Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  244 członków

Furutech Klub
IGNORED

Klub FURUTECHA


gabler

Rekomendowane odpowiedzi

Te co miałem kabelki z wtykiem 48R, właśnie tak jakby się klinowały na końcu w gnieździe, a  trochę zmieniałem DAC - CD - Mac i  nawet listwa.

Oba audioquesty co mam tego nie potrafią, dodatkowo dociskam dla pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LorDBandit napisał:

 

 

Wszystko teraz klarowne KonradR?

Ja widziałem normalnie, Bogusław widział normalnie, Marek pisał o S55N, tylko Ty się pomyliłeś.. nie musisz tego robić ale wypadałoby teraz przeprosić za pomyłkę, z której niefortunnie wyszła manipulacja i się więcej już nie mylić... w przypadku jakiejś wątpliwości zawsze można zadać pytanie doprecyzujące a nie modyfikować coś na swoje potrzeby po wycięciu danego kontekstu - mogę Cię o to prosić?, dziękuję.

Napisalem, ze mozna czytac na dwa sposoby i moge sie mylic.

Swoja droga gold na S55 muli a na trypku nie, bo? Wyczuwa jego obecność? Gold jest wąskopasmowy i kropka. To jego fizyka. To ze ludzie tym "przyprawiaja" efekt to nie znaczy ze eliminuja zrodla problemow. To tylko i az sztuka makijazu. A ze nie eliminuja źródeł problemow to potem licza na "wpasowanie sie". Taka ruletka. A audio to wcale nie ruletka. Ale nie rozwijam, bo wiadomo ze większość ma racje ?

1 godzinę temu, gabler napisał:

Jak pasownie wam siedzą w gniazdach wtyki fi48, 50, czy mają luzy na boki i góra dół. Zauważyłem, że ma to pewne znaczenie dla brzmienia. Część wchodząca do gniazda jest zrobiona w formie niewielkiego stożka i powinna się zaklinować po mocnym dociśnięciu a zdarza się, że tak czasami się nie dzieje, zależy na jakie gniazdo trafimy. Warto się temu przyjrzeć. Jak siedzi dobrze to mamy bardziej precyzyjny i lepiej kontrolowany obraz dźwięku. 

 

Tak jest. Wszelkie losowosci o "samopasy" degraduja performance. W kazdej dziedzinie. Materialy sciezki i przewody i ich prowadzenie izolatory styki termika ekrany. Wszystko ma znaczenie.

Edytowane przez KonradR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, KonradR napisał:

Swoja droga gold na S55 muli a na trypku nie, bo? 

A zaryzykuję..

No właśnie, dlaczego,? Przekrój, średnica przewodników 3x2,5mm w TC-S31 vs 3.2mm w S55N, czyż to nie ma znaczenia, ale mówisz wszystko ma, więc co,?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LorDBandit napisał:

A zaryzykuję..

No właśnie, dlaczego,? Przekrój, średnica przewodników 3x2,5mm w TC-S31 vs 3.2mm w S55N, czyż to nie ma znaczenia, ale mówisz wszystko ma, więc co,?

Precyxyjniej sie wyraze. Gold muli wszedzie. Tylko w jednych okolicznościach to razi w drugich nie. Jak system jest "wysuszony" to goldy sztucznie to domulą i efekt jest ze jest cieplej czyli niby przyjemniej. Ale to przez dosypywanie cukru do herbaty. Herbata od tego nie będzie lepszej jakosci tylko niektórzy ja upija. To rownanie w dol. Ale dziala w sensie efektu, ludzie sje godza na to, bo wiadomo.ze cieplejszy dzwiek milszy niz z meyalowej rury. Tak samo obraz. Cieplejszy milszy od "lodowki". Ale w cieplym obrazie polowy nie widać bo sie zlewa choc jest milo, tak samo w dzwieku. Usrednienie sympatyczne ale nic z tego nie wyciszniesz. Dalej sie nie pojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gold nie muli wszędzie. Jest wiele wtyków gold wielu firm i nie mulą... zgadzam się dobarwiają upłynniają łagodzą zaokrąglają.. ale mulą. . ludzie.. mulą to duże podłogowe Dyny jak dostaną za mało prundu z cherlawego wzmaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, LorDBandit napisał:

A zaryzykuję..

