Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  241 członków

Cayin Klub
IGNORED

Klub miłośników i sympatyków produktów Cayin / Spark.


lord_vader

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Roxi napisał:

Oczywiście, zapomniałeś dodać, że bym go pewnie obrobił zanim skona.

Przepraszam, że się wtrące ale to już zostało przetestowane przez wielkiego przyjaciela p. G.R. czyli Szymona. Starzy użytkownicy forum wiedzą o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2020 o 21:19, LJ3 napisał:

Teraz rozumiem dlaczego na forum Cayina tak cicho, od jakiegoś czasu i czemu tyle wzmaków poszło pod młotek ..... 

 

Cayin nie jest zły. Podobają mi się te wzmacniacze ale o jego rewelacyjności nie ma mowy. Miałem w domu dwa. Pisali tutaj w klubie pamiętam: bije Hegla na łeb, Octave i inne. To bzdura kompletna jest. Pamiętam jak pisali, A55TP + CG Signature to zestaw lepszy niż 99% ludzi w polsce ma lub 99,9% (coś takiego).

Jak można takie bzdury wygadywać. W takich sytuacjach Pan G. R. nie reagował a też powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
W dniu 3.10.2020 o 10:18, Marek K. napisał:

Cayin nie jest zły. Podobają mi się te wzmacniacze ale o jego rewelacyjności nie ma mowy. Miałem w domu dwa. Pisali tutaj w klubie pamiętam: bije Hegla na łeb, Octave i inne. To bzdura kompletna jest. Pamiętam jak pisali, A55TP + CG Signature to zestaw lepszy niż 99% ludzi w polsce ma lub 99,9% (coś takiego).

Jak można takie bzdury wygadywać. W takich sytuacjach Pan G. R. nie reagował a też powinien.

Oczywiście, że tak, np, ja uważam że taki Cayin za 3-4 tys zł (ten na lampie EL34) to całkiem sensowny wzmacniacz. Obarczony bardzo dużą ilością kompromisów, ale w tej cenie jest to do wybaczenia. W miarę solidnie zrobiony, jedyna awaryjna sprawa to pilot i sterowanie, ale to do przeżycia nawet z zepsutym sterownikiem da się wzmacniacz używać alko bez starowania pilotem. Zwłaszcza, że w tej CENIE w ogóle dużego wyboru nie ma. Ale to cały czas mówimy o cenie i to przy założeniu, że musi być lampa. Jest dobry za te pieniądze, ale nie można mówić, że to dobry sprzęt par excellence. 

Natomiast takie zaklinanie rzeczywistości, że to jakiś nie wiadomo jaki cudowny sprzęt i bije sprzęty X razy droższe to już kpina i silą się na nią tylko Ci którzy nigdy nie mieli możliwości skonfrontować tych urządzeń z czymkolwiek z trochę wyższej półki (wcale nie jakoś niebotycznie drogiej). Z kolei te Cayiny powyżej 10 tys to nawet w tej samej kategorii cenowej mają bardzo silną konkurencję i to już nie widzę, żadnych realnych zalet tych sprzętów, na tle konkurencji. 

A to, że klimat w okół tych sprzętów (na własne życzenie) stworzył sobie polski sprzedawca, taki jaki stworzył to już inna sprawa. Nic w tym dziwnego, że ludzie boją się kupować znając przygody użytkowników którzy oddając sprzęt na gwarancje dostają SMSy z pogróżkami o sprawie sądowej, że inni po odsprzedaniu muszą naprawiać "wyeksploatowanie" kondestatorów nowemu użytkownikowi, że kupując nowy możemy trafić na kilkuletni wzięty w rozliczeniu itp.

I nie zwalajcie winy za to na mnie, że Grzesiek tak robi, ja tylko pilnuje, żeby takie informacje były widoczne jako przestroga. To jest potrzebne - popatrzcie sobie na FB gdzie po każ∂ej takiej informacji jest skrzykiwana grupa uderzeniowa i zawala temat głupimi pytaniami o lampy, dyskusjach o nowych płytach, żeby tylko jak najszybciej ta informacja została przykryta...

Nie wiem czy nie mają sumienia Ci ludzie, czy faktycznie sami chcieliby kiedyś zostać tak potraktowani... Można pomóc koledze, ale świadomie pomagać komuś naciągać ludzi to już słabe bardzo... Kiedyś tak nie było, stąd też G miał dużo ludzi którzy starali się mu pomóc...

