Skocz do zawartości
IGNORED

AD FONTES - "wędrówka do źródeł zapomnianych"


robiz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za rady. Mam w tej chwili trochę innych spraw na głowie ale kiedy przyjdzie pora to skorzystam ze wskazówek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy forumowicze, czy ktoś jest jeszcze aktywny w tym wątku i moglby coś totalnemu żółtodziobowi doradzić?

Mianowicie od kilku miesięcy planuje zakup systemu audio, pierwszego własnego i nowego systemu, pod źródło w postaci gramofonu. Zaraz napiszecie ze trzeba szukać używanych perełek itd, ja to szanuje, kiedyś jak zbiorę doświadczenia to na pewno w vintage jako drugim zestawem sie pobawie. A na razie chce kupić nowy sprzęt na gwarancji i mieć spokój przez parę lat bo nie mam audiofilskich aspiracji.
Od miesięcy szukałem gramofonu i juz bylem zdecydowany na jakąś rege ale przypadkiem na forach trafiłem na Fontka i się zadurzyłem w nim jak rozrywany przez hormony 15latek w seksownej nauczycielce angielskiego ;)
Tylko mialbym do Was fonciako--maniacy trochę pytan, albo bardziej chciałbym tak naprawdę żebyście mnie utwierdzili w decyzji o zakupie fontka;)
Tym bardziej że czasy kiedy Fontka można było kupić za 2,5 tys zł to czasy dawno minione. Przeczytałem juz wszytko co się dało w Internecie o Ad Fontes i mam trochę pytan i wątpliwości.

Wiec do rzeczy, pytanie 1.:
Czy totalny laik który jest humanista który nie umie wymienić gniazdka w ścianie, ogarnie ad fontesa? Bo w tym zakresie zdania na forach sa skrajnie różne, część osób pisze ze raz ustawione u Pana Andrzeja i śmiga a obroty kontrolują od święta, a czesc straszy ze kalibracja Fontka to sztuka niemal magiczna. Dla przykładu na forach wpisy paru z Was budzą szacunek bo widać mega znajomość tematu jak np. Pana Piterskiego, tym czasem właśnie Pan Piterski pisal ze nawet dla niego kalibracja fonciaka jest trudna.

Pytanie 2.
Jeśli chodzi o stare problemy z ad fontesem tzn nietrzymanie obrotów, konieczność modyfikacji sterownikiem Zontka i inne to czy to juz przeszlosc? Nie chciałbym doplacac bo i tak ledwo zepne budżet zaczynając od jakieś bida wkładki typu Nagaoka i jakieś tanie pre typu ifi zen phono (dopiero za rok przejdę na goldringa 1042 i jakieś pre forumowe lub black cube od Lehmann audio).

Pytanie 3.
Jakie ramię wybrać bo w ofercie Pana Andrzeja sa chyba trzy w kolejności ceny to jest chrom, aleminum i karbon. Ja bym wziął aleminum.
Poza tym jesli chodzi o konfigurację to czy nadal sa dwa rodzaje silników lepszy i gorszy, jesli tak czy doplacac do lepszego. I jesli chodzi o konfigurację to regulator obrotow to lepiej osobno czy dopłacać za regulator w plincie. Poza tym macie jeszcze jakieś uwagi co do optymalnej i opłacalnej konfiguracji fontka ?

Pytanie 4.
Jak Panowie uważacie czy fontes to dobry pomysł na pierwszy gramofon. Wyjaśniam ze to wasza wina ze się noszę z jego zakupem. Chcialem kupić rege 2 potem 3, marzac kiedyś o kupnie pro jeckta rpm 5.1 ale to wy koledze Forumowicze napisaliście gdzies w wątku ze to co chciałem kupić w porównaniu z Fonciakiem to wielkie G;) a nie chciałbym na początku przygody z analogiem się rozczarować, poza tym myślę że jak zaprzyjaźnię się z Fontkiem to zostanie ze mną na długie lata.

Pytanie 5.
Polecacie jakas wkladke tania i tanie pre na pierwsze kilka miesięcy do Fontka (nagaoka, jakieś Grado, AT tansze). Wiem jak bardzo te wszystkie zmienne sa ważne w torze analogowym ale na razie muszę spiąć budzet. Poza tym wydaje mi się ze na początek fontek na kawałku drutu ze stanika żony zagralby lepiej niż rega na średnio drogiej wkladce;)

Pytanie 6 na razie ostatnie.
Ważna sprawa, czy któryś z forumowiczów miłośników Ad fontes jest z Warszawy i ma kalibracja fontka w małym palcu? Chodzi o to ze gdybym za 10 miesięcy zmieniał wkladke i pre to czy któryś z panow za czteropak czy osmiopak piwa, który moglibyśmy wypić nawet razem słuchając winyli, u mnie w domu nie skalibrował by fontka, żeby nie robić tego samemu albo po prostu żeby ktoś to po mnie sprawdził oraz żeby nie zawracać głowy Panu Andrzejowi.

