Skocz do zawartości
IGNORED

Zasilacze Tomanek - wymiana opinii, doświadczeń, sugestie itp. Klub Miłośników.


Tomanek1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkiech!

Zakładając ten wątek chciałbym zebrać w jednym miejscu Wasze opinie, sugestie oraz wszystko to, co przychodzi Wam na myśl w związku z zasilaczami jak w temacie.

Mam wiele sygnałów, iż takie właśnie informacje są rozrzucone w kilku wątkach forum, przedzielone bardzo często innymi sprawami. Poszukianie tego, co akurat jest ważne bardzo często jest przez to utrudnione.

Zapraszam zatem do aktywnego udziału w rozmowie!

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałagan się bierze z tego, że prowokujesz dyskusję o swoich zasilaczach gdzie bądź nie zważając na temat, żeby tylko się wypromować. Więc jakbyś chciał to posprzątać, to zwróć się do Moderacji. Natomiast ten wątek to typowy kanydat na "sponsorowanego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kolorek - proszę bardzo:)

 

Szczerze gratuluję dołączenie do Elity - lepiej późno niz jeszcze później :)

 

Życzę sukcesów bo podejście do klienta zaprezentował Pan zacne,

a i jeszcze

trochę więcej dystansu niż mozemy zaobserwować u "wiekszej połowy" niebieskich

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałagan się bierze z tego, że prowokujesz dyskusję o swoich zasilaczach gdzie bądź nie zważając na temat, żeby tylko się wypromować. Więc jakbyś chciał to posprzątać, to zwróć się do Moderacji. Natomiast ten wątek to typowy kanydat na "sponsorowanego".

No ba! Normalne, że Tobie nie na rękę:)

Takie mamy czasy, że trzeba dobrze poinformować o swoim produkcie, zaproponować Klientowi coś, co pozwoli mu lepiej poznać markę, firmę a nie używać fraz typu "podobnie jak konkurent", gdyż na odrobinę własnej inwencji kolega nie może się zdobyć.

Naprawdę nikt nie zmusza Cię i innych do czytania, pisania w tym wątku. Załóż sobie swój i promuj swoje produkty, naprawdę gościem w Twoim wątku nie będę.

Uznaję "wolną konkurencję" - to zmusza mnie do jeszcze większego wysiłku i ulepszenia produktu a na tym skorzystają najwięcej KLIENCI!!! I o to mi chodzi!! Naprzekór ogólnym tendencjom: "Płać, płacz i się męcz"!

Ostatnia rzecz- autorem żadnego z wcześniejszych tematów nie jestem, a związku z czym obarczaniem mnie odpowiedzialnością za bałagan troszkę się zagalopowałeś.

Tyle chciałem przekazać, reszta już tylko w zależności od potrzeby i to ściśle związana z tematem wątku.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pasuje wątek sponsorowany- zależy jak na to patrzeć. Nie przedstawiam konkretnie sprzętu, modeli, nie wklejam zdjęć, opisów itp.

Dla chcących wypożyczyć sprzęt:

Propozycja z mojej strony jest taka, iż w przypadku zainteresowania zasilaczem mogę go wypożyczyć na 30-dniowy test praktycznie każdemu, kto byłby zainteresowany.

Nie wymagam żadnych kaucji- wystarczy podpisany protokół odbioru sprzętu będący jednocześnie zobowiązaniem rozliczenia (zwrotu zasilacza lub uiszczenia opłaty za zasilacz i wysyłkę zgodnie z obowiązującym cennikiem w ciągu 30 dni od dnia wypożyczenia).

Protokół podpisuje się kurierowi przy dostawie zasilacza.

W przypadku pozytywnego testu i chęci zakupu zasilacza odbiorca przelewa należną kwotę na wskazane konto, ja wysyłam listem podpisaną gwarancję wraz z dowodem zakupu.

W przypadku zwrotu zasilacza- odbiorca ponosi tylko koszt transportu w obie strony w całkowitej wysokości 30 zł brutto (sam zamawiam kuriera, który bezgotówkowo odbierze zasilacz w uzgodnionym z testującym miejscu i przedziale czasowym).

 

Ps. jeśli uważacie, że powinienem zamknąć wątek - zrobię to.

Edytowane przez Tomanek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba! Normalne, że Tobie nie na rękę:)

Takie mamy czasy, że trzeba dobrze poinformować o swoim produkcie, zaproponować Klientowi coś, co pozwoli mu lepiej poznać markę, firmę a nie używać fraz typu "podobnie jak konkurent", gdyż na odrobinę własnej inwencji kolega nie może się zdobyć.

