Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  244 członków

Furutech Klub
IGNORED

Klub FURUTECHA


gabler

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, marek s napisał:

Miałem 46G i jak dla mnie jest zbyt dociążona i spowalnia dźwięk, wybieram 28/38G. Rodu mam już za dużo, więc nic nie zamula.

A z jakim kablem miałeś te 46 G i do czego podłączałeś ? Znam  trzy osoby co mają 46 G np w połączeniu z landrynką i są zadowoleni, myslę, że to kwestia do czego się podłączy kabel z 46 ami.. i jaki kabel...wtyki 46 g dosyć fajnie się sprzedają- podobno.. 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mikelas76 napisał:

Choc sam jestem ciekaw co to takiego, to przyznam racje Lordowi ze kolega Konrad uprawia troche agresywna i nie fair pseudo reklame. Oby to bylo warte tego czegos inaczej pozostaje sie potem spalic... ze wstydu ?

Mikelas76 przeczytaj od początku to zobaczysz kto kogo dreczy i kto kogo ciagnal za jezyk. Lord chcial opylic kabel na tym forum i na prawde nieświadomie i niecelowo zasialem kwintal ziarna niepewnosci. I jad sie polal. Mam tez wrazenie ze za długie posty pisze i tylko on je naczytuje i ew. Doczutuje koncowke. A mozna tam znaleźć sporo merytoryki, z ktora nie trzeba sie zgadzac ale wycieczki o marketing? blagam... Nie to forum, nie ten krag zainteresowanych. Bez urazy. W życiu bym nie pomyślał zeby cos tu przemycac. Nie osmielam sie tez pisac tutaj np. ze wtyki neotecha upocc zjadaja wszystko ponizej 48 jak nie nawet ponizej 50. Bo nie chce robic przykrosci szczesliwym posiadaczom. Upss wymsknelo sie...

Dlaczego nie moge sie moimi doświadczeniami podzielic? Nie pasuje cos, to wystarczy napisac ze ma się inne doswiadczenie, a nie jak dzieciak w stylu "chyba guuupi jestes", "kto ty jestes, z jakiego podworka pszzzzyszzles", "idz sobie to moja piaskownica".

No chyba, ze taki tutaj poziom lopatek i wiaderek. Ale nie rozciągam tej opinii na reszte kolegow. Jakos nikt inny nie mial ochoty sie przyłączac do tej polajanek. A to dobrze swiadczy o reszcie.

Konia z rzedem, ze jak komus odpowiem kiedys na jakies pytanie, to zaraz bede miec towarzyszą probujacego wsunac mi cos do ust. Tzn jakies wlasne wynurzenia.

1 godzinę temu, Mikelas76 napisał:

Choc sam jestem ciekaw co to takiego, to przyznam racje Lordowi ze kolega Konrad uprawia troche agresywna i nie fair pseudo reklame. Oby to bylo warte tego czegos inaczej pozostaje sie potem spalic... ze wstydu ?

Co mam powiedziec zeby znowu nie oberwac. 16.10 sam sobie sprawdz recenzje platformy antywibracyjnej. I jak ktos mysli, jak pan Lord, ze tam sie kupuje przychylność i artykuly to chyba pomylil to z platna reklama. I powinien sie wstydzic ze bez zadnej wiedzy feruje krzywdzace oceny.

Edytowane przez KonradR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KonradR napisał:

I jak ktos mysli, jak pan Lord, ze tam sie kupuje przychylność i artykuly to chyba pomylil to z platna reklama. I powinien sie wstydzic ze bez zadnej wiedzy feruje krzywdzace oceny.

A co Ty tu powyżej insynuujesz i manipulujesz?  Ja nic takiego nie powiedziałem.

Dalej widać stosujesz tutaj tą swoją politykę, nie dziw się że nikt z tobą nie dyskutuje, forma w jakiej się przedstawiasz i poruszasz mówi naprawdę dużo..
Masz taki a nie inny sposób na reklamę, bo takie są tu warunki, forum biznesowe i można łoić i to za darmoszkę, ale każdy wyciągnie swoją opinię na ten temat. Dobrą puentę zapodał Mikelas76 -

6 godzin temu, Mikelas76 napisał:

Choc sam jestem ciekaw co to takiego, to przyznam racje Lordowi ze kolega Konrad uprawia troche agresywna i nie fair pseudo reklame. Oby to bylo warte tego czegos inaczej pozostaje sie potem spalic... ze wstydu ?

plan wykonany, reklama poszła, szum się zrobił i na tym może już zakończmy ''oby to było warte tego czegoś''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, LorDBandit napisał:

Wizyta u p. Wojciecha właściwie to nie znaczy nic, każdy może pojechać, tylko nie każdego stać ?

