Skocz do zawartości
IGNORED

Zasilacze Tomanek - wymiana opinii, doświadczeń, sugestie itp. Klub Miłośników.


Tomanek1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki w lakierni nie mają chyba dobrego czasu. Tym razem w partii obudów znalazłem 4 szt. nie nadające się do pełnowartościowego produktu, a ponowne lakierowanie nie wchodzi w grę. Mogę je zatem "uzbroić" z rabatem 25% względem cen listwy pełnowartościowej. Uszkodzenia jak zawsze nie są duże, niemalże niezauważalne, no ale są. Jeśli komuś potrzeba, proszę o kontakt PW lub mail [email protected]

Miłego długiego weekendu, jeśli ktoś go ma. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał, to mam też 3 obudowy czarne do tranzystorowych zasilaczy ULPS, z małymi niedoskonałościami lakierniczymi, do wykorzystania do wielu różnych zasilaczy do popularnych przetworników. Ceny oczywiście niższe adekwatnie do owych niedoskonałości, o szczegóły do jakich przetworników można zbudować zasilacze w oparciu o te obudowy oraz ceny, należy pytać poprzez PW lub maila [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostałem dziś zamówiony zasilacz do przetwornika chord 2qute. Po pierwszej godzinie odsłuchu, nasuwa mi się jedno słowo, szok. Poprawa w kazdym aspekcie brzmienia.

Szacunek dla Pana Tomasza.

 

Chyba za wczesnie pochwaliłem pana Tomasza. Zasilacz odmawia posłuszeństwa, włącza się i wyłącza samoczynnie, kontrolka swieci ale dac wlącza się i wyłącza. Na orginalnym impulsowym nic się nie dzieje, więc wina ulps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na znaczny wzrost cen elementów potrzebnych do produkcji naszych urządzeń, jak również kosztów związanych z prowadzeniem działalności, w tym zapewnienia lepszej dostępności urządzeń i skróceniu czasu oczekiwania, od 1 lipca bieżącego roku ceny wzrosną.

Wszystkie zamówienia złożone i potwierdzone do tego dnia zostaną zrealizowane po dotychczasowych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że problemem nie była wtyczka kabelka lecz zasilacz nie trzymał napięcia. Pan Tomasz przysłał kuriera i ekspresowo usuną wadę. Serwis i kontakt na najwyzszym poziomie. Dzis zasilacz wrócił do mnie i znów jest pięknie, wszystko brzmi tak jak powinno, nie ma powrotu do impulsowego oryginału.

Polecam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Pytanie wciaz aktualne. Czego uzywacie u siebie? Jeden kolega polecil Eneera, ale to pojedyncza propozycja.

Ja na razie też używam przewodu od Tomanka,ale po zmianie na inny podczas testów przewodów zasilających, było dużo lepiej więc warto zmienić.

Np;yarbo 1100,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Od kilku dni jestem użytkownikiem listwy TAP8 jedna rzecz której mi brakuje to możliwości montażu do ściany czy mebla. Teraz mam przyklejoną na taśmę dwustronną ale to nie za dobre rozwiązanie.

Sony TA-FA777ES/ Sony MDS-JA555ES / Sony MDS-JA333ES / Sony ST-D777ES / Sony CDP-XA555ES / Sony CDP-CA80ES / SONY SEQ-333ES / Heco Music Style 900 / Heco Phalanx 302A / Audiolab M-DAC / Onkyo X-B7 / Onkyo D-N9BX/ Aiwa ADN-1 / Sansui SE-88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jak widzę nie tylko ja mam podobny problem w kwestii kontaktu z Panem Tomaszem. Do momentu złożenia zamówienia i wykonania przelewu wszystko przebiegało bez problemu - miło i rzeczowo. Niestety, zaraz potem kontakt się urwał. Mimo zapewnień, że realizacja zamówienia będzie trwała około 10 dni roboczych, dziś mijają już ponad 3 tygodnie. Oczywiście mogę zrozumieć opóźnienia wynikające z różnych przyczyn niezależnych, ale jednak jakakolwiek forma kontaktu z klientem i podanie powodu wydłużonego czasu oczekiwania są wskazane. Tymczasem Pan Tomasz nie odpowiada na maile, sms-y, nie odbiera telefonu. Nie ukrywam, że zaczynam mieć obawy, czy zamówienie zostanie w ogóle zrealizowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thar, spokojnie. Pan Tomasz na pewno zrealizuje zamówienie, względnie zwróci kasę.

To nie jest osoba, która naciąga, oszukuje, zwodzi. Praktycznie zawsze zamówienia przebiegały profesjonalnie. Ja też zamawiałem listwę, pytałem o zasilacze. Szybko i w temacie pomoc i porada.

No raz zdarzył się jakiś kłopot. Mam nadzieję, że szybko się odezwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że zaczynam mieć obawy, czy zamówienie zostanie w ogóle zrealizowane...

Ja zamawiałem dwa razy. Za pierwszym dostałem w terminie, za drugim razem miałem obsuwę o jakieś 100% pierwotnego terminu. Jednak za każdym razem dostawałem towar ... niestety czasy realizacji są bardziej "umowne" niż realnie osiągalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.