Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  245 członków

Furutech Klub
IGNORED

Klub FURUTECHA


gabler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.07.2019 o 07:36, naczesany napisał:

Furutech FP-3TS762
Furutech FP - ALPHA 3
Furutech Alpha Nano OFC FP-S032N
Furutech Alpha PC Triple C TCS31

Najlepszy wg mnie to pierwszy z wtykami 28/38G.

To Alpha PC Triple TCS31 oceniasz najsłabiej? 

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Nie,

nie z Poznania,

ale to bardzo ładne i ciekawe miasto, pełne seksu i biznesu ?.

No i można kupić, czy to porządny drut, czy DAC. 

O! Daki to już kupiłem tam dwa ?.
Obydwa Hegla i obydwa bardzo dobre, really, 20-stka i 30-stka.

Edytowane przez Krzysztof_56775
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem ostatnio wtyki z serii 48 NCF do sieciówki TCS-31 w listwie. Wtyki spisują się wybornie, są chyba nawet lepsze od wycofanej serii 48. Przestrzeń oraz lokalizacja na tych wtykach po prostu powala. Bas doskonale kontrolowany i bardzo mocny za razem. Dla mnie rewelacja!!

P1050305.JPG

P1050309.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, mariush74 napisał:

Nabyłem ostatnio wtyki z serii 48 NCF do sieciówki TCS-31 w listwie. Wtyki spisują się wybornie, są chyba nawet lepsze od wycofanej serii 48. Przestrzeń oraz lokalizacja na tych wtykach po prostu powala. Bas doskonale kontrolowany i bardzo mocny za razem. Dla mnie rewelacja!!

P1050305.JPG

P1050309.JPG

No ładne cacka te 48 NCF ale mnie korci 46 NCF, może miałeś z nimi styczność 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabla na wtykach 46 NCF nie miałem okazji słuchać. Powiem szczerze, że nawet ich nie brałem pod uwagę. Wtyki na rodzie moim zdaniem,  znacznie więcej są w stanie przekazać niż na złocie. No i bas jest na nich po prostu lepszy. Trzyma ładny kontur i znacznie niżej schodzi.

Zastanawia mnie natomiast jaka jest różnica pomiędzy wtykami 48 NCF a 50 NCF.  48 NCF są tak świetne, że mam wrażenie iż grają tak samo jak 50 NCF. Oczywiście pewnie 50- siątki są lepsze, Furutech nie zrobił by wtyku grającego jak topowe a kosztującego mniej.

Jednak klasa brzmienia kabla na wtykach48 jest na prawdę wyborna. Kolega posiada TCS-31 na wtykach 50 NCF, jednak jego system jest zupełnie inny od mojego i znacznie droższy, więc trudno coś powiedzieć o różnicach.

Mógłbym zabrać swoją sieciówkę do niego, albo jego przytargać do siebie, ale już nie chcę sobie w głowie mieszać.

Tak czy siak, na tych wtykach osiągnąłem kablową nirwanę i temat kabli zasilających jest dla mnie zamknięty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, gabler napisał:

No ładne cacka te 48 NCF ale mnie korci 46 NCF, może miałeś z nimi styczność 

46 mają słabszą rozdzielczość i mniej słyszysz na górze, plus tak jak kolega napisał lepsza przestrzeń i lokalizacja sprawdzaliśmy na kablu furutecha 55 tce... 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, lolek126 napisał:

46 mają słabszą rozdzielczość i mniej słyszysz na górze, plus tak jak kolega napisał lepsza przestrzeń i lokalizacja sprawdzaliśmy na kablu furutecha 55 tce... 

To cenna informacja ale zawsze wychodzi w praniu, ja czasem lubię mieszać rod  ze złotem, to aluminium mi jakoś do końca nie pasuje na obudowie 46,48 mają z nierdzewy i są pewnie bardziej dociążone, w Stanach były nawet wersję 50 w złocie u nas niedostępne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skleciłem sobie słuchawkowy do AKG Q701 na Yarbo PSC-44CB, wtykach Furutech CF-763 R i Furutech FT-608mF. Obawiałem się, że będzie za dużo srebra i rodu ale nic z tych rzeczy. Nadal jest neutralnie na AKG, pojawiło się wiele smaczków. Rozdzielczość jeszcze lepsza niż na miedzianym choć też było nieźle.

Trochę zraziłem się do NCF po zakupie ściennego Furutech FT-SWS (R) NCF (oczekiwałem więcej, wcześniej był Gigawatt 044) ale po Waszych opiniach coraz bardziej skłaniam się do zakupu wtyków FI-E48 NCF R. Słucham na FI28/38 R i G.