To sie przeczytaj kolego jeszcze raz. Znowu "to nie ja, to ty".

Nie stac Cie na pociąg czy na przychylność? Co insynuujesz? Pan Wojciech znaczy cos czy to "panna nikt"? Zastanow sie co klepiesz palcami. Ty tak serio?

Moze wyjdziesz z twarzą jak przyznasz, ze szybsze masz palce od glowy.

Sorry mialem sie nie ponizac juz. Sam sobie zrobiłeś szach-mat. Oto cala Twoja prawdomownosc. Wciskasz mi cos co sam majaczysz. I nie tłumacz sie emotka. To byloby zenujace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tu żadnego faux pas, każdy może pojechać do p. Pacuły, jest wielu audiofilów, którzy by chcieli ale nie każdego stać, pociąg do Kraka jednak trochę kosztuje, tak są tacy ludzie w Polsce.

5 godzin temu, KonradR napisał:

I jak ktos mysli, jak pan Lord, ze tam sie kupuje przychylność i artykuly to chyba pomylil to z platna reklama.

A to Ty już też wiesz co ktoś nawet myśli, to żeś rzeczywiście jakieś objawienie przeszedł chyba. W powyższym to chyba jasne kto manipuluje, bo ja nic takiego nie powiedziałem ale wg. Ciebie jednak powiedziałem, heh. No chyba, że coś jest na rzeczy że się tak wychyliłeś..

Edytowane przez LorDBandit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LorDBandit napisał:

Nie widzę tu żadnego faux pas, każdy może pojechać do p. Pacuły, jest wielu audiofilów, którzy by chcieli ale nie każdego stać, pociąg do Kraka jednak trochę kosztuje, tak są tacy ludzie w Polsce.

Piskosz roku. Nie wierze. No jest klasa. I tak na chlodno. Szacun. Szkoda ze pod nazwiskiem nie jestes, byloby ciekawiej.

Dziś tez taki jeden pinokio gadal ze nie mowil tego co mowil 2 miesiące wczesniej. I tez nie przeprosil.

Ale ciemny lud to kupi. Ciekawe czy na forum też.

 

10 minut temu, LorDBandit napisał:

A to Ty już też wiesz co ktoś nawet myśli, to żeś rzeczywiście jakieś objawienie przeszedł chyba. W powyższym to chyba jasne kto manipuluje, bo ja nic takiego nie powiedziałem ale wg. Ciebie jednak powiedziałem, heh.

To nie wazne co myslales (bo chyba niewiele), wazne (chyba) co inni pomysla i jak to odbiora. Ciekawe co by pomyslal sam adresat. Na pewno cos o pociagu i niedoli polskich biednych audiofili.

Daj sobie luz czlowieku i nie brnij w to. Opchnij te ringi bo Ci sie juz drugi dzien odbijają i spać nie mozesz. Ja akurat pracuję. Tak, ludzie takze pracuja i to po nocach. Nie pytaj co bo wyjdzie znowu ze reklame to ja robie. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KonradR napisał:

niedoli polskich biednych audiofili.

 

1 godzinę temu, KonradR napisał:

i niedoli polskich biednych audiofili.

nie każdy jest taki grof i liże takie hajendy jak Ty.

Ok, skończyłeś z reklamą i wstyd Ci, trzymam za słowo ?, więc teraz dokończ skręć te Neotechy na te testy u Pacuły a następnie puść ten hajend po forum na kilka m-cy do odsłuchu, będzie to prawdziwy test i zyskasz 100% rynkowy feedback (znowu za darmoszkę), wtedy zaczniemy dyskutować - my forumowicze, Ty zabierzesz głos na końcu jako gwiazda objawiona, wcześniej to nie ma co.

Edytowane przez LorDBandit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lolek126 napisał:

A z jakim kablem miałeś te 46 G i do czego podłączałeś ? Znam  trzy osoby co mają 46 G np w połączeniu z landrynką i są zadowoleni, myslę, że to kwestia do czego się podłączy kabel z 46 ami.. i jaki kabel...wtyki 46 g dosyć fajnie się sprzedają- podobno.. 

Może będzie to kiepski przykład ale 46G miałem z s55n. Wiadomo jak gra ten kabel. 

Ale miałem go również na wtykach 48R i zagrał szybko, o wiele lżej ale dla mnie troszkę zbyt przejrzyście na górze.

Z kolei s35n słuchałem na 48R i 28/38G i tam nie było już takich dużych różnic w dociążeniu czy spowolnieniu.

