Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  244 członków

Furutech Klub
IGNORED

Klub FURUTECHA


gabler

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, LorDBandit napisał:

A o Neotechu zapomnisz na dobre. 

Na korzysc mundorfa SGW1.0? Neotech ze srebrnej tasmy/solida monokrystalicznego?

W dluzszej perspektywie to niezly zart. Mund SGW jest fajny "na poczatku" i dlugo można z nim zostac dopoki sie nie odpali tasmy lub solida upocc. Tylko sa ograniczenia w max srednicy no i kosztach potężnych. Na zasilaniu mundorf wygra nie jakoscia tylko dostepnymi srednicami oraz cena. Uzywalem kazdego nich. Na zasilanou i na sygnale.

IMO

Edytowane przez KonradR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KonradR napisał:

Tedi02 widze ze zna temat i neotechy przerobione wzdłuż i w szerz ? jakie jeszcze inne przerabiales, dla pełniejszego obrazu?

Ano tego mundorfa ,duelunda  i neotechy to z tych wartych uwagi.W pełni się zgadzam z twoją opinia odnośnie kabla mundka ,jeśli komuś ten neotech zagrał sucho itp ,to wina wtyków w tamtym przypadku furutechy  , podobnie miałem z ETI RCA link ( dynamika basu i środka a przygaszona góra )po zmianie na wbt nextgen cu 0110,wróciła muzyka.Osobiscie preferuję tylko solid core ,cieńsze przekroje a większą ilość ,mamy detal i masę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, LorDBandit napisał:

Nie, jak se kupi Siltecha w podobnych $ - FTMa, SQ-88B G3.

Oj chyba Tedi02 sie usmieje po pachy. Wiesz ile kosztuje srebrna tasma upocc neotecha. W jakich podobnych $ ? A wtyki? Gdzie sie zamkniesz w 550 zl brutto z marza dystrubutora i kosztami materiałowa poziomie 1/4 ceny end user. Jakiez to magiczne materialy 2~3 metr plus wtyki zmiescisz w cenie 100 zl kosztow? A otiliny? Chyba ze PET wystarczy byle byl w kolorowe audiofilskie paski. ?

Oczywoscie jak Ci 550 zl gra wybitnie to tylko chwalic spokojną głowę i wystarczajacy poziom wymagan.

Nie mylilbym tez siltechow koron z budzetami za 5 stow.

Imo oczywiscie.

3 minuty temu, tedi02 napisał:

Ano tego mundorfa ,duelunda  i neotechy to z tych wartych uwagi.W pełni się zgadzam z twoją opinia odnośnie kabla mundka ,jeśli komuś ten neotech zagrał sucho itp ,to wina wtyków w tamtym przypadku furutechy  , podobnie miałem z ETI RCA link ( dynamika basu i środka a przygaszona góra )po zmianie na wbt nextgen cu 0110,wróciła muzyka.Osobiscie preferuję tylko solid core ,cieńsze przekroje a większą ilość ,mamy detal i masę .

Pelna zgoda z malym dodatkiem. Wszelkie niedomagania to... Zasilanie...

Ale widze ze masz ulubiony set jak u mnie choc ja wylacznie Ag. To bezkompromisowe produkty i bezkompromisowe wybory. Czym masz ogarniete zasilanie?

6 minut temu, tedi02 napisał:

Ano tego mundorfa ,duelunda  i neotechy to z tych wartych uwagi.W pełni się zgadzam z twoją opinia odnośnie kabla mundka ,jeśli komuś ten neotech zagrał sucho itp ,to wina wtyków w tamtym przypadku furutechy  , podobnie miałem z ETI RCA link ( dynamika basu i środka a przygaszona góra )po zmianie na wbt nextgen cu 0110,wróciła muzyka.Osobiscie preferuję tylko solid core ,cieńsze przekroje a większą ilość ,mamy detal i masę .

