Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  244 członków

Furutech Klub
IGNORED

Klub FURUTECHA


gabler

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, sir.jax napisał:

Nie sprawdzę, bo nie mam osobnej linii do audio. Wszystkie gniazda wiszą na jednym bezpieczniku 😊

Masz jeden beziecznik na caly dom? Kuchnia gniazda oswiwtlenie pralja i dżakuzi tez?

Jak masz kilka wylacz wszystkoe poza tym ci masz audio. A jak na obwodzie audio masz lodowke to ja odlacz na ten test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, KonradR napisał:

W ogole? 😉 

Policz esy i wylacz N-1. Ale wylacz kazdy a nie roznicowka ciach wszystko.

Jak z audio masz inne gniazdka to wylacz te ladowarki i inne standbyowe zabawki 🙂

Nie rozmawiaj do mnie jak do nieuka, mam wykształcenie  w tym kierunku panie.😁

Mieszkam w bloku z lat 70' , jest jeden bezpiecznik na oświetlenie i jeden na gniazdka, jakie różnicówk?i, nawet gdybym zrobił instalacje TN-C, to różnicowka w tym układzie nie ma zastosowania.

Już kiedyś pisałem większość Polaków mieszka w takich blokach.

Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sir.jax napisał:

Nie rozmawiaj do mnie jak do nieuka, mam wykształcenie  w tym kierunku panie.

Mieszkam w bloku z lat 70' , jest jeden bezpiecznik na oświetlenie i jeden na gniazdka, jakie różnicówk?i, nawet gdybym zrobił instalacje TN-C, to różnicowka w tym układzie nie ma zastosowania.

Już kiedyś pisałem większość Polaków mieszka w takich blokach.

Skad mam wiedziec co masz.

Wylacz N-1. A jak audio towarzyszą dodatki to je odlacz. Zasymuluj sytuacje tylko jednego obwodu.

A czemu nieuk? Brak lodowka ma o tym swiadczyc? Czy nieprecyzyjne pisanie "nie mam/nie mam z audio"? Dalej nie wiem czy nie masz lodowki ortydoksyjnie wcale czy nie na obwodzie audio. Never mind.

A blok z lat70 z alu znam. Widzialem raczej 3~4 sztuki ale i faktycznie 1~2 tez mialem ze 30 lat temu. I chyba wtedy u siebie jak nie i u rodzicow. Z automatami z guzikiem. 😉

Jesli robi to jakies problemy nie do rozwiazania, to nie rob. Mysle, ze nie wszyscy mieszkaja w takich okolicznosciach. Ale fakt, w takich klimatach jest ciezko cos wymyslic. Ale wkladki butelkowe ETI (miedziane) goraco polecam. Zawsze jakiś progres w stosunku do automatow. Najgorsze ze uchwyty do butelkowcow sa raczej alu jak i kapsle zamykajace takze.

Wiec nie zazdroszcze to pewne. Szkoda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KonradR

Myślę, że większość społeczeństwa. 

Pięknie to opisuje ten tutaj artykuł, warto,przeczytać cały. 

https://elektrykapradnietyka.com/28910/siec-tn-c-praktyka-polskie-normy-przepisy-zwyczaje/

Ja od najdalszego punktu poleciałem 3x2,5 Cu tylko do gniazda z audio, inaczej się tu nie da.

Nie mam środków, chęci i gdzie się podziać, gdybym miał wypruwać wszystko, a i tak jedynie opcja TN-C w takim bloku, wiesz ile takich osiedli jest w tym naszym kraju?

 

 

Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sir.jax napisał:

@KonradR

Myślę, że większość społeczeństwa. 

Pięknie to opisuje ten tutaj artykuł, warto,przeczytać cały. 

https://elektrykapradnietyka.com/28910/siec-tn-c-praktyka-polskie-normy-przepisy-zwyczaje/

Ja od najdalszego punktu poleciałem 3x2,5 Cu tylko do gniazda z audio, inaczej się tu nie da.

Nie mam środków, chęci i gdzie się podziać, gdybym miał wypruwać wszystko, a i tak jedynie opcja TN-C w takim bloku, wiesz ile takich osiedli jest w tym naszym kraju?

 

 

Spoko jasne. To forum audio. Nie wydaje mi sie, ze jest tu reprezentacja statystycznego Polaka. 

Jak pisalem, jak nie mozesz tego zrobic z przyczyn od siebie niezaleznych, to nie rob, luzik rozumiem.

