Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  244 członków

Furutech Klub
IGNORED

Klub FURUTECHA


gabler

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, LorDBandit napisał:

A na jakich wtykach,? Złocone  rodowane,?

Nie. Kable robię na posrebrzanych Neutrikach. W pełni świadomie wybrałem właśnie te. 

23 minuty temu, Arek80 napisał:

A miałeś okazję porównać z s21? 

Nie. Spotkałem się jedynie z niezbyt pochlebnymi opiniami o s21 i od razu kupiłem s22. Mam je od 2 lat i nie czuję potrzeby kombinowania i jakichkolwiek zmian. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, piotrek7 napisał:

Nie. Kable robię na posrebrzanych Neutrikach. W pełni świadomie wybrałem właśnie te. 

Nie. Spotkałem się jedynie z niezbyt pochlebnymi opiniami o s21 i od razu kupiłem s22. Mam je od 2 lat i nie czuję potrzeby kombinowania i jakichkolwiek zmian. 

O widzisz, to już jakaś opinia. Z tej trójki testowanej przeze mnie s21 gra, przynajmniej w moim systemie, najrówniej i najbardziej naturalnie, ale pierwsze odczucie po przepięciu z Neotecha jest taki jakby troszkę zbyt ostro było. Ale to może wynikać z tego, że Neotech jest tak dociążony. Dlatego myślę, że S22 dzięki większemu przekrojowi zyska trochę na wypełnieniu i faktycznie może być super. Choć muszę przyznać, że te trzy testowane kabelki są naprawdę przyjemne i gdybym nie szukał dziury w całym to śmiało mógłbym z każdym z nich żyć długo i szczęśliwie, szczególnie patrząc ma cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Arek80 napisał:

Dlatego myślę, że S22 dzięki większemu przekrojowi zyska trochę na wypełnieniu i faktycznie może być super.

Polecił mi ten kabel @piotrek7 na xlr, gra u mnie trzeci tydzień, na wtykach złoconych kacsa. Nie mam doświadczenia w temacie interkonektów, to moje pierwsze podejście, ale bardzo mi się ten kabel podoba. Porównywałem z moim Proel Die Hard i gra równiej i bardziej naturalnie, słychać to szczególnie w wybrzmieniach instrumentów. Wpiąłem wczoraj jeszcze raz Proela i długo nie dałem rady tego słuchać,wrócił na miejsce S22. A dzisiaj po wpięciu głośnikowych Furutech u2T zrobiłem kolejny duży krok do przodu. Zastąpiły u mnie Melodike Purple Rain i to jest przepaść na korzyść u2T. Bardziej gesty, dociążony dźwięk, lepszy bas. Szczerze powiem, że nie spodziewałem się zbyt wiele po tych kablach, ale zmiana jest duża. Śmiało mogę napisać, że wymiana ic i głośnikowych wyniosła mój system level wyżej. ?

Dzięki @piotrek7 ? 

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak dla porządku. Bezpośrednio porównany z Neotech NEI-3002 III. Okazał się lepszy (Furu) ze względu na to, że mniej "kombinuje" przy dźwięku a tym samym jest bardziej naturalny. A właśnie tego oczekuję od kabla.  Neotech pompuje wyższy bas. Dzięki temu może się sprawdzić przy matowych, pozbawionych życia systemach. Jeśli wszystko jest zestawione tak jak trzeba, s22 pokazuje swoją wyższość  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, staropolanka2000 napisał:

Zastąpiły u mnie Melodike Purple Rain i to jest przepaść na korzyść u2T.

