Skocz do zawartości
IGNORED

Zasilacze Tomanek - wymiana opinii, doświadczeń, sugestie itp. Klub Miłośników.


Tomanek1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dh Labs to bardzo dobry i niedrogi kabel, uniwersalny, neutralny, żywe i dynamiczne brzmienie. Oczywiście dobre wtyki do kompletu. Aha, ze srebrem nie ma nic wspólnego (i bardzo dobrze).
Jakie wtyki do tego? U mnie odcinek gniazdko - sprzęt jest niewielka, ale słyszałem, że najlepszy jest odcinek 1,5 m

Winyle to jest to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Cezary_58669 napisał:

Dh Labs to bardzo dobry i niedrogi kabel, uniwersalny, neutralny, żywe i dynamiczne brzmienie. Oczywiście dobre wtyki do kompletu. Aha, ze srebrem nie ma nic wspólnego (i bardzo dobrze).

A ty za czym się rozglądasz ? słyszałem tez trochę dobrych i zarazem złych opinii na temat yarbo ?Pewnie grubiej idziesz hee?

 

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bruno napisał:

Jakie wtyki do tego? U mnie odcinek gniazdko - sprzęt jest niewielka, ale słyszałem, że najlepszy jest odcinek 1,5 m

Nie wiem czy ten kabel jest sprzedawany po 0,5m. W takim razie 1m lub 2m. Dobre wtyki to IeGo a jak za drogie to może być Viborg, niezłe też są najtańsze classic Wattgeata (bardziej dźwięczne ale mniej finezyjne)

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Cezary_58669 napisał:

Nie wiem czy ten kabel jest sprzedawany po 0,5m. W takim razie 1m lub 2m. Dobre wtyki to IeGo a jak za drogie to może być Viborg, niezłe też są najtańsze classic Wattgeata (bardziej dźwięczne ale mniej finezyjne)

Ten z linku dh labs  cena jest za 1m 

https://dc-components.eu/gniazda-i-wtyki-zasilajace-na-kabel-c-35.html

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, freju napisał:

A ty za czym się rozglądasz ? słyszałem tez trochę dobrych i zarazem złych opinii na temat yarbo ?

Za sieciówkami się nie rozglądam, Yarbo 1100 jest najbardziej ''ułożony'' natomiast y 8000 ma przewalony bas, można go zmniejszyć odłączjąc po żyle na fazie i neutralnym. chyba, że go brakuje..

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Cezary_58669 napisał:

Za sieciówkami się nie rozglądam, Yarbo 1100 jest najbardziej ''ułożony'' natomiast y 8000 ma przewalony bas, można go zmniejszyć odłączjąc po żyle na fazie i neutralnym. chyba, że go brakuje..

Widzę że obryty jesteś ? w klimacie  ,a co byś polecił jako dc na wtyk gnizado gx12 czy gx16 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Cezary_58669 napisał:

Przy 1m można kupić w dc components, ale jak 2m to już w tym sprawdzonym sklepie jest taniej:

https://www.ebay.pl/itm/DH-Labs-Silver-Sonic-Power-Plus-Power-cable-1m-bulk/151329567982?hash=item233bf1f4ee:g:CtYAAMXQILVSK4qw

Jestem za zakupem zbiorowym ja bym przytulił 3m na próbe , tylko ktoś ebay by musiał ogarnąć bo ja tam kupować nie umiem ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, freju napisał:

tylko ktoś ebay by musiał ogarnąć bo ja tam kupować nie umiem ;))

Rejestrujesz sie na ebay, kupujesz normalnie w sklepie i płacisz kartą lub przez paypal (też musisz sie zarejestrować). Niektóre sklepy mają możliwość płatności przez Przelewy24 i warto tą opcje wybrać (przeliczają niższy kurs od paypala). 

14 minut temu, freju napisał:

a co byś polecił jako dc na wtyk gnizado gx12 czy gx16 ? 

Nie mam pojęcia, a do czego to stosujesz?

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Cezary_58669 napisał:

Rejestrujesz sie na ebay, kupujesz normalnie w sklepie i płacisz kartą lub przez paypal (też musisz sie zarejestrować). Niektóre sklepy mają możliwość płatności przez Przelewy24 i warto tą opcje wybrać (przeliczają niższy kurs od paypala). 

Konto jako tako mam ale tam zawsze było podawanie nr karty itp,,, a ja się tego wystrzegam , a przelewy24 akurat ten sklep nie ma ? trzeba też wiedzieć że do każdego metra dodatkowego doliczają 3Funty i w tym momencie robi się prawie 120zł metr ,myslę że jak dobrze zagaje to ten sam rabat dostanę w dc components ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Cezary_58669 napisał:

Już zobaczyłem.. ?

pytasz do czego sieciówki chce ? nie tylko do zasilaczy głównie teraz szukam do dac jfeng uds-03 na kościach sabre 9018 i tutaj dlatego tez chciałem czystą miedz zastosować no i do konwerterów audiobyte hydra Z  plus ZPM i singxer su-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, freju napisał:

do każdego metra dodatkowego doliczają 3Funty

Nic Ci nie doliczają, to jest cena końcowa plus przesyłka. Kupowałem tam parę razy, to nie Ali gdzie przeważnie jest bezpłatna.

Po za Unią na niektóre towary naliczane jest cło i podatek, wtedy trzeba ''uważać''..

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Cezary_58669 napisał:

Nic Ci nie doliczają, to jest cena końcowa plus przesyłka. Kupowałem tam parę razy, to nie Ali gdzie przeważnie jest bezpłatna.