Niech robi ten, kto moze lub chce móc zasymulowac taka sytuacje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, KonradR napisał:

Spoko jasne. To forum audio. Nie wydaje mi sie, ze jest tu reprezentacja statystycznego Polaka. 

Jak pisalem, jak nie mozesz tego zrobic z przyczyn od siebie niezaleznych, to nie rob, luzik rozumiem.

Niech robi ten, kto moze lub chce móc zasymulowac taka sytuacje.

 

 

Ja mam inne rozwiazania, generalnie nie narzekam na brzmienie, nawet nie szukam innego.

 

Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, KonradR napisał:

No i ok. To test dla chetnych. I z mozliwosciami.

Konrad, ale nawet z tą lodówka, przecież lodówka cały czas nie "chodzi". 

Więc agregat nie pracuje non stop.

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KonradR napisał:

wylaczasz kazdy jeden ES w rozdzielni poza obwodem audio. Dajesz sobie w ciszy 5 min idziesz szybko po cygaro i lyche i sluchasz.

ok jutro zrobie. Mam oddzielna linie do audio na bezp. gigawata, ktory jak tu czytalem nie jest rewelacyjny? 

I odbior przy wylaczonych esach i tylko wlaczona linia audio ma jeszcze polepszyc odbior? 

Ok jutro sprawdze i dam znac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sir.jax napisał:

Konrad, ale nawet z tą lodówka, przecież lodówka cały czas nie "chodzi". 

Więc agregat nie pracuje non stop.

Chodzi. Tam cos steruje agregatem. To sie nie budzi nagle, jak ja w nocy na siczku, i odpala agregat.

U mnie sa jeszcze piekarnik, kawiarkka zmywarka pralka suszarka, indukcja, wyciag - wszystko na soft buttony czyli zawsze na standby.

Nie sprawdzisz, to bedziesz dywagowac.

 

2 minuty temu, Mikelas76 napisał:

ok jutro zrobie. Mam oddzielna linie do audio na bezp. gigawata, ktory jak tu czytalem nie jest rewelacyjny? 

I odbior przy wylaczonych esach i tylko wlaczona linia audio ma jeszcze polepszyc odbior? 

Ok jutro sprawdze i dam znac. 

Mikelas. To ma tylko pokazac, ze "sygnatura" jaka znasz jest tak zniekształcenia przez dom, ze nalezy wyciagnac z z tego jakies wnioski. Przynajmniej inaczej sie bedzie czytac odkrycia wielu speców 😉

No i jak cos zmoenisz w audio i nie bedziesz zadowolony, zawsze mozesz skonntrowac to wylaczeniem chaty i nagle sie okazuje ze zakup byl super tylko, ze nie działa specjalnie na zrodlo problemow 😉

I nie przejmuj sie GW. Poki co.;)

Po tym tescie stwierdzisz ze GW jest wypas 🙂 ale do czasu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W dniu dzisiejszym dołączę do klubu z TCS 31:).

Mam pytanie o inne kable tego producenta np głośnikowy FS Alpha 36, czy ktoś porównywał i jak się mierzy do średniej rynkowej? Z tego co czytam to tutaj prawie wszyscy skupienie na zasilaniu 🙂

Edytowane przez Tomek1777

 M1  >Weavelight  >Vanguard /  Xti 2000 > Audiosynergia Pira > Amazonia Miusik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Tomek1777 napisał:

głośnikowy FS Alpha 36,

Sam szukałem informacji na jego temat. Niestety, kabel mało popularny. Jedyna w miarę konkretna informacja, z którą się spotkałem, charakteryzowała go jako rozwinięcie u-2T. Ogólnie typowy, bardzo wyrównany miedziak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zbiorę i ogarnę po sporych zmianach kablowych w systemie to może wezmę go na testy i skrobnę co usłyszałem. Jeśli poczuję jeszcze potrzebę aby testować kabelki 😉

 

 M1  >Weavelight  >Vanguard /  Xti 2000 > Audiosynergia Pira > Amazonia Miusik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KonradR napisał:

Chodzi. Tam cos steruje agregatem. To sie nie budzi nagle, jak ja w nocy na siczku, i odpala agregat.

U mnie sa jeszcze piekarnik, kawiarkka zmywarka pralka suszarka, indukcja, wyciag - wszystko na soft buttony czyli zawsze na standby.

Nie sprawdzisz, to bedziesz dywagowac.