A mówiłem Ci ? Z ostateczną  oceną poczekaj kilka dni. Będzie jeszcze lepiej jak wszystko się ładnie ułoży i przy okazji uszy przyzwyczają się do nowego (co też nie jest bez znaczenia) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, piotrek7 napisał:

To tak dla porządku. Bezpośrednio porównany z Neotech NEI-3002 III. Okazał się lepszy (Furu) ze względu na to, że mniej "kombinuje" przy dźwięku a tym samym jest bardziej naturalny. A właśnie tego oczekuję od kabla.  Neotech pompuje wyższy bas. Dzięki temu może się sprawdzić przy matowych, pozbawionych życia systemach. Jeśli wszystko jest zestawione tak jak trzeba, s22 pokazuje swoją wyższość  

Zgadzam się w 100% z tym co napisałeś. Nawet powiedziałem to dziś wcześniej koledze, że Neotechy przy Furu są dla mojego systemu jak podkręcanie gałek barwy w equalizerze. Na początku fajnie, ale wiadomo jak to się kończy na dłuższą metę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, piotrek7 napisał:

A mówiłem Ci ? Z ostateczną  oceną poczekaj kilka dni. Będzie jeszcze lepiej jak wszystko się ładnie ułoży i przy okazji uszy przyzwyczają się do nowego (co też nie jest bez znaczenia) 

To jest tak wyraźna zmiana, że się nawet wsłuchiwać nie trzeba. ? Po prostu boom! 

Poradźcie koledzy, chcę domknąć temat i podejść do zasilania. Chcę kupić listwę zasilająca/filtrującą i złożyć jakiś dobry kabel do niej. Potem sukcesywnie będę wymieniał zasilające w urządzeniach. Myślę nad listwą e-tp60e, albo pójść po bandzie z f-tp615e. A może coś zupełnie innego, innej firmy. Jakie sa wasze doświadczenia?

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, piotrek7 napisał:

To tak dla porządku. Bezpośrednio porównany z Neotech NEI-3002 III. Okazał się lepszy (Furu) ze względu na to, że mniej "kombinuje" przy dźwięku a tym samym jest bardziej naturalny. A właśnie tego oczekuję od kabla.  Neotech pompuje wyższy bas. Dzięki temu może się sprawdzić przy matowych, pozbawionych życia systemach

Moze nie do konca w temacie ale... 

Konstruktor moich kolumn BMN przekonal mnie aby przetestowac IC PAD GENESIS. No i z systemu wyleciał Neotech 3001. Genesis duzo lepszy bas bardziej sprezysty, wiecej przestrzeni, dzaieki oderwane od glosnikow. Neotech taki wydal sie plaski i malo przestrzenny, gral typowo z glosnika. Fakt ze Genesis drozszy. 

Zeby nie bylo mam kilka kabli furu ?

U mnie pomiedzy gniazdkiem a listwa spradza sie najlepsiejszy kabel. Obecnie jest to furu 762, do preampa mam alpha 3 do koncowki 762. wszystko na wtykach 28/38.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, piotrek7 napisał:

To tak dla porządku. Bezpośrednio porównany z Neotech NEI-3002 III. Okazał się lepszy (Furu) ze względu na to, że mniej "kombinuje" przy dźwięku a tym samym jest bardziej naturalny. A właśnie tego oczekuję od kabla.  Neotech pompuje wyższy bas. Dzięki temu może się sprawdzić przy matowych, pozbawionych życia systemach. Jeśli wszystko jest zestawione tak jak trzeba, s22 pokazuje swoją wyższość  

Rownież sie zgadzam, ja mam 3220 na firmowych (całkiem dobre) wtykach. Kabelek ten pompuje właściwie cały dół przez co i średnica dostaje ..co wcale nie jest takie złe, bo jest przez to b plastyczna i wypełniona. Ogólnie prezentuje spore odejście od neutralności ale jest bardzo przyjemny w odbiorze, szczególnie z tańszą elektroniką, można nawet powiedzieć, że przy swojej wysokiej temperaturze to nawet czaruje..

2020-10-01 22.39.23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mikelas76 napisał:

Konstruktor moich kolumn BMN przekonal mnie aby przetestowac IC PAD GENESIS. No i z systemu wyleciał Neotech 3001. Genesis duzo lepszy bas bardziej sprezysty, wiecej przestrzeni, dzaieki oderwane od glosnikow. Neotech taki wydal sie plaski i malo przestrzenny, gral typowo z glosnika

Miałem u siebie masę kabli sygnałowych, również z wyższej półki, również pad Musaeus, czyli stopień wyżej niż genesis, a przez ostatni rok Neotecha 3001. Ostatnie co mógłbym powiedzieć o Neotechu to to, że gra "z głośnika".

