Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  241 członków

Cayin Klub
IGNORED

Klub miłośników i sympatyków produktów Cayin / Spark.


lord_vader

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.olx.pl/oferta/cayin-mt35-s-push-pull-CID99-IDEdxwG.html

 

Uwaga na ten egzemplarz. Był w moim posiadaniu od 2017r. Przy odsprzedaniu go na początku tego roku w stanie idealnym po wnikliwym przeglądzie przez autoryzowany serwis zostałem wezwany do zadośćuczynienia nowemu właścicielowi za remont wzmacniacza który był przeze mnie "wyeksploatowany" i sprzedany jako rzekomo uszkodzony. Jak widać odmłodniał i nagle jest w stanie idealnym. Brak słów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, p-a-b-u napisał:

https://www.olx.pl/oferta/cayin-mt35-s-push-pull-CID99-IDEdxwG.html

 

Uwaga na ten egzemplarz. Był w moim posiadaniu od 2017r. Przy odsprzedaniu go na początku tego roku w stanie idealnym po wnikliwym przeglądzie przez autoryzowany serwis zostałem wezwany do zadośćuczynienia nowemu właścicielowi za remont wzmacniacza który był przeze mnie "wyeksploatowany" i sprzedany jako rzekomo uszkodzony. Jak widać odmłodniał i nagle jest w stanie idealnym. Brak słów!!!

A na czym miało polegać jego wyeksploatowanie i uszkodzenie? Czy dobrze rozumiem ,że Rogala wezwał Cię do pokrycia kosztów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Rezyslaw napisał:

A na czym miało polegać jego wyeksploatowanie i uszkodzenie? Czy dobrze rozumiem ,że Rogala wezwał Cię do pokrycia kosztów?

Suche wszystkie elektrolity. Po raptem kilkudziesięciu godzinach grania. Dałem się naciągnąć niestety....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak

7 godzin temu, p-a-b-u napisał:

https://www.olx.pl/oferta/cayin-mt35-s-push-pull-CID99-IDEdxwG.html

 

Uwaga na ten egzemplarz. Był w moim posiadaniu od 2017r. Przy odsprzedaniu go na początku tego roku w stanie idealnym po wnikliwym przeglądzie przez autoryzowany serwis zostałem wezwany do zadośćuczynienia nowemu właścicielowi za remont wzmacniacza który był przeze mnie "wyeksploatowany" i sprzedany jako rzekomo uszkodzony. Jak widać odmłodniał i nagle jest w stanie idealnym. Brak słów!!!

A może to serwis autoryzowany nie był zbyt uczciwy

Jaki to serwis? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, p-a-b-u napisał:

Suche wszystkie elektrolity. Po raptem kilkudziesięciu godzinach grania. Dałem się naciągnąć niestety....

W pozostałych Cayinach też tak szybko wysychają elektrolity, czy tylko ten model to takie gówno...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to  rzeczywiście paskudny numer Ci wyciął.

A porównanie numerów telefonów z OLX i strony S16Hz wskazuje, że tego Cayina sprzedaje osobiście sam Croissant.

 

 

 

cayin_tel.jpg

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem Cayin a55 TP tego z OLX z lampami Genea Gold Lion za 4 tyś zł.

Czy cena za ten wzmacniacz jest ok? Czy te lampy są lepsze od standardowych? Chciałbym go podpiąć pod AA Rhea. Rozważam jeszcze Atoll In 200 SE

Edytowane przez muzyk2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg cena bardzo dobra, jeśli rzeczywiście ta cena jest z tymi Goldami. Lampy GL powinny lepiej zabrzmieć niż oryginalne. Ori 12au7 oraz 12ax7 lepiej od razu wymienić, kt88 Cayin są conajmniej dobre. 

Edytowane przez marteo1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, muzyk2006 napisał:

Zastanawiam się nad zakupem Cayin a55 TP tego z OLX z lampami Genea Gold Lion za 4 tyś zł.

Czy cena za ten wzmacniacz jest ok? Czy te lampy są lepsze od standardowych? Chciałbym go podpiąć pod AA Rhea. Rozważam jeszcze Atoll In 200 SE

Znam AA Rhea ,Cayin jest w bardzo dobrej cenie szkoda że niedawno kupiłem nowego Cayin A55TP.

Zależy też jakiej muzyki głównie słuchasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego, ze zarobili podwójnie (tylko u sprzedającego): 

1) Za serwis - którego najwyrażniej nie było!

2) Za naprawę - której pewnie także nie było!

Trzeba uważać komu się sprzedaje! 

Na pewno nie należy sprzedawać temu, który niby "robi" serwis i potem kasuje 2 x za jego nad -"wykonanie"! 

?

Na marginesie.

Dodam, że kolega był zainteresowany CD Cayin ale jak wyśledził, że jest wystawiany pod różnymi nickami, to tu, to tam (po serwisie!), zrezygnował. Ceny także zmieniały się, jak w kalejdoskopie obrazki, w trakcie sesji aukcyjnej. 

Porażka! 

Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LJ3 napisał:

Wynika z tego, ze zarobili podwójnie (tylko u sprzedającego): 

1) Za serwis - którego najwyrażniej nie było!

2) Za naprawę - której pewnie także nie było!

Trzeba uważać komu się sprzedaje! 