A jak oceniasz duelunda? Ja tylko uzywam tasmy 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, KonradR napisał:

Oj chyba Tedi02 sie usmieje po pachy. Wiesz ile kosztuje srebrna tasma upocc neotecha. W jakich podobnych $ ? A wtyki? Gdzie sie zamkniesz w 550 zl brutto z marza dystrubutora i kosztami materiałowa poziomie 1/4 ceny end user. Jakiez to magiczne materialy 2~3 metr plus wtyki zmiescisz w cenie 100 zl kosztow? A otiliny? Chyba ze PET wystarczy byle byl w kolorowe audiofilskie paski. ?

Oczywoscie jak Ci 550 zl gra wybitnie to tylko chwalic spokojną głowę i wystarczajacy poziom wymagan.

Nie mylilbym tez siltechow koron z budzetami za 5 stow.

 

Ty naprawdę Konrad masz coś nie tak z kuku na muniu,? Pytam poważnie.. chyba że łoiszsz gaz, bo wątki mylisz, fizyka chyba popaliła koledze zwoje Neotechowe (mózgowe :)) 

DJ LUCAS się pytał.. miał chęć na to https://www.blackdotaudio.eu/przewod-sygnalowy-interkonekt-neotech-nemoi-1220-furutech-ft-111-r-srebro-up-occ-2x0-75m-p-4976.html

DJ LUCAS się pytał - jeśli nie ten Neotech to co innego w podobnych pieniądzach zagra lepiej,???

LorDBandit odpowiada - kup sobie Siltecha tego i tego W PODOBNYCH $ i zapomnisz o Neotechu na dobre..

Wiec co Konrad pie..isz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LorDBandit napisał:

Ty naprawdę Konrad masz coś nie tak z kuku na muniu,? Pytam poważnie.. chyba że łoiszsz gaz, bo wątki mylisz, fizyka chyba popaliła koledze zwoje Neotechowe (mózgowe :)) 

DJ LUCAS się pytał.. miał chęć na to https://www.blackdotaudio.eu/przewod-sygnalowy-interkonekt-neotech-nemoi-1220-furutech-ft-111-r-srebro-up-occ-2x0-75m-p-4976.html

DJ LUCAS się pytał - jeśli nie ten Neotech to co innego w podobnych pieniądzach zagra lepiej,???

LorDBandit odpowiada - kup sobie Siltecha tego i tego W PODOBNYCH $ i zapomnisz o Neotechu na dobre..

Wiec co Konrad pie..isz? 

Bez covidowej goraczki please. Po co te ugrzecznione popisy lokalnego jezyka?

Watek zboczyl na zwory glosnikowe w mundorfa itd. Nie ja zbaczalem.

Widzisz, jakbys cytowal nie tylko mnie, to by bylo wiadomo wprost o co Ci chodzilo z tym neotechem. Ty pamietales swoj podwątek, ja nie zwracalem takiej wagi na Wasze. Ani slowa nie napisalem w kontekście tego gotowego neotecha wiec konsekwentnie nie o nim pisze i nie napisze.

Wybacz ze nie śledzę rzeczy i nie panuje nad slowem "neotech" i co autor mial na mysli. Czy o materialach sprzed chwili czy sprzed dnia o gotowym neo na który nie zwracam nawet uwagi...

Ja nie wypowiadam sie o gotowych kablach, bo to nie moj krąg zanteresowan. Materiały i komponenty mam opacowane na podstawie ustandaryzowanych kryteriow ("norma zakładowa"). Tu moge dyskutować, bo mam o czym.

I nie badz taki "szeryf lewego pasa". Gospodarz swoich pytan ogarnia co jest do niego, a co nie. Ja raz zainicjowalem jakies pytanie o kryteria i szybko sie temat wyczerpal. Wiedzialem z kazdego posta co do mnie a co nie, nie opieprzalem nikogo bo cos tam napisał na temat czy nie na temat i czy skrzyżowaly sie jakies watki. No i znow powtorka z rozrywki. Jak cos Ci nie pasuje to inni musza nie pić albo sie leczyc i nie pier..lic. To jak milosciwie nas uciskajacy o tfu..opozycji, codziennie w dzienniku telewizyjnym o 1930, zajmuja sie tylko innymi a nie soba. Poki co kazdy moze sądzić i wypowiadac sie jak chce i po czym tam chce. Taki pech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KonradR napisał:

Bez covidowej goraczki please. Po co te ugrzecznione popisy lokalnego jezyka?