Ja tego typu wątki mam na dwóch innych forach w stadium daleko bardziej rozwiniętym. W ogóle bym się nie odezwał, gdybyś nie dorabiał skądinąd zabawnej teorii do założenia tego tematu. To, że chcesz zarabiać pieniądze jest oczywiste, i co tu w ogóle pisać o jakimś zbieraniu? Czy ja mam co zbierać? Nie, bo informacje o cenach, postępach itp. od zawsze zamieszczam w jednym miejscu. Co najwyżej włączam się w dyskusję, gdy ktoś czegoś poszukuje. Kwalifikacja tego wątku przez właściciela Forum to jego indywidualna sprawa, a ja Ci po prostu napisałem po koleżeńsku czego możesz się spodziewać, tj. faktury od firmy SITE. No chyba, że masz to już uzgodnione, to przepraszam za trucie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak zwykle ;-(

Miało być pomocnie i miło a tu kompletnie nie na temat.

 

Kolejny wątek, który będzie zaśmiecony wymianą bezsensownych poglądów na temat koloru futra króliczka.

A miało być o zasilaczach.

 

Kończąc off top.

 

Jestem jak najbardziej za wątkiem.

Popieram w 100% pomysł z wypożyczaniem produktów. Już niedługo sam się zgłoszę i wezmę sprzęt "na próbę".

Zobaczymy jak się sprawdzi.

Życzę powodzenia w konstruowaniu i biznesie.

 

Byle więcej takich pomysłów i inicjatyw w świecie audio.

 

Może idzie lepsze? Jak wiosna ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wątek, wszystko będzie w jednym miejscu a nie porozwalane. To nie ma być temat reklamowy tylko wymiana poglądów o danym produkcie, a że sam się przymierzam to z chęcią poczytam, inni nie musza jak ich nie interesuje. Mam nadzieję że posypią się tu posty typu warto/nie warto, co się zmieniło, a nie kłótnie o handlu itp...i mam nadzieje ze nikt tu zaraz nie wyskoczy z heglem....bo jest już wszędzie.......i temat pójdzie w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Tomanka lubię pomimo tego, że jest branżowcem, mam widocznie swoje sympatie i antypatie, a czuję tu jakoś intuicyjnie, że Tomanek jest w porządku pomimo całej akcji reklamowej, czuję tak i już :-), a Heglem zaczęło się mi się odbijać od samego początku po cyrku z dystrybucją.....a potem było już jedynie gorzej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej idąc dalej tym schematem to teraz każdy dystrybutor mógłby założyć dla dobra forumowiczów wątek poświęcony wymianie doświadczeń nt produktów, którymi handluje... Np. polpak uwielbiał takie wątki zakładać, jego handlowcy są takimi fanami (prywatnie) towarów polpaku, że po prostu nie mogą się powstrzymać.

Myślę, że dla podtrzymania dobrej prasy, którą ma na forum, założyciel wątku powinien ten wątek zamknąć/przenieść. Ot, taka dobra rada, bo prędzej czy później taka forma promocji (jesteśmy przecież dorośli) się odbije negatywnie, zaraz albo konkurencja się wtrąci, albo jakiś nowy nick zacznie mieszać - wiadomo jak tu jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Ja też niczego niewłaściwego w tym temacie nie widzę. Uczciwie gość pisze. Nie robi żadnej ściemy. Jak ktoś ma złe doświadczenia z jego produktami to może mu tutaj publicznie je zapodać. Do tego rzadko spotykana forma bezpłatnego, 30-dniowego wypożyczenia towaru. Brawo. Ja tam wolę takie wypowiedzi, niż zamaskowane obsrywanie konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robi żadnej ściemy. Jak ktoś ma złe doświadczenia z jego produktami to może mu tutaj publicznie je zapodać.

Fakt - przecież nikt nikogo nie zmusza do pisania wyłącznie pochlebnych opinii - jeśli ktoś ma złe doświadczenia również ma prawo zabrać głos. Wszelkie uwagi "za" i "przeciw" będą z pewnością pomocne.

mialem na probe specjalnie wykonany zasilacz do mojego pre MF X-Pre,niestety nie wniosl poprawy w stosunku do oryginalu i zgodnie z umowa zwrocilem

U Kolegi zildjian do tego preampu potrzebny był zasilacz z napięciem przemiennym AC bez żadnej elektroniki - stąd brak możliwości "modelowania" napięcia wyjściowego. To z kolei przełożyło się na brak poprawy dźwięku.

Przetestowaliśmy jednak, nie sprawdziło się, trudno.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 2 zasilacze kolegi i zostaną bez 2 zdań :)

Jeden do SBT , drugi do M2tech Young . Poprawa w każdym paśmie , dźwięk nabrał dyscypliny i kultury . Basik jaki był juz się pojawi :)

Teraz to jest BAS :)

 

Wykonanie , oznakowanie , opakowanie , kontakt - SUPER

 

Powodzenia w rozkręcaniu biznesu w Audio .