Konrad ale kusisz🤪pójdę za ciosem u sąsiadów też wypnę...

 

p.s. za sąsiada też mam hutę Mitala🤣

 

Bardziej poważniej trochę z tego ostatniego korzystam; dobowe, wachania napięcia sieci nie są duże bo sieć od wysokiego napięcia do podstacji nie jest dociążona obciążeniem z przemysłu za tym kablowy przerost instalacji po naszemu wypas😂

 

No ale pojawia się fotowoltanika audiofilskie zło z śmieciami nie do końca do odfiltrowania. Moim zdaniem prędzej czy później skończy się na tym że zaawansowane systemy High End będą mieć klasyczny silnik 3fazowy z elektroniczną stabilizacją obrotów, dalej koła zamachowe proporcjonalne jak w topowych gramofonach transrotora napędzające  na końcu prądnice prądu zmiennego a później to już z górki. Lub po prostu będziemy mieć śliczną małą turbinę gazową i odetniemy się w 101% od sieci energoelektrycznej...

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ASURA napisał:

Konrad ale kusisz🤪pójdę za ciosem u sąsiadów też wypnę...

Nie wiem czemu dyskutujesz z faktami, które wystepuja. Wiadomo, odlacz sasiadow to bedzie bosko. Ale zacznij od siebie. Ale i tak po tym musisz wrócić do rzeczywistosci i przekminic co sie dzieje. To "tylko" eksperyment. A efektem nie jest "jak pozbawic okolice pradu poza soba" tylko zupelnie co innego.

28 minut temu, ASURA napisał:

p.s. za sąsiada też mam hutę Mitala

To nie tak zle. Przemyslowe i energetyczne zasilanie jest wbrew pozorom zadbane...

Wielu ma biurowce z komputerami i mnostwem impulsowki 🙂

30 minut temu, ASURA napisał:

No ale pojawia się fotowoltanika audiofilskie zło z śmieciami nie do końca do odfiltrowania. Moim zdaniem prędzej czy później skończy się na tym że zaawansowane systemy High End będą mieć klasyczny silnik 3fazowy z elektroniczną stabilizacją obrotów, dalej koła zamachowe proporcjonalne jak w topowych gramofonach transrotora napędzające  na końcu prądnice prądu zmiennego a później to już z górki. Lub po prostu będziemy mieć śliczną małą turbinę gazową i odetniemy się w 101% od sieci energoelektrycznej...

Mamy klienta, który ma PV. Ona mocno siada na prad. Jak mu pokazalismy jej wplyw to bylo "kurr jak bym wiedzial to bym tego nie instalowal". System za 6~7 stow...

Ale kilka naszych mykow i jakbys nie mial foto i do tego z gorka jakosciowa... Do momentu odlaczenia garazu od obwodu... Zbowu to pokazalo jak nocno syfi foto.

Pokazuje to dwie rzeczy. Relatywizm oceny tego samego zjawiska w zaleznosci czy cos upgradujemy czy cos downgradujemy.

A najciekawsze jest, ze "wystarczy" na odsluch odlaczyc obwod garazu czyli tam gdzie jest podlaczobe PV i nagle problem znika, tak jak i produkcja. A wieczorami... Zadna łaska, tylko trzeba cykac wylacznikiem. Ale to nie sprzyja stabilizacji jakościowej czyli jak to sie mawia "wygrzaniu"...

Drugie to, ze zabawie w kotka i myszke nie ma konca. Ale tez ze nie jest beznadziejnie i mozna cos z tym zrobić.

Co do pradnic etc.. Nie jest problemem stabilizacja napiecia czy czestotliwosci, tylko co na tej nosnej sie osadza. Mowilem to na temacie Twojego zasilacza do lapka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, KonradR napisał:

Co do pradnic etc.. Nie jest problemem stabilizacja napiecia czy czestotliwosci, tylko co na tej nosnej sie osadza.