Watek zboczyl na zwory glosnikowe w mundorfa itd. Nie ja zbaczalem.

Widzisz, jakbys cytowal nie tylko mnie, to by bylo wiadomo wprost o co Ci chodzilo z tym neotechem. Ty pamietales swoj podwątek, ja nie zwracalem takiej wagi na Wasze. Ani slowa nie napisalem w kontekście tego gotowego neotecha wiec konsekwentnie nie o nim pisze i nie napisze.

Wybacz ze nie śledzę rzeczy i nie panuje nad slowem "neotech" i co autor mial na mysli. Czy o materialach sprzed chwili czy sprzed dnia o gotowym neo na który nie zwracam nawet uwagi...

Ja nie wypowiadam sie o gotowych kablach, bo to nie moj krąg zanteresowan. Materiały i komponenty mam opacowane na podstawie ustandaryzowanych kryteriow ("norma zakładowa"). Tu moge dyskutować, bo mam o czym.

I nie badz taki "szeryf lewego pasa". Gospodarz swoich pytan ogarnia co jest do niego, a co nie. Ja raz zainicjowalem jakies pytanie o kryteria i szybko sie temat wyczerpal. Wiedzialem z kazdego posta co do mnie a co nie, nie opieprzalem nikogo bo cos tam napisał na temat czy nie na temat i czy skrzyżowaly sie jakies watki. No i znow powtorka z rozrywki. Jak cos Ci nie pasuje to inni musza nie pić albo sie leczyc i nie pier..lic. To jak milosciwie nas uciskajacy o tfu..opozycji, codziennie w dzienniku telewizyjnym o 1930, zajmuja sie tylko innymi a nie soba. Poki co kazdy moze sądzić i wypowiadac sie jak chce i po czym tam chce. Taki pech.

Ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a który głośnikowy będzie najbardziej podobny dźwiękowo do Alpha22, którego używam jako xlr? Raczej wyrównane, otwarte granie. Mam teraz Acoustic Zen Hologram i jest zbyt misiowaty jednak. Chyba wolę coś bardziej uniwersalnego czego nie musiałbym wymieniać przy każdej zmianie głośników. Myślę też o Duelundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Arek80 napisał:

Panowie, a który głośnikowy będzie najbardziej podobny dźwiękowo do Alpha22, którego używam jako xlr? Raczej wyrównane, otwarte granie. Mam teraz Acoustic Zen Hologram i jest zbyt misiowaty jednak. Chyba wolę coś bardziej uniwersalnego czego nie musiałbym wymieniać przy każdej zmianie głośników. Myślę też o Duelundzie.

O ktorym duelundzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Arek80 napisał:

Aa ta skretka miedziana i w bawelnie. Kolega robil sobie na tym laczowke, zdziwil sie ze to duelund. Tzn. Spodziewal sie kosmosu z magicznej firmy. Ja uprzedzalem go, ze skretka pozostanie skretka, a bawelna tylko bawelna. Pierwsze szumi a drugie nic specjalnego nie robi ale nie szkodzi co juz jest duzym sukcesem. Oczywiscie w porównaniu do jedwabiu ?

ale to nie tasma srebrna 3.0. Za 150e za metr. Ale radzilbym ostudzic oczekiwania z ta skretka. Nie zebym zniechecal. Duzo rozsadniejszy jest solid tasma monokrysztalu. A szurowle jedwabna sobie wez z HFC. Tylko ostatnio mieli talie co sie same rozlaza. Duzo lepsze sa w PCX. Tam mieli tylko super.