No właśnie, dlaczego,? Przekrój, średnica przewodników 3x2,5mm w TC-S31 vs 3.2mm w S55N, czyż to nie ma znaczenia, ale mówisz wszystko ma, więc co,?

Przewodnik ma znaczenie, sposob realizacji zyl ma znaczenie okolice przrwodu maja znaczenie, ekrany maja znaczenie, styki w wtyku maja znaczenie sposob montażu drutow ma znaczenie, prowadzenie kabla ma znaczenie...

To co masz w skrzynce rozdzielni ma znaczenie Twoje gniazdo w scianie ma znaczenie, dedykowana.linia do audio ma znaczenie i jak ja.zamobczysz w skrzynce...

Odetwij sie od kabla. Pobaw sie w innym miejscu setu i okolic i ten "gold co mulil 55" nagle przestaje albo nie jest to dokuczliwe... A przecież w nim sie nic nie zmienilo. To samo w druga strone. Mit rodowo-stebrny ze to suszy dzwiek. Pogrzeb tu i tam zrob lepsze warunki tu i tam i nagle... Rod i srebro sa magiczne. Przychodzi powietrze precyzja przestrzen dynamika kolor... Jak to?

W audio jest z 50 jak nie 100 aspektow o ktore trzeba zadbać w swoim secie.

Jak sie ktos z tym nie zgadza niech grzebie po swojemu. Bedzie gonic swoj ogon przez 20 lat... Kupowac i sprzedawac w kolko druty i elektronikę, bo "nie wpasuje sie" itd. Dlaczego branża robi tak niewielkie różnice jakościowe miedzy produktami? Bo sie klienci przy tym świetnie bawia i przerzucaja w swojej historii średnio z 5~10 kabli. Świetny rynek do strzyżenia w dluzszej perspektuwie. No i latwiej karmic roznymi mitologiami.

4 minuty temu, LorDBandit napisał:

Gold nie muli wszędzie. Jest wiele wtyków gold wielu firm i nie mulą... zgadzam się dobarwiają upłynniają łagodzą zaokrąglają.. ale mulą. . ludzie.. mulą to duże podłogowe Dyny jak dostaną za mało prundu z cherlawego wzmaka

Tak.. Jest material o jakis właściwościach. I one sie zmieniają w zaleznosci od marki.

Wierz w to dalej. Cherlawy wzmak? A moze cherlawy prad? Jak jest prad zasyfiony to z czego wzmacniacz ma robic sygnal? Grasz tym, czym karmisz go.

Gold nic nie lagodzi, po prostu ma slaba niska i krótka charakterystyke. A opisujesz efekt. Usrednienie grania. Nie jest w stanie przekazać ani mocnych pilków ani bardzo niskich sygnalow. Stąd ten efekt. A to chyba znaczy ze znacznie ingeruje w material zrodlowy,  skoro go nie puszcza mozliwie wiernie? Hifi? Fidelity... Wiernosc. Wysoka wiernosc?

?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, LorDBandit napisał:

Potrzebujesz czasem korekty, ale jak się będziesz zachowywał kulturalnie to może coś z tego będzie ?

Jakbys czytal uwazniej co pisze i nie bral wszystkiego na anty to bys nie nawalil takiego bezsensownego watku. Cofnij sie do początku i teraz skumaj co pisalem.

Co do mnie to prosze nie woz drzewa do lasu. Mam ciekawe dokonania (antymainstreamowe) i żadna mitologia nie zmieni wynikow doświadczalnych.

I nie pisz tez w takim protekcjonalnym tonie, bo fizyki (doswiadczalnej) uczulem sie od profesorów a jakos nie widze ze masz szanse kultywowac te tradycje. Bez urazy. Pisalem ze kazdy wie co wie. I to dobrze. Tylko jak ktos co potestowal 5 kabli i 4 urządzenia poucza kogos z calym warsztatrm testowym, to jest wlasnie tak zabawnie efekty.

Warto kogos najpierw poznac a nie wystakiwac z łapami, bo nigdy nie wiesz na kogo trafisz. Na ulicy mozna dostac w pier, a na forum najeść sie wstydu.