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, plastik1989 napisał:

popatrzcie sobie na FB gdzie po każ∂ej takiej informacji jest skrzykiwana grupa uderzeniowa i zawala temat głupimi pytaniami o lampy, dyskusjach o nowych płytach, żeby tylko jak najszybciej ta informacja została przykryta...

O to zupełnie tak jak tutaj gdzie po każdej pozytywnej opinii zlatuje się banda troli pod twoim orędziem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
1 minutę temu, MrSalieri napisał:

O to zupełnie tak jak tutaj gdzie po każdej pozytywnej opinii zlatuje się banda troli pod twoim orędziem. 

Przecież właśnie napisałem pozytywną opinię o najtańszym Cayine, a przybiegłeś Ty. 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
13 minut temu, MrSalieri napisał:

Ostatnio nie biegam. 

Może zamiast silić się na średnio śmieszne złośliwości, sam napisałbyś własną opinię o Cayinie? Skoro Ci tak tych opinii  brakuje, a masz tu możliwość pisania, znasz ten wzmacniacz to nie wiem w czym problem? Zrób ładne zdjęcia, napisz ze składem,  to jeszcze Ci tego posta podepnę na górze, żeby każdy wchodzący do klubu mógł się z nią zapoznać, nawet jak przybędzie parę nowych postów o problemach z gwarancjami itp. 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, plastik1989 napisał:

Oczywiście, że tak, np, ja uważam że taki Cayin za 3-4 tys zł (ten na lampie EL34) to całkiem sensowny wzmacniacz. Obarczony bardzo dużą ilością kompromisów, ale w tej cenie jest to do wybaczenia. W miarę solidnie zrobiony, jedyna awaryjna sprawa to pilot i sterowanie, ale to do przeżycia nawet z zepsutym sterownikiem da się wzmacniacz używać alko bez starowania pilotem. Zwłaszcza, że w tej CENIE w ogóle dużego wyboru nie ma. Ale to cały czas mówimy o cenie i to przy założeniu, że musi być lampa. Jest dobry za te pieniądze, ale nie można mówić, że to dobry sprzęt par excellence. 

Natomiast takie zaklinanie rzeczywistości, że to jakiś nie wiadomo jaki cudowny sprzęt i bije sprzęty X razy droższe to już kpina i silą się na nią tylko Ci którzy nigdy nie mieli możliwości skonfrontować tych urządzeń z czymkolwiek z trochę wyższej półki (wcale nie jakoś niebotycznie drogiej). Z kolei te Cayiny powyżej 10 tys to nawet w tej samej kategorii cenowej mają bardzo silną konkurencję i to już nie widzę, żadnych realnych zalet tych sprzętów, na tle konkurencji. 

A to, że klimat w okół tych sprzętów (na własne życzenie) stworzył sobie polski sprzedawca, taki jaki stworzył to już inna sprawa. Nic w tym dziwnego, że ludzie boją się kupować znając przygody użytkowników którzy oddając sprzęt na gwarancje dostają SMSy z pogróżkami o sprawie sądowej, że inni po odsprzedaniu muszą naprawiać "wyeksploatowanie" kondestatorów nowemu użytkownikowi, że kupując nowy możemy trafić na kilkuletni wzięty w rozliczeniu itp.

I nie zwalajcie winy za to na mnie, że Grzesiek tak robi, ja tylko pilnuje, żeby takie informacje były widoczne jako przestroga. To jest potrzebne - popatrzcie sobie na FB gdzie po każ∂ej takiej informacji jest skrzykiwana grupa uderzeniowa i zawala temat głupimi pytaniami o lampy, dyskusjach o nowych płytach, żeby tylko jak najszybciej ta informacja została przykryta...

Nie wiem czy nie mają sumienia Ci ludzie, czy faktycznie sami chcieliby kiedyś zostać tak potraktowani... Można pomóc koledze, ale świadomie pomagać komuś naciągać ludzi to już słabe bardzo... Kiedyś tak nie było, stąd też G miał dużo ludzi którzy starali się mu pomóc...