Myślałem o kopalni soli w Wieliczce, tam taka zajebista nie tylko akustyczna cisza wychodzi ale zaraz Konrad wyjedziesz mi z promieniowaniem kosmicznym które też głęboko pod ziemią badają

 

No jak żyć, no jak... 😉 

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, ASURA napisał:

Myślałem o kopalni soli w Wieliczce, tam taka zajebista nie tylko akustyczna cisza wychodzi ale zaraz Konrad wyjedziesz mi z promieniowaniem kosmicznym które też głęboko pod ziemią badają

 

No jak żyć, no jak... 😉 

No lte tam nie siega. Chyba, ze z reapeterow gsm 🙂

na pewno tam jest fajny Faraday 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, KonradR napisał:

No lte tam nie siega. Chyba, ze z reapeterow gsm 🙂

na pewno tam jest fajny Faraday 🙂

 

Ale są prądy błądzące ,dlatego urządzenia teletechniczne są w obudowach iskrobezpiecznych i uziemiane 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła dziś moja głośnikowa Furukawa Supremo z konfekcją Furutech 203R. Pierwsze wrażenie było dziwne, bo gdzieś zniknęła barwna, namacalna średnica a uwagę przykuwają szczegóły w górze pasma i zebrany aksamitny bas. Pewnie się wygrzeje i wróci do równowagi. Ile to potrwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już TCS 31 z Viborgami. Kabel używany więc nie trzeba długo czekać na efekt. Tak więc miało być o kablu ale nie będzie. Będzie o kablach. Mamy ich 3 , dzisiaj dojedzie jeszcze jeden. Każdy inny, każdy o innym charakterze to jest właśnie wg mnie to ! Żongluję nimi i za każdym razem inny efekt końcowy. Zabawy po pachy , można o pracy zapomnieć 😉 . Na razie jedno jest pewne,  największe zmiany robi kabel ze ściany do kondycjonera/listwy. Zgodzicie się ?

 M1  >Weavelight  >Vanguard /  Xti 2000 > Audiosynergia Pira > Amazonia Miusik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomek1777 napisał:

Mam już TCS 31 z Viborgami. Kabel używany więc nie trzeba długo czekać na efekt. Tak więc miało być o kablu ale nie będzie. Będzie o kablach. Mamy ich 3 , dzisiaj dojedzie jeszcze jeden. Każdy inny, każdy o innym charakterze to jest właśnie wg mnie to ! Żongluję nimi i za każdym razem inny efekt końcowy. Zabawy po pachy , można o pracy zapomnieć 😉 . Na razie jedno jest pewne,  największe zmiany robi kabel ze ściany do kondycjonera/listwy. Zgodzicie się ?

TCS 31 masz na jakich Viborgach? Możesz króciutko napisać jak gra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomek1777 napisał:

Mam już TCS 31 z Viborgami. Kabel używany więc nie trzeba długo czekać na efekt. Tak więc miało być o kablu ale nie będzie. Będzie o kablach. Mamy ich 3 , dzisiaj dojedzie jeszcze jeden. Każdy inny, każdy o innym charakterze to jest właśnie wg mnie to ! Żongluję nimi i za każdym razem inny efekt końcowy. Zabawy po pachy , można o pracy zapomnieć 😉 . Na razie jedno jest pewne,  największe zmiany robi kabel ze ściany do kondycjonera/listwy. Zgodzicie się ?

Wg moich doświadczeń jezeli mamy jeden kabel i jednym kablem sprawdzamy ktore z miejsc jest korzystniejsze, to intuicja podpowiada, ze jest na czesciach wspolnych czyli kondycjoner itp.

To fakt, ze swoim dobre dziala na szerszy zakres urzadzen.

Natomiast podlaczany pod konkretne urządzenie dziala dedykowanie.

Roznica jest tylko taka, ze "wolumen efektu" na dedykowanym urzadzeniu jest większy niz na elementach wspólnych, ale na elementach wspólnych efekt jest bardziej rowny, choc mniejszy ale posuwa tematy dalej. Jest bardziej perspektywiczny choc nie musibyc "tu i teraz najlepszy".

Oczywoscie najlepiej dac ten kabel w każde miejsce na raz. Ale to rozmnozenie to inasza inszosc.

Natomiast jak żągujesz trzema roznymi na raz, to nie wyciagalbym zadnych wnioskow poza tym, ze "tak jest najkorzystniej". To nie jest miarodajny uklad testowy.

A zabawy gratuluje i zwlaszcza radosci, ktora widze daja 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, KonradR napisał:

 

Natomiast jak żągujesz trzema roznymi na raz, to nie wyciagalbym zadnych wnioskow poza tym, ze "tak jest najkorzystniej". To nie jest miarodajny uklad testowy.

 

A zabawy gratuluje i zwlaszcza radosci, ktora widze daja 🙂

 

tak jest fan na maxa 😉 , jak system to nie jest  entry level i dochodzą dwa dobre kable możecie sobie wyobrazić co się dzieje ,tego nie da się spieprzyć !