Owszem, kabel nie jest pozbawiony wad, gra nieco skrajami pasma ze zbyt pastelową średnicą, zbyt mechanicznie, ale przestrzeń buduje dobrą. 3001 ma wg mnie charakterystyczne cechy miedzi posrebrzanej, choć gra też dość gładko. Charakterystyczne dla tego kabla jest podkreślenie szczegółów, przez co scena, a szczególnie wydarzenia w tle są wyraźnie zauważalne. Przez jakiś czas może się to podobać i wciągać słuchacza, jednak przy dłuższym słuchaniu jest męczące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, staropolanka2000 napisał:

albo pójść po bandzie z f-tp615e.

I dać sobie spokój z dalszymi poszukiwaniami. Raz a dobrze.

Ale to także zależy (znowu się powtórzę) od jakości sieci w budynku. Jeśli jest dobrze zaprojektowana i wykonana można zaoszczędzić na zasilaniu i poprzestać na rozwiązaniach prostszych, bez filtracji  lub z filtracją pasywną jak w Furu. Dla porównania  przetestuj Isol8. Choćby MiniSub Wave. Dystrybutora (Moje Audio) masz pod nosem we Wrocławiu , tak więc nie będzie problemu z wypożyczeniem i przetestowaniem. Porównaj, zdecyduj. To najlepsze, co można zrobić  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, piotrek7 napisał:

Ale to także zależy (znowu się powtórzę) od jakości sieci w budynku

Zaczynam nabierać podejrzeń, że coś z tą siecią chyba nie halo. U mnie w domu jest nówka, ale mieszkam w starej kamienicy. Odpiąłem dzisiaj źródło od wzmacniacza i po przyłożeniu ucha do głośników słychać szum. Wzmacniacz gra bez zarzutu jak podaję mu sygnał. Zakłócenia z sieci elektrycznej? 

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ministerolnictwa napisał:

Ostatnie co mógłbym powiedzieć o Neotechu to to, że gra "z głośnika".

Ja na neotechu gralem 2 lata i po zmianie na genesisa takie mialem odczucia, tak jak i konstrukyor i kolega z klubu BMN.

Gralo to z preampem WBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LorDBandit napisał:

Panowie jakby ktoś potrzebował TCS-31-28/38G1.5mb to mogę odstąpić swój, stan kabla i wtyków pyszny, pudełko, Fv, szczegóły na priva.

2020-10-06 14.57.27.jpg

2020-10-06 14.54.47.jpg

2020-10-06 14.58.55.jpg

2020-10-06 15.01.02.jpg

Kurde tak ładnie wygląda, że jakbym nie miał to bym od Ciebie kupił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, LorDBandit napisał:

Panowie jakby ktoś potrzebował TCS-31-28/38G1.5mb to mogę odstąpić swój, stan kabla i wtyków pyszny, pudełko, Fv, szczegóły na priva.

Pierwszy raz widzę takie wykończenie wtyków 28/38G. Gdzie to można kupić?

Już znalazłem ? Piękne

Słychać różnice w brzmieniu po dodaniu pierścieni?

Edytowane przez marek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marek s napisał:

Pierwszy raz widzę takie wykończenie wtyków 28/38G. Gdzie to można kupić?

Już znalazłem ? Piękne

Słychać różnice w brzmieniu po dodaniu pierścieni?

To dodatkowe ringi Furutecha.

Wsp. Kosztów do efektu mniej niz sredni. Mam i to i to. Szuflada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marek s napisał:

Pierwszy raz widzę takie wykończenie wtyków 28/38G. Gdzie to można kupić?

Już znalazłem ? Piękne

Słychać różnice w brzmieniu po dodaniu pierścieni?

Zgadzam się, jest to piękna rzecz ?
Słychać różnicę kilku % na plus w ujęciu dźwięku całego systemu oraz - odważę się napisać - do około 20 %  w obrębie samego kabla zasilającego. Pierścień chroni przed promieniowaniem elektromagnetycznym na oskalpowaną część przewodnika w puszcze oraz niweluje wibracje. Poniżej fotka na przykładzie 50-tki jak to działa.