Czytam tu i tam twoje wypowiedzi na temat Grzegorza i jego produktów i tak się zastanawiam dlaczego tak zawzięcie odnosisz się negatywnie do tego człowieka ? Ja nie znam żadnej sprawy związanej z jego działalnością ani poza nią interesuje mnie tylko dzielenie się opinią o sprzęcie itd. Ale przez twoją natarczywość i ciągłe szkalowanie tego człowieka nie można spokojnie wymienić się informacjami z innymi ,którzy mają jego kolumny a teraz to i tu gdzie są wzmacniacze sprzedawane przez niego. Powiem tak ,jeśli dla kogoś set studio 16 i Cayin jest najlepszy to nic tobie do tego ,za kogo ty się uważasz ? Mnie na forum zbanowałeś bo jestem zadowolony z tego jak mnie firma dobrze potraktowała sprzedająca mi kolumny studio 16 hertz ,a ty wyżywasz się na tym człowieku DOWOLI ,może zablokuj się tak na pół roku jak mi to zrobiłeś bo nie panujesz nad emocjami .

Edytowane przez Bartik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko plastik 1989 pisze negatywnie o tym człowieku .Ja za pierwszym razem jak kupowałem kolumny od s16 to nie mogłem wyjść z podziwu razem z małżonką jaki to wspaniały człowiek. Podziw zniknął po następnych zakupach.I nie rozczulaj się nad losem BIEDNEGO g.r.

Edytowane przez bolbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Bartik napisał:

Mnie na forum zbanowałeś

Ciebie też zbanował ? Hehe dobre. A potem jest pisanie o "dobrej zmianie" i o wolności wypowiedzi gdzie w wątku S16Hz są pobanowane osoby mające inne zdanie niż nasz obiektywny moderator.  Już nawet monitoring facebooka się zaczął ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Silver_85 napisał:

Ciebie też zbanował ? Hehe dobre. A potem jest pisanie o "dobrej zmianie" i o wolności wypowiedzi gdzie w wątku S16Hz są pobanowane osoby mające inne zdanie niż nasz obiektywny moderator.  Już nawet monitoring facebooka się zaczął ?

Jeszcze żeby miał powód to ok ale zrobił to złośliwie.

 

6 minut temu, bolbo napisał:

Nie tylko plastik 1989 pisze negatywnie o tym człowieku .Ja za pierwszym razem jak kupowałem kolumny od s16 to nie mogłem wyjść z podziwu razem z małżonką jaki to wspaniały człowiek. Podziw zniknął po następnych zakupach.I nie rozczulaj się nad losem BIEDNEGO g.r.

Ja patrzę na to z perspektywy forumowicza ,powinienem mieć prawo w Studio16 wypowiedzieć się o muzyce,dzwięku itd.

a nie mogę .Niektórym jak sądzę  rozwalił się  interes i kasa nie wpływa dlatego teraz opluwają człowieka.

Możliwe że masz racje, ale ja jestem z tych co są zadowoleni ,sprzęt gra i jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, plastik1989 napisał:

sam napisałbyś własną opinię o Cayinie?

Dobrze napisałeś, tu jeszcze mam możliwość pisania bo tu jeszcze mi bana nie dałeś. Ale z tego co widzę nie jestem sam. Po za tym nie opowiadaj farmazonów, że mogę tutaj pisać swoje opinie o Cayinie bo zaraz przylatujesz jak ćma do światła i prawisz swoje mądrości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, plastik1989 napisał:

Może zamiast silić się na średnio śmieszne złośliwości, sam napisałbyś własną opinię o Cayinie?

A miałeś choć jednego własnego Cayina? 

Ja przez lata grałem na różnych modelach. A70mk2, A88t, A100t, 300B i prawdziwym rarytasie 9085d. Miałem też kilka preampów i CD. Wszystko od nowości, tak więc chyba mogę coś o tej firmie powiedzieć. Nigdy ani razu nic się nie zepsuło. Tych tańszych nigdy nie miałem, ale dwa pierwsze od lat ludzie byli z nich bardzo zadowoleni. Monobloki 9085d z trafami Tamura, to absolutny top dzwiękowy. Z tym, że design mnie nie przekonywał. Dźwiękowo jednak absolutny TOP HIEND. Pisanie, że Cayin robi tylko lampki za 3-4 tyś wadliwe, to śmiech na sali. Robią bardzo dużo modeli w różnych segmentach i pewnie jedne są lepsze, a inne gorsze od konkurencji jak ze wszystkim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bartik napisał:

 

 

Ja patrzę na to z perspektywy forumowicza ,powinienem mieć prawo w Studio16 wypowiedzieć się o muzyce,dzwięku itd.

a nie mogę .Niektórym jak sądzę  rozwalił się  interes i kasa nie wpływa dlatego teraz opluwają człowieka.

