Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  245 członków

Furutech Klub
IGNORED

Klub FURUTECHA


gabler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, KonradR napisał:

Mamy zdzblo trawy. Jest jako jedno zdzblo zielona, umowmy sie, z znormalizowany sposob. Tzn. Kazde jedno zdzblo jest takie samo zielone tak samo w kolorze jak i wybarwieniu. 

I teraz wedrujemy na dach stadionu narodowego i patrzymy na murawe z gory. Wprost na nia. I teraz.. Jak murawa bedzie rzadko obsiana ta znormalizowana wypasna trawa to z gory bedzie malo zielona.  Im gesciej posiejemy te trawe to bedzie wyglafac coraz bardziej zielono, jak obsadziny ja bardzo gesto to bedzie siczyscie zielona... A kazde źdźbło zawsze takie bylo, nawet w slabo posianej...

Tu mamy dokladnoe to samo. Jak noisefloor zejdzie tak nisko, ze "obsianie sygnalem" naszego spectrum zacznie byc ponad gruntem i wykielkuje, to slyszymy to tak samo pelno jak widzimy ten sam zielony kolor z dachu stadionu.

 Konrad Ty mi nie ściemniaj Stadionem Narodowym😉

 

Coś tam z trawą, klubami sportowymi a nawet z kopanką ja i moi przodkowie mieli mimo że do samego kopania piłki sam nie miałem atencji podobnie jak mój ukochany pies pasterski do aportowania...

No bo co za sens oddawać coś co my wyrzuciliśmy 😉 i co sobie przyniósł i jest jego-nawet na kiełbasę nie wyborczą nie szedł i aportowany przedmiot dalej trzymał w pysku bo to jego i basta  😆

No więc jak ta Twoja gęsto zielona o soczystych świecących pięknie zielonych liściach trawa zostanie od Twojej strony oświetlona w pełnej krasie a jednak na stadionie też mamy wiatr i on silniej dmuchnie np. z Twojej strony to trawa się pochyli i... odbijając światło słoneczne błyszczącymi liśćmi nagle przestaje być mocno zielona tylko robi się mocno biała  z lekkim odcieniem zieleni😁

 

To tak żebyś nie myślał że nie wiem co ta trawa potrafi zrobić😉 i to samo staje się z Twoim wyrośniętym sygnałem zniszczonym w 95%przez  chwastox noiseflorem.

Zapomniałeś zarówno o słońcu jaki wietrze skupiając się na kolorze i nagle zrobiło się wokół  coś co na końcu toru czyli niesamowicie czysto ale jakoś tak blado i za to ostatnie w sumie bez zastanowienia krytykują Wasze ustrojstwa zamiast się wziąć za poprawę mieszanki trawy, na mniej podatną na wiatr no i zamykając ruchomy dach od wiatru i nadmiernego słońca

 

No popatrzcie Koledzy ile się dzieje nie tylko sportowego na Narodowym 😉 Wątku ogrodniczego jeszcze w klubie Furutecha chyba nie było 🤣 

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie widze ze sie dobrze tu bawicie. Chce jednak przypomniec ze tu jest klub Furutecha, a o rzeczonym furutechu nic sie przeczytac w ostatnich postach nie da. 

Kolego Konrad promuj prosze swoje produkty w innym miejscu. 

Z gory dziekuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ASURA napisał:

 Konrad Ty mi nie ściemniaj Stadionem Narodowym😉

 

Coś tam z trawą, klubami sportowymi a nawet z kopanką ja i moi przodkowie mieli mimo że do samego kopania piłki sam nie miałem atencji podobnie jak mój ukochany pies pasterski do aportowania...

No bo co za sens oddawać coś co my wyrzuciliśmy 😉 i co sobie przyniósł i jest jego-nawet na kiełbasę nie wyborczą nie szedł i aportowany przedmiot dalej trzymał w pysku bo to jego i basta  😆

No więc jak ta Twoja gęsto zielona o soczystych świecących pięknie zielonych liściach trawa zostanie od Twojej strony oświetlona w pełnej krasie a jednak na stadionie też mamy wiatr i on silniej dmuchnie np. z Twojej strony to trawa się pochyli i... odbijając światło słoneczne błyszczącymi liśćmi nagle przestaje być mocno zielona tylko robi się mocno biała  z lekkim odcieniem zieleni😁

 

To tak żebyś nie myślał że nie wiem co ta trawa potrafi zrobić😉 i to samo staje się z Twoim wyrośniętym sygnałem zniszczonym w 95%przez  chwastox noiseflorem.

