Skocz do zawartości
IGNORED

Zasilacze Tomanek - wymiana opinii, doświadczeń, sugestie itp. Klub Miłośników.


Tomanek1

Rekomendowane odpowiedzi

Na polski rynek wchodzi SBooster. W stosunku do Tomanka ceny razy dwa. Obudowy chyba też mniej solidne. Z drugiej strony możliwości konfiguracyjne, bez konieczności specjalnych zamówień wyglądają lepiej - przynajmniej na papierze.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania listwę 6 gniazd może ktoś byłby chętny.

https://www.audiostereo.pl/ogloszenia_sprzet.html/listwa-tomanek-6gniazd-r123046/

Preferowany kontakt tel/mail.

Pozdrawiam,Paweł

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Milo byloby wiedziec, czy ktos ostatnio otrzymal dlugooczekiwany produkt. Odnosze wrazenie, ze lista osob oczekujacych sie wydluza. Na moje e-maile Tomanek nie odpowiada, na telefon tez nie. Przy czym przy pierwszym kontakcie oferte i nr konta bankowego otrzymalem w trybie bez zwloki. Ta cisza nie jest mila w odbiorze. Moge czekac dlugo, ale informacja o przewidywanej wysylce towaru bylaby na miejscu. Gothi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w ogóle otrzymał ostatnio zamawiany towar? U mnie podobie jak u gothi'ego, pierwszy kontakt wymiana mailowa natychmiastowa, kilka maili bez zwłoki...teraz cisza, tylko grzecznie się pytam o mniej więcej termin wysyłki bez żadnych pretensji, nic...cisza. Pan Tomasz mógłby chociaż odpisać cokolwiek, niedługo będzie jak Yeti, wszyscy o nim slyszeli ale nikt nie widział;) słabe to takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna, a ja sprzedałem wszystkie moje dwa zasilacze Tomanka... teraz widzę, iż niepotrzebnie się pospieszyłem. To doskonała lokata kapitału, towar pożądany i obecnie trudny do kupienia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednej rzeczy nie rozumiem. Temat wałkowany od dłuższego czasu, a Panowie Bracia nadal wierzycie i zamawiacie??? Słowa uznania dla Was.

Ja pisałem już dawno, że jeśli będę zamawiał (bo będę musiał) to przez alledrogo, Tomanek zarobi mniej a ja mam potwierdzenie transakcji pewniejsze niż maile.

Mam wrażenie, że podwyżka była spowodowana zbyt dużą ilością zamówień, ale i teraz nie wyrabia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ta niepewność, oczekiwanie, brak odpowiedzi to tzw. wartość dodana? To co wyczekane lepiej smakuje? Ukryty element transakcji? Po to jest konkurencja na rynku aby eliminować takie zjawiska. Tomanek wcale nie jest monopolistą. Można na porównywalnym poziomie cenowym - Nostromo lub drożej Sbooster. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fender75 napisał:

Właśnie otrzymałem swoją listwę Tap8 z przewodem, zamówioną w połowie listopada, warto było czekać. Cierpliwości życzę :)

Paczka była niespodzianką czy też poprzedzona kontaktem? Warto wiedzieć, że cuda się zdarzają :) Moja wiara została mocno nadszarpnięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja listwa w drodze do mnie. Dostalem potwierdzenie od Tomanka od wysyłce. Czekam od konca listopada.

Moja listwa w drodze do mnie. Dostalem potwierdzenie od Tomanka od wysyłce. Czekam od konca listopada.

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2019 o 17:50, gothi napisał:

Paczka była niespodzianką czy też poprzedzona kontaktem? Warto wiedzieć, że cuda się zdarzają :) Moja wiara została mocno nadszarpnięta.

Otrzymałem maila z info, że paczka jedzie do mnie.

Listwa Tap 8 podłączona, stara listwa komputerowa Acar nareszcie poszła w odstawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Mam Tap6 z jednym niebieskim gniazdem

Właśnie tam byl wpięty wzmak najpierw tranzystor

Teraz mam hybryde

Z ciekawosci wpiąłem w gniazdo z filtrami i jak dla mnie dźwięk uspokoil przytył jest mniej jazgotliwy

Poukładamy

Na plus

Brawo Tomanek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.