Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  244 członków

Furutech Klub
IGNORED

Klub FURUTECHA


gabler

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Pszczyna napisał:

Tylko dla cierpliwych i manualnie uzdolnionych. Ja to co najwyżej pętelkę mogę sobie zawiązać. ? 

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, staropolanka2000 napisał:

Tylko dla cierpliwych i manualnie uzdolnionych. Ja to co najwyżej pętelkę mogę sobie zawiązać. ? 

The Joshua Tree?

Joshua Tree.jpg

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, tedi02 napisał:

Czytałem kiedyś recenzję w polskiej prasie

Jednak prosił bym dalej o rzetelność i link bo jak brzmi Neotech to wiem i na ucho to mi się nie zgadza z tym co piszesz

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ASURA napisał:

Jednak prosił bym dalej o rzetelność i link bo jak brzmi Neotech to wiem i na ucho to mi się nie zgadza z tym co piszesz

W dniu 16.10.2020 o 15:01, ASURA napisał:

Napisałem wyraźnie ,czytałem recenzje kabli sieciowych i w opisie podano że użyto neotecha. Wybacz nie chce mi się szukać .Kabel sieciowy to nie tylko przewodnik , sposób ułożenia ,ilość ,przekrój ,ekrany , wtyki ,ale pewnie o tym wiesz .To wszystko wpływa na efekt końcowy.Dla mnie srebro neotecha to linijka , szkoda że drogo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Stałem się także właścicielem kabelka FP-S55N na wtykach 48R NCF konfekcjonowany przez AD. 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lolek126 napisał:

 Stałem się także właścicielem kabelka FP-S55N na wtykach 48R NCF konfekcjonowany przez AD. 

Gratulacje. Napisz jak poszly z kopa i jak po paru dnicha. Tylko w tym czasie nic nie grzeb, w tym nie przekladaj kabli fizycznie. Niech sie rozpreza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2020 o 19:18, lolek126 napisał:

Na pewno warto zobaczyć jak to będzie z 46ami, ale ewidetnie u Ciebie gra inaczej 55a to i landryna też inaczej się prezentuje. Dlatego też i wtyki u Ciebie co innego pokazują. 

46G na Dps4.1 to był strzał w dziesiątkę do źródła.

Dzięki za naprowadzenie, bo na S55 mi nie pasowały te wtyki.

Teraz potrzebuję jeszcze jeden do wzmacniacza słuchawkowego.

I tym samym mam na sprzedaż Alphe 3 na 28/38G, która naprawdę świetnie grala przy Dacu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, marek s napisał:

46G na Dps4.1 to był strzał w dziesiątkę do źródła.

Dzięki za naprowadzenie, bo na S55 mi nie pasowały te wtyki.

Teraz potrzebuję jeszcze jeden do wzmacniacza słuchawkowego.

I tym samym mam na sprzedaż Alphe 3 na 28/38G, która naprawdę świetnie grala przy Dacu.

Cieszę się z Tobą, ze podpasowało.. ? dwie na pewno, a nie wiem czy  nie trzy maja ten kabel na 46 i są również zadowoleni.. nie wiem jak u Ciebie ale Landryna powinna być bardziej szczegółowa od S55, więc 46 troszkę ukulturalniają dźwięk. ? jeśli komuś deczko jest przy dużo góry, że tak powiem.. aczkolwiek góra w landrynie dla niektórych jest po tej cieplejszej stronie i ja też ją tak odbieram.. Tyle, że to sama w sobie jest lepszym kablem niż S 55. 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lolek126 napisał:

Cieszę się z Tobą, ze podpasowało.. ? dwie na pewno, a nie wiem czy  nie trzy maja ten kabel na 46 i są również zadowoleni.. nie wiem jak u Ciebie ale Landryna powinna być bardziej szczegółowa od S55, więc 46 troszkę ukulturalniają dźwięk. ? jeśli komuś deczko jest przy dużo góry, że tak powiem.. aczkolwiek góra w landrynie dla niektórych jest po tej cieplejszej stronie i ja też ją tak odbieram.. Tyle, że to sama w sobie jest lepszym kablem niż S 55. 

Landryna na 50NCF, ale również na 46G jest bardziej szczegółowa i dynamiczna od S55 na 48R, bo taką też miałem.

U mnie idealnie wstrzeliło się w źródło i wzmacniacz słuchawkowy, bo po wpięciu w Brystona grało zbyt mocno złotą barwą. 

A tak jest neutralnie i muzykalnie oraz nie słychać że to gra złoto.

