Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  245 członków

Furutech Klub
IGNORED

Klub FURUTECHA


gabler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Pszczyna napisał:

Tylko dla cierpliwych i manualnie uzdolnionych. Ja to co najwyżej pętelkę mogę sobie zawiązać. ? 

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, tedi02 napisał:

Czytałem kiedyś recenzję w polskiej prasie

Jednak prosił bym dalej o rzetelność i link bo jak brzmi Neotech to wiem i na ucho to mi się nie zgadza z tym co piszesz

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ASURA napisał:

Jednak prosił bym dalej o rzetelność i link bo jak brzmi Neotech to wiem i na ucho to mi się nie zgadza z tym co piszesz

W dniu 16.10.2020 o 15:01, ASURA napisał:

Napisałem wyraźnie ,czytałem recenzje kabli sieciowych i w opisie podano że użyto neotecha. Wybacz nie chce mi się szukać .Kabel sieciowy to nie tylko przewodnik , sposób ułożenia ,ilość ,przekrój ,ekrany , wtyki ,ale pewnie o tym wiesz .To wszystko wpływa na efekt końcowy.Dla mnie srebro neotecha to linijka , szkoda że drogo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Stałem się także właścicielem kabelka FP-S55N na wtykach 48R NCF konfekcjonowany przez AD. 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lolek126 napisał:

 Stałem się także właścicielem kabelka FP-S55N na wtykach 48R NCF konfekcjonowany przez AD. 

Gratulacje. Napisz jak poszly z kopa i jak po paru dnicha. Tylko w tym czasie nic nie grzeb, w tym nie przekladaj kabli fizycznie. Niech sie rozpreza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.10.2020 o 19:18, lolek126 napisał:

Na pewno warto zobaczyć jak to będzie z 46ami, ale ewidetnie u Ciebie gra inaczej 55a to i landryna też inaczej się prezentuje. Dlatego też i wtyki u Ciebie co innego pokazują. 

46G na Dps4.1 to był strzał w dziesiątkę do źródła.

Dzięki za naprowadzenie, bo na S55 mi nie pasowały te wtyki.

Teraz potrzebuję jeszcze jeden do wzmacniacza słuchawkowego.

I tym samym mam na sprzedaż Alphe 3 na 28/38G, która naprawdę świetnie grala przy Dacu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, marek s napisał:

46G na Dps4.1 to był strzał w dziesiątkę do źródła.

Dzięki za naprowadzenie, bo na S55 mi nie pasowały te wtyki.

Teraz potrzebuję jeszcze jeden do wzmacniacza słuchawkowego.

I tym samym mam na sprzedaż Alphe 3 na 28/38G, która naprawdę świetnie grala przy Dacu.

Cieszę się z Tobą, ze podpasowało.. ? dwie na pewno, a nie wiem czy  nie trzy maja ten kabel na 46 i są również zadowoleni.. nie wiem jak u Ciebie ale Landryna powinna być bardziej szczegółowa od S55, więc 46 troszkę ukulturalniają dźwięk. ? jeśli komuś deczko jest przy dużo góry, że tak powiem.. aczkolwiek góra w landrynie dla niektórych jest po tej cieplejszej stronie i ja też ją tak odbieram.. Tyle, że to sama w sobie jest lepszym kablem niż S 55. 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, lolek126 napisał:

Cieszę się z Tobą, ze podpasowało.. ? dwie na pewno, a nie wiem czy  nie trzy maja ten kabel na 46 i są również zadowoleni.. nie wiem jak u Ciebie ale Landryna powinna być bardziej szczegółowa od S55, więc 46 troszkę ukulturalniają dźwięk. ? jeśli komuś deczko jest przy dużo góry, że tak powiem.. aczkolwiek góra w landrynie dla niektórych jest po tej cieplejszej stronie i ja też ją tak odbieram.. Tyle, że to sama w sobie jest lepszym kablem niż S 55. 

Landryna na 50NCF, ale również na 46G jest bardziej szczegółowa i dynamiczna od S55 na 48R, bo taką też miałem.

U mnie idealnie wstrzeliło się w źródło i wzmacniacz słuchawkowy, bo po wpięciu w Brystona grało zbyt mocno złotą barwą. 

A tak jest neutralnie i muzykalnie oraz nie słychać że to gra złoto.

Tak samo jak Ty odbieram jej górę ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, marek s napisał:

Landryna na 50NCF, ale również na 46G jest bardziej szczegółowa i dynamiczna od S55 na 48R, bo taką też miałem.

