Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  245 członków

Furutech Klub
IGNORED

Klub FURUTECHA


gabler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mircysko

(Konto usunięte)

nie to polityka zarezerwowana dla produktów hi-end najczesciej narzucana przez producenta

ukrywanie cen dotyczy oczywiscie klienta korzystającego wyłącznie z internetu

 

Powiem szczerze że nie wpadłbym na to, ale może i tak faktycznie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Tutaj cos więcej na temat w/w kabelka mircysko ;)

 

http://soundrebels.com/nanoflux/

 

lecz ceny nie podano :)

 

Ceny nie podaliśmy, gdyż recenzję opublikowaliśmy 30 grudnia 2015 a Furutech miał oficjalny cennik nanofluxów podać do publicznej wiadomości dopiero na styczniowym (2016) CES-ie

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość mircysko

(Konto usunięte)

Na sekcję niskotonowa w terminalach dałem Furutech nanoflux a na wysokie tony kabel Cardas clear. Końce kabli do wzmacniacza. Powiem że zagrało to więcej jak dobrze.

Edytowane przez mircysko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Oryginały Furutecha z serii 314 są ciemno brązowe i mają specyficzny zapach izolacji, który jest nie do podrobienia.

 

Pozdrawiam

Pygar

 

P.s. W podanym linku z allegro kabelek jest "za tani" , sam przewód tyle kosztuje, a wtyki co za darmo :-) ?

Edytowane przez Pygar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

W kablach zasilających jestem zielony. Warto kupić kabel z tej aukcji czy coś podpada?

http://allegro.pl/furutech-fp-314-ag-ii-i7179890552.html#thumb/3

 

Oryginalne wtyki oyaide p 079 e kosztują 470 zł. Tu masz cały kabel za 300. To oczywiście bezwartościowa podróbka. Szkoda kasy. Chcesz kupić kabel zasilający?? Kupuj w sklepie nie z allegro czy ebaya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

 

Wtyki fi e11 cu to koszt 195 zł sztuka...a tu masz cały kabel za 300. Nie wierzę w takie okazje. Prosisz się o zmarnowanie kasy. Jak chcesz podróbkę by ładnie wyglądała to ok. Tylko przy odsprzedaży zaznacz że nie kupiłeś w sklepie by ktoś inny się nie nadział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyki fi e11 cu to koszt 195 zł sztuka...a tu masz cały kabel za 300. Nie wierzę w takie okazje. Prosisz się o zmarnowanie kasy. Jak chcesz podróbkę by ładnie wyglądała to ok. Tylko przy odsprzedaży zaznacz że nie kupiłeś w sklepie by ktoś inny się nie nadział

Dziękuje za pomoc. W takim razie wstrzymuje się z zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pomoc. W takim razie wstrzymuje się z zakupem.

 

i slusznie..

 

BTW

Jaki zasilajacy na dociazenie systemu ze sznytem analogowym znacie?

Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i slusznie..

 

BTW

Jaki zasilajacy na dociazenie systemu ze sznytem analogowym znacie?

Na wczesniejszych (poczatkowych stronach) widzialem informacje które do jakiego rodzaju sprzętu są bardziej odpowiednie np rodzaje wtyków do danego kabla ale jakby ktoś z posiadaczy mógłby przedstawić opis kabli to byłoby piękna sprawą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Czy sklepowi fusic wroclaw można zaufać kupując produkty furutech?

 

Jeśli chodzi o oryginalność produktu to tak.

Tylko lepiej zadzwonić i zapytać o dostępność danego modelu.

Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Jeśli chodzi o oryginalność produktu to tak.

Tylko lepiej zadzwonić i zapytać o dostępność danego modelu.

Skoro trzeba dzwonić, to lepiej bezpośrednio do RCM-u. Ewentualne wypożyczenie za kaucją wyglądać będzie tak samo a ominie się jedno ogniwo na drodze dystrybutor-klient ;-)

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sklepowi fusic wroclaw można zaufać kupując produkty furutech? Strona dystrubutora rcm to koszmar niby lista sklepow aktualizowana ale ich tam nie ma. Niby na liscie rcm są sklepy (fuisic nia ma) wymienione a jak wejde na stronę niektórych to furutecha nie prowadzą.

polecam zakupy furutecha wyłącznie bezposrednio w rcm

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post nr 28 z tematu Dynaudio Emit M20 vs Studio 16Hz Canto Grand napisany przez klarada74

"Wypożyczyłem za kaucją kolumny z pewnego wrocławskiego salonu, kolumny zwróciłem a pieniędzy nie odzyskałem. Przez kilka miesięcy dzwoniłem, prosiłem, straszyłem, w końcu poprosiłem znajomego który się specjalizuje w tego typu historiach. Wtedy zaproszono mnie do salonu abym sobie coś wybrał w rozliczeniu. A że tego Hegla jeszcze nie słyszałem, uznałem że pokryje on mój dług z lekką górką za straty moralne. No i został."

Dotyczy on właśnie TEGO sklepiku. Ja swoje rozliczenia z TYM sklepikiem będę musiał załatwić w oparciu o złożenie zawiadomienia w związku z czynem opisanym w art. 280 par. 1 kk.

Tak więc ......

Miłych zakupów

ale u UCZCIWYCH sprzedawców

Edytowane przez piotrek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Bezpośrednio w rcm też jakoś nie mam zaufania brak sklepu strona www jak sprzed 15 lat no i ten adres "firmy"

 

To zacznij mieć zaufanie. Ja do nich wysyłałem sprzęt do naprawy . To oficjalny dystrybutor furutech na Polskę, jest na japońskiej stronie Furutech

 

Niektórzy bez problemów kupują podróbki z chin a tu brak zaufania do autoryzowanego dystrybutora...

Edytowane przez bartosz_55239
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Jak wyglada przebieg zamowienia u nich. Wszystko slownie na telefon?

 

 

Pewnie jak w innych, prawdziwych sklepach czyli zamawiasz, wpłacasz kasę i oni wysyłają .

 

RCM to doświadczona solidna firma

 

Potwierdzam. Wysłałem im cec do naprawy, dobry kontakt telefoniczny, załatwili sprawę szybko i solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.