Możliwe że masz racje, ale ja jestem z tych co są zadowoleni ,sprzęt gra i jest OK.

To dlaczego nie piszesz o Cayin i muzyce, tylko jak to mocno został skrzywdzony s 16.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bolbo napisał:

To dlaczego nie piszesz o Cayin i muzyce, tylko jak to mocno został skrzywdzony s 16.
 

Nie doczytałeś , piszę o obłudzie i wykorzystywaniu swojej pozycji do tego by inni nie pisali swojego dobrego doświadczenia o produktach G. Ja nie znam faktów ale ta nagonka to nic innego jak zemsta jakaś .Dlaczego wczesniej było wszystko dobrze?

Może kasa się zablokowała?Nie wiem .Ale tak to wygląda.

Jak się oczyści ta toksyczna atmosfera to będzie lepiej dla takich jak ja .Ale jak widzę nieprędko to nastąpi i to szkodzi właśnie nam użytkownikom w/w sprzętu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Bartik napisał:

Nie doczytałeś , piszę o obłudzie i wykorzystywaniu swojej pozycji do tego by inni nie pisali swojego dobrego doświadczenia o produktach G. Ja nie znam faktów ale ta nagonka to nic innego jak zemsta jakaś .Dlaczego wczesniej było wszystko dobrze?

Może kasa się zablokowała?Nie wiem .Ale tak to wygląda.

Jak się oczyści ta toksyczna atmosfera to będzie lepiej dla takich jak ja .Ale jak widzę nieprędko to nastąpi i to szkodzi właśnie nam użytkownikom w/w sprzętu. 

 

 

To ja napiszę coś o obłudzie: ostatnio jak chciał  mi sprzedać uszkodzony wzmacniacz i nie oddał wszystkich pieniędzy ,to powiedział że te pieniądze odliczy przy następnym zakupie.Załosne, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Roxi napisał:

A miałeś choć jednego własnego Cayina? 

Ja przez lata grałem na różnych modelach. A70mk2, A88t, A100t, 300B i prawdziwym rarytasie 9085d. Miałem też kilka preampów i CD. Wszystko od nowości, tak więc chyba mogę coś o tej firmie powiedzieć. Nigdy ani razu nic się nie zepsuło. Tych tańszych nigdy nie miałem, ale dwa pierwsze od lat ludzie byli z nich bardzo zadowoleni. Monobloki 9085d z trafami Tamura, to absolutny top dzwiękowy. Z tym, że design mnie nie przekonywał. Dźwiękowo jednak absolutny TOP HIEND. Pisanie, że Cayin robi tylko lampki za 3-4 tyś wadliwe, to śmiech na sali. Robią bardzo dużo modeli w różnych segmentach i pewnie jedne są lepsze, a inne gorsze od konkurencji jak ze wszystkim. 

Pewnie tak jest. Cayin uważany jest za dobry sprzęt. Też mi odpowiada do pewnej granicy cenowej oczywiście bo tak jak Plastik napisał te droższe wcale nie mają przebicia u konkurencji. Jak jest coś zrobione taniej to niech to kosztuje też taniej. Najbardziej irytujący jest dla mnie pilot aluminiowy, który jest lżejszy od plastikowego, pomalowany najtańszą srebrzanką z latającymi/brzęczącymi przyciskami i do tego idiotyczny sposób ładowania baterii. Reszta ok, może być. Brakuje troche precyzji wykonania (krzywe puszki na transformatory, pofalowana delikatnie blacha).

Miałem dawno temu Primalunę w domu rzekomo produkowaną w tej samej fabryce. Tam było wszystko dopracowane tip top, nie było się do czego przyczepić a pilot świetny ciężki masywny bez żadnych objawów.

25 minut temu, bolbo napisał:

To ja napiszę coś o obłudzie: ostatnio jak chciał  mi sprzedać uszkodzony wzmacniacz i nie oddał wszystkich pieniędzy ,to powiedział że te pieniądze odliczy przy następnym zakupie.Załosne, prawda?

Masz prawo do niezadowolenia przez to co przeszedłeś. Ja też bym się wkurzył. Szkoda tylko, że tak późno to zostało opisane w sieci, te wszystkie przygody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, bolbo napisał:

To ja napiszę coś o obłudzie: ostatnio jak chciał  mi sprzedać uszkodzony wzmacniacz i nie oddał wszystkich pieniędzy ,to powiedział że te pieniądze odliczy przy następnym zakupie.Załosne, prawda?