Zapomniałeś zarówno o słońcu jaki wietrze skupiając się na kolorze i nagle zrobiło się wokół  coś co na końcu toru czyli niesamowicie czysto ale jakoś tak blado i za to ostatnie w sumie bez zastanowienia krytykują Wasze ustrojstwa zamiast się wziąć za poprawę mieszanki trawy, na mniej podatną na wiatr no i zamykając ruchomy dach od wiatru i nadmiernego słońca

 

No popatrzcie Koledzy ile się dzieje nie tylko sportowego na Narodowym 😉 Wątku ogrodniczego jeszcze w klubie Furutecha chyba nie było 🤣 

Ano na bogato bo nudno bylo 😉

Pewnie ze jest kupa zjawisk po drodze np. Chwasty 😉

Ale obraz oddaje istotę.

Jak wieje to robie zeby wialo równo albo przynajmniej abym to JA tym zarzadzal. Kazdy chaos daje losowosc a to daje mniejszy fokus.

Co do czystosci... Hehe no wlasnie najwyrazniej nie spotkałes się z tym zjawiskiem w wielkiej skali albo/i piszesz tym stereotypem "klinicznosci". Klinicznosc owa to ogarniecie tylko czesci rodzajow syfow (chodzi o chatakter) np. Bardzo mocna fiktracja ale zero uwagi do mikrowibracji i innych aspektow, a jest ich nie parę. No i w filtracji tez mamy dwie drogi zarzadzania nia. To tak rozne drogi, ze prowadzą do dwoch roznych efektow. O tej co piszesz to filtry pojemnosciowe zawracajace syf do sieci. A to "kradnie" przepustpwosc i jest bladziutko choc niby czysto...

Jak zabawy sie robi wszechstronnie, wielokierunkowo i wieloaspektowo, to efekty sa takie, ze nie wierzysz ze to 16bit, a w ciemno bez porownania tego samego kawalka, nie bez problemu odroznisz mp3 od flac... (No mozna sie na tym wyrobic;)

A propos obrazow agrarno-przyrodniczych mam w zanadrzu zatopiona zywcem Atlantyde i noisefloor jako poziom lustra i obserwacja jak to z gory wyglada pojawiajace sie miasto, gdy osuszasz to bajorko.... Dokladnie jak efekty w audio... 🙂

2 minuty temu, Mikelas76 napisał:

Panowie widze ze sie dobrze tu bawicie. Chce jednak przypomniec ze tu jest klub Furutecha, a o rzeczonym furutechu nic sie przeczytac w ostatnich postach nie da. 

Kolego Konrad promuj prosze swoje produkty w innym miejscu. 

Z gory dziekuje. 

no polatalo kolo zasilania i narodowego. Dopisalem, ze zrobił sie spory offtopic..

A o zadnym naszym produkcie nic nie pisalem. Nawet nie wiadomo co mamy. Tylko "darmowo sprzedaje" wektory jak u siebie uslyszec, ze tcs jest jednak niezly, a ncf nie suszy...

Czy od tego czasu jak pisalem, ktos zrobil sobie ten test? 

to pomowmy znowu o Furu... Hmm.. O czym by tu... Zeby nie bylo postu raz na miesiac 😉 a ludzie do testu "chaty" rownie szybko sie garną...

czy wolimy dalej wmawiac, ze poszczegolne polki produktów Furu i innych producentow sa dla roznego poziomu lenistwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, KonradR napisał:

czy wolimy dalej wmawiac, ze poszczegolne polki produktów Furu i innych producentow sa dla roznego poziomu lenistwa?

Proponuje założyć nowy klub.

Pisze to bez zlosliwosci, jesli bede chcial poczytac to tez tam sie pojawie. Tutaj troche sie juz balagan robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, KonradR napisał:

A propos obrazow agrarno-przyrodniczych mam w zanadrzu zatopiona zywcem Atlantyde i noisefloor jako poziom lustra i obserwacja jak to z gory wyglada pojawiajace sie miasto, gdy osuszasz to bajorko....

Wyczytalem miedzy wierszami co laczy Narodowy z Atlantyda.. 😎

6 minut temu, Mikelas76 napisał:

Proponuje założyć nowy klub.