Na zakończenie powiem wam ze czytając o konstruktorze oraz widząc ze na każdy wpis on sam potrafił odpowiedzieć i znaleźć dla każdego czas to myślę sobie ze to musi być Wspaniały Człowiek. Tym bardziej chciałbym mieć cacko z jego manufaktury.
Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za pomoc. I nie bądźcie dla mnie zbyt surowi bo dopiero chce zacząć przygodę która wy zaczęliście lata temu.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie pozdrawiam i oświadczam,że mam się dobrze.Jesteśmy z Małżonką po pierwszej dawce szczepionki i pełni optymizmu pracujemy ciężko,aby zrealizować pojawiające się zamówienia.Kilka nowych informacji,dających odpowiedź na większość pytań P.Jarka..Od kiedy stosuję odchudzone łożysko i paski PRO-JECT to jest ok 5 lat, nie mam żadnych reklamacji związanych z obrotami.Testy każdego nowego gramofonu trwają minimum 3 doby.W tym czasie obroty nie ulegają zmianie  więcej niż o 0,2 %.Dopiero wtedy uznają,że sprzęt jest gotowy do odbioru.Ponieważ producenci wkładek znacząco zunifikowali parametry,nie muszę już robić ramion o znacznym rozrzucie parametrów.Wersje są w zasadzie trzy i zapewniają pełną uniwersalność.Wszystkie- mosiężne,aluminiowe i mieszane są chromowane na połysk lub mają kilka czernionych elementów- do wyboru.Oczywiście - w razie potrzeby wykonuję ramiona w wersji ultralekkiej z elementami z włókien węglowych oraz ultra ciężkiej do wkładek typu DENON 103.Napęd w postaci zintegrowanej w wersji srebrnej,czarnej lub mieszanej.Na życzenie stara wersja  silnik i regulator osobno.Silniki MAXON stale i niezmiennie.Dzięki pomocy kolegów z Forum poczyniłem modyfikacje znacząco upraszczające kalibrację.Nie jest to nic co przekracza możliwości przeciętnego odbiorcy.Poziom skomplikowania nie jest większy niż odgrzanie potrawy w mikrofalówce,czy obranie ziemniaków.Sedno sprawy jest zawarte w www.highfidelity.pl z grudnia 2015 r.Artykuł o kalibracji ramienia..Po 15 kwietna będziemy już bezpieczni covidowo,więc zapraszam do Włocławka.Zawsze można porozmawiać,posłuchać i popatrzeć...Andrzej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju dziekuje Pieknie za odpowiedz od samego Stworcy 😉 Jak się Pan domyśla to ja męczyłem tez Pana ostatnio mailowo. 

Dobrze się składa z ta szczepionka, bo w takim razie po drugiej dawce, jakoś w maju na pewno chciałbym Pana odwiedzić i umówić szczegóły zakupu. Przy czym zabiorę Malzonke ze sobą żeby dać jej iluzje władzy jesli chodzi o wybór forniru 😉 żeby tez się trochę podpaliła w kierunku zakupu. Pozdrawiam Pana serdecznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam AF od lat 6 i potwierdzam to, co opisał Konstruktor powyżej. Sprzęt doskonale trzyma obroty, gra cudnie, a jego obsługa nie jest wyzwaniem dla średnio ogarniętego technicznie mężczyzny ☺️ poniżej wynik pomiaru obrotów z aplikacji na telefonie, jest niby o 0.06 rpm szybciej, lecz ważniejsza od chwilowej prędkości jest ich stabilność w czasie - a ta jest bardzo dobra. 

Cieszę się również, że Pan Andrzej w formie i z Małżonką wciąż tworzą nowe gramofony - serdecznie pozdrawiam i życzę wytrwałości w tych trudnych czasach 💪✌️🇵🇱

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Łukasz_62438
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odp. Właśnie chodziło mi opinie jakiegos użytkownika Fonciaka. Mi moja fascynacja tym gramofonem trochę przysłoniła obiektywizm wiec dzieki za info z pierwszej ręki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy ☺️ pytaj, a z pewnością ktoś Ci odpowie. Jest tutaj klika osób z AF, zaś w ciągu ostatnich 6 miesięcy dwóch moich znajomych zakupiło nowe sprzęty we Włocławku, a więc nie jest tak źle! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...