 

37 minut temu, Kasz76 napisał:

TCS 31 masz na jakich Viborgach? Możesz króciutko napisać jak gra?

i tu ja widać wpisy wyżej nie jest łatwo. Mogę opierać się tylko na pierwszych wrażeniach kiedy TCS31 został wpięty zamiast Gigawatta LC2 ( ten to mega wyrazisty i skrajny kabel) . Muzyka po wypięciu tego "wariata" i zastąpieniu go Furutechem pozornie spowalnia, nie ma ataku góry a bas przestaje ranić twardością. Pierwsze wrażenie jest - timing siadł i już nie jest tak estradowo. A to nie do końca prawda ponieważ Furu wnosi pierwiastek którego tamtemu całkiem brak - płynność i wyrównanie pasma. Oznacza to to że okazuję się że wcale nie jest wolniej, po chwili głośność jest podkręcona i nic nie człowieka męczy. Jednym słowem relaks. TCS 31 to nie kabel do naprawiania systemu, no może jak jest za ostro i za bardzo góra tnie po uszach to na tych wtykach on to odrobinę złagodzi, ale absolutnie nie nazwę go ciemnym kablem. Mam nadzieję że trochę pomogłem.

A jeszcze dodam czyszczenie tła , wiecie  o co chodzi 😉 , to jest to co zrobił po wpięciu

Edytowane przez Tomek1777

 M1  >Weavelight  >Vanguard /  Xti 2000 > Audiosynergia Pira > Amazonia Miusik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tomek1777 napisał:

jak system to nie jest  entry level i dochodzą dwa dobre kable możecie sobie wyobrazić co się dzieje ,tego nie da się spieprzyć !

Level niczego nie uniemozliwia 🙂

ale widze ze fun masz wielki i nawet nie wiesz ile i mozna spieprzyc jak i ile mozna osiągnąć 😉

wreszcie ktos bez problemow cos napisal 🙂

6 minut temu, Tomek1777 napisał:

Muzyka po wypięciu tego "wariata" i zastąpieniu go Furutechem pozornie spowalnia, nie ma ataku góry a bas przestaje ranić twardością. Pierwsze wrażenie jest - timing siadł i już nie jest tak estradowo. A to nie do końca prawda ponieważ Furu wnosi pierwiastek którego tamtemu całkiem brak - płynność i wyrównanie pasma. Oznacza to to że okazuję się że wcale nie jest wolniej, po chwili głośność jest podkręcona i nic nie człowieka męczy. Jednym słowem relaks.

No widze, ze jestes z grupy tych co dostrzegaja "cos dalej" niz pozory.

Jest grupa ludzi co powyzsze opisuja ze "cos siada", "zamazuja sie "szczegoly"" itp.

Oj cieszy to cieszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Tomek1777 napisał:

tak jest fan na maxa 😉 , jak system to nie jest  entry level i dochodzą dwa dobre kable możecie sobie wyobrazić co się dzieje ,tego nie da się spieprzyć !

 

i tu ja widać wpisy wyżej nie jest łatwo. Mogę opierać się tylko na pierwszych wrażeniach kiedy TCS31 został wpięty zamiast Gigawatta LC2 ( ten to mega wyrazisty i skrajny kabel) . Muzyka po wypięciu tego "wariata" i zastąpieniu go Furutechem pozornie spowalnia, nie ma ataku góry a bas przestaje ranić twardością. Pierwsze wrażenie jest - timing siadł i już nie jest tak estradowo. A to nie do końca prawda ponieważ Furu wnosi pierwiastek którego tamtemu całkiem brak - płynność i wyrównanie pasma. Oznacza to to że okazuję się że wcale nie jest wolniej, po chwili głośność jest podkręcona i nic nie człowieka męczy. Jednym słowem relaks. TCS 31 to nie kabel do naprawiania systemu, no może jak jest za ostro i za bardzo góra tnie po uszach to na tych wtykach on to odrobinę złagodzi, ale absolutnie nie nazwę go ciemnym kablem. Mam nadzieję że trochę pomogłem.

A jeszcze dodam czyszczenie tła , wiecie  o co chodzi 😉 , to jest to co zrobił po wpięciu

Dzięki za odpowiedź.

Viborgi masz w wersji pokrytej rodem, srebrem czy złotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   4 użytkowników

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.