👍

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, KonradR napisał:

Jak zabawy sie robi wszechstronnie, wielokierunkowo i wieloaspektowo, to efekty sa takie, ze nie wierzysz ze to 16bit, a w ciemno bez porownania tego samego kawalka, nie bez problemu odroznisz mp3 od flac... (No mozna sie na tym wyrobic;)

Do tego samego wniosku doszedłem poprawiając u siebie tor z pozornie słabszego sygnału-mniej trawy wbrew pozorom można tyle wycisnąć o faktycznym jej kolorze że on staje się prawie równoprawny z tym jak widzimy bardzo gęsty trawnik

Godzinę temu, KonradR napisał:

A propos obrazow agrarno-przyrodniczych mam w zanadrzu zatopiona zywcem Atlantyde i noisefloor jako poziom lustra i obserwacja jak to z gory wyglada pojawiajace sie miasto, gdy osuszasz to bajorko.... Dokladnie jak efekty w audio... 🙂

No nie bardzo bo Atlantyda to coś jak film szerokość geograficzna 0 i wszystko tam dzieje się pod kopułą a u nas w audio jest wiele trudnyc zjawisk atakujących audio z każdej strony a kopuła się dopiero buduje

Godzinę temu, KonradR napisał:

czy wolimy dalej wmawiac, ze poszczegolne polki produktów Furu i innych producentow sa dla roznego poziomu lenistwa?

Raczej poziomu zaangażowania w pasję audio i zaradności finansowej ale może czegoś nie wiem? 😉

15 minut temu, KonradR napisał:

Cezary zartujesz czy serio nić Ariadny podchwyciles? 😉

Tak! początek węzła gordyjskiego 🤣

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, ASURA napisał:

No nie bardzo bo Atlantyda to coś jak film szerokość geograficzna 0 i wszystko tam dzieje się pod kopułą a u nas w audio jest wiele trudnyc zjawisk atakujących audio z każdej strony a kopuła się dopiero buduje

Chodzi o zatopione miasto i to jak ono z góry wyglada jak woda osiada 🙂 co sie po kolei dzieje 🙂 inninne zjawiska nieistotne dla istoty. 🙂

24 minuty temu, ASURA napisał:

Raczej poziomu zaangażowania w pasję audio i zaradności finansowej ale może czegoś nie wiem? 

Kasa nie ma nic do tego. Ludziom sie nie chce eksperymentowac tylko czytac o "panaceumach"...;( niby pasja ale raz na tydzien i z fotela 🙂

A jak masz rozwiazania problemow to placza ze drogo...

A najwieksze zjebki sa od najbardziej leniwych ale oczytanych...ehh znasz to przeciez

Edytowane przez KonradR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KonradR napisał:

Chodzi o zatopione miasto i to jak ono z góry wyglada jak woda osiada 🙂 co sie po kolei dzieje 🙂 inninne zjawiska nieistotne dla istoty. 🙂

Miałem w tym roku cztery zalania jeśli by patrzeć z góry to tak na początku woda ładnie wygląda jak  gładka zastygnięta lustrzana bryła ołowiu do czasu jak ciut za chwilę zaczyna być burzliwym rwącym potokiem a później rzeką do czasu aż woda opadnie i ...

 

Skoro inne zjawiska nie istotne to po opadnięciu wody na ładnie zadbanej posesji pokazuje się syf i malaria muł szczątki roślin fragmenty utopionych zwierzątek i owadów z pól i... nie do zarąbania nawet bombą A zaradne w każdej sytuacji karaluchy. Z czasem to wysycha a jak się nie uprzątnie i jest ciepło i wilgotno to zaczyna urywać nos. Jak się przed wyschnięciem nie uprzątnie to błotnisty przyklejający mocno do podłoża trudno odrywalną łopatę muł stężeje na skałę i bez wodnej myjki ciśnieniowej z łopatą nie podchodź..

 

Czy na pewno Konrad Cię to interesuje bo na pewno te spore centymetry naniesionego mułu etc. innych nie!

 

o błędzie urzędnika wydającego zgodę na budowę drogi w poprzek 150Ha pól na zboczu bez przepustów wody  też pewnie nie... 

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ASURA napisał:

Miałem w tym roku cztery zalania jeśli by patrzeć z góry to tak na początku woda ładnie wygląda jak  gładka zastygnięta lustrzana bryła ołowiu do czasu jak ciut za chwilę zaczyna być burzliwym rwącym potokiem a później rzeką do czasu aż woda opadnie i ...