01.thumb.jpg.f3a0d1055b3220cf0e61b6f1953bfa30.jpg02.thumb.jpg.a576c7b25468109d0958b28cd67759d8.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, naczesany napisał:

Skleciłem sobie słuchawkowy do AKG Q701 na Yarbo PSC-44CB, wtykach Furutech CF-763 R i Furutech FT-608mF. Obawiałem się, że będzie za dużo srebra i rodu ale nic z tych rzeczy. Nadal jest neutralnie na AKG, pojawiło się wiele smaczków. Rozdzielczość jeszcze lepsza niż na miedzianym choć też było nieźle.

Trochę zraziłem się do NCF po zakupie ściennego Furutech FT-SWS (R) NCF (oczekiwałem więcej, wcześniej był Gigawatt 044) ale po Waszych opiniach coraz bardziej skłaniam się do zakupu wtyków FI-E48 NCF R. Słucham na FI28/38 R i G.

01.thumb.jpg.f3a0d1055b3220cf0e61b6f1953bfa30.jpg02.thumb.jpg.a576c7b25468109d0958b28cd67759d8.jpg

 

Też za mną chodzi ten Jack rodowany a właściwie przejściówka bo też jest, Golda mam od dawna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem synowi tego jack'a do Shure se215. Słucha na Prodigy Cube z laptopa. Dużą poprawę wniósł słuchawkowy od Furutecha dedykowany do Shure'ów. Dźwięk jest bardziej rozdzielczy i trochę zdjął kurtynę z tych mimo wszystko przeciętnych słuchawek choć dobrych w swojej cenie. Co do wtyku nie wypowiem się bo słuch już nie ten ale syn twierdzi, że jest lepiej.

Myślę, że jak się raz zasmakuje Furutecha idzie się w coraz wyższe poziomy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, gabler napisał:

To cenna informacja ale zawsze wychodzi w praniu, ja czasem lubię mieszać rod  ze złotem, to aluminium mi jakoś do końca nie pasuje na obudowie 46,48 mają z nierdzewy i są pewnie bardziej dociążone, w Stanach były nawet wersję 50 w złocie u nas niedostępne. 

Za to 46 mniej narażone są na zarysowania ?

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
On 11/26/2019 at 7:04 PM, sir.jax said:

Żelastwo potrzebuje czasu, min 2 tygodnie, a nie wiem, czy nie więcej. 

To nie są blaszki i piny jak w interkonektach.

Hej, sorka, że znowu wracam do gniazdka, ale muszę się podzielić, bo jestem świadkiem cudu. Parę dni temu włączam sprzęt i nie ma już tej ostrości. Jest super! Jest wspaniała rozdzielczość, przestrzeń, ale jednocześnie gładkość. Kontrabas, gitary, że "słychać" drewno, paleta barw i wybrzmień powala, a przy tym zero ostrości. Serio, jakby ktoś mi to opowiadał zanim to usłyszałem na własne uszy, nie uwierzyłbym... Instrumenty w swojej otoczce przestrzeni... Gniazdko złote zapamiętałem również bardzo dobrze, ale na pewno nie było takich zjawisk, takiej klasy.  Z drugiej strony nie powinienem się wypowiadać, bo w międzyczasie instalowałem wtyczkę NCF i Boostera. Przeczucie mi mówi, że Furutech gold gniazdko też się super sprawdzi, zwłaszcza w systemach, gdzie może rod pokazałby jakieś słabości toru.  Wygrzewanie postępowało w następujący sposób: Najpierw TV non-stop w trybie przesuwający się pas.. (pozbyłem się logo TVN24 z plazmy hehe), a potem zostawiałem na całe dnie jak mnie nie było w domu podłączony głośnik blutooth Marshala (nie chciałem lamp zostawiać). Słyszałem, że na początku jest dobrze podłączyć coś żarłocznego prądowo (lodówka jest idealna bo ma to szarpnięcie przy załączeniu), ale w kolejnym etapie wygrzewania musi grać muzyka. U mnie Latin Dance playlista z Tidala sprawdził się doskonale, bo ponad 100 utworów i basik konkretny. Podsumowując, polecam wypróbować to gniazdko rodowane NCF, ale ostrzegam, że to droga przez mękę, i żeby nie wyciągać zbyt szybkich wniosków, bo mam wrażenie, że część osób, które woli Golda tak naprawdę nigdy nie miało cierpliwości, że poczekać te 500 a nawet 700 godzin grania, żeby usłyszeć o co tu chodzi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.