Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  241 członków

Cayin Klub
IGNORED

Klub miłośników i sympatyków produktów Cayin / Spark.


lord_vader
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam ja posiadam cayin sparky 9084d monoblocki i przedwzmacniacz sc-6ls nie mam jeszcze do tego kolumn masz moze jakies sugestie .pozdrawiam remi

Mam te monobloki I graja u mnie z Paradigm Studio 100 v.5. Gra to swietnie byc moze z seria Signature byloby jeszcze lepiej (ja nie slyszalem roznic ale odsluchy robilem na innym wzmacniaczu).

 

witam ja posiadam cayin sparky 9084d monoblocki i przedwzmacniacz sc-6ls nie mam jeszcze do tego kolumn masz moze jakies sugestie .pozdrawiam remi

Mam te monobloki I graja u mnie z Paradigm Studio 100 v.5. Gra to swietnie byc moze z seria Signature byloby jeszcze lepiej (ja nie slyszalem roznic ale odsluchy robilem na innym wzmacniaczu).

 

Jaka tam jest lampa mocy 211 czy 845 ?

845.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka tam jest lampa mocy 211 czy 845 ?

Mam te monobloki I graja u mnie z Paradigm Studio 100 v.5. Gra to swietnie byc moze z seria Signature byloby jeszcze lepiej (ja nie slyszalem roznic ale odsluchy robilem na innym wzmacniaczu).

 

Mam te monobloki I graja u mnie z Paradigm Studio 100 v.5. Gra to swietnie byc moze z seria Signature byloby jeszcze lepiej (ja nie slyszalem roznic ale odsluchy robilem na innym wzmacniaczu).

 

845.

 

witam lampy to 845 i 300b w monoblockach .a co sadzisz o audio phsic skorpi 25 czy lepiej vienna acustics grande mozatr może slyszaleś te kolumny z lampami teraz to mi gra z duńską manufaktura nawet nie znam nazwy monitory wiec nie ma porównania do podłogówki no i myśle nad wymianą lamp bo teraz gra na golden dragon a chce zmienić na czeskie kr 845

Edytowane przez remix hi-fi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

witam lampy to 845 i 300b w monoblockach .a co sadzisz o audio phsic skorpi 25 czy lepiej vienna acustics grande mozatr może slyszaleś te kolumny z lampami teraz to mi gra z duńską manufaktura nawet nie znam nazwy monitory wiec nie ma porównania do podłogówki no i myśle nad wymianą lamp bo teraz gra na golden dragon a chce zmienić na czeskie kr 845

 

witam lampy to 845 i 300b w monoblockach .a co sadzisz o audio phsic skorpi 25 czy lepiej vienna acustics grande mozatr może slyszaleś te kolumny z lampami teraz to mi gra z duńską manufaktura nawet nie znam nazwy monitory wiec nie ma porównania do podłogówki no i myśle nad wymianą lamp bo teraz gra na golden dragon a chce zmienić na czeskie kr 845

 

Hej mam pytanie znalazlem elektrostaty martina logana aeon i słyszales moze jak to gra cena jest nie wysoka bo tylko 4tys jak myslisz czy to zagra z tym zestawem czy lepiej ap skorpio 2 te juz sluchalem i powie ze maja potecjal tylko kable do nich musza byc zgornej polki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Nie mialem okazji posluchac, a tym bardziej porownac odtwarzaczy Cayin-a. Jakie sa opinie o nich i czy mogliby koledzy jakos je uszeregowac od - ich zdaniem - najslabszego, do najlepszego modelu ? Czy takie uszeregowanie w ich przypadku korelowalo by z cena ?

Czy ktos moze porownywal do Roteli RCD 971, 990, 991AE ? Akurat posiadam lampe Cayin-a A88T i w komplecie z ich odtwarzaczem dobrze by razem wygladaly, jednak odtwarzacz ten nie moglby grac gorzej od wymienionych Roteli.

Interesowalyby mnie rowniez starsze, dobre modele z drugiej reki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam,

Wpisuję się ze swoim nowym Cayin-em A-88T mk2, 20th Anniversary Edition.

Obecnie jestem na etapie poszukiwania odpowiednich kolumn do tego wzmacniacza. Szykuje się kilka odsłuchów :)

Jeśli ktoś mógłby coś doradzić, co potencjalnie wpasuje się do pokoju 20m2 to byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Bardzo zaciekawił mnie ten cedek: CAYIN / SPARK CDT-15A MK2 20th USB DAC - może ktoś miał okazję posłuchać?

Wygląda ciekawie, tylko jak to gra? Jakiej jakości jest wejście USB?

Jeżeli ktoś miał styczność byłbym wdzięczny za opinie.

 

Pozdrawiam wszystkich. Mój pierwszy wpis. Do rzeczy.

 

Odnośnie tego cd CAYIN / SPARK CDT-15A MK2 20th USB DAC. Słuchałem, miło tudzież przyjemnie. Żopy nie urywa. Bardzo miękka góra (świetne wokale), łagodna średnica, zaokrąglony bas - lampowe brzmienie bez dynamiki. Implementacja usb jest dodatkiem, ale usb dac brzmi bardzo podobnie do wyjścia liniowego lampowego. Można wnioskować, że z niego korzysta. Jest tam jeszcze opcja zmiany na tranzystor, ale nie testowałem. Szybko oddałem. W tej cenie jako cd/dac ok.

 

U mnie Vp-100i w czarnym kolorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wpisuję się ze swoim nowym Cayin-em A-88T mk2, 20th Anniversary Edition.

Obecnie jestem na etapie poszukiwania odpowiednich kolumn do tego wzmacniacza. Szykuje się kilka odsłuchów :)

Jeśli ktoś mógłby coś doradzić, co potencjalnie wpasuje się do pokoju 20m2 to byłbym wdzięczny.

 

piękny wzmak :)

 

z tymi paczkami myślę, że będziesz miał super komplet:

 

http://studio16hz.eu/produkty/aries

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi

(Konto usunięte)

Trzeba przyznać, że Cayin jest chyba jedną z mniej awaryjnych marek z "Chińczyków". Praktycznie nie spotkałem się jeszcze z tym aby komuś ten wzmacniacz się zepsuł. Zastanawia mnie jednak to dlaczego te Cayiny z nowszych serii grają jakby słabiej niż te produkowane pod marką Spark. Nawet te A-88t z nowej produkcji wydają się już tak "nie czarować" jak te modele z przed kilku lat. Może to efekt odsłuchiwania głównie urządzeń nowych wyjętych z kartonu... sam nie wiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.

Mam SC-6LS i jestem z niego zadowolony.

Zgadzam sie z przedmowca to bardzo dobry klocek chodz ma spora czesci od xidaka to gra o 100 razy lepiej male zmiany a moga jeszcze lepiej popoprawidz dzwiek nie do poznania tak mowi Pan Andrzej z SONUS OLIVA. JA znalazlem

Cayin cdt 17A SACD za grosze ktos slyszal te cd pozdrawiam sympatykow tej marki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Oddam w dobre ręce monobloki Spark 810, topowa konstrukcja przed przejęciem Cayin. Wybitna końcówka, wcześniej miałem integry 710 i 530. 530'ke również bardzo polecam jeżeli gdzieś pojawi się do sprzedania. Info na pm

 

Jeśli to te z postu 25 , to wręcz wybitny dżwięk , zwłaszcza na lampach kt100 . Na 6550 już takiej magii nie było .

Edytowane przez skopio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.