Po za Unią na niektóre towary naliczane jest cło i podatek, wtedy trzeba ''uważać''..

No właśnie jak się dopadnie do tego dhl jak do moich zasilaczy to 200pln minimum , a z alliex,,, do 2szt  kabli przechodzi normalnie ważne żeby się zamknąć w 2kg ?

A przecież to chyba z Anglii czy Estonii będzie szło tak ?

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, freju napisał:

pytasz do czego sieciówki chce ? nie tylko do zasilaczy głównie teraz szukam do dac jfeng uds-03 na kościach sabre 9018 i tutaj dlatego tez chciałem czystą miedz zastosować no i do konwerterów audiobyte hydra Z  plus ZPM i singxer su-1

W takim razie zaloguj się na ''Klub osób słyszących kable do Audio'' i tam spokojnie mozna pogadać..Szkoda robić tu off..

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły uważam że są świetne z nuc na foobarze jest git malina , jest cicho i ciemno w tle lepsze barwy nasycenie i gladsze wokale , ważne nie przeciąga dołów , po za tym extra wyglądają choć nazwa inna logo niż na aukcji ,ale mi się ta nazwa nawet lepiej podoba to ich druga marka pod którą występuje weilang .7befa84d1ed5b8ee343810af84d5fb62.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, freju napisał:

Doszły uważam że są świetne z nuc na foobarze jest git malina , jest cicho i ciemno w tle lepsze barwy nasycenie i gladsze wokale , ważne nie przeciąga dołów , po za tym extra wyglądają choć nazwa inna logo niż na aukcji ,ale mi się ta nazwa nawet lepiej podoba to ich druga marka pod którą występuje weilang

wow, takie zmiany slyszysz? 

potrzebuje taki zasilacz do peceta diy. 

ale wysylka droga 45$. mozna to jakos obejsc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raczej nie obejdziesz ,próbowałem coś tam urwać na dwóch szt i chyba coś tam opuścili ale niewiele ,bez opłat celnych też się nie obeszło 170zł zassał Dhl ? koło 500zł szt mnie wyszło ze wszystkim ,ale pamiętaj że to kawał grzmota jest i ma słuszną wagę i zapas mocy , co prawda nie mierzyłem Amper bo nie wiem jak to się mierzy ,ale samo trafo mówi za siebie 120W.

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, freju napisał:

Nie raczej nie obejdziesz ,próbowałem coś tam urwać na dwóch szt i chyba coś tam opuścili ale niewiele ,bez opłat celnych też się nie obeszło 170zł zassał Dhl ? koło 500zł szt mnie wyszło ze wszystkim ,ale pamiętaj że to kawał grzmota jest i ma słuszną wagę i zapas mocy , co prawda nie mierzyłem Amper bo nie wiem jak to się mierzy ,ale samo trafo mówi za siebie 120W.

jak ci wyszlo 500zl za dwie sztuki? 

mi pokazuje 101$ za 1 zasilacz a gdzie tu jeszcze cło? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Mikelas76 napisał:

jak ci wyszlo 500zl za dwie sztuki? 

mi pokazuje 101$ za 1 zasilacz a gdzie tu jeszcze cło? 

500zł za 1szt czytaj dokładnie ;))770zł plus cło 170 zł razem 940zł całość za 2szt 

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, freju napisał:

500zł za 1szt czytaj dokładnie ;))

tak to jest jak czlowiek nie chce nosic okularow i czyta z komorki ?

a tak przy okazji nuc robi u ciebie za zrodlo? czy to tylko pc? 

Ja zainestowalem w obudowe z radiatorem i mam taki fanleess pc, czy masz jakas karte dzwiekowa czy cos takiego extra? 

Edytowane przez Mikelas76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Mikelas76 napisał:

tak to jest jak czlowiek nie chce nosic okularow i czyta z komorki ?

a tak przy okazji nuc robi u ciebie za zrodlo? czy to tylko pc? 

Ja zainestowalem w obudowe z radiatorem i mam taki fanleess pc, czy masz jakas karte dzwiekowa czy cos takiego extra? 

Pc łącze z konwerteremi  usb hydra z plus zpm lub singxer su1 po modzie , nigdy nie wiem co jak się nazywa w sensie co jest zródłem a co transportem , nuc używam tylko z foobarem do plików z zewnętrznym dyskiem który też zasilam drugim tym samym zasilaczem , a tidala gram mac mini z apki tidala ,nie mam żadnych Roonów , volumio itp,, czekam aż mi ktoś ogarnie hq player bo ja zielonka jestem w tych klimatach a się naczytałem że ten hq player to kozak jest ;))?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pc pasywne fanless jak ty to mówisz są może i dobre i nie zaszkodzą ale znam człowieka tu z forum co to chyba jako jeden z pierwszych zaczął stream w PL składał pc z trzech elementów każdy osobno coś koło 10tys projekt kosztował  i po czasie stwierdził że to nie jest najważniejsze , konwerter usb moim i jego zdaniem to jest droga do sukcesu ,dobry konwerter usb , miałem juz streamer node2i po modzie zasilania na liniowe i łączyłem go po coax z dac hegel hd25 i j feng uds03 i stream z tidala z mac mini plus konwerter czy to audiobyte  hydra Z czy singxer  po prostu to zjadał ? no i oczywiście żadnych wifi tylko kabel i konwertery swiatłowodowe od routera ,router w trybie modemu i sygnał na switche wszędzie liniówki .

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.