 

Skoro inne zjawiska nie istotne to po opadnięciu wody na ładnie zadbanej posesji pokazuje się syf i malaria muł szczątki roślin fragmenty utopionych zwierzątek i owadów z pól i... nie do zarąbania nawet bombą A zaradne w każdej sytuacji karaluchy. Z czasem to wysycha a jak się nie uprzątnie i jest ciepło i wilgotno to zaczyna urywać nos. Jak się przed wyschnięciem nie uprzątnie to błotnisty przyklejający mocno do podłoża trudno odrywalną łopatę muł stężeje na skałę i bez wodnej myjki ciśnieniowej z łopatą nie podchodź..

 

Czy na pewno Konrad Cię to interesuje bo na pewno te spore centymetry naniesionego mułu etc. innych nie!

 

o błędzie urzędnika wydającego zgodę na budowę drogi w poprzek 150Ha pól na zboczu bez przepustów wody  też pewnie nie... 

Rafael... Rrrrrr

Czytaj miedzy wierszami. Nie chodz o mul naniesiony itd. Tylko wyobraz sobie, ze woda odpadajac ODSLANIA to co bylo pod wodą. I najpierw widac wyspy z najwyzszych budowli ale niexdaje to zadnego ibrazu tylko jakies piki, odlaniajac nizej pojawiaja sie woeksze fragmenty jak wyspy. Juz cos widac ale jeszcze bez zwiazku miedzy wyspami, dalej wida scjodzi juz nabiera to wszystko ksztaltu jaki znamy, a schodząc jeszcxe nizej zaczymasz widzec ze na ziemi jest bruk lub kamienie a nizej, to widac mrowki itd. 

A Ty o jakims mule. Mul zniekształca oryginalny obraz. A na matetiale w audio przeviez obnizenie poziomu noisefloor NIE USZKADZA oryginalbego materialu przeciez...

Na prawde nie zauwazyles analogii? 8~O

Za duzo.kombinujesz za duzo faktorow przykrywa istote.

To jak w cyfrowce, robi sie tablice przejsc. Opisuje sie wszystkie mozliwe kombinacje wszelkie faktory i.... Potem sie "skleja stany" i na wyjsciu jest sporo prosciej... 

Tu tez sa rozme faktory ale sklejasz stany i zycie staje sie prostsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, KonradR napisał:

To jak w cyfrowce, robi sie tablice przejsc. Opisuje sie wszystkie mozliwe kombinacje wszelkie faktory i.... Potem sie "skleja stany" i na wyjsciu jest sporo prosciej... 

To tak jest jak się porządnych slajdów Fuji reala na dużym ekranie nie widziało 😉

 

Analogicznie; nie było lub bardzo rzadko było w ...filharmonii

 

O to Ci Konrad chodzi? 😉 

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ASURA napisał:

To tak jest jak się porządnych slajdów Fuji reala na dużym ekranie nie widziało 😉

 

Analogicznie; nie było lub bardzo rzadko było w ...filharmonii

 

O to Ci Konrad chodzi? 😉 

Chodzi o prosta analogię. Poziom syfu schodzi i odkrywa sygnal wlasciwy jak opadajaca woda Atlantyde 🙂

oczywiscie na poziomie audio mowimy o mikrosygnalach. Jaki tam jest jeszcze potencjal. Jakbysmy siexjeszcze nie dogrzebali do LSB (tzw. najmniej znaczacy bit), bo poziom N/S jest wiekszy niz wartosc napięcia tego bita.

 

 

 

 

 

Pamietam jak ktos z kolegow smial sie, ze mikrowibracje wyrażają sie w uVpp... Kazde pasozytnicze zjawiska sprowadzaja sie finalnie predzej czy pozniej do napięcia siadajacego na nasz sygnal zrodlowy... A to nie prad. To napiecie. Wystarczy spojrzec na oscyloskop na max skala Y, wycentrowac i widac piękne szalejace radio w ... Ulamkach ulamusiach wolta...

Sorry mialo byc o Furutechu, Rafael cd. na priv 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.09.2021 o 22:30, KonradR napisał:

Rafael tak obrazowo to nakreslil. Wiadomo ze przed licznikiem... Alu 🙂

ale to nie zmaczy, ze to juz "kupa" i nie ma co robic. 

posluchac wystarczy link od niego i bedzie jasme, ze to nie najwieksxy problem.  🙂