Szanowni koledzy  już nie długo dołączę do zacnego grona posiadaczy tego gramofonu . Mam jedno pytanie dotyczące wyboru wkładki , na tą chwilę zdecydowany jestem na Sumiko Olimpia - co sądzicie o niej czy  w kwocie 1000 zł znajdę coś lepszego ? Muzyka jaką słucham w zdecydowanej większości rock począwszy od lat 70 do czasów obecnych , aczkolwiek zdarza mi się słuchać również klasyki jak i muzyki filmowej . Wzmacniacz to Yaquin  MS 30 ( po wymianie lamp na rosyjskie)  oraz Jamo concert 8 . Przedwzmacniacz gramofonowy puki co to Procejct phonobox s ale tutaj będzie zmiana prawdopodobnie Fezz Audio Gaia . Pozdrawiam Jacek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam dlaczego wybór padł na tę wkładkę właśnie? Czy pan Andrzej nie sugerował jakieś sprawdzonej wkładki do tego ramienia jakie będziesz miał w tym gramofonie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 10 miesięcy temu...

Mam do sprzedania swojego AD Fontesa z wkładką Goldring 1042 , gniazda RCA zmienione na srebrzone WBT,  zainteresowanych zapraszam do kontaktu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.07.2022 o 21:57, Przemos1980 napisał:

AD Fontesa z wkładką Goldring 1042

Cześć, takie pytanie mam troszkę z boku: jak Ci się spisywała ta wkładka na ramieniu AF? Pytam, bo zastanawiam się m.in. nad wkładką Eroica - wiem, to niskopoziomowe MC, ale ten sam szlif. Jeśli możesz, to proszę o krótki komentarz, czy to dobre połączenie? Z góry dzięki 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Łukasz_62438 napisał:

jak Ci się spisywała ta wkładka na ramieniu AF?

Prawdę mówiąc to ta wkładka jest od początku. Została zakupiona pod ten gramofon, wiec nie mam żadnego porównania z innymi wkładkami na ramieniu AF, ani tez z tym modelem na innym gramofonie. Konstruktor AF zalecił tego konkretnie Goldringa jako najbardziej optymalną wkładkę MM do tego ramienia, najlepsza cena do możliwosci , udana sonicznie i ramię AF bardzo dobrze sobie z nią radzi. Gra to moim zadnie bardzo dobrze, ale tak jak wspomniałem, nie mam porównania. Wcześniej miałem  niższych lotów gramofon Technicsa i  wkładkę,  acz miło ja wspominam, Shure M97xE

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Przemos1980 napisał:

Prawdę mówiąc to ta wkładka jest od początku

Dzięki za info i powodzenia w sprzedaży AF 😊

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Szanowni forumowicze!Z racji sentymentów z przeszłości/hippisi i dzieci kwiaty/ oraz  ponieważ minęło 12 lat istnienia AD FONTES -------tak wygląda egzemplarz numer 300.Powstał aby  świadczyć,że ciągle chce mi się odrobiny szaleństwa..Czego i Wam życzę z całego serca.Andrzej

Cytat

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

win3.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato miłości, Jimi Hendrix, Janis Jopplin, Jefferson Airplane... 😃

Pozdrowienia dla Pana Andrzeja!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez EmilioE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychodelia jak się patrzy 😁 lecz pasuje do tego gramofonu, i świadczy o jego ponadczasowym designie. 

W taki dzień jak dzisiaj (u mnie leje non-stop i tylko 11 st. C) nie ma nic lepszego, jak kubek herbaty i dobra muza z Foncjusza! 

Pozdrawiam Pana Andrzeja i wszystkich szacownych użytkowników AF ✌️

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Witajcie, pytanko też jestem szczęśliwym posiadaczem gramofonu Pana Andrzeja, w klubie Ad Fontes widziałem wpisy o monoblokach na diabełkach, wygląd i design obłędny a jak brzmieniowo, bo o diabełkach różne opinie chodzą ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.10.2022 o 01:51, darek2 napisał:

Witajcie, pytanko też jestem szczęśliwym posiadaczem gramofonu Pana Andrzeja, w klubie Ad Fontes widziałem wpisy o monoblokach na diabełkach, wygląd i design obłędny a jak brzmieniowo, bo o diabełkach różne opinie chodzą ?

