiec na to wyjście - coraz trudniej znaleźć player, który poda 24/192 czy 176.4

Radzę się upewniać .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 lata później...
  • 3 lata później...

Podepnę się, bo nie chce zakładać nowego tematu. Planuje wymianę transportu CD, ale mam też sporo koncertów na blu Ray i myślę o zakupie blu Ray 4k jako jednego transportu. Będzie to szło przez dac Hegel hd12. Mam możliwość zakupu w dobrej cenie transportu CD, ale pytanie co będzie lepsze, zakup dobrego transportu CD i dokupienie jakiego blu Ray 4k za 2k, czy np szukać używanego Pioneera LX 500 lub Cambridge CXUHD, a może nowy Reavon x100? Częściej jednak słucham CD i gramofonu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MarcinG. napisał:

Mam możliwość zakupu w dobrej cenie transportu CD,

Więc kup

3 godziny temu, MarcinG. napisał:

ale pytanie co będzie lepsze, zakup dobrego transportu CD i dokupienie jakiego blu Ray 4k za 2k,

Ja bym właśnie tak zrobił

Prawdziwy transport CD a do tego bardzo dobry w swej cenie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w swoim systemie OPPO 103 i właśnie zaczynam mieć wątpliwości, czy go nie wymienić na jakiś fajny  transport CD, tak więc lepiej posłuchaj nim dokonasz zmiany.

Powiedzenie że jeśli coś jest do wszystkiego, często jest do niczego czasem ma sens.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

OPPO 103EU=>Musical Fidelity M6Si500 => Auralic Altair G1 , Infinity Kappa 8,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie też na ile lepszy transport cd podpięty pod Hegla hd12 zagra na wyższym poziomie niż mój HD3700 również podpięty do hd12:-). Niestety ten transport cd musiałbym kupić w ciemno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MarcinG. napisał:

Pytanie też na ile lepszy transport cd podpięty pod Hegla hd12 zagra na wyższym poziomie niż mój HD3700 również podpięty do hd12:-). Niestety ten transport cd musiałbym kupić w ciemno.

Szczerze, kupowanie w ciemno to najgorszy rodzaj zakupów. Wiem, co mówię, bo ja np.: postanowiłem kupić kabel zasilający mający mega opinie w sieci i albo mój słuch jest do bani, albo w moim systemie wniósł niewiele oprócz mojego lepszego samopoczucia wynikającego z jego posiadania. 

Tak więc Twoja decyzja. Ja Cię rozumiem z zakupami w ciemno, bo również w prawie każdym przypadku nie miałem możliwości odsłuchu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

OPPO 103EU=>Musical Fidelity M6Si500 => Auralic Altair G1 , Infinity Kappa 8,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, karolkos napisał:

Szczerze, kupowanie w ciemno to najgorszy rodzaj zakupów. Wiem, co mówię, bo ja np.: postanowiłem kupić kabel zasilający mający mega opinie w sieci i albo mój słuch jest do bani, albo w moim systemie wniósł niewiele oprócz mojego lepszego samopoczucia wynikającego z jego posiadania. 

Tak więc Twoja decyzja. Ja Cię rozumiem z zakupami w ciemno, bo również w prawie każdym przypadku nie miałem możliwości odsłuchu.

No u mnie z trafnością było różnie, ale jak mam wydać w ciemno ponad 2 koła i ma się okazać, że różnica będzie niewielka, to wolę kupić póki co blu Ray lub bluesound i mieć dodatkową opcję streamowania:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilem proby z blu ray jako transport. Mialem dwa, jeden sony drugi chyba Philips. Koszt za nowe ponizej 2tys. Dzwiek to byla katastrofa. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.