Prawie off topic z odrobina product placementu ale w tym podwatku 😉

jestem dzis po trzech dniach instalacji u klienta przyłącza (wlz) od licznika (zk) do szafy w naszych technikach tylko 32 metry Cu 4x22mm2 naszej realizacji. do tego cala szafa od podstaw bez zadnego automatu tylko na naszych 10x38 (50-60 szt.), bloki miedziane i szyny miedziane, rozlaczniki miedziane, wklafki miedzisne srebrzone i beda takze po uruchomieniu czysto srebrne, po zabiegach, dodatkowa szafka multimedialna z osobnym obwodem pod dedykowany kabel do audio 17mb 3x8mm2 ekranowany naszych technikach, gniazdo furu ncf, ok 10 puszek ekranowanych, linia audio do glosnikow w saunie itd... 🙂 roznicowki Doepke Audio (dystrybutor)

O koszty nie pytajcie 😉

 

 

 

musialbym Ci pozyczyc moja podstawe i wkladke. Która chcesz 10x38? 14x52? 22x58. Do wyboru do koloru. Dla 10x38 srebrna. Dla reszty miedz srebrzona.

Pogonilbys te dowolne automaty 🙂

Precz z magnetyzmem!!

pozyczysz cos lepszego i.. Pozalujesz 🙂

Ej ,już się rozkrecasz ,lokowanie produktów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KonradR

Prośba,  mógłbyś opisać jak twoim zdanie gra Furutech LAN-8 NCF, czy miałeś porównanie do Wireworld Starlight 8 CAT8.

Pisałeś tylko kiedyś, że furu wart każdej złotówki, ktoś mi wspomniał, że dociążenie brzmienie.

Nie musisz tutaj, możesz na PW.

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sir.jax napisał:

@KonradR

Prośba,  mógłbyś opisać jak twoim zdanie gra Furutech LAN-8 NCF, czy miałeś porównanie do Wireworld Starlight 8 CAT8.

Pisałeś tylko kiedyś, że furu wart każdej złotówki, ktoś mi wspomniał, że dociążenie brzmienie.

Nie musisz tutaj, możesz na PW.

Hej.

Spoko nie boje sie o nogawki spodni. 😉

Lan8ncf bardzo odszumia caly uklad. Mono srebrzone z ncfowym nylonem poszerzaja pasmo, odejscia przestrzenne wyraznie lepsze, kazde aspekty lepsze. Ale u mnie wszystko co dobre brzmi gesciej niz do tej pory i ten lan8 tez. Wiec warte kazdej zety predzej czy pozniej to bedziesz miec ma short liscie.

Mialem sporo innych instalacji i nie mialem jeszcze czasu go zrobic po naszemu. Ale po to go teraz mam "sote" aby docenic jego jako baze.

Jak mozesz pozyczyc to goraco polecam.

Jak go zrobie na nasza modle, napisze ile jeszcze moze on zaproponowac. I nie będzie to zadna krypto bo to koszty rzedu ~7k netto wiec nie widze tu chetnych, zwlaszcza w w lozy szydercow. 😉

Nie porównywalem z WW. Mnie wystarczy mono srebrzone na bazie. I tak je robimy po swojemu. Wiec subtelne roznice miedzy nimi do efektu końcowego sa nie warte uwagi. A Furu lubie bo topy maja topowe. Jestem im wierny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KonradR napisał:

główna roznica to OCC vs OFC.

reszta podobna, WW niby płaski ale żyły nie skręcone... Furu cieńsze druciki (plus).

nie będą to drobne róznice.

Domyślam się,  miałem kiedyś coaxial furu vs inne coaxiale.

WW podobno rozdzielczy jest, jak pożyczę to pewno nówki i trzeba będzie poczekać trochę. 

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, sir.jax napisał:

@KonradR

Dziękuję,  szkoda, że nie było odniesienia do WW.

Bo zastanawiam się nad jednym i drugim, spróbuję pożyczyć. 

pozycz oba. Furu na oko o 1/3 droższy, ale jednak ma OCC. do WW jest ciekawa wtyczka ETH ekranowana.

kazdy ma swoje plusy... różne plusy. 🙂

daj znać jak Ci wyjdzie.

1 minutę temu, sir.jax napisał:

Domyślam się,  miałem kiedyś coaxial furu vs inne coaxiale.