50-ka ma to w standardzie i w większym szczelniejszym pokryciu. Pierścień ma zapewnić w kilkudziesięciu % to, co robi 50 na 100% ?? Wg. mnie robi to.

technology_n_09-1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KonradR napisał:

To dodatkowe ringi Furutecha.

Wsp. Kosztów do efektu mniej niz sredni. Mam i to i to. Szuflada.

Wsp. kosztów do efektu, rzeczywiście można odbierać za niewspółmierny, szczególnie jeśli np. wydane 830zł za ringi traktujemy jako skrajne ''iluś10cio%'' panaceum na polepszenie dźwięku. Druga rzecz, jeśli ringi traktujemy np. w ten sposób, że dzięki nim z kiepskiego kabla powstanie super kabel. Nie powstanie. Trzecia rzecz, zależy też jaki kto ma sprzęt i czy da się w ogóle usłyszeć jakiekolwiek w nim zmiany..
Ja również odbieram cenę pierścieni za zbyt wysoką, ale...
Jeśli ja słyszę, że dzięki nim polepsza się lokalizacja na scenie, to znaczy że mam doczynienie z czymś ciekawym. Dalej, jeśli ja słyszę że gaśnie tło i wzrasta energia, pojawia się lepsza rozdzielczość w całym spektrum, to znaczy że mam już doczynienie z naprawdę czymś bardzo ciekawym.. Oczywiście wszystko trzeba samemu testować, by wyrobić sobie własną opinię na dany temat.
Ja pamiętam początkowo jak zakładałem i zdejmowałem pierścienie wielokrotnie by dostrzec różnice. I tak, raz odbierałem ich wpływ jako jest ciemniej a za chwilę nie, jest przecież jaśniej to słychać, po czym ponownie itd, aż zrozumiałem zmianę - ciemnieje tło co powoduje lepszą rozdzielczość i wydaje się jakby jaśniej, ale tak się tylko wydaje.
Podłączyłem też do systemu kable sieciowe, które z premedytacją pogorszyły bas - na granicy z bułą - po założeniu pierścieni na kabel do końcówki mocy, odnotowałem poprawę basów. Pierścienie pozytywnie wpływają na całe pasmo - powiem więcej - już jeden pierścień słychać... ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, LorDBandit napisał:

Trzecia rzecz, zależy też jaki kto ma sprzęt i czy da się w ogóle usłyszeć jakiekolwiek w nim zmiany..

I tu jest pies pogrzebany! Myślę, że stąd potem biorą się opinię, że ktoś nie słyszy kabli, podkładek etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LorDBandit napisał:

Zgadzam się, jest to piękna rzecz ?
Słychać różnicę kilku % na plus w ujęciu dźwięku całego systemu oraz - odważę się napisać - do około 20 %  w obrębie samego kabla zasilającego. Pierścień chroni przed promieniowaniem elektromagnetycznym na oskalpowaną część przewodnika w puszcze oraz niweluje wibracje. Poniżej fotka na przykładzie 50-tki jak to działa.

50-ka ma to w standardzie i w większym szczelniejszym pokryciu. Pierścień ma zapewnić w kilkudziesięciu % to, co robi 50 na 100% ?? Wg. mnie robi to.

technology_n_09-1.gif

To co zalaczyles to nie dzialanie ringu tylko uziemieniem srub skrecajacych.

Dokladnoej te same rysunki sa gdy reklamuja podlaczone sruby skrecajace a niepidlaczone. Hehe i nagle na bezbronnym 38 nie ma tych zoltych cudow. A tutaj znow sie pojawiaja. Oj oj oj...

I wlasnie.. Sprawdz czy dodatkowy ring ma.polaczenie z PE ?

w 50-tce ma. Ring... Nie. Chyba zeba ze hexem trafisz w srube skrecajaca.

sprawdz i popraw, bedzie lepiej. 

ring niepodlaczony to jak brak tego systemu na srubach co podales w rysunkach. 

Ten ring ma karbon wbudowany. A stal.. Udaje ze cos odwibrowuje. Tzn. Robi to ale selektywnie nieszerokopasmowo.

