Skocz do zawartości
IGNORED

Zasilacze Tomanek - wymiana opinii, doświadczeń, sugestie itp. Klub Miłośników.


Tomanek1

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Millerek napisał:

Nie mogę doczytać ze to produkcja sprzedającego.... emoji3525.png

Od sprzedawcy:.... nie ma kabla w komplecie a listwy są robione przezemnie.Listwy są w super jakości na elementach markowych nie stosuje chińskich części.Rozumiem, te listwy są bardzo podobne wizualnie do firmy tomanek z lubelskiego?.Tak ale są lepsze....Niestety nie sprzedaje  jako firma listwy są tak zwane DIY.Firmy oszukują tak samo kondycjonery sieciowe za kilka tys są puste w srodku.Ja oferuje 6 DC blokerów z tego 4 jest z filtrem dodatkowym pozostałe 2 to czyste DC bloker dodatkowo każda listwa ma zabezpieczenie nadnapieciowe i wyłapuje wysoki prąd szpilki.Lepszej nie kupisz na rynku jest sam szmelc.Aha a jakie nabywca ma gwarancje że towar jest tym czym ma być...?Wystarczy 1 osobę oszukać i sieci na forach zaraz się roznosi takie coś przez 17 lat jeszcze nikogo nie oszukałem-jest możliwość odbioru osobistego...  . Człowiek podał mi tel.  785 147 585 do kontaktu - ale że moja wiedza w tym zakresie jest niewielka może ktoś pogadać i ustalić kto i co....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Mikelas76 napisał:

ja mam tomanka bez dc. a do tego goscia dzwonilem tak jakos latem zeszlego roku. troche czarodziej. jak to wszystko pieknie gra po wpieciu do jego listwy itp ........

Może czarodziej może nie ,,,? sprawdzał ja ktoś ? kolega z forum też zrobił nam klona zasilania do node2i u angoli 800zł a on na lepszych komponentach zrobił cała płytkę zaprojektował z instrukcja montażu piękna robota i 160zł szt ?  cena żart , jeszcze dopieszcza ją i zabiera się za zasilacze liniowe już mam dwa wstępnie zamówione a projekt dopiero będzie ruszał ma być wersja ekonomiczna i na wypasie ,ceny jeszcze nie znane ,ale na pewno będzie to mega konkurencyjna cena  ;)) a robotę robi profesjonalnie bo widziałem jego sprzęty labolatyryjne no i wykonaną całą płytkę do node2i ,chłopak zaczyna dopiero w to sie bawić a wszystko jest zapięte na ostatni guzik wraz z instrukcjami papierowymi w kolorze .;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bruno napisał:

Warto się projektowi przyglądać. Konkurencja na rynku powoduje obniżenie ceny, a i poziom usług rośnie. Przecież trzeba czymś klientów zachęcić.

Yamaha to jest to ?
 

Mówisz yamaha jest git :))) dobre  dobre to ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)



Od sprzedawcy:.... nie ma kabla w komplecie a listwy są robione przezemnie.Listwy są w super jakości na elementach markowych nie stosuje chińskich części.Rozumiem, te listwy są bardzo podobne wizualnie do firmy tomanek z lubelskiego?.Tak ale są lepsze....Niestety nie sprzedaje  jako firma listwy są tak zwane DIY.Firmy oszukują tak samo kondycjonery sieciowe za kilka tys są puste w srodku.Ja oferuje 6 DC blokerów z tego 4 jest z filtrem dodatkowym pozostałe 2 to czyste DC bloker dodatkowo każda listwa ma zabezpieczenie nadnapieciowe i wyłapuje wysoki prąd szpilki.Lepszej nie kupisz na rynku jest sam szmelc.Aha a jakie nabywca ma gwarancje że towar jest tym czym ma być...?Wystarczy 1 osobę oszukać i sieci na forach zaraz się roznosi takie coś przez 17 lat jeszcze nikogo nie oszukałem-jest możliwość odbioru osobistego...  . Człowiek podał mi tel.  785 147 585 do kontaktu - ale że moja wiedza w tym zakresie jest niewielka może ktoś pogadać i ustalić kto i co....


Pieprzony oszust i tyle.

Jak normalna firma płacąca ZUS i podatki ma konkurować z takimi oszustami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sine Metu napisał:

Jak normalna firma płacąca ZUS i podatki ma konkurować z takimi oszustami?

 

DIY - co tłumaczy niską cenę. Brak rachunku, gwarancji i certyfikatu bezpieczeństwa więc kupujący bierze wszystko na swoje 4 litery. Można przyjąć że Gość robi solidnie i zgodnie ze sztuką ale w razie tragedii (nie życzę nikomu) w sądzie nie ma tłumaczenia.  Nikt życia naszego lub naszych bliskich nie zwróci...

Ku rozwadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz yamaha jest git :))) dobre  dobre to ;))
Tak mam w podpisie. I nie jest git tylko to jest to ;) Pozdrawiam

Yamaha to jest to :)

DIY - co tłumaczy niską cenę. Brak rachunku, gwarancji i certyfikatu bezpieczeństwa więc kupujący bierze wszystko na swoje 4 litery. Można przyjąć że Gość robi solidnie i zgodnie ze sztuką ale w razie tragedii (nie życzę nikomu) w sądzie nie ma tłumaczenia.  Nikt życia naszego lub naszych bliskich nie zwróci...
Ku rozwadze...
A produkty firmy Tomanek mają certyfikat bezpieczeństwa ?

Yamaha to jest to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przez kilka dni Dc blocker tego gościa. Pożyczony od Dedal75. Podłączony do Nad C372. Pewnie to magia, ale działało. Brumienie trafa praktycznie zanikło, trzeba było przyłożyć ucho do obudowy wzmacniacza, żeby coś usłyszeć. Napisałem do gościa na Olx, ale otrzymałem taką samą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://tomanek.net.pl/

Sprawdź nim kogoś oskarżysz.