Hej, zajrzyj do działu Lampa, tam jest akuratnie dyskusja o wzmacniaczach na 6s33s. Od siebie mogę dodać, że kiedyś słuchałem takiego sprzętu u naszego Konstruktora i brzmiało to świetnie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.10.2022 o 08:36, Łukasz_62438 napisał:

Hej, zajrzyj do działu Lampa, tam jest akuratnie dyskusja o wzmacniaczach na 6s33s. Od siebie mogę dodać, że kiedyś słuchałem takiego sprzętu u naszego Konstruktora i brzmiało to świetnie. 

Jutro staną u mnie monobloki Pana Andrzeja, nie mogę się doczekać, marzenia się spełniają

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piterski napisał:

Kupiłeś je od pana Andrzeja? Czy to są te jego?

Nie, nie to od kogoś co u Pana Andrzeja je zamówił

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.10.2022 o 12:52, darek2 napisał:

Jutro staną u mnie monobloki Pana Andrzeja, nie mogę się doczekać, marzenia się spełniają

Brawo Ty 💪 to może zagrać! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.10.2022 o 20:36, Piterski napisał:

Kupiłeś je od pana Andrzeja? Czy to są te jego?

Nie, nie to od kogoś co u Pana Andrzeja je zamówił

Są piękne a jak grają - miodzio dla uszu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Screenshot_20221027-210540_Gallery.jpg

Screenshot_20221027-210530_Gallery.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez darek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Aż się łezka w oku kręci. To już tyle lat? Od tego się zaczęło:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) gramo2.thumb.jpg.999377a343a7aef714776a1d16139a6c.jpgaa_spider3.thumb.jpg.0d38f877b007682eb50cb7ce2a83d16f.jpgadfontes_01.thumb.jpg.a489f1817d3f7e428cf8b9bc85475de0.jpgintegra1.thumb.jpg.22203cec5a69a6439c99e38f662b7a6d.jpgdualmono1.thumb.jpg.b22dc712c56f07119dc3c197f40c58b8.jpggotowe_front.thumb.jpg.af5372a92d2f7854e2b67d6862fd8d91.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by nie powiedzieć,to pewien styl utrzymywałem konsekwentnie.To wspaniałe uczucie mieć świadomość,że kilkaset osób posiada owoce mojej pracy a sądząc po małej ilości problemów zgłaszanych nawet im służą.Jest coraz trudniej  bo ceny,bo starość , bo coraz większe wymagania sobie stawiam,bo żona nie ma już siły ani ochoty polerować detali, bo,bo,bo ale_______jest super bo każdy nowy klient to wspaniały przyjaciel,zajmująca rozmowa i coraz częstrze kolejne spotkania.P,S, Słuchaliście już audycji na I programie Polskiego Radia.Link jest na mojejstronie na początku tekstu o mnie.Polecam szczególnie wspaniałą muzykę-sam wybierałem..Wesołych Świąt kochani i zdrowia i radości i***** ******** poza muzyką. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne sprzęty Pana Andrzeja, u mnie oprócz gramofonu Ad Fontes, dwie końcówki, tylko w wersji z jednym diabełkiem, do moich wysokoskutecznych JBL wystarczy na jednym, urzekło mnie brzmienie diabełków, dodatkowo w aplikacji Pana Andrzeja super granie. Teraz trwa zabawa dzięki życzliwości Pana Andrzeja ze sterującymi do wyboru 6SN7, 6F8G, 7N7, 7S7, 6N8C

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez darek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuje bo pomimo, że zmieniłem Ad Fontesa na inny gramofon to od niego zaczęła się fajna przygoda i rozwój mojego systemu. Poznałem Pana, bardzo otwartego i sympatycznego człowieka, pełnego pasji, a po przez gramofon również kilku nowych kolegów i tak się kółeczko rozkręciło i w pewien sposób jeszcze kręci, bo sprzętów już może nie szukam ale z większą przyjemnością poszukuje nowej muzyki.
Jeszcze raz dziękuje Panie Andrzeju i również życzę Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. 
Piotr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piterski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnych świąt dla Pana Andrzeja oraz wszystkich miłośników i użytkowników tych cudownych gramofonów.

I dzięki za tyle lat radości przy słuchaniu muzyki z Ad Fontes 🎄🇵🇱👍

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.