Różne zarzuty można kierować pod adresem G.R. Znam ich wiele, szczególnie te dotyczące banowania, część niezadowolonych klientów, że nie dostała rabatu, że jako stały klient nie został doceniony itd. Nigdy jednak nie uwierzę w historię, że komuś sprzedawał uszkodzony sprzęt, zrobionego coś niechlujnie, nie rozliczył się, nie zwrócił kaucji itd. Może się komuś styl nie podobać, czy fakt, że czasem za dużo gada o pewnych innych klientach i ich systemach. Jednak co do uczciwości, terminowości to w życiu nie uwierzę, że kogoś oszukał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MrSalieri napisał:

Ostatnio nie biegam. 

Pełzanie to też forma lokomocji.

2 minuty temu, Roxi napisał:

Różne zarzuty można kierować pod adresem G.R. Znam ich wiele, szczególnie te dotyczące banowania, część niezadowolonych klientów, że nie dostała rabatu, że jako stały klient nie został doceniony itd. Nigdy jednak nie uwierzę w historię, że komuś sprzedawał uszkodzony sprzęt, zrobionego coś niechlujnie, nie rozliczył się, nie zwrócił kaucji itd. Może się komuś styl nie podobać, czy fakt, że czasem za dużo gada o pewnych innych klientach i ich systemach. Jednak co do uczciwości, terminowości to w życiu nie uwierzę, że kogoś oszukał. 

Ja kupiłem od producenta, Canto z uszkodzonym tweeterem.

Naprawa w Tychach trwała jakieś pół roku.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, rochu napisał:

Ja kupiłem od producenta, Canto z uszkodzonym tweeterem.

Naprawa w Tychach trwała jakieś pół roku.

Ja miałem Ariesy, to spalił mi się Illuminator. Musiałem zapłacić za głośnik, ale SS uwzględnił gwarancję i Grzegorz odesłał mi pieniądze na konto. Czy tak się zachowuje ktoś nieuczciwy? Wiele można o stylu pisać, ceny mogą się nie podobać, ale oszustwa to pierwsze słyszę takie historie, co teraz się tu wypisuje. Inna sprawa, to pamietać należy, że na sprzęty różne używane i lampy to chyba nikt nie daje gwarancji. W zasadzie sprzętów lampowych nie powinno się wypożyczać, bo z tym często są problemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem od G. R wzmacniacz Amplifona, który dostał w rozliczeniu z zapasową kwadrą diabełków. Cena była wygórowana ale zapłaciłem bez gadania, gdyż zaufałem temu Panu, który mnie zapewniał, że zapasowe lampy są sprawne. I tylko dlatego zdecydowałem się zapłacić tyle ile żądał. Gdy przyszedł moment wymiany lamp okazało się, że tylko jedna była sprawna.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Roxi napisał:

Różne zarzuty można kierować pod adresem G.R. Znam ich wiele, szczególnie te dotyczące banowania, część niezadowolonych klientów, że nie dostała rabatu, że jako stały klient nie został doceniony itd. Nigdy jednak nie uwierzę w historię, że komuś sprzedawał uszkodzony sprzęt, zrobionego coś niechlujnie, nie rozliczył się, nie zwrócił kaucji itd. Może się komuś styl nie podobać, czy fakt, że czasem za dużo gada o pewnych innych klientach i ich systemach. Jednak co do uczciwości, terminowości to w życiu nie uwierzę, że kogoś oszukał. 

Skoro nie przekonują Cię wpisy pokrzywdzonych to musisz doświadczyć tego na własnej skórze .Pewnie zmylił Cię Jego sposób zachowania i rozbrajający uśmiech,nie daj się nabrać na to,bo to tylko mylne pozory.Jeżeli nie doświadczyłeś nic złego ze strony s16 to inni też nie mogli ? .Moje wpisy na temat s16 nie są wyssane z palca mam na wszystko dowody.

20 minut temu, Roxi napisał:

Ja miałem Ariesy, to spalił mi się Illuminator. Musiałem zapłacić za głośnik, ale SS uwzględnił gwarancję i Grzegorz odesłał mi pieniądze na konto. Czy tak się zachowuje ktoś nieuczciwy? Wiele można o stylu pisać, ceny mogą się nie podobać, ale oszustwa to pierwsze słyszę takie historie, co teraz się tu wypisuje. Inna sprawa, to pamietać należy, że na sprzęty różne używane i lampy to chyba nikt nie daje gwarancji. W zasadzie sprzętów lampowych nie powinno się wypożyczać, bo z tym często są problemy. 