A o branży mam bardzo slabe zdanie. Jest ona po czesci nie douczona, a w drugiej douczona ale pozbawiona skrupolow w goleniu zmitologizowamego ludu.

Edytowane przez KonradR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, LorDBandit napisał:

Potrzebujesz czasem korekty, ale jak się będziesz zachowywał kulturalnie to może coś z tego będzie ?

Bandit- kultura ....właśnie kultura a nie protekcjonalne zachowanie

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, LorDBandit napisał:

No i znowu zaczyna fisiować, a ja chcialem być milszy, męczysz człowieku... 

I wcale nie jestes milszy, bo ton na to nie wskazuje, tylko zaczales kumac, ze masz nieciaglosci w teoriach, ktore sa Ci bliskie. Cos Cie zaintrygowalo albo stwierdziles, ze z motyka za daleko sie nie porwiesz.

Choc bylo ciut lepiej niz poprzednio, to fakt. 

Wyzerujmy ten "pojedynek" i niech idzie od poczatku. Tylko nic w czambul nie potępiaj tylko dopytaj. Ale wnioski.sam bedziesz musial i tak.wyciagnac. nic na tacy nie podam.

10 minut temu, LorDBandit napisał:

Fisiujesz. Fisiować tzn cwaniakować, wszystkie rozumy pozjadałeś. Co Ty tu wlaściwie robisz,? (poza reklamą start upu) Sam mówiłeś, że to miejsce to nie Twój target..

Bo mam te cudowne tsc w szufladzie. Pisalem to. I mam cos na ten temat do powiedzenia. W sam raz w poprzek Ciebie. Pech.

Rozumow nie pozjadalem. Jestem do kazdego doswiadczenia audio bardzo pokorny. Ale do doświadczenia. 

Ty nie masz pokory a wiedze czerpiesz ze swoich klockow i rozciagasz ba wszystko wlasnie jakbys Ty cos tam pozjadal.

Mnie audio zadziwia kazdego dnia, bo kazdego dni robie kolejne doświadczenia. Ale nie wyniki doświadczeń zadziwiaja, tylko to czym sie objawiają i w jakiej skali oraz jakie rzeczy maja znaczenie. Nie masz o tym bladego pojęcia pisząc o "biednych kolumnach z marnymi piecami". Nie masz bladego pojęcia dlaczego tego doswiadczasz lub powtarzasz po innych.

Edytowane przez KonradR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, KonradR napisał:

I wcale nie jestes milszy, bo ton na to nie wskazuje, tylko zaczales kumac, ze masz nieciaglosci w teoriach, ktore sa Ci bliskie. Cos Cie zaintrygowalo albo stwierdziles, ze z motyka za daleko sie nie porwiesz.

Choc bylo ciut lepiej niz poprzednio, to fakt. 

Wyzerujmy ten "pojedynek" i niech idzie od poczatku. Tylko nic w czambul nie potępiaj tylko dopytaj. Ale wnioski.sam bedziesz musial i tak.wyciagnac. nic na tacy nie podam.

Nie pochlebiaj sobie. Jaki pojedynek.. ? Dostałeś po łapach tylko za sposób w jaki zrobiłeś sobie tutaj reklamę..

3 minuty temu, KonradR napisał:

Taka gwiazda jakie tlo. ?

No gwiazda to Ty jesteś...

"Oby to było tego warte"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LorDBandit napisał:

Nie pochlebiaj sobie. Jaki pojedynek.. ? Dostałeś po łapach tylko za sposób w jaki zrobiłeś sobie tutaj reklamę..

No gwiazda to Ty jesteś...

"Oby to było tego warte"

Po lapach? Kto po nich dawal? Ty?? 

Masz tak krotkie lapki jak opisy merytoryczne w tej dyskusji. Nic nie napisales na podparcie czegokolwiec vo napisales. Wysil sie uzasadnij czemu zloto u Ciebie zacjowuje sie inaczej niz gdzies indziej?. Rozwin cos wiecej poza mm2 w przewodzie. W zelazku mam duzo ich. Jak dziala cherlawy wzmacniacz tzn co powoduje ze jest cherlawy?.

Wtedy bedzie pojedynek na wiedze i doswiadczenia.

