Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  241 członków

Cayin Klub
IGNORED

Klub miłośników i sympatyków produktów Cayin / Spark.


lord_vader

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Silver_85 napisał:

Ciebie też zbanował ? Hehe dobre. A potem jest pisanie o "dobrej zmianie" i o wolności wypowiedzi gdzie w wątku S16Hz są pobanowane osoby mające inne zdanie niż nasz obiektywny moderator.  Już nawet monitoring facebooka się zaczął ?

Panowie mnie też zbanował w S16Hz za to ośmieliłem się napisać Plastikowi żeby założył sam na siebie bana w wątku S16Hz,tak więc rękę ma lekką do nakładania szlabanu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Roxi napisał:

Dziwie się, że G.R. dał Ci gwarancje na starego Amplifona i lampy.

Nikt by nie dał. Tym bardziej , że był to wzmacniacz wzięty w rozliczeniu i do tego  na diabły, z  którymi z tego co słyszałem jest loteria. Tylko idiota by się zgodził na żądania (delikatnie mówiąc) przyjęcia z powrotem wzmacniacza po kilku miesiącach użytkowania. Bądźmy poważni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni handlują lampami, czy dają na używane lampy gwarancje. Ja spotykałem się zawsze z praktyką, że na lampy nie ma gwarancji. Widziałem, że sklepy internetowe jakieś dają, nie wiem jak to jest. Kornel też kupiłem u niego dwie lampy do DAC i jak jedna zaczęła brumić, to powiedział mi, że gwarancji na nosy nie ma u niego. 
Chyba nie wiesz o co chodzi z diabełkami albo robisz se jaja. One albo trzymają napięcie albo nie trzymają. One były sprawne tylko nie trzymały napięcia. Te miały być kwadrą lamp zapasowych co wg mnie jest oczywiste, że sprawdzoną kwadrą lamp poprawnie pracującą z tym wzmacniaczem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Roxi napisał:

Jak masz dowody, to idź z tym na Policję, dlaczego nie domagasz się zwrotu pieniędzy? 

Takim czymś nie zajmuje się policja tylko rzecznik praw konsumenta. Można również założyć sprawę cywilną.

Prawo w UE mówi, że sprzedawca jest odpowiedzialny przez 5 lat za sprzedany produkt (po mimo, że gwarancja jest np.1 rok) z wyjątkiem Szkocji (4lata) i żywności. Wszelakie wady fabryczne itd.
Nieźle nie..... Wiem bo sam przerabiałem temat tylko nie w Pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, marteo1981 napisał:

Panowie mnie też zbanował w S16Hz za to ośmieliłem się napisać Plastikowi żeby założył sam na siebie bana w wątku S16Hz,tak więc rękę ma lekką do nakładania szlabanu... 

Czyli to nie jednostkowe przypadki ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, piorasz napisał:

Chyba nie wiesz o co chodzi z diabełkami albo robisz se jaja. One albo trzymają napięcie albo nie trzymają. One były sprawne tylko nie trzymały napięcia. Te miały być kwadrą lamp zapasowych co wg mnie jest oczywiste, że sprawdzoną kwadrą lamp poprawnie pracującą z tym wzmacniaczem.

Czyli co, chciałeś oddać stary wzmacniacz po kilku miesiącach grania tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Tylko idiota by się zgodził na żądania (delikatnie mówiąc) przyjęcia z powrotem wzmacniacza po kilku miesiącach użytkowania. Bądźmy poważni. 


Po pierwsze licz się ze słowami smarkaczu!
Po drugie to jest kwestia na zasadzie honorowego podejscia do sprawy i dogadania się.
Dla mnie sprawa jest prosta jak drut. Zachował się jak się zachował i nigdy więcej z tym człowiekiem nie chcę mieć do czynienia. Oczywiście nie chodzi tylko o ten wzmacniacz, który tylko przeważył szalę ale nie będę się powtarzał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, piorasz napisał:

Oczywiście nie chodzi tylko o ten wzmacniacz, który tylko przeważył szalę ale nie będę się powtarzał..