Pan Tomek z Avcorp też mi przytaknął. Może na innym kablu zagra lepiej.

Mam 4 landryny na 50NCF i sam jestem ciekaw jakby zagrała na 46G. 

Na dzień dzisiejszy odsłuchałem 314, 3TS20, 3TS762, Alpha 3, TCS31,S35n, S55n i DPS4.1.

Teraz testuję TCS31 oraz S35n obydwa na 28/38G. O ile niebieski przewód specjalnie mnie nie zachwycił (w moim systemie), to zielony ma niesamowitą gładkość, wręcz niespotykaną nawet w DPS4.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marek s napisał:

Na dzień dzisiejszy odsłuchałem 314, 3TS20, 3TS762, Alpha 3, TCS31,S35n, S55n i DPS4.1.

Teraz testuję TCS31 oraz S35n obydwa na 28/38G. O ile niebieski przewód specjalnie mnie nie zachwycił (w moim systemie), to zielony ma niesamowitą gładkość, wręcz niespotykaną nawet w DPS4.1.

Jak dobrze pamiętam to p.Tomek z AvCorp prywatnie chyba też posiada TC-S31 na goldach, chyba do jakichś monobloków, ale mogę się mylić. Jak wiesz jestem posiadaczem tego tak zniesławionego przez pewnego jegomościa kabla, bo go mam na sprzedaż a jemu się to nie podoba - TC-S31 28/38G. Miałem też landrynę na 50NCF i porównywałem u kolegi dwa TC-S31 jeden na 28/38G drugi na 28/38R. Zgadzam się co do gładkości 31, też jest to poniekąd dodatkowa zasługa samych wtyków, 28/38G łączą w sobie gładkość z rozdzielczością na dobrym poziomie i akurat z przejrzystym przewodnikiem jakim jest TC-S31, ja nie odnotowuję zmulenia a lekkie wysycenie barwą w stosunku do wtyków 28/38R, które de facto też są gładkie ale już ukierunkowane na neutralność i przejrzystość. Nie bez powodu na zachodzie można spotkać opinie, że TC-S31 warto uzbroić aż w 50NCF, by wykorzystać maksymalnie ten przewodnik. Ja osobiście bym się jednak nad tym zastanowił, bo TC-S31 nie pokrywa tak szeroko pasma jak DPS4 ale nie zmienia to faktu, że TC-S31 z 50NCF może być petarda. Ktoś tutaj na forum pisał, że ktoś ma właśnie TC-S31 na wtykach 50NCF ale nie pozostawił niestety opinii na ten temat.

Landryna u mnie grała w sposób jak opisałem wcześniej w sposób 'lampowy' i zastanawia mnie czy 4sztuki u mnie nie nałożyły by się na siebie i czy by nie wyszedł z tego miód ? a tym bardziej na 46G, ale sprawdzić chciałbym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marek s napisał:

Może będzie to kiepski przykład ale 46G miałem z s55n. Wiadomo jak gra ten kabel. 

Ale miałem go również na wtykach 48R i zagrał szybko, o wiele lżej ale dla mnie troszkę zbyt przejrzyście na górze.

Z kolei s35n słuchałem na 48R i 28/38G i tam nie było już takich dużych różnic w dociążeniu czy spowolnieniu.

Pan Tomek z Avcorp też mi przytaknął. Może na innym kablu zagra lepiej.

Mam 4 landryny na 50NCF i sam jestem ciekaw jakby zagrała na 46G. 

Na dzień dzisiejszy odsłuchałem 314, 3TS20, 3TS762, Alpha 3, TCS31,S35n, S55n i DPS4.1.

Teraz testuję TCS31 oraz S35n obydwa na 28/38G. O ile niebieski przewód specjalnie mnie nie zachwycił (w moim systemie), to zielony ma niesamowitą gładkość, wręcz niespotykaną nawet w DPS4.1.

To ja mam inne odczucia to znaczy mam S55n na 48ach R ? i dla mnie ten kabel ma szczegóły, ale na pewno nie gra przejrzyście tak jak np landryna, która dla mnie jest zdecydowanie dużo bardziej przejrzystym kablem niż S55n, który naprawdę jest fajnym kablem patrząc ile trzeba za niego zapłacić i co się otrzymuje w tej cenie. Generalnie ten kabel dla mnie gra po ciemniejszej stronie mocy, że tak się wyrażę.. Kolega na tym samym kablu ma 46 G i naprawdę jest z niego zadowolony i nie mówi o jakimś spowolnieniu dźwięku... plus dwóch znajomych ma landrynę na 46 i również mają to co chcieli, bo z 50 ami było dla nich za bardzo przejrzyście w ich systemach, ale wszystko zależy co kto lubi i co oczekuje. Bo też mam znajomych co mają landrynę na 50 ach i też są nią zachwyceni.. ?

