Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  241 członków

Cayin Klub
IGNORED

Klub miłośników i sympatyków produktów Cayin / Spark.


lord_vader
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.04.2020 o 17:44, Uchatek napisał:

I teraz pytanie, czy jest sens sie przesiadac z a-88t, czy roznice, jezeli jakies sa poza wygladem sa warte doplaty.

A ja w końcu się zdecydowałem. Zamówione, zapłacone - CS88A.

Teraz ciekawe kiedy go otrzymam? 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Marek K. said:

Oczywiście, po negocjacji wiele taniej.

No to zaszalales. Gratulacje. Napisz cos jak juz dojedzie, ale nie sadze zebys byl zawiedziony. Miales kiedys juz Cayin'a, albo jakas inna lampe?

A ja zaszalalem nowe lampy 6sn7, ale kiedy dotra przez ten syf to nie mam pojecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Uchatek napisał:

No to zaszalales. Gratulacje. Napisz cos jak juz dojedzie, ale nie sadze zebys byl zawiedziony. Miales kiedys juz Cayin'a, albo jakas inna lampe?

A ja zaszalalem nowe lampy 6sn7, ale kiedy dotra przez ten syf to nie mam pojecia.

Nie byłem nigdy właścicielem Cayina, miałem kiedyś chwilowo w domu A55TP. Po prostu potrzebuję dość wydajnego wzmacniacza w rozsądnej cenie ale nie sądzę też żeby na mnie zrobił niewiadomo jakie wrażenie. Obecnie gram na Luxmanie i jest mega dobrze. CS idzie do drugiego pomieszczenia do mniejszych kolumn.
Utrudnienia i regulacje związane z pandemią spowodowały, że na przesyłkę poczekam sobie dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, Cayin 845 tańszy o prawie 4000zł, a Cayin A-845 Pro o jedyne 10 000zł od cen w PL. Po negocjacjach pewnie jeszcze taniej.  Kocham ten lokal padół. Chyba, że u nas to wersje z 'S' na końcu ? 

Edytowane przez Robert84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Robert84 napisał:

No proszę, Cayin 845 tańszy o prawie 4000zł, a Cayin A-845 Pro o jedyne 10 000zł od cen w PL. Po negocjacjach pewnie jeszcze taniej.  Kocham ten lokal padół. Chyba, że u nas to wersje z 'S' na końcu ? 

Ja kupiłem CS88A wiele taniej choć pierwszym razem nie dostałem takiej oferty. Dowód na to, że trzeba próbować. Cały czas rozmyślam czy nie dopłacić trochę i zabrać nowego CS150.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu ‎2020‎-‎04‎-‎16 o 11:36, Robert84 napisał:

No proszę, Cayin 845 tańszy o prawie 4000zł, a Cayin A-845 Pro o jedyne 10 000zł od cen w PL. Po negocjacjach pewnie jeszcze taniej.  Kocham ten lokal padół. Chyba, że u nas to wersje z 'S' na końcu ?

 u nas też można takie ceny wynegocjować

ja w ciągu kilku ostatnich lat kupiłem trzy wzmacniacze u dystrybutora i za każdym razem wytargowałem dobrą cenę ostatni był CS 845 za 17tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, adam Ty51 napisał:

 u nas też można takie ceny wynegocjować

 

Jakie ceny? Nikt nie pisał za jaką kwotę można kupić po negocjacji. Zanim dokonałem zakupu dobrze się zorientowałem cenowo. Na dzień dzisiejszy mogę tylko napisać, że taniej wyszło jak używany w Pl :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Panowie, gdyby tu był jakiś miłośnik winyla i chciał mieć firmowe PRE CAYINA gramofonowe, to mam do sprzedania moją prywatną sztukę w kolorze czarnym. Kupiłem jakiś rok temu, otwarłem ale nawet ani razu na nim nie grałem. 

Jak na Cayin, to nie jest to tani wyrób, ale w odpowiedniej konfiguracji potrafi pięknie zagrać i zawsze jest to firmowe pre, a nie DIY, co ułatwia późniejszą odsprzedaż. Tak to wygląda.

https://www.ttvjaudio.com/Cayin-Phono-One-Tube-MC-Preamp-p/cay0000203.htm

 

Edytowane przez Roxi
edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Porównywał może ktoś bezpośrednio MT35s i A55tp? Jest duża różnica na korzyść modelu wyższego? Osobiście wolałbym kupić A55tp ale trochę krucho z kaską i zastanawiam się czy podstawowy model by mi nie wystarczył. Z tego co czytałem główna różnica jest w kwestii kontroli basu i dynamiki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, niki666 napisał:

Jest duża różnica na korzyść modelu wyższego?

To trochę inne wzmacniacze. Porównywałem je kilka lat temu (pewnie gdzieś na forum to jest) i wtedy wybrałem A55TP , ale wybór nie był taki jednoznaczny. Tak jak piszesz kontrola basu, dynamika i wydajność jest po stronie A55TP. Natomiast kwestia średnicy to już pewnie zależy czego oczekujemy i jaka jest reszta toru. Pamiętam ,że MT35s to takie barwniejsze cieplejsze brzmienie, skupione na średnicy. Skraje pasm bardziej  "zaokrąglone" jeśli dobrze pamiętam. W brzmienie A55TP jest jakby więcej "tranzystora" z nutką przysłowiowej lampy. Oczywiście do tego dochodzi zmiana fabrycznych lamp itp. , ale to już szeroki temat. 

Edytowane przez Silver_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.