Pozdrawim serdecznie i bardzo dziękuje za pierwsza wiadomość na PW

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej idąc dalej tym schematem to teraz każdy dystrybutor mógłby założyć dla dobra forumowiczów wątek poświęcony wymianie doświadczeń nt produktów, którymi handluje... Np. polpak uwielbiał takie wątki zakładać, jego handlowcy są takimi fanami (prywatnie) towarów polpaku, że po prostu nie mogą się powstrzymać.

Nie do końca się z Tobą zgodzę. Temat jest otwarty dla wszystkich, nie namawiam swoich Klientów ani nikogo z mojego otoczenia do konkretnych wypowiedzi. Wpływ na to, co tu jest pisane mam wyłącznie pośredni poprzez jakość oferowanego towaru, obsługi, dopasowania do potrzeb etc. Im lepiej wywiążę się ze swoich obowiązków, tym więcej będzie przychylnych uwag - normalna sprawa.

Jestem daleki od sztucznego "naganiactwa". Każdy, kto się tu wypowiada robi to z własnej woli i pisze to, co uważa za słuszne i zasadne.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Tomanek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby tak poszerzyć asortyment o sieciowki i listwy ?

Kolega ma jakieś doświadczenie i znajomosci , które mógłby wykozystac przy projekcie tych produktów .

Chętnie bym się zaopatrzyl w to i owo .

Jakie są szanse na spełnienie mojego życzenia ?

Sadze , ze wielu znas wsparloby rodzima firmę , ja się pisze . Kto jeszcze ?

 

Pozdrawiam.

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby tak poszerzyć asortyment o sieciowki i listwy ?

Kolega ma jakieś doświadczenie i znajomosci , które mógłby wykozystac przy projekcie tych produktów .

Chętnie bym się zaopatrzyl w to i owo .

Jakie są szanse na spełnienie mojego życzenia ?

Sadze , ze wielu znas wsparloby rodzima firmę , ja się pisze . Kto jeszcze ?

Z mojej strony są szanse na spełnienie, ale boję się, iż kontynuując temat na ogólnym forum znów narażę się na zarzuty o złej lokalizacji wątku, sponsoringu wątku itp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzuty ze strony konkurencji ? Bo masz pomysł i chęci ? Jak zaczniesz nawalac wtedy bedą mogły padać gromy , a póki robisz dobra robotę to lec z prądem potrzeb . Sadze , ze nie tylko ja , chętnie poznalibysmy Twoje możliwości , nowe konstrukcje .

A na rynku znajdzie się miejsce dla każdego :)

 

Jak masz jakieś pomysły na listwe , proszę pochwał się na swoim wątku tematycznym lub pisz na PW

 

 

 

Pozdrawiam.

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakupilem od tomanka zasilacz i jestem super zadowolony porawa na plus zroznicowany bass i perfekcyjnie zroznicowany.

Wiec ja polecam zasilacz tomanka.

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś zasilacz Tomanek gra u mnie w studio. Zastąoił standardowy zasilacz impulsowy do daca Zodiac Antelope.

Zmiany są niebagatelne, choć należy się powstrzymać od ostatecznych ocen- proces wygrzewania urządzenia.

A i tak konstruktorowi należą się w tym miejscu gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz jest po paru dobach wygrzewania. Podłączony jest w systemie:

źródło- Olive04

dac - Zodiac Antelope srebrny

wzmak- Mach

IC i kable kolumnowe - Sevenrods Rod3

Pisałem już, że zmiany są niebagatelne. Teraz mogę je dokładniej nazwać.

Tomanek gra lepszą barwą. Na płycie Joni Mitchell Shine w utworze Yellow Taxi 2007 instrumenty brzmiały z większym nasyceniem.

Dynamika i skala dźwięku urosły także- John Scofield płyta Up All Night.

Jeszcze bardziej słyszalne było to w utworze Mission Imposible Theme z płyty Joe Morello- Going Places.

Wysokie tony sprawdzałem na płycie Johna Zorna- Filmworks XVI. Z Tomankiem ubyło ich trochę na korzyść ich jakości.

Z zasilaczem impulsowym dźwięk był jakby zwiotczały, papierowy, wyblakły.

Na koniec sprawiłem sobie przyjemność fińskim rockiem grupy 22 Pisterpirkko.

I tym razem dźwięk z Tomankiem bardziej oddawał charakter ich grania- dynamicznie, żywiołowo z pazurem. Po przełączeniu zrobiło się grzecznie i bez wyrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 16

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.