Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  246 członków

Furutech Klub
IGNORED

Klub FURUTECHA


gabler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mozna ten liquid gdzies kupic ?

Czyli goły drut ;)

Można w RCM za jedyne 695 zł malutka buteleczka. Jak lubicie być dymani to se kupcie, ja używam znakomitego środka w ludzkiej cenie: https://www.gimmik.net/Izolacja_elektryczna_w_plynie,o,14722.html?gclid=EAIaIQobChMI8euhr72v1wIVlBsYCh2vawsXEAQYAyABEgLWgPD_BwE

 

Działa wybornie, choć jak lubicie ostre dymanko to polecam audiofilskie płyny, też bywałem idiotą je kupując :-)

Edytowane przez zyzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że spadała, przecież branża musi sprzedawać swój wykwint w adekwatnych cenach :-) Po zastosowaniu tego preparatu nano baterie działają znacznie dłużej, identycznie jak w przypadku dawnych ściereczek XLO, tyle że dłużej.... ale róbta se co chceta, przecież przewodnictwo musi spadać w tej cenie :-)

Edytowane przez zyzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz na ręcznik papierowy psiknąć i nanieść na gniazdo/wtyk lub delikatnie psiknąć bezpośrednio, nadmiar wytrzeć. Na dodatek ten środek bardzo długo się utrzymuje i wypiera całkowicie wilgoć, ale to i tak plebejska słabizna :-) Zdecydowanie lepiej działałby przy cenie 500 zł, wtedy nawet Pacuła by go zauważył i zmiany byłyby fundamentalne, słynne "tu i teraz" nabrałoby nowego wymiaru :D

Edytowane przez zyzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzajac oryginalne wtyki firmowe na zdjeciach kable sa gołe bez zadnej cyny i tulejek czy tez widelek . Wiec nie wiem czy ma to sens

 

Oryginalne frmowe od dystrybutora a faza z zerem odwrotnie :) , z ekranem też czasem nie wiedzą co zrobić - ile razy tak widziałem .

Płyn Nano Liquid Furutecha ma nanocząsteczki złota i srebra stosowane też w produkcji wielu przewodów nawet flagowego Nano Power Flux za 15500zł i tańszych kilku modeli Alpha Nano Au Ag.

Co innego jest izolacja elektryczna w płynie.

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko poszukaj watku o tym plynie jak ludzie pisza ze pogarszal jakosc zamist polepszać

 

To nano liquid Furutecha pogarszał vs. Reson Licon wg dyzmy ;). Nanoprotech leje sikiem prostym na wszystkie te płyny i też działa, ale żaden wyczynowy audiofil i tak go nie kupi, albo zjedzie, bo środek dla motłochu nie może niczego polepszać, a wręcz degraduje :)))) nanoprotech jest lepszy od rekomendowanego przez miszcza Pacułę: http://www.highfidelity.pl/artykuly/0501/mckenic.html

To akurat też środki w miarę uczciwych cenach, a nie produkty sztucznie obcmokane i pozycjonowane celem dymania jeleni.....

Oryginalne frmowe od dystrybutora a faza z zerem odwrotnie :) , z ekranem też czasem nie wiedzą co zrobić - ile razy tak widziałem .

Płyn Nano Liquid Furutecha ma nanocząsteczki złota i srebra stosowane też w produkcji wielu przewodów nawet flagowego Nano Power Flux za 15500zł i tańszych kilku modeli Alpha Nano Au Ag.

Co innego jest izolacja elektryczna w płynie.

Uwielbiam te orgazmy nad metką z ceną :)))) bezcenne :D

 

Kiedyś stosowałem polimer przewodzący Resona Licon,dobry był cholernik ,ale zabieg trzeba było powtarzać co jakiś czas,dałem sobie spokój z tymi środkami,nie chce mi się,ale fakt działają,ten furutecha nano liquid też.

Reson Licon jest ok, ale cena też była złodziejska -110 zł za parę kropel, poza tym kłamali, że jedna aplikacja wystarczy i działa zawsze - bullshit !

Edytowane przez zyzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne frmowe od dystrybutora a faza z zerem odwrotnie :) , z ekranem też czasem nie wiedzą co zrobić - ile razy tak widziałem .

Płyn Nano Liquid Furutecha ma nanocząsteczki złota i srebra stosowane też w produkcji wielu przewodów nawet flagowego Nano Power Flux za 15500zł i tańszych kilku modeli Alpha Nano Au Ag.

Co innego jest izolacja elektryczna w płynie.

Tylko ze w standardzie shuko nie ma "normy" gdzie faza a zero ma byc. Po to go wymyslono ze wtyk wchodzi z dowolnej strony. Przeciez czajnikowi obojetne jak podlaczysz :)

A Furututech nie produkuje w standardzie Francuskim z "bolcem" (czyli tak jak w Polsce) wiec nie musi.

 

Choc z drugiej strony, z punktu widzenia audio mogliby sie do tego stosowac...

Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Aha, a cena 1600zl za to sluzy do?

 

Wiesz jak kogoś stać, żeby kabel zasilający sobie elegancko wisiał w takim urządzeniu to ja takiej osobie nie wróg. Każdy kupuje to co jest mu potrzebne, ewentualnie co mu się podoba. :- ) Cena jest niezła. Ale myślę ,że są tacy co kupują.

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak kogoś stać, żeby kabel zasilający sobie elegancko wisiał w takim urządzeniu to ja takiej osobie nie wróg. Każdy kupuje to co jest mu potrzebne, ewentualnie co mu się podoba. :- ) Cena jest niezła. Ale myślę ,że są tacy co kupują.

Ja tez jestem tolerancyjny, tylko to nie ma zadnego zwiazku z audio.Jesli ktos lubi bizuterie i jest kobieta to rozumiem. Natomiast w tym wypadku sa to mezczyzni i tutaj wlacza mi sie alert. I to tez rozumiem ale wole za wczasu zdiagnozowac, aby potem nie bylo nieporozumien.

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Wiesz jak kogoś stać,

 

I to jest sedno sprawy. Ja np nie rozumiem jak można marnować kasę na kolejny upgrade lub kupno nowego laptopa skoro to od razu strata 50% kasy a i stary laptop przecież działał. Jednak nie siedzę non stop na forum PC by się naśmiewać .

 

Że o chorych cenach za iPhony czy iPady nie wspomnę..gdy można mieć taki sam parę tysięcy tańszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Czyli można przyjąć, że "skok" wysokości jest co słupek - jakiej wysokości?

Nie do końca, gdyż moduł "trzymający" można swobodnie ustawiać na długości każdego ze słupków.

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest sedno sprawy. Ja np nie rozumiem jak można marnować kasę na kolejny upgrade lub kupno nowego laptopa skoro to od razu strata 50% kasy a i stary laptop przecież działał. Jednak nie siedzę non stop na forum PC by się naśmiewać .

 

Że o chorych cenach za iPhony czy iPady nie wspomnę..gdy można mieć taki sam parę tysięcy tańszy...

 

Podobnie myślę - niech każdy kupuje to co chce i kiedy chce. Takich przykładów jest cała masa, ale jak ktoś lubi i sprawia mu to przyjemność... to niech kupuje, bo życie mamy jedno.

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.