Tak wiem mściłeś się za bana w klubie. 

 

1 minutę temu, piorasz napisał:

Po pierwsze licz się ze słowami smarkaczu!

Widzę trafiłem w sedno ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Roxi napisał:

Do części transakcji nie powinno dochodzić. Dziwie się, że G.R. dał Ci gwarancje na starego Amplifona i lampy. Ja jak chciałem od Richarda jakieś lampy pożyczyć na odsłuch, to nigdy się na to nie godził. Mowa o droższych. 

Nagłośnione być powinno, ale powinien mieć możliwość obrony i wypowiedzi. Teraz robicie to z niego oszusta i jest zbanowany na forum. Jeszcze takiego czegoś w życiu nie widziałem w internecie jak żyje. Jakiś precedens.

A widziałeś kiedyś żeby jakiś inny producent był zbanowany i tyle złego pisali o Nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, chciałeś oddać stary wzmacniacz po kilku miesiącach grania tak?
Spytaj G. R
Jak próbowałem załatwić tą sprawę to moja indywidualna sprawa. Mogę Ci tyle powiedzieć, że czułem się oszukany i zawiedziony, więc przyznaję, że sprawę mu twardo przedstawiłem. Ten Pan nawet nie próbował się dogadać w żaden sposób. Ze mną zawsze można się dogadać. Tymczasem zostałem totalnie olany. Od tej pory nasza znajomość się skończyła.
I wcale nie chodzi mi o parę stówek, gdyż większe kwoty na pierdoły się wydaje. Chodzi o jakieś zasady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bolbo napisał:

A widziałeś kiedyś żeby jakiś inny producent był zbanowany i tyle złego pisali o Nim.

Na każdym portalu czy to ebay, czy booking zawsze jak ktoś jest pokrzywdzony, to obie strony mają szanse na jakieś sprostowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdym portalu czy to ebay, czy booking zawsze jak ktoś jest pokrzywdzony, to obie strony mają szanse na jakieś sprostowanie. 
Przecież był podawany link na Facebooku. Może tam się bronić. Wystarczy wpisać na Facebooku jego imię i nazwisko. Proste?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, piorasz napisał:

Jak próbowałem załatwić tą sprawę to moja indywidualna sprawa. Mogę Ci tyle powiedzieć, że czułem się oszukany i zawiedziony, więc przyznaję, że sprawę mu twardo przedstawiłem. Ten Pan nawet nie próbował się dogadać w żaden sposób. Ze mną zawsze można się dogadać. Tymczasem zostałem totalnie olany. Od tej pory nasza znajomość się skończyła.
I wcale nie chodzi mi o parę stówek, gdyż większe kwoty na pierdoły się wydaje. Chodzi o jakieś zasady.

Widzę, że temat @Rezyslaw obserwuje. On dobrze zna się na lampach i wie jakie są praktyki jeśli chodzi o gwarancje na używane lampy. Z tego, co ja wiem, to nawet chyba nie ma gwarancji w nowych wzmacniaczach na lampy. Jest to sprawa oczywiście dobrej woli jak się strony dogadają. Ja na szczęście mam już tylko lampy w pre i nie mam zamiaru tego zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Roxi napisał:

Ja miałem Ariesy, to spalił mi się Illuminator. Musiałem zapłacić za głośnik, ale SS uwzględnił gwarancję i Grzegorz odesłał mi pieniądze na konto. Czy tak się zachowuje ktoś nieuczciwy? Wiele można o stylu pisać, ceny mogą się nie podobać, ale oszustwa to pierwsze słyszę takie historie, co teraz się tu wypisuje. Inna sprawa, to pamietać należy, że na sprzęty różne używane i lampy to chyba nikt nie daje gwarancji. W zasadzie sprzętów lampowych nie powinno się wypożyczać, bo z tym często są problemy. 