Bo s16 nie wziął tego głośnika na swój tyłek, tylko odesłał do producenta.

Edytowane przez bolbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bolbo napisał:

Skoro nie przekonują Cię wpisy pokrzywdzonych to musisz doświadczyć tego na własnej skórze .Pewnie zmylił Cię Jego sposób zachowania i rozbrajający uśmiech,nie daj się nabrać na to,bo to tylko mylne pozory.Jeżeli nie doświadczyłeś nic złego ze strony s16 to inni też nie mogli ? .Moje wpisy na temat s16 nie są wyssane z palca mam na wszystko dowody.

Jak masz dowody, to idź z tym na Policję, dlaczego nie domagasz się zwrotu pieniędzy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Roxi napisał:

Ja miałem Ariesy, to spalił mi się Illuminator. Musiałem zapłacić za głośnik, ale SS uwzględnił gwarancję i Grzegorz odesłał mi pieniądze na konto. Czy tak się zachowuje ktoś nieuczciwy? Wiele można o stylu pisać, ceny mogą się nie podobać, ale oszustwa to pierwsze słyszę takie historie, co teraz się tu wypisuje. Inna sprawa, to pamietać należy, że na sprzęty różne używane i lampy to chyba nikt nie daje gwarancji. W zasadzie sprzętów lampowych nie powinno się wypożyczać, bo z tym często są problemy. 

Zawsze będzie grupa ludzi zadowolonych i nie. Ale te wszystkie wpisy osób pokrzywdzonych mają swoje uzasadnienie i nie są bezpodstawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ale te wszystkie wpisy osób pokrzywdzonych mają swoje uzasadnienie i nie są bezpodstawne.


I powinny być nagłaśniane ku przestrodze. Cicha sprawa w Sądzie wg mnie to stanowczo za mało. Tymbardziej, że tych przypadków jest więcej a delikwent nic sobie z tego nie robi i jeszcze czuje się pokrzywdzony.




[...] to powiedział że te pieniądze odliczy przy następnym zakupie.


Oczywiście z uśmiechem na twarzy :)
Ale jaja :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, piorasz napisał:

I powinny być nagłaśniane ku przestrodze. Cicha sprawa w Sądzie wg mnie to stanowczo za mało. Tymbardziej, że tych przypadków jest więcej a delikwent nic sobie z tego nie robi i jeszcze czuje się pokrzywdzony.

Do części transakcji nie powinno dochodzić. Dziwie się, że G.R. dał Ci gwarancje na starego Amplifona i lampy. Ja jak chciałem od Richarda jakieś lampy pożyczyć na odsłuch, to nigdy się na to nie godził. Mowa o droższych. 

Nagłośnione być powinno, ale powinien mieć możliwość obrony i wypowiedzi. Teraz robicie to z niego oszusta i jest zbanowany na forum. Jeszcze takiego czegoś w życiu nie widziałem w internecie jak żyje. Jakiś precedens.

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Do części transakcji nie powinno dochodzić. Dziwie się, że G.R. dał Ci gwarancje na starego Amplifona i lampy. Ja jak chciałem od Richarda jakieś lampy pożyczyć na odsłuch, to nigdy się na to nie godziła. Mowa o droższych. 
Nagłośnione być powinno, ale powinien mieć możliwość obrony i wypowiedzi. Teraz robicie to z niego oszusta i jest zbanowany na forum. Jeszcze takiego czegoś w życiu nie widziałem w internecie jak żyje. Jakiś precedens.


Gwarancji nie dał na papierze. Poprostu mu zaufałem. Czy Ty to rozumiesz?



Teraz robicie to z niego oszusta i jest zbanowany na forum. Jeszcze takiego czegoś w życiu nie widziałem w internecie jak żyje. Jakiś precedens.


Zawsze to może zgłosić na policję :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, piorasz napisał:

Gwarancji nie dał na papierze. Poprostu mu zaufałem. Czy Ty to rozumiesz?

Nie wiem jak inni handlują lampami, czy dają na używane lampy gwarancje. Ja spotykałem się zawsze z praktyką, że na lampy nie ma gwarancji. Widziałem, że sklepy internetowe jakieś dają, nie wiem jak to jest. Kornel też kupiłem u niego dwie lampy do DAC i jak jedna zaczęła brumić, to powiedział mi, że gwarancji na nosy nie ma u niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.