Ale ring karbonowy jest w ostatniej odslonie wtykow upocc neotecha... W cenie wtykow. I to bez stalowych elememtow. De facto magmetycznych, choc reklamowamych ze zdemagnetyzowanych Furu niestety swoje zabiegi zbyt robi delikatnie. Ich wyroby sie poprawiaja wzgledem fabryki bez problemu i ze zmaczacym efektem.

5 minut temu, Ministerolnictwa napisał:

I tu jest pies pogrzebany! Myślę, że stąd potem biorą się opinię, że ktoś nie słyszy kabli, podkładek etc.

Slychac tylko, ze to zabawa w drobne.

Koszt wtyku dozbrojonego to nie az tak duza roznica do 48 czy 50.

Jak ktos sie wpuscil kiedys w 38/28 to jest jakis "ratunek", ale jak ktos chce kupic 28/38 plus ringi... Puk puk... Jest tam ktos?

W 50 jest wszystko po bozemu. 48 nie uzywalem. 

Edytowane przez KonradR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt 2 dozbrojonych wtyków to jedna 50. Inna sprawa to, że 50 to tylko rod.. Ale fakt, wtyk + ring to propozycja jedynie dla biedaków z ojj ojj ojj, puk puk puk ?

Edytowane przez LorDBandit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LorDBandit napisał:

Koszt 2 dozbrojonych wtyków to jedna 50. Inna sprawa to, że 50 to tylko rod.. Ale fakt, wtyk + ring to propozycja jedynie dla biedaków z ojj ojj ojj, puk puk puk ?

Rod? Cudnie. Choc wole srebro... 

Ncf przy okazji.

Jsk ktis chce brnac w mula złotego to jest 46. To 48 dla... Innych ?

Teraz, LorDBandit napisał:

Dziwne i powszechne jest w tym kraju to, że jak ktoś czegoś nie rozumie wg jego systemu rozumowania to musi to zaraz obsrać albo się puka w łeb ?

A fakt. Ma to sens... Fakt, nie rozumiem. Spoko bierz. Byleby sprawialo frajde.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LorDBandit napisał:

Nie ma znaczenia co Ty wolisz, każdy woli co chce i tak mu dobrze.

Po co szydzisz na tych co swiadomie kupują 28/38/46/ i pukasz się w łeb?

 

Kupowanie od zera 28/38 z nylonu i odziewanie go w stalowo-karbonowy plaszczy (oby podlaczony z PE) dobijajacy kasą do pelnych metalowych ekranowanych z PE 46/48 ma sens wiekszy niz mi sie wydaje... Tak masz racje, ale nie zdaje sobie jeszcze z tego sprawy. Dzizas jaka logika.

Jeszcze wolny kraj, jeszcze masz wybor i jeszcze wolna wole. Twoje decyzje Ty płacisz Ty sie uczysz Ty nie musisz wyciagac wnioskow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic co tutaj napisałeś tzn. popusciłeś.. nie zmienia faktu że: 28/38G/R, 46G to świetne bogate sonicznie wtyki Furutecha ? a ring daje możliwość zabawy w szerszym zakresie, bo można go świadomie stosować na różnych wtykach, czy to rodowanych czy to złoconych i daje różne efekty. Powstrzymaj na chwilę laksę w gaciach. Masz tutaj na zdjęciu produkt firmy, której nie wypada nic spod ogona ot tak i ma pozytywną renomę audiofilów. http://kblsound.com/pl/kable/seria-tricord-power/8-kable/103-zasilajacy-solaris Tak sie składa i jest to -jak pewnie nadal nie zrozumiesz- czymś poparte.. ale czym..,? no nie,? jak to goldy plus pierścienie.. Prawda jest taka, że wpadłeś jedynie pajacować bo pisanie o czyjejś logice i o wolnych wyborach świadczy jedynie o tym, jakim jesteś ignorantem i że nie rozumiesz jeszcze co to znaczy wolny wybór właśnie. Twoje zapędy szyderskie, ocenianie wyrobów i wyborów innych nic nie wnosi do naszej pasji..

Solaris.jpg

Edytowane przez LorDBandit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.