Czy to Ty Daniel piszesz? Nie do wiary co Ty wypisujesz z tym wybielaniem Rogali!Dopiero pisalißmy jsk na 5 tysiècy własnego klienta oszukał przy odkupieniu kolumn, pabu dopiero przed sekundą nspisał że go straszył sądem i wyłudził pieniàdze za fikcyjne zużycie używanego wzmaka. Problemy Patryka który się postswił i przez to miał problemy z gwarancją CD i kolumn. Tym bardziej że firma Scan Speak wszystkie zgloszenia reklamacyjne uznaje także takiego masz kolegę producenta także zapraszamy do klubu oszukanych,problem jest prozaiczny piszesz dobrze o produktach możesz liczyć na parę zł upustu stawiasz się masz problem z gwarancją i nagle Twoje kolumny wg producenta już są passe tak było u Patryka ,tylko chłopak jest ogarnięty i zna angielski to sobie poradził 

Edytowane przez Rezyslaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat [mention=23254]Rezyslaw[/mention] obserwuje. On dobrze zna się na lampach i wie jakie są praktyki jeśli chodzi o gwarancje na używane lampy. Z tego, co ja wiem, to nawet chyba nie ma gwarancji w nowych wzmacniaczach na lampy. Jest to sprawa oczywiście dobrej woli jak się strony dogadają. Ja na szczęście mam już tylko lampy w pre i nie mam zamiaru tego zmieniać.
Przegapiłeś chyba co napisałem wyżej o diabełkach. Odsyłam wyżej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roxi napisał:

A miałeś choć jednego własnego Cayina? 

Ja przez lata grałem na różnych modelach. A70mk2, A88t, A100t, 300B i prawdziwym rarytasie 9085d. Miałem też kilka preampów i CD. Wszystko od nowości, tak więc chyba mogę coś o tej firmie powiedzieć. (....)

Uważam to za bardzo dziwne, że ktoś, kto pisze na forum w obronie interesów firmy, nie chce się dzielić na tym forum swoją wiedzą, na temat brzmienia jej "perełek", jak np CD-ków.  

Od jakiegoś czasu pytam tu, już wiele razy, o opinie dotyczące CD-kó Cayina. 

I nic się nie dowiedziałem! Niestety!

Za to, na temat interesów pośrednika Cayina na terenie Polski, wiem już prawie wszystko!  

Widać taka norma. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Roxi napisał:

Widzę, że temat @Rezyslaw obserwuje. On dobrze zna się na lampach i wie jakie są praktyki jeśli chodzi o gwarancje na używane lampy. Z tego, co ja wiem, to nawet chyba nie ma gwarancji w nowych wzmacniaczach na lampy. Jest to sprawa oczywiście dobrej woli jak się strony dogadają. Ja na szczęście mam już tylko lampy w pre i nie mam zamiaru tego zmieniać.

Może już za bardzo motasz w sprawie.

Rzecz nie idzie o gwarancję lecz o zwykłe słowo honoru wypowiedziane przez sprzedającego, że zapasowa kwadra ma być sprawna.

Czyli o tzw. twarz.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rezyslaw napisał:

Czy to Ty Daniel piszesz? Nie do wiary co Ty wypisujesz z tym wybielaniem Rogali!Dopiero pisalißmy jsk na 5 tysiècy własnego klienta oszukał przy odkupieniu kolumn, pabu dopiero przed sekundą nspisał że go straszył sądem i wyłudził pieniàdze za fikcyjne zużycie używanego wzmaka. Problemy Patryka który się postswił i przez to miał problemy z gwarancją CD i kolumn. Tym bardziej że firma Scan Speak wszystkie zgloszenia reklamacyjne uznaje także takiego masz kolegę producenta także zapraszamy do klubu oszukanych

Ja go wcale nie wybielam Paweł. Nie znam tych przypadków. Osobiście nie znam nikogo aby G.R. oszukał. Powołujesz się ciągle na jakieś osoby trzecie, a Ty zostałeś oszukany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Roxi napisał:

 Osobiście nie znam nikogo aby G.R. oszukał.