U mnie idealnie wstrzeliło się w źródło i wzmacniacz słuchawkowy, bo po wpięciu w Brystona grało zbyt mocno złotą barwą. 

A tak jest neutralnie i muzykalnie oraz nie słychać że to gra złoto.

Tak samo jak Ty odbieram jej górę ?

 

A landynę masz tę w czerwonej otulinie czy już w tej ala fiolet? Góra w landynue prxynajmniej na 46 jak dla mnie jest dosyć rozdzielcza, ale w ciepłej otulinie że tak pieiem. ?

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lolek126 napisał:

A landynę masz tę w czerwonej otulinie czy już w tej ala fiolet? Góra w landynue prxynajmniej na 46 jak dla mnie jest dosyć rozdzielcza, ale w ciepłej otulinie że tak pieiem. ?

Moje wszystkie są fioletowe. Różowe były w wersji 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, marek s napisał:

Moje wszystkie są fioletowe. Różowe były w wersji 4.

A powiedz w kwestii sztywności jest porównywalny ten fioletowy w stosunku do landryny? Jak chcesz go troszkę ułożyć to da się to zrobić. A jak nie miałeś landryny to jak się to ma w stosunku do 55 kabelka? 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, lolek126 napisał:

A powiedz w kwestii sztywności jest porównywalny ten fioletowy w stosunku do landryny? Jak chcesz go troszkę ułożyć to da się to zrobić. A jak nie miałeś landryny to jak się to ma w stosunku do 55 kabelka? 

Poprzedniej wersji nie miałem.

Dps4.1 jak i S55 są na podobnym poziomie jeżeli chodzi o sztywność. Ale nie ma większego problemu z ułożeniem. Mniejszą od nich sztywność mają s35, tcs31, alpha3, 3ts20 czy 314ag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.10.2020 o 17:37, gabler napisał:

Odsluchiwalem  wtyki RCA eti research link , dla mnie słabe ,dynamika basu i środka ,góra zapiaszczona. Taki sam materiał użyty ,ale  mogą inaczej grać.Wysoka cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, marek s napisał:

Poprzedniej wersji nie miałem.

Dps4.1 jak i S55 są na podobnym poziomie jeżeli chodzi o sztywność. Ale nie ma większego problemu z ułożeniem. Mniejszą od nich sztywność mają s35, tcs31, alpha3, 3ts20 czy 314ag.

To spoko... ?

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mikelas76 napisał:

Panowie wlasnie ciagne kablem gigatech linie audio. Czy macie jakies doswiadczenia z gniazdami sciennymi furutecha? Pewnie gdzies to bedzie napisane ale moze ktos cos doda od siebie czy warto, czy niekoniecznie. 

Sws pojedyncze ncf rod - super. Cos co trzeba miec w jakiejs perspektywie. Do podwójnego mam zastrzezenia co do wykonania płytki karbonowej. Zupelnie inna niz w pojedynczym. Wyglada jak tuning trabanta. W pojedynczym konkret. Minus to cena ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Mikelas76 napisał:

Panowie wlasnie ciagne kablem gigatech linie audio. Czy macie jakies doswiadczenia z gniazdami sciennymi furutecha? Pewnie gdzies to bedzie napisane ale moze ktos cos doda od siebie czy warto, czy niekoniecznie. 

Osobiście FI-E30 NCF(R) byłyby dla mnie wystarczające, ale zawsze może być drożej..?

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Cezary_58669 napisał:

Osobiście FI-E30 NCF(R) byłyby dla mnie wystarczające, ale zawsze może być drożej..?

To nie jest scienne tylko do obudowy.

Roznice sa znaczace choćby takie, ze w scienne zarobisz widlami a te male obudowowe nie, chyba ze waziutkimi wudlami ale one przyjma kabek 14~16awg a to jak na sciane moze byc za malo. No i nakombinujesz sie zeby to umieścić w puszce sciennej. Nawet nie mam wyobrazni co trzebany zrobic i jakie rusztowania wybudować i ile to czasu zabierze bez gwarancji efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, KonradR napisał:

To nie jest scienne tylko do obudowy.

Dokładnie, można je zaadoptować w wiekszej ilości w trakcie remontu/urządzania mieszkania/pokoju bez większego problemu.

Jest to tańsza bardzo dobra i rozsądna alternatywa dla ''ultra drogich'' gotowców ściennych. To tylko moje skromne zdanie.

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.