Na pewno nie należy sprzedawać temu, który niby "robi" serwis i potem kasuje 2 x za jego nad -"wykonanie"! 

Wynika z tego, że prawdopodobnie wzmacniacz od P-a-b-u zakupił Croissant (być może podszywając się pod kogoś innego), który później zrobił serwis u siebie, którego nie zrobił i sprzedaje jako w pełni sprawny.

Słuszna uwaga:

13 minut temu, LJ3 napisał:

Trzeba uważać komu się sprzedaje! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bartik napisał:

Znam AA Rhea ,Cayin jest w bardzo dobrej cenie szkoda że niedawno kupiłem nowego Cayin A55TP.

Zależy też jakiej muzyki głównie słuchasz?

Słucham różnej muzyki. Jean Michel Jarre, Mike Oldfield, Norah Jones, Rod Stewart, ogólnie muzyka lat 80, Enya. Potrzebuję czegoś w miarę uniwersalnego.  Poprzednio miałem Xindak PAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, muzyk2006 napisał:

Słucham różnej muzyki. Jean Michel Jarre, Mike Oldfield, Norah Jones, Rod Stewart, ogólnie muzyka lat 80, Enya. Potrzebuję czegoś w miarę uniwersalnego.  Poprzednio miałem Xindak PAM

Miałem ten sam dylemat ,wybrałem Cayin zamiast atolla ze wzgędu na klimat jaki daje lampa i możliwość wpływania na dźwięk zmianą lamp.W Rhea góra będzie utemperowana ze względu na specyfikę lampy ,W Rhea góra mi się nie podobała na tranzystorze ,ale nie wiem jak wypadnie z Atoll 

Jeśli Klimaty Jazz to pewnie Cayin lepszy ,w jakim rejonie mieszkasz?

Do 3500 opuścił bierz jak jeszcze jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Bartik napisał:

Miałem ten sam dylemat ,wybrałem Cayin zamiast atolla ze wzgędu na klimat jaki daje lampa i możliwość wpływania na dźwięk zmianą lamp.W Rhea góra będzie utemperowana ze względu na specyfikę lampy ,W Rhea góra mi się nie podobała na tranzystorze ,ale nie wiem jak wypadnie z Atoll 

Jeśli Klimaty Jazz to pewnie Cayin lepszy ,w jakim rejonie mieszkasz?

Do 3500 opuścił bierz jak jeszcze jest ?

Mieszkam w Przemyślu.

Rzeczywiście opuścił ale z podstawowymi lampami. Z opinii wynika, ze Nad 375 tez mógłby mi spasować ze względu na bas.

Czy możesz coś więcej napisać jeśli chodzi o bass AA Rhea + Cayin?

Edytowane przez muzyk2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, muzyk2006 napisał:

Mieszkam w Przemyślu.

Rzeczywiście opuścił ale z podstawowymi lampami. Z opinii wynika, ze Nad 375 tez mógłby mi spasować ze względu na bas.

Czy możesz coś więcej napisać jeśli chodzi o bass AA Rhea + Cayin?

Nie wiem bo miałem Rhea podłączone do Electrocompaniet .

Bas to w dużej mierze akustyka pomieszczenia ,czegoś ci brakuje ?

Bas jak bas ,ale masz niespotykanie ładną średnicę a oto chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Silver_85 napisał:

A co było nie tam w Xindaku? 

Brakowało mi basu. Średnica i wysokie tony - piękne

15 minut temu, Bartik napisał:

Nie wiem bo miałem Rhea podłączone do Electrocompaniet .

Bas to w dużej mierze akustyka pomieszczenia ,czegoś ci brakuje ?

Bas jak bas ,ale masz niespotykanie ładną średnicę a oto chodzi ?

Tak, brakuje mi takiego mocniejszego zejścia i konturowości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, muzyk2006 napisał:

Brakowało mi basu. Średnica i wysokie tony - piękne

Tak, brakuje mi takiego mocniejszego zejścia i konturowości

Miałem kilka Nadów ,wolałbym Atoll ,Cayin ,  jeśli możesz to poczekaj z zakupem wiem że Michał z AA coś robi na zwrotnicy

wtedy będzie łatwiej coś dobrać do Rhea.Jak słuchasz spokojniejszych klimatów to Cayin ,Atoll będzie szybszy prawdopodobnie ale tego

nie jestem pewny.A teraz na czym słuchasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bartik napisał:

Miałem kilka Nadów ,wolałbym Atoll ,Cayin ,  jeśli możesz to poczekaj z zakupem wiem że Michał z AA coś robi na zwrotnicy

wtedy będzie łatwiej coś dobrać do Rhea.Jak słuchasz spokojniejszych klimatów to Cayin ,Atoll będzie szybszy prawdopodobnie ale tego

nie jestem pewny.A teraz na czym słuchasz?

Na wiosnę sprzedałem Xindaka i obecnie nie mam wzmacniacza ? Przez lato i tak nie miałbym czasu na słuchanie. Teraz idą długie wieczory więc będzie okazja czegoś posłuchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie  polskiego dystrybutora pojawił się Cayin CS 150A o którym ktoś wcześniej już wspominał. 100 watów z lampy KT150 w trybie Ultra!!! 50 watów w trybie triody. Może ktoś z Was już miał okazję posłuchać?

 

obraz.png

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.