Znasz .

Byłeś u mnie i mnie poznałeś osobiście.

A reszta historii opisana jest w wątku S16Hz.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Roxi napisał:

Ja go wcale nie wybielam Paweł. Nie znam tych przypadków. Osobiście nie znam nikogo aby G.R. oszukał. Powołujesz się ciągle na jakieś osoby trzecie, a Ty zostałeś oszukany?

Nie muszę wsadzać ręki do ognia abym wiedział że siè poparzę

2 minuty temu, piorasz napisał:
6 minut temu, rochu napisał:
Może już za bardzo motasz w sprawie.
Rzecz nie idzie o gwarancję lecz o zwykłe słowo honoru wypowiedziane przez sprzedającego, że zapasowa kwadra ma być sprawna.
Czyli o tzw. twarz.

Lepiej tego nie można ująć.

Dokładnie ,słowo droższe pieniędzy, uzgodnił z Patrykiem bezpłatną wymianę głośnika ze wzgl na sytuacjè rodzinną a potem mu wysłał rachunek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rochu napisał:

Znasz .

Byłeś u mnie i mnie poznałeś osobiście.

A reszta historii opisana jest w wątku S16Hz.

Ja doskonale wiem, co się tutaj dzieje. Lata usuwania użytkowników z klubu, a później działanie Szymona powodują taki efekt. Z tym, że zabieram głos tylko z jednego powodu. Raz, że marka Cayin jest ok, a dwa, to robienie różnych rozliczeń mniej lub bardziej korzystnych dla obu stron to jedno, a oszustwa to drugie. Tak więc tą reakcję forumową rozumię, ale uważam, że posuwacie się za daleko. To moje zdanie choć oczywiście osobiście wszystkich spraw nie znam. EOT z mojej strony.

8 minut temu, Rezyslaw napisał:

Dokładnie ,słowo droższe pieniędzy, uzgodnił z Patrykiem bezpłatną wymianę głośnika ze wzgl na sytuacjè rodzinną a potem mu wysłał rachunek 

Paweł, ale Grzegorz z tego co pamiętam całkowicie inaczej przedstawiał sprawę i jest słowo przeciwko słowu. Gdybyś Ty powiedzał, że zostałeś oszukany w jakiś sposób, to bym Ci uwierzył. Ale nie powołuj się na jednostronną wersję wydarzeń, bo z tego, co wiem, to mogło całkowicie inaczej wyglądać. Jak znowu wymianki, zamianki, żale itd. Bądźmy tylko obiektywni. Nic więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Roxi napisał:

Ja doskonale wiem, co się tutaj dzieje. Lata usuwania użytkowników z klubu, a później działanie Szymona powodują taki efekt. Z tym, że zabieram głos tylko z jednego powodu. Raz, że marka Cayin jest ok, a dwa, to robienie różnych rozliczeń mniej lub bardziej korzystnych dla obu stron to jedno, a oszustwa to drugie. Tak więc tą reakcję forumową rozumię, ale uważam, że posuwacie się za daleko. To moje zdanie choć oczywiście osobiście wszystkich spraw nie znam. EOT z mojej strony.

Paweł, ale Grzegorz z tego co pamiętam całkowicie inaczej przedstawiał sprawę i jest słowo przeciwko słowu. Gdybyś Ty powiedzał, że zostałeś oszukany w jakiś sposób, to bym Ci uwierzył. Ale nie powołuj się na jednostronną wersję wydarzeń, bo z tego, co wiem, to mogło całkowicie inaczej wyglądać. Jak znowu wymianki, zamianki, żale itd. Bądźmy tylko obiektywni. Nic więcej. 