I wez przestan bredzić z ta reklama. Sam wyciagnales informacje o tym, ja sie nie pchalem z tym tutaj. To nie to forum do takich spraw. Z Pacula tez sobie wymyslilem, co zes nawypisywal brednie. Latwe do udowodnienia. Znowu mam pokazać jaki Premier jestes? Znowu będzie wstyd.

Mam nadzieje ze się nie pozycjonujesz w kontrze do gwiazdy jako ciemna próżnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki pojedynek... Przecież to żadna brednia, acha, że niby to ja zrobiłem reklamę Tobie (w sumie po części tak) a kto wyciągnął, że Wasz "standard" zjada trypla na śniadanie itd, że jacyś Wy i w końcu zaprosiłeś na końcu wszystkich tutaj na debiut tego czegoś u p. Wojciecha i wszystkich jakoś tak w moim odczuciu, nachalnie chcesz oświecać nawet nie pytany.. ale chcesz aby Cię pytać abys znowu robił przedpole na to coś, bo tak to wygląda mój drogi

*Ja Ciebie też jakoś nie mogę strawić, nie rozumiem i przyznaję, widzę jedynie chęć zaistnienia by zrobić miejsce na to coś.. po prostu nie mogę - może ktoś z kolegów z forum potrafi Cię strawić.. to będzie z Tobą gadać, ja nie kumam tej Twojej gwiazdy, może i fakt, może i za głupi jestem aby to zrozumieć..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, KonradR napisał:

Wtedy bedzie pojedynek

Mam nadzieje ze się nie pozycjonujesz w kontrze do gwiazdy jako ciemna próżnia. 

Próbowałem rozmawiać, zadałem Ci pytanie, ale Ty jesteś jakimś graczem z góry kożdego oceniasz, podważasz każdego wiedzę, chcesz zaraz pojedynków, wywyższać się, agresywne to takie marketingowe.

Może powiedz o co Ci człowieku chodzi...

Może rozpocznij jakiś cykl monologów tematycznych kształtujących naszą wspolną wiedzę w zakresie tej fizyki co Cię profesor uczył i po prostu przestań cwaniakować a nie normalnie prosisz o jakieś pytania do Siebie.. aby Cię ludzie pytali prosisz... czujesz to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LorDBandit napisał:

Jaki pojedynek... Przecież to żadna brednia, acha, że niby to ja zrobiłem reklamę Tobie (w sumie po części tak) a kto wyciągnął, że Wasz "standard" zjada trypla na śniadanie itd, że jacyś Wy i w końcu zaprosiłeś na końcu wszystkich tutaj na debiut tego czegoś u p. Wojciecha i wszystkich jakoś tak w moim odczuciu, nachalnie chcesz oświecać nawet nie pytany.. ale chcesz aby Cię pytać abys znowu robił przedpole na to coś, bo tak to wygląda mój drogi

*Ja Ciebie też jakoś nie mogę strawić, nie rozumiem i przyznaję, widzę jedynie chęć zaistnienia by zrobić miejsce na to coś.. po prostu nie mogę - może ktoś z kolegów z forum potrafi Cię strawić.. to będzie z Tobą gadać, ja nie kumam tej Twojej gwiazdy, może i fakt, może i za głupi jestem aby to zrozumieć..

 

Jezusie. Informuje Cię ze zjadłem trypla na sniadanie kablem (wlasciwie draftem kabla) za ok. 3~3.5k. Trypel kosztuje 2.2~2.4k. Za ekstra tysia mozna to zrobić z hukiem. Potwierdzone doświadczalne i to w kilku miejacach. Nic ja to nie poradze. Koniec informacji.

A Ty ~ "kto ty jestes zeby takie banialuki opowiadać?"... Za kilka przepychanek dalej odeslalem Cię do testu, zebys sie zapoznal sie czy sie sensownie przepychasz, a nawet nie napisałem czego ten test. Mogles zgadywac bo jest ich kilka. Widzisz jakas reklame poza HF z 16.10? To mialo Ci tylko uzmyslowic, ze robie rzeczy, ktorych nie obawiam sie poddać krytyce chyba uznanego pisma i redaktora. A Ty o Pacule, juz nie bede sie znow pastwic nad Twoim dlugim premierowskim nosem.