No i trzeba bylo robic zakupy w HFC jak byli w EU. Teraz kurierzy dolicza Ci vat i clo nawet oplaty agencji celnej, chyba ze zmieścisz sie w 1000e i jest procedura uproszczona. A jesli w 20euro sie nie zmiescisz a to od lipca b.r. od zlotowki dostaniesz pobranie. Jak juz, to niech wysylaja poczta narodowa wtedy jest szansa ze przyjdzje PP i oplaty celne skończą sie na 20 zeta ale sobie poczekasz na pocztowy urzad celny w Pruszczu Gd.

wszystko imo oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, KonradR napisał:

Aa ta skretka miedziana i w bawelnie. Kolega robil sobie na tym laczowke, zdziwil sie ze to duelund. Tzn. Spodziewal sie kosmosu z magicznej firmy. Ja uprzedzalem go, ze skretka pozostanie skretka, a bawelna tylko bawelna. Pierwsze szumi a drugie nic specjalnego nie robi ale nie szkodzi co juz jest duzym sukcesem. Oczywiscie w porównaniu do jedwabiu ?

ale to nie tasma srebrna 3.0. Za 150e za metr. Ale radzilbym ostudzic oczekiwania z ta skretka. Nie zebym zniechecal. Duzo rozsadniejszy jest solid tasma monokrysztalu. A szurowle jedwabna sobie wez z HFC. Tylko ostatnio mieli talie co sie same rozlaza. Duzo lepsze sa w PCX. Tam mieli tylko super.

No i trzeba bylo robic zakupy w HFC jak byli w EU. Teraz kurierzy dolicza Ci vat i clo nawet oplaty agencji celnej, chyba ze zmieścisz sie w 1000e i jest procedura uproszczona. A jesli w 20euro sie nie zmiescisz a to od lipca b.r. od zlotowki dostaniesz pobranie. Jak juz, to niech wysylaja poczta narodowa wtedy jest szansa ze przyjdzje PP i oplaty celne skończą sie na 20 zeta ale sobie poczekasz na pocztowy urzad celny w Pruszczu Gd.

wszystko imo oczywiscie.

No a coś z oferty Furutecha, żeby pozostać w tematyce klubu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Arek80 napisał:

Panowie, a który głośnikowy będzie najbardziej podobny dźwiękowo do Alpha22, którego używam jako xlr?

Furutech FS Alpha 36. To jest połączenie przewidziane przez producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LorDBandit napisał:

Podlinkujesz jak to wyglada,?

Duelund silver foil in silk and oil. Sa 1.0 2.0 i 3.0.

https://www.hificollective.co.uk/wire/duelund.html

Edytowane przez KonradR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam pytanie: czy warto kupić wtyk zasilający  Furutech FI-68 z filtrem EMI w celu wymiany zwykłego wtyku (też Furutecha tak na marginesie) w kablu zasilającym listwę (kondycjoner) firmy Tomanek TAP-8 z wbudowanymi dwoma DC-Blockerami. Chodzi mi tylko o eliminację przepięć w domowej sieci elektrycznej.

Pozdrawiam

Wtyk zasilający Furutech FI-68 G IEC z filtrem EMI 10058375519 - Sklep internetowy AGD, RTV, telefony, laptopy - Allegro.pl

Denon PMA 2010AE+DCD 1510AE; Sonus Faber Sonetto III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Waldek1968 napisał:

Witam wszystkich

Mam pytanie: czy warto kupić wtyk zasilający  Furutech FI-68 z filtrem EMI w celu wymiany zwykłego wtyku (też Furutecha tak na marginesie) w kablu zasilającym listwę (kondycjoner) firmy Tomanek TAP-8 z wbudowanymi dwoma DC-Blockerami. Chodzi mi tylko o eliminację przepięć w domowej sieci elektrycznej.

Pozdrawiam

Wtyk zasilający Furutech FI-68 G IEC z filtrem EMI 10058375519 - Sklep internetowy AGD, RTV, telefony, laptopy - Allegro.pl 537 kB · 1 pobranie

Waldku w tym filtrze nie ma ani jednego elementu przeciwprzepieciowego (tvs, mov, gas). 

Co do filtra to namiastka... Szkoda kazdej zlotowki.

IMO oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Waldek1968 napisał:

Chciałem się upewnić przed wydaniem 780zł. Nie znam się, więc postanowiłem spytać na forum. Dzięki za odpowiedź.

Ale to moim skromnym zdaniem. Jak masz problemy z elektryka to nie jest to do tego pomyślane.

fi15ncf to 450 zeta zdaje sie. za ten dodatek 330 zeta... masakra. minus Ncf... przepraszam za defetyzm miłośników.