Jak jesteś obiektywy to zadzwoń do Patryka nr wysyłam na priva.Możesz mieć wrażenie że za bardzo sie przykładam do opisywania tych gorszàcych  incydentów  masz takie prawo ale bèdąc osobà życzliwà wobec 16hz w głowie mi się nie mieści że można byc tak obłudnym.Czym sie pabu ode mnie różni że sobie zasłużył na takie traktowanie czy inni,że dobrà prasę miał Grzesiek u mnie ,że odsłuchy  kolumn organizowaliśmy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Rezyslaw napisał:

Jak jesteś obiektywy to zadzwoń do Patryka nr wysyłam na priva.Możesz mieć wrażenie że za bardzo sie przykładam do opisywania tych gorszàcych  incydentów  masz takie prawo ale bèdąc osobà życzliwà wobec 16hz w głowie mi się nie mieści że można byc tak obłudnym.Czym sie pabu ode mnie różni że sobie zasłużył na takie traktowanie czy inni,że dobrà prasę miał Grzesiek u mnie ,że odsłuchy  kolumn organizowaliśmy...

To ja mogę powiedzieć Ci Paweł to samo. Zadzwoń do Grzegorza i poznaj jego wersję wydarzeń. Nr na priv wysyłać Ci nie muszę. Swoją drogą, to dobrze, że jest takie forum i ludzie mogą zgłosić swoje pretensje. Domyślam się, że nie chcą podejmować kroków prawnych tylko napiętnować publicznie jak Piorasz mówi. Z tym, że niech się to dzieje imho na równych zasadach. Teraz tylko jest jedna wersja, bo jak mówisz nie ma dla takich przekrętów miejsca na forum. Jak chcesz się podejmować roli sędziego, to zapewnić chyba trzeba obu stronom prawo głosu. Ja tego nie będę rostrzygał. To nie jest moja sprawa. Powiem Tobie jeszcze tak Paweł. Dla wielu osób moje stanowisko nie mieści się w głowie i przypisuje mi się spiskowe i daleko intencje. Mnie interesuje od zawsze tyko prawidłowe działanie portalu. Przez lata zawsze na te tematy wypowiadałem się na bocznicy na temat profilu, nagród działania itd. Wiem, że i tak w to nie uwierzysz jak rochu czy piorasz, ale mnie interesuje tylko działanie i sprawiedliwe zasady. Co do wielu zachowań G.R. czy Szymona mam pewnie takie same zdanie jak Ty. Podobnie zresztą jak obecnych cen ?

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Roxi napisał:

To ja mogę powiedzieć Ci Paweł to samo. Zadzwoń do Grzegorza i poznaj jego wersję wydarzeń. Nr na priv wysyłać Ci nie muszę. Swoją drogą, to dobrze, że jest takie forum i ludzie mogą zgłosić swoje pretensje. Domyślam się, że nie chcą podejmować kroków prawnych tylko napiętnować publicznie jak Piorasz mówi. Z tym, że niech się to dzieje imho na równych zasadach. Teraz tylko jest jedna wersja, bo jak mówisz nie ma dla takich przekrętów miejsca na forum. Jak chcesz się podejmować roli sędziego, to zapewnić chyba trzeba obu stronom prawo głosu. Ja tego nie będę rostrzygał. To nie jest moja sprawa. Powiem Tobie jeszcze tak Paweł. Dla wielu osób moje stanowisko nie mieści się w głowie i przypisuje mi się spiskowe i daleko intencje. Mnie interesuje od zawsze tyko prawidłowe działanie portalu. Przez lata zawsze na te tematy wypowiadałem się na bocznicy na temat profilu, nagród działania itd. Wiem, że i tak w to nie uwierzysz jak rochu czy piorasz, ale mnie interesuje tylko działanie i sprawiedliwe zasady. Co do wielu zachowań G.R. czy Szymona mam pewnie takie same zdanie jak Ty. Podobnie zresztą jak obecnych cen ?