Czlowieku...za duzo piszesz w za duzym amoku i nie kojarzysz co pisales. Zbyt gorąca glowa, za duzo sobie dopowiadasz i zapominasz co sam robiles.

Napisz cos o złocie w końcu, o wzmakach-cherlakach i co tam ciekawego odkryles nie nie zaslyszales. Prosze wykaż sie. Pozwol mi zaczac Cie szanowac za merytoryke.

2 minuty temu, LorDBandit napisał:

Próbowałem rozmawiać, zadałem Ci pytanie, ale Ty jesteś jakimś graczem z góry kożdego oceniasz, podważasz każdego wiedzę, chcesz zaraz pojedynków, wywyższać się, agresywne to takie marketingowe.

Może powiedz o co Ci człowieku chodzi...

Może rozpocznij jakiś cykl monologów tematycznych kształtujących naszą wspolną wiedzę w zakresie tej fizyki co Cię profesor uczył i po prostu przestań cwaniakować a nie normalnie prosisz o jakieś pytania do Siebie.. aby Cię ludzie pytali prosisz... czujesz to?

jakie pytanie? O co? Chyba ja teraz nie pamietam. Pamietam tylko "kto ty jesteś ze sie odzywasz.."?

Napisz mi kogo jeszcze ocenilem i to z gory, tego kazdego co podwazam wiedze, bo znowu fantazjujesz o jakims szerszym gronie co tu sie naparza. Nie jestes tez "kazdym" na szczescie.

Fizyka? Przykro, ze to wstyd miec jakies wyksztalcenie kierunkowe i spożytkować je zawodowo... Taki mamy klimat...

W czym Ty czujesz sie silny i merytoryczny? Chetnie poznam Twoje silne strony. Chyba jednak nie w tym labilnym złocie i niewydolnych wzmacniaczach.. ? jakos przemilczasz wciaz te tematy.

Prosze daj sie pozwolić szanowac za cokolwiek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, KonradR napisał:

robie rzeczy, ktorych nie obawiam sie poddać krytyce

Ale to dobrze nikt Ci tego nie wyszarpuje. Coś Ci sie pomyliło.

Akurat ja nie należę do takich, którzy nie potrafią albo nie chcą dać uznania jakiejś niszowe firmie czy ich produkcie, pisałem o tym wcześniej.

Jeśli produkt będzie dobry dam obiektywną i sprawiedliwą ocenę. Mogę Ci to 100% zagwarantować, lubić się nie musimy ale produkt ocenię uczciwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LorDBandit napisał:

Ale to dobrze nikt Ci tego nie wyszarpuje. Coś Ci sie pomyliło.

Akurat ja nie należę do takich, którzy nie potrafią albo nie chcą dać uznania jakiejś niszowe firmie czy ich produkcie, pisałem o tym wcześniej.

Jeśli produkt będzie dobry dam obiektywną i sprawiedliwą ocenę. Mogę Ci to 100% zagwarantować, lubić się nie musimy ale produkt ocenię uczciwie.

Caly wpis jak nie Ty dotychczasowy. Szacun, ze mozna. Dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, KonradR napisał:

W czym Ty czujesz sie silny i merytoryczny? Chetnie poznam Twoje silne strony. Chyba jednak nie w tym labilnym złocie i niewydolnych wzmacniaczach.. ? jakos przemilczasz wciaz te tematy.

Prosze daj sie pozwolić szanowac za cokolwiek.

 

Widzisz i o to chodzi, jesteś aresywny. Bo tu nie chodzi o tą Twoją magiczną moc i wiedzę, nikt Ci tego nie zabiera. 

Ja nie muszę Ci nic udowadniać, to wiadome. Neguję sposób Twojej prezentacji i czekam na kabel.

Zrób ten kabel, daj ludziom do testów, puść w obieg po forum i będziemy rozmawiać.

4 minuty temu, KonradR napisał:

Caly wpis jak nie Ty dotychczasowy. Szacun, ze mozna. Dziękuję.

 

No przecież wiem/wiemy o Ci chodzi... podtrzymuję to co napisałem, nie mam z tym problemu.. człowieku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie to forum ale skoro wywolujesz...  Nasz zestaw powitalny zawiera zestaw sieciowek "budzetowej" i wyzszej plus, laczowek RCA Ag i generatora LFG. To jest w welcome kit. 