I aby było jasne, nie mam nic od gościa.

PS. Każdy tego typu podpis jest... taki sobie
Ja nikogo nie oskarżam, mądry ty jesteś? Zadałem pytanie w trakcie dyskusji. Czytaj ze zrozumieniem na drugi raz, a odnośnie podpisów to moja prywatna sprawa i nic ci do tego :)

Yamaha to jest to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bruno napisał:

Ja nikogo nie oskarżam, mądry ty jesteś? Zadałem pytanie w trakcie dyskusji. Czytaj ze zrozumieniem na drugi raz, a odnośnie podpisów to moja prywatna sprawa i nic ci do tego ?

Yamaha to jest to ?
 

Nie no jeśli ten podpis jest na serio to nie mam pytań ? myślałem byłem pewny że to forma żartu ironii itp,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie no i jest. Mój zasilacz od sławnej i cenionej firmy Tomanek. Właśnie dotarł do mnie po 3 tygodniach produkcji. Najbardziej jestem zachwycony customizacją włącznie z naklejkami i instrukcją, w której jest opisane jakie wyjścia pod jakie urządzenia. Wspomnę, że zasilacz jest dedykowany do Gramofonu i przedwzmacniacza Pro-Ject stąd ma dwa wyjścia VDC. Załączam kilka zdjęć. d8d0878e78ecbed0525d6e8654347391.jpg01ee7f26cf009268111a2871d4160d68.jpg4bce8eef9147a710971549f0b6c3afb4.jpg

Yamaha to jest to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2020 o 14:59, freju napisał:

Może czarodziej może nie ,,,? sprawdzał ja ktoś ? kolega z forum też zrobił nam klona zasilania do node2i u angoli 800zł a on na lepszych komponentach zrobił cała płytkę zaprojektował z instrukcja montażu piękna robota i 160zł szt ?  cena żart , jeszcze dopieszcza ją i zabiera się za zasilacze liniowe już mam dwa wstępnie zamówione a projekt dopiero będzie ruszał ma być wersja ekonomiczna i na wypasie ,ceny jeszcze nie znane ,ale na pewno będzie to mega konkurencyjna cena  ;)) a robotę robi profesjonalnie bo widziałem jego sprzęty labolatyryjne no i wykonaną całą płytkę do node2i ,chłopak zaczyna dopiero w to sie bawić a wszystko jest zapięte na ostatni guzik wraz z instrukcjami papierowymi w kolorze .;)

Jakiś link do gościa? ? czytam czytam czytam o tych zasilaczach im więcej czytam tym mniej wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Ghotti napisał:

Jakiś link do gościa? ? czytam czytam czytam o tych zasilaczach im więcej czytam tym mniej wiem.

Tu masz wątek do node2i ,a zasilaczy jescze nie robi bo koronka szaleje wiadomo wszystko stoi ,ale ma robić gada się z k4mil3k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, jako, że mi nie potrzebna, sprzedaję listwę "Tomanek TAP6 – Listwa zasilająca z filtrem - 6 gniazd" Listwa używana przeze mnie przez 23 miesięce, stan "gabinetowy", oryginalne pudełko, gwarancja oraz paragon z zakupu. Zdjęcia sprzedanej listwy poniżej. Zakupiona 30.05.2018 bezpośrednio u producenta. Od tego czasu podpięte pod nią były wzmacniacz NAD356bee oraz zasilacz Tomanka do Raspberry. Cena 600zł.

20200414_211641.jpg

20200414_211753.jpg

20200414_211724.jpg

20200414_211731.jpg

20200414_211738.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz nową, nigdy nieużywaną listwę TAP6 za 600 zł bez filtrów

https://allegro.pl/oferta/tomanek-tap6-bez-filtrow-listwa-dynamic-audio-9129076422?utm_medium=app_share&utm_source=facebook, a tu wersja z filtrami za 700 złhttps://allegro.pl/oferta/tomanek-tap6-listwa-zasilajaca-8005121703?utm_medium=app_share&utm_source=facebook, więc po prawie 24 miesiącach sprzedawać używany sprzęt za 85-100% jego wartości to nieporozumienie. Towar po 24 miesiącach używania, w mojej opinii jest wart 40-50% obecnej wartości rynkowej i nie chodzi jedynie o brak gwarancji na niego (za moment upływa 24 miesięczny okres na Twój sprzęt), ale przede wszystkim o jego fizyczne zużycie. Przecież komponenty z których jest wykonana listwa nie są wieczne.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bruno napisał:

Tu masz nową, nigdy nieużywaną listwę TAP6 za 600 zł bez filtrów

https://allegro.pl/oferta/tomanek-tap6-bez-filtrow-listwa-dynamic-audio-9129076422?utm_medium=app_share&utm_source=facebook, a tu wersja z filtrami za 700 złhttps://allegro.pl/oferta/tomanek-tap6-listwa-zasilajaca-8005121703?utm_medium=app_share&utm_source=facebook, więc po prawie 24 miesiącach sprzedawać używany sprzęt za 85-100% jego wartości to nieporozumienie. Towar po 24 miesiącach używania, w mojej opinii jest wart 40-50% obecnej wartości rynkowej i nie chodzi jedynie o brak gwarancji na niego (za moment upływa 24 miesięczny okres na Twój sprzęt), ale przede wszystkim o jego fizyczne zużycie. Przecież komponenty z których jest wykonana listwa nie są wieczne.

 

 

 

 

Myślę że cena  z czapki  ?  może dlatego że dobrze wygrzana jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.