WW podobno rozdzielczy jest, jak pożyczę to pewno nówki i trzeba będzie poczekać trochę. 

to pierwsze zawsze brzmi dla mnie jako "duzo mocnych pików w sosie z chaosu"... 

myślę, że cechy je równiące będą dostępne z kopa.

tylko jak jeden z nich zostawisz sobie na kilka dni, to nie porównuj  do drugiego bez ponownego miętolenia tego pierwszego. bo bedziesz miec sytuację, kabla odpręzonego, i nagle zmieniasz na inny, z definicji pomiętolony. a to niepoprawna metodologia. ten drugi zawsze bedzie skażony ostrzejszym charaktem, wynikających z naprężeń nowego kabla. tak wieć wyrównaj najpierw szanse zanim porównasz.

czesto ludzie robią taki błąd, nie zastanawiając się na istotą tego co się wtedy dzieje. a większość się z tego smieje (bo nie rozumie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, KonradR napisał:

tylko jak jeden z nich zostawisz sobie na kilka dni, to nie porównuj  do drugiego bez ponownego miętolenia tego pierwszego. bo bedziesz miec sytuację, kabla odpręzonego, i nagle zmieniasz na inny, z definicji pomiętolony. a to niepoprawna metodologia. ten drugi zawsze bedzie skażony ostrzejszym charaktem, wynikających z naprężeń nowego kabla. tak wieć wyrównaj najpierw szanse zanim porównasz.

czesto ludzie robią taki błąd, nie zastanawiając się na istotą tego co się wtedy dzieje. a większość się z tego smieje (bo nie rozumie)

Ja sie z tym zgadzam i potwierdzam, natomiast można to ubrać w mniej śmieszne słowa.. a tak się zdrowo śmieje😄

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.09.2021 o 13:05, KonradR napisał:

@Klecha86 juz sobie robil ten moj test i moze da kilka zdan czy cos to zmienilo w jego podejsciu

Po tym teście usłyszałem swój system na nowo. To co pokazał system z włączoną  ,,chatą,, hmmm tak jeszcze nie grał. Zawsze myślałem, że to kwestia wygrzania ilość h Ale niestety wystarczy przeprowadzić test który Konrad polecił i od razu mamy obraz sytuacji . Barwa wypełnienie masa czystość głębia .... Sprawdźcie sami   🙂 . Poznajcie swój sytem  tak jak powinien grać bez ograniczeń i ,,syfu,, .... 

Test pokazuje źródło problemu i nie jest to proste żeby mieć włączoną i zarazem wyłączoną chatę  🙂 .

Edytowane przez Klecha86

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mikelas76 napisał:

przypomnijcie na czym polega ten test i jak go zrobic? 

jesz lody z zamrazarki do zera, wypraszasz rodzinę na spacer, wylaczasz kazdy jeden ES w rozdzielni poza obwodem audio. Dajesz sobie w ciszy 5 min idziesz szybko po cygaro i lyche i sluchasz. Byle nie za dlugo, co by karkowka sie nie rozmrozila a rodzina wrocila glodna doladowania smartfonow 🙂

To bold najwazniesze reszta opcjonalna. 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KonradR napisał:

jesz lody z zamrazarki do zera, wypraszasz rodzinę na spacer, wylaczasz kazdy jeden ES w rozdzielni poza obwodem audio. Dajesz sobie w ciszy 5 min idziesz szybko po cygaro i lyche i sluchasz. Byle nie za dlugo, co by karkowka sie nie rozmrozila a rodzina wrocila glodna doladowania smartfonow 🙂

To bold najwazniesze reszta opcjonalna. 😉

 

Konrad zepsuję Ci, wystarczy 20 minut na świeżym powietrzu zrobić przebieżkę i po pięciu minutach odkręcić powolutku gałkę 😉 

Efekt podobny jak nie większy😆

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KonradR napisał:

jesz lody z zamrazarki do zera, wypraszasz rodzinę na spacer, wylaczasz kazdy jeden ES w rozdzielni poza obwodem audio. Dajesz sobie w ciszy 5 min idziesz szybko po cygaro i lyche i sluchasz. Byle nie za dlugo, co by karkowka sie nie rozmrozila a rodzina wrocila glodna doladowania smartfonow 🙂

To bold najwazniesze reszta opcjonalna. 😉

 

Ale czy to ma uzasadnienie w blokowisku, gdzie dookoła masz sąsiadów z lodówkami?😁

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, sir.jax napisał:

Ale czy to ma uzasadnienie w blokowisku, gdzie dookoła masz sąsiadów z lodówkami?😁

Tez mam sasiadow. Sprawdz i opisz.

26 minut temu, ASURA napisał:

Konrad zepsuję Ci, wystarczy 20 minut na świeżym powietrzu zrobić przebieżkę i po pięciu minutach odkręcić powolutku gałkę 😉 

Efekt podobny jak nie większy😆

W zyciu. Sprawdz 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.