Tak samo jak Ty odbieram jej górę ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marek s napisał:

Landryna na 50NCF, ale również na 46G jest bardziej szczegółowa i dynamiczna od S55 na 48R, bo taką też miałem.

U mnie idealnie wstrzeliło się w źródło i wzmacniacz słuchawkowy, bo po wpięciu w Brystona grało zbyt mocno złotą barwą. 

A tak jest neutralnie i muzykalnie oraz nie słychać że to gra złoto.

Tak samo jak Ty odbieram jej górę ?

 

A landynę masz tę w czerwonej otulinie czy już w tej ala fiolet? Góra w landynue prxynajmniej na 46 jak dla mnie jest dosyć rozdzielcza, ale w ciepłej otulinie że tak pieiem. ?

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lolek126 napisał:

A landynę masz tę w czerwonej otulinie czy już w tej ala fiolet? Góra w landynue prxynajmniej na 46 jak dla mnie jest dosyć rozdzielcza, ale w ciepłej otulinie że tak pieiem. ?

Moje wszystkie są fioletowe. Różowe były w wersji 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, marek s napisał:

Moje wszystkie są fioletowe. Różowe były w wersji 4.

A powiedz w kwestii sztywności jest porównywalny ten fioletowy w stosunku do landryny? Jak chcesz go troszkę ułożyć to da się to zrobić. A jak nie miałeś landryny to jak się to ma w stosunku do 55 kabelka? 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, lolek126 napisał:

A powiedz w kwestii sztywności jest porównywalny ten fioletowy w stosunku do landryny? Jak chcesz go troszkę ułożyć to da się to zrobić. A jak nie miałeś landryny to jak się to ma w stosunku do 55 kabelka? 

Poprzedniej wersji nie miałem.

Dps4.1 jak i S55 są na podobnym poziomie jeżeli chodzi o sztywność. Ale nie ma większego problemu z ułożeniem. Mniejszą od nich sztywność mają s35, tcs31, alpha3, 3ts20 czy 314ag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2020 o 17:37, gabler napisał:

Odsluchiwalem  wtyki RCA eti research link , dla mnie słabe ,dynamika basu i środka ,góra zapiaszczona. Taki sam materiał użyty ,ale  mogą inaczej grać.Wysoka cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, marek s napisał:

Poprzedniej wersji nie miałem.

Dps4.1 jak i S55 są na podobnym poziomie jeżeli chodzi o sztywność. Ale nie ma większego problemu z ułożeniem. Mniejszą od nich sztywność mają s35, tcs31, alpha3, 3ts20 czy 314ag.

To spoko... ?

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mikelas76 napisał:

Panowie wlasnie ciagne kablem gigatech linie audio. Czy macie jakies doswiadczenia z gniazdami sciennymi furutecha? Pewnie gdzies to bedzie napisane ale moze ktos cos doda od siebie czy warto, czy niekoniecznie. 

Sws pojedyncze ncf rod - super. Cos co trzeba miec w jakiejs perspektywie. Do podwójnego mam zastrzezenia co do wykonania płytki karbonowej. Zupelnie inna niz w pojedynczym. Wyglada jak tuning trabanta. W pojedynczym konkret. Minus to cena ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mikelas76 napisał:

Panowie wlasnie ciagne kablem gigatech linie audio. Czy macie jakies doswiadczenia z gniazdami sciennymi furutecha? Pewnie gdzies to bedzie napisane ale moze ktos cos doda od siebie czy warto, czy niekoniecznie. 

Osobiście FI-E30 NCF(R) byłyby dla mnie wystarczające, ale zawsze może być drożej..?

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cezary_58669 napisał:

Osobiście FI-E30 NCF(R) byłyby dla mnie wystarczające, ale zawsze może być drożej..?

To nie jest scienne tylko do obudowy.

Roznice sa znaczace choćby takie, ze w scienne zarobisz widlami a te male obudowowe nie, chyba ze waziutkimi wudlami ale one przyjma kabek 14~16awg a to jak na sciane moze byc za malo. No i nakombinujesz sie zeby to umieścić w puszce sciennej. Nawet nie mam wyobrazni co trzebany zrobic i jakie rusztowania wybudować i ile to czasu zabierze bez gwarancji efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, KonradR napisał:

To nie jest scienne tylko do obudowy.

Dokładnie, można je zaadoptować w wiekszej ilości w trakcie remontu/urządzania mieszkania/pokoju bez większego problemu.

Jest to tańsza bardzo dobra i rozsądna alternatywa dla ''ultra drogich'' gotowców ściennych. To tylko moje skromne zdanie.

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.