Daniel jeszcze raz  odwołuję się do sytuacji  jak Ci  Grzegorz wzmacniacz Cayina od Ryszarda podprowadził i dzwoniłem do Ciebie żeby go nie dobijać i wtedy miałeś odmienne zdanie i jakoś go nie żałowałeś.Zgadnij jak sie wtedy tłumaczył jak do niego dzwoniłem? Mało kto pamièta ale wtedy Ty ,Tomek i ja byliśmy zbanwani w klubie 16hz żeby pozamiatać,już nie chce mi się tych kotletów odsmażać. Zdajesz sobie sprawę że parasol ochronny się złożył i puszka z pandorą się otworzyła. Co do cen to się nie wypowiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rezyslaw napisał:

Daniel jeszcze raz  odwołuję się do sytuacji  jak Ci  Grzegorz wzmacniacz Cayina od Ryszarda podprowadził i dzwoniłem do Ciebie żeby go nie dobijać i wtedy miałeś odmienne zdanie i jakoś go nie żałowałeś.Zgadnij jak sie wtedy tłumaczył jak do niego dzwoniłem? Mało kto pamièta ale wtedy Ty ,Tomek i ja byliśmy zbanwani w klubie 16hz żeby pozamiatać,już nie chce mi się tych kotletów odsmażać. Zdajesz sobie sprawę że parasol ochronny się złożył i puszka z pandorą się otworzyła. Co do cen to się nie wypowiadam

Ja niczego nie zapomniałem, nie martw się ? Z tym, że ja nie jestem zbyt mściwy i wybaczam ludziom błędy ? 

Ceny niestety dotychczasowi klienci mogą czuć się porzuceni, że nie mogą prosto przejść z Minas na Arcade. Szkoda, ale na to wpływu nie mamy. Bany nigdy tego nie popierałem, ani kiedyś, ani teraz. Podobnie jak usuwanie niewygodnych opinii. Dlatego moim ulubionym moderatorem był vlado, który przez wielu był znienawidzony, ale nie był podczepiony pod czyiś portfel, ale trochę zbyt radykalny idealista ?  Choć z nim była prosta i jasna rozmowa oraz czytelne zasady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mogę powiedzieć Ci Paweł to samo. Zadzwoń do Grzegorza i poznaj jego wersję wydarzeń. Nr na priv wysyłać Ci nie muszę. Swoją drogą, to dobrze, że jest takie forum i ludzie mogą zgłosić swoje pretensje. Domyślam się, że nie chcą podejmować kroków prawnych tylko napiętnować publicznie jak Piorasz mówi. Z tym, że niech się to dzieje imho na równych zasadach. Teraz tylko jest jedna wersja, bo jak mówisz nie ma dla takich przekrętów miejsca na forum. Jak chcesz się podejmować roli sędziego, to zapewnić chyba trzeba obu stronom prawo głosu. Ja tego nie będę rostrzygał. To nie jest moja sprawa. Powiem Tobie jeszcze tak Paweł. Dla wielu osób moje stanowisko nie mieści się w głowie i przypisuje mi się spiskowe i daleko intencje. Mnie interesuje od zawsze tyko prawidłowe działanie portalu. Przez lata zawsze na te tematy wypowiadałem się na bocznicy na temat profilu, nagród działania itd. Wiem, że i tak w to nie uwierzysz jak rochu czy piorasz, ale mnie interesuje tylko działanie i sprawiedliwe zasady. Co do wielu zachowań G.R. czy Szymona mam pewnie takie same zdanie jak Ty. Podobnie zresztą jak obecnych cen
Zastanawiam się dlaczego nigdy nie stanąłeś w obronie ludzi, którzy dostali bana na życzenie G. R, którzy mieli "czelność" pisać w klubie 16hz posty, które były niewygodne dla interesów tego producenta. Piszesz tu o równych zasadach a tymczasem każdy uważny forumowicz zauważy, że z jakiegoś powodu trzymasz tylko i wyłącznie jedną stronę. Żeby tego było mało rżniesz głupiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 24

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.