Ps. Do czego podpinałeś S55 N  z 46 ami ? 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, lolek126 napisał:

To ja mam inne odczucia to znaczy mam S55n na 48ach R ? i dla mnie ten kabel ma szczegóły, ale na pewno nie gra przejrzyście tak jak np landryna, która dla mnie jest zdecydowanie dużo bardziej przejrzystym kablem niż S55n, który naprawdę jest fajnym kablem patrząc ile trzeba za niego zapłacić i co się otrzymuje w tej cenie. Generalnie ten kabel dla mnie gra po ciemniejszej stronie mocy, że tak się wyrażę.. Kolega na tym samym kablu ma 46 G i naprawdę jest z niego zadowolony i nie mówi o jakimś spowolnieniu dźwięku... plus dwóch znajomych ma landrynę na 46 i również mają to co chcieli, bo z 50 ami było dla nich za bardzo przejrzyście w ich systemach, ale wszystko zależy co kto lubi i co oczekuje. Bo też mam znajomych co mają landrynę na 50 ach i też są nią zachwyceni.. ?

Ps. Do czego podpinałeś S55 N  z 46 ami ? 

Czyli wszystko jasne, grają całe systemy, dlatego mamy inne odczucia. 

Do landryny raczej nie zdecydowalbym sie na 46G.

Ostrzej na górze zagrał mi s55n na 48r niz dps4.1 na 50Ncf. Ten mi w ogóle nie gra ostro.

Podpinałem go do wzmaka, daca i wzmacniacza słuchawkowego.

Edytowane przez marek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, marek s napisał:

Czyli wszystko jasne, grają całe systemy, dlatego mamy inne odczucia. 

Do landryny raczej nie zdecydowalbym sie na 46G.

Ostrzej na górze zagrał mi s55n na 48r niz dps4.1 na 50Ncf. Ten mi w ogóle nie gra ostro.

Podpinałem go do wzmaka, daca i wzmacniacza słuchawkowego.

Czyli u Ciebie jakbyś landrynę ubrał w 46 tke to byłoby za ciepło ? dobrze rozumiem ? Aczkolwiek tak jak pisałem  Ci co mają ją na 46 nie mamowy u nich, a by te wtyki powodowały choćby w małym stopniu zamulenie... czy generalnie spowalniały dźwięk.. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, lolek126 napisał:

Czyli u Ciebie jakbyś landrynę ubrał w 46 tke to byłoby za ciepło ? dobrze rozumiem ? Aczkolwiek tak jak pisałem  Ci co mają ją na 46 nie mamowy u nich, a by te wtyki powodowały choćby w małym stopniu zamulenie... czy generalnie spowalniały dźwięk.. 

Generalnie od jakiegoś czasu szukam kabla do wzmacniacza słuchawkowego.

Landryna na 50 Ncf, gdyby nie była tak  przejrzysta to byłoby idealnie. Bo w stacjonarce sprawdza się wybornie, w komplecie z Alpha 3 na 28/38G w Dacu.

Odnośnie wzmacniacza słuchawkowego najlepsze rezultaty jak na razie osiągnąłem z tcs31 na 28/38G. 

Ale dałeś mi do myślenia, żeby spróbować landrynę na 46G.

Moze to bedzie strzal w dziesiątkę. Gorzej jak pójdzie w spowolnienie z dociążeniem jak s55n. 

Chociaż to był miły dźwięk, to jednak taki ślamazarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, marek s napisał:

Odnośnie wzmacniacza słuchawkowego najlepsze rezultaty jak na razie osiągnąłem z tcs31 na 28/38G. 

(...)

Chociaż to był miły dźwięk, to jednak taki ślamazarny.

jak ja bym to napisal, to by mi sie oberwalo...

Moj Tsc31 28+38R ma malo otoczki, poglosow, niezbyt bogaty w informacje przestrzenne. Tzn moglby miec wiecej. Dlatego lezy w szufladzie.

Enerra red i blue bije na glowe. 314 i wtyki 11 bije na dwie glowy. To pozytywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marek s napisał:

Generalnie od jakiegoś czasu szukam kabla do wzmacniacza słuchawkowego.

Landryna na 50 Ncf, gdyby nie była tak  przejrzysta to byłoby idealnie. Bo w stacjonarce sprawdza się wybornie, w komplecie z Alpha 3 na 28/38G w Dacu.