Lap @Pygar @misiek x @pkrecz @doludzi @motyllo @Piotrek608 @daris666

Oni sie tym bawili i nie tylko tym. Raczej pytaj priv bo wiem, ze nie chca zostac linczowani za swoje opinie i uznawani za klakierow. Tak niestety jest w PL. Doswiadczamy tego na codzień. I zadne referencje w tym nie pomagaja. Polskie myślenie i produkty przeciez nie mogą byc dobre i kosztowne jak zagraniczne.

Chyba ze chlopaki sie ośmiela po artykule w przyszlym tygodniu. Nie beda osamotnieni i osaczeni w swoich "niecodziennych" opiniach.

Mamy swoj watek na n@sz3@ud10 pe-el i tam jest miejsce na te tematy i testy. 

Tylko nie wyciagaj pozniej tego ze sie tu cos reklamuje. Sam chciales.

Edytowane przez KonradR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadam,,, Panowie! Agresywna polityka i część objawienia przed objawieniem głównym! Tak to się ludzie robi na polskim forum! Tylko brać przykład.
Wiesz co przyznaję się - za słaby jestem na takie przepychanki, serio.
Jesteś maczo zawodnik i trzeba to powiedzieć, idziesz po kursie do bólu do samego końca jak burza.. gratuluję.
serio? nie wierzę - to ostatnie zdanie - no mogłeś sobie już darować..

Ale ok, czekamy na test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KonradR napisał:

Kto ma dostac to dostanie. Ty na pewno nie. Taka klauzula sumienia.

Ale Ty na serio tak, taki był scenariusz od początku? Nie pozwolisz mi uczciwie ocenić produktu? Ja miałem od samego początku tylko zastrzeżenie do Twojej prezentacji, ale przyznałem się za słaby jestem, nie zakumałem co się dzieje, powaga. *Co do marek polskich a tym bardziej dobrego ich produktu nie mam nic, nie jestem też metkowcem i potrafię docenić niszowe klocki i oddać należny im szacunek, tak mówiłem wcześniej, podtrzymuję nadal. Choć myślałem, że się zaprzyjaźnimy, ale trudno prosił się nie będę.

Dobra ja jestem już tym zmęczony i daję sobie na wstrzymanie. Czekam na ten test Wojciecha, poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na stałe w systemie sieciówki po 9 kzł również wychwalane przez Pacułe. Grały super ale jednak coś nie do końca mi w nich pasowało i wróciłem do Furutecha, bo ten ma możliwość kształtowania brzmienia. Jest chyba ok. 40 możliwości łączenia kabli i wtyczek. I co najważniejsze brak problemu przy odsprzedaży.

Dlatego Panowie proponuje załóżcie sobie nowy wątek  "KonradR vs LorDBandit", bo mamy tu 3 strony przepychanek, najlepiej byłoby po prostu nie odpowiadać. ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, KonradR napisał:

To nie to forum ale skoro wywolujesz...  Nasz zestaw powitalny zawiera zestaw sieciowek "budzetowej" i wyzszej plus, laczowek RCA Ag i generatora LFG. To jest w welcome kit. 

Lap @Pygar @misiek x @pkrecz @doludzi @motyllo @Piotrek608 @daris666

Oni sie tym bawili i nie tylko tym. Raczej pytaj priv bo wiem, ze nie chca zostac linczowani za swoje opinie i uznawani za klakierow. Tak niestety jest w PL. Doswiadczamy tego na codzień. I zadne referencje w tym nie pomagaja. Polskie myślenie i produkty przeciez nie mogą byc dobre i kosztowne jak zagraniczne.

Chyba ze chlopaki sie ośmiela po artykule w przyszlym tygodniu. Nie beda osamotnieni i osaczeni w swoich "niecodziennych" opiniach.

Mamy swoj watek na n@sz3@ud10 pe-el i tam jest miejsce na te tematy i testy. 

Tylko nie wyciagaj pozniej tego ze sie tu cos reklamuje. Sam chciales.

A jak się ta firma "wasza" nazywa ? Jest jakaś strona web ?

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.