Skocz do zawartości
IGNORED

Zasilacze Tomanek - wymiana opinii, doświadczeń, sugestie itp. Klub Miłośników.


Tomanek1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety chyba u Pana Tomasza kolejna faza opóźnień. Prawie 4 tygodnie od zamówienia listwy. Zamówienie nie dotarło. Brak odpowiedzi na emaile. Tymczasem powyżej propozycje sprzedaży listwa po obniżonym cenach. Dziwna praktyka.

 

Jak się zastanowić, to nic w tym dziwnego. Wasze listwy zostały zrobione i pewnie dopiero wtedy odkrył p. Tomasz usterkę lakierniczą. Nie mógł Wam wysłać produktu "niepełnosprawnego" więc go wyprzedaje, a z realizacją Waszego zlecenia czeka na obudowy normalnej jakości.

Tak przypuszczam.

bolą mnie nogi, izba pusta

w piecu Lewiatan tak się pluska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Kończymy właśnie wszystkie listwy. Naprawdę nikt nie zostanie bez zamówionego towaru.

 

Czy to tlumaczy brak kontaktu z Pana strony ? Deklaracja terminu wykonania padla z Pana strony. Pisze Pan o listwach. A zasilacze ? Miesiac ? Dwa ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w jakiego balona, puknijcie się w te puste łby.

Człowiek robi te listwy kilka ładnych lat i z tego żyje, to co połaszczy się na wasze 600 zł i ucieknie z nimi na Bahama ?

He he he ...

Boże widzisz a nie grzmisz !!!

Apeluje o trochę więcej rozsądku i powściągliwości w rzucaniu oszczerstw pod adresem tej solidnej polskiej firmy.

Może macie pracę od 8mej do 16tej i potem nic na głowie ...

Jak ktoś ma własną firmę, gdzie się coś produkuje, to w pracy jest całą dobę, a w międzyczasie musi ogarniać takie tematy jak zdrowie, dom, rodzina, pracownicy, którzy też muszą iść na urlop, mogą zachorować i jeszcze wasze zamówienia, a najważniejsze każdy z Was nie jest pępkiem świata, tylko jest kolejka oczekujących, którzy zamówili już wcześniej itd. .

Cieszcie się i nie marudźcie, bo ma wszystko tanio i solidnie.

Jakby miał jeszcze zatrudnić na pełny etat sekretarkę, co by was rozpieszczała na mailach i obdzwaniała, to każda listwa i zasilacz musiałyby być kilkaset zł droższe.

Czy to jest jasne ?

 

Pozdrawiam

Pygar

Edytowane przez Pygar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do obrony Tomanka i jego wyrobów.

 

Na przestrzeni kilku lat zamówiłem u niego parę produktów i zawsze było konkretnie, bez problemów i z dobrą komunikacją. Niedawno zadałem mailowo pytanie i odpowiedź przyszła sześć minut później.

 

Rozumiem niezadowolenie klientów, którzy złożyli zamówienia i póki co cisza, to ma prawo niepokoić ale uważam, że niektóre ataki są nieuzasadnione bo o solidności Tomanka i generalnie o tym że nie jest oszustem lub naciągaczem można w tym wątku przeczytać w postach z wielu już lat.

Tomanek to mała manufaktura i facet może ma akurat problemy takiej natury z których nie musi się tłumaczyć publicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że tak właśnie jest - Tomanek to mała firma, ręczna robota i uczciwe ceny. Ja również poświadczam, mam 2 zasilacze z tej manufaktury od kilu lat i najmniejszych problemów z ich użytkowaniem. Trudno, troszkę trzeba poczekać, ale z pewnością zamówiony towar przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na DC Blokera czekałem od momentu napisania maila, do wysłania - 2 dni. Całkiem nieźle jak na tak zapracowana osobę jak pan Tomasz.

 

Świetny czas. Może dlatego, że DC Blockery nie są customizowane tak jak często listwy, więc może ich naprodukować więcej z góry. Tak myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro i w środę wszystkie zaległe listwy zostaną wysłane. Wysyłki potwierdzę indywidualnie każdemu Zamawiającemu tym samym kanałem, jakim było złożone zamówienie. Jeszcze raz przepraszam za opóźnienia i utrudniony kontakt. Pozdrawiam.

 

Ps. gdybym był oszustem nie mającym nawet w zamiarze realizacji złożonych i opłaconych zamówień, to już dawno zamknąłbym wątek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś korzystał z zasilania Tomanka do daca chord 2qute? Interesuje mnie jak duża zmiana jest na plus, czy warto zainwestować 600zł?

Dzięki, pozdrawiam.

 

Pan Tomasz akurat robił mi zasilacz do innego dacka równie zacnego co Chord i byłem / jestem pełen uznania dla jego wspaniałych umiejętności

i w sumie niewysokich cen. Pozdrawiam pana Tomka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto dołożyć te 600 zł - to musisz sobie sam odpowiedzieć. Tutaj wielokrotnie rozmawialiśmy, że dodanie porządnego, stabilizowanego zasilacza do przetwornika skutkuje większą dynamiką, rozdzielczością, poprawą skrajów pasma, itd... Ja mam zasilacz do Arcam rDAC i bez niego to jest może jakaś połowa jakości tego brzmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś korzystał z zasilania Tomanka do daca chord 2qute? Interesuje mnie jak duża zmiana jest na plus, czy warto zainwestować 600zł?

Dzięki, pozdrawiam.

Wbrew temu co twierdzi Rob Watts, warto zastosować Tomanka - większa przestrzeń i selektywność i minimalnie rozdzielczość.

Chyba że ktoś woli brzmienie w wersji stock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Została mi jeszcze tylko jedna listwa z drobną wadą lakieru, to TAP6 z 6 filtrami. Jest dostępna "od ręki", jeśli komuś potrzeba to zapraszam do kontaktu. Wszystkie wcześniej zamówione listwy zostały maksymalnie z dniem wczorajszym wysłane i Kupujący zostali o tym poinformowani.

 

Ps. mam też nowy zasilacz do Wadii 121 (3 sekcyjny tranzystorowy), również dostępny "od ręki", w dobrej cenie, zapraszam do kontaktu jeśli ewentualnie komuś by się przydał.

post-37103-0-13293100-1527146489_thumb.jpg

Edytowane przez Tomanek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.