Odnośnie wzmacniacza słuchawkowego najlepsze rezultaty jak na razie osiągnąłem z tcs31 na 28/38G. 

Ale dałeś mi do myślenia, żeby spróbować landrynę na 46G.

Moze to bedzie strzal w dziesiątkę. Gorzej jak pójdzie w spowolnienie z dociążeniem jak s55n. 

Chociaż to był miły dźwięk, to jednak taki ślamazarny.

Marek, Ty piszesz to ostatnie zdanie o s55n, dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marek s napisał:

Moze to bedzie strzal w dziesiątkę. Gorzej jak pójdzie w spowolnienie z dociążeniem jak s55n. 

Chociaż to był miły dźwięk, to jednak taki ślamazarny.

Gdyby ten niski zakres był bardziej zdyscyplinowany, to byłby świetny kabel pod mój piecyk, jego średnica i góra (na 48R) to jego atut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LorDBandit napisał:

Bo ten miszcz wyciął kontekst, zostawiając - (...) - i dale już na końcu, to co mu pasuje...

Ja widzialem akapit, ale fakt ze mozna to czytac na dwa sposoby. To co (...) to dla mnie byla dygresja. Tak mi wygladala. Moze sie myle.

Edytowane przez KonradR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LorDBandit napisał:

Marek, Ty piszesz to ostatnie zdanie o s55n, dobrze rozumiem?

Tak! S55N

Niebieskie kable na rodzie jak dla mnie są zbyt rozświetlone na górze, a na goldzie takie lekko przymulone.

Dlatego zieleń lepiej mi podpasowała, szczególnie na goldzie.

Edytowane przez marek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marek s napisał:

Generalnie od jakiegoś czasu szukam kabla do wzmacniacza słuchawkowego.

Landryna na 50 Ncf, gdyby nie była tak  przejrzysta to byłoby idealnie. Bo w stacjonarce sprawdza się wybornie, w komplecie z Alpha 3 na 28/38G w Dacu.

Odnośnie wzmacniacza słuchawkowego najlepsze rezultaty jak na razie osiągnąłem z tcs31 na 28/38G. 

Ale dałeś mi do myślenia, żeby spróbować landrynę na 46G.

Moze to bedzie strzal w dziesiątkę. Gorzej jak pójdzie w spowolnienie z dociążeniem jak s55n. 

Chociaż to był miły dźwięk, to jednak taki ślamazarny.

Na pewno warto zobaczyć jak to będzie z 46ami, ale ewidetnie u Ciebie gra inaczej 55a to i landryna też inaczej się prezentuje. Dlatego też i wtyki u Ciebie co innego pokazują. 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marek s napisał:

Tak! S55N

Niebieskie kable na rodzie jak dla mnie są zbyt rozświetlone na górze, a na goldzie takie lekko przymulone.

Dlatego zieleń lepiej mi podpasowała, szczególnie na goldzie.

 

4 godziny temu, Bogusław_59825 napisał:

Gdyby ten niski zakres był bardziej zdyscyplinowany, to byłby świetny kabel pod mój piecyk, jego średnica i góra (na 48R) to jego atut.

 

3 godziny temu, KonradR napisał:

Ja widzialem akapit, ale fakt ze mozna to czytac na dwa sposoby. To co (...) to dla mnie byla dygresja. Tak mi wygladala. Moze sie myle.

Wszystko teraz klarowne KonradR?

Ja widziałem normalnie, Bogusław widział normalnie, Marek pisał o S55N, tylko Ty się pomyliłeś.. nie musisz tego robić ale wypadałoby teraz przeprosić za pomyłkę, z której niefortunnie wyszła manipulacja i się więcej już nie mylić... w przypadku jakiejś wątpliwości zawsze można zadać pytanie doprecyzujące a nie modyfikować coś na swoje potrzeby po wycięciu danego kontekstu - mogę Cię o to prosić?, dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pasownie wam siedzą w gniazdach wtyki fi48, 50, czy mają luzy na boki i góra dół. Zauważyłem, że ma to pewne znaczenie dla brzmienia. Część wchodząca do gniazda jest zrobiona w formie niewielkiego stożka i powinna się zaklinować po mocnym dociśnięciu a zdarza się, że tak czasami się nie dzieje, zależy na jakie gniazdo trafimy. Warto się temu przyjrzeć. Jak siedzi dobrze to mamy bardziej precyzyjny i lepiej kontrolowany obraz dźwięku. 

 

Edytowane przez gabler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   3 użytkowników

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.