1589323258_FI-68(G)6.jpg.999cba40c9fb3f9c8597940ba9bd8f62.jpg

Edytowane przez KonradR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, piotrek7 napisał:

Wytk więcej wart niż listwa.

Wymień Tumanka na coś lepszego, co nie będzie degradowało dźwięku. Dopiero wtedy będzie sens bawić się w akcesoria 

Kazdy jeden degraduje. Ale jedne mega a drugie mnieeeejj. Taka fizyka...

Nawet na T. Odpalisz super system ale gimnastyka poza T. Sporo ciezsza. Ale wtedy jednym ruchem wymiana T. Na cos mega daje kosmiczne rezultaty.

Innymi slowy nie rob ruchow w stylu dodasz 500 do T. I to bedzie super. No nie bedzie. Rob na tym co masz dalsze ruchy i jak zobaczysz ze Twoje wysilki i fundusze daja efekty i zobaczysz ze audio to jednak pieniądze, wtedy zrob przemyslany zakup. Albo nie rob nic. Bo polsrodki sa bez sensu I wbrew pozorom sa najdrozsze.

Imo. 

Edytowane przez KonradR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Waldek1968 napisał:

Nie mam jako takich problemów z elektryką. Moje nazwijmy to ustrojstwa (kable zasilające do RTV oraz listwa) nie sa nijak zabezpieczone np. przed wyładowaniem elektrycznym.

https://www.audiophonics.fr/en/power-distributor-and-sector-filters/viborg-ve80-filtered-power-distributor-8-schuko-sockets-3300w-15a-aluminium-gray-p-14258.html

Mam i polecam. 

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, LorDBandit napisał:

Podoba jest też za te pieniądze Bada Lb5600, też posiadam, też polecam.

Tyle ze nie ma tam [ten z linka] ochrony przeciwprzepieciowej.  Nie moge dojrzec dokladnie ale te niebieskie to zwykle ceramiczne kondensatory Y albo tak maly tvs, ze primo za maly, sec. za wolny i tercio ze jak znam zycie to na 560V lub wyzej czyli na dzialanie moze kiedys. A wiadomo ze MOVy sie degraduja jak sa uzywane. Wiec l długowieczność lezy w opacznosci Twojej lokalizacji.

Sorki, ze tak zbijam, ale rozróżnijmy ochrone "Lighting" od filtrowania. Bo wymog pierwotny byl ochronny. Ja temat filtracji sie tu nie bedze wypowiadac choc moglbym ? jak ktos jest z tego zadowolony to dobre jego. To jest najwazniejsze.

Imo oczywoscie.

Edytowane przez KonradR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sir.jax napisał:

Jak doszłoby do pierd... pioruna, to żadna listwa nie pomoże.

Do tego służą zabezpieczenia odgromowe w skrzynce rozdzielczej.

https://preis-zone.pl/651-odgromniki-ograniczniki-przepiec

A wiesz co tam jest? Lepszy warystor (MOV) za 15 zeta sztuka tyle ze w szynie DIN. Przy sygnalizacji iMOV i diodka prostownicza led i rez dodatkowo. Kasa to rzecz wzgledna. Obudowa tez istotna..

Panowie prośba moze niech napisze ktos co dokladnie wie co w srodku jak to wyglada i jakiej klasy elementy tam sa.

Wiadomo ze zabezpieczenie bliżej niz dalej jest lepsze i to plus ale mov jest wolnym zabezpieczeniem choc o duzej zdolnosci pochlaniania ale tez sie zuzywa i nie znasz dnia ani godziny kiedy juz nie dziala bo wewbetrznie ma popalone powierzchnie. Natomiast tvs sa bardzo szybkie, nie zużywają sie ale zeby miec sensowne udary sa bardzo drogie. Tanie maja udary takie ze to zart. Tylko do zabezpieczeń w urzadzeniach koncowych. Ale lepszy zart od "bang" ? tyle ze po akcji tvs ma zwierac i wywalac korki. Ale wymienia Ci go w serwisie ?

I znowu. Bez kasy to i Salomon nie naleje.

Imo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 18

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.