Skocz do zawartości
IGNORED

Harman Kardon HK 6350R - co to takiego?


Leo

Rekomendowane odpowiedzi

Nietypowa kwestia...

Chcialbym zapytac sie tych z Was, ktorzy sa na tyle obeznani w sprzecie, iz beda potrafili odpowiedziec, jakiej klasy jest ow wzmacniacz na podstawie danych technicznych zawartych w linku:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Poniewaz nosze sie z zamiarem zakupu, a nie mam mozliwosci odsluchu, totez bede wdzieczny za "umiejscowienie" tego sprzetu w hierarchii urzadzen, jezeli chodzi o jego klase (porownywalny z NAD 320/350/370, CA 300/400/500 lub innym?).

 

WIem, ze wiekszosc z Was bedzie krecic nosem na tak zadane pytanie, ale moze znajdzie sie choc jedna, dwie osoby, ktore udziela rzeczowej odpowiedzi?

 

Dziekuje z gory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kochani, postarajcie sie... Przeciez to forum to mrowisko ekspertow - wystarczy odrobina altruizmu i chec pomocy bliznim ;) Prosze o odpowiedz na pytanie wyzej zadane...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaka jest cena tego wzm. ja mam hk670 i hd750 i na tej podstawie moje doświadczenia z harmanem są bardzo pozytywne ale Twojego typu nie słyszałem, aczkolwiek nie podejrzewam by harmanowi zdarzyło się wypuścić jakąś "kiszkę", najlepiej przed zakupem posłuchaj i sam oceń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 34 lat później...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

wzmacniacze harman kardona są bardzo dobre duża rezerwa prądowa w tym wypadku ok 40 amper i do tego bardzo szerokie pasmo przenoszenia (0.5Hz to 150kHz (at 1Watt output, +0, -3dB))

Rocznik to 1993-1995 :)

Jak masz okazje tanio kupić to sie nie zastanawiaj sam mam PM645vxi i nie zamienie za nic na żadne onkyo marantz yamaha itp HK to HK wszystkie traźniejsze najlepsze wzmacniacze są budowane w oparciu o technolodie harman kardona właśnie :) To legenda :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny model HK 6500, jest to trochę wcześniejsza wersja wzmacniacza z tej serii. Parametry ma bardzo podobne, jest tylko trochę mocniejszy 70W i ma mocniejszy zasilacz 210W. Jakiś czas temu pytałem o niego na forum w wątku nr 7575.

 

Ja zdecydowałem się na zakup, mimo że nie był w super okazyjnej cenie (600 zł), ale nie żałuję. Gra z Kodami 702F w pokoju 20m i jeszcze się nie odważyłem wypróbować jego maksymalnych możliwości, może tuż przed wyprowadzką, kiedy nie będzie mi już zależało na dobrych stosunkach z sąsiadami :). Chodzi mi o to, że o jego moc nie trzeba się martwić.

Jeśli chodzi o brzmienie, to moja ocena nie może być obiektywna, gdyż zakup tego wzmacniacza (i kolumn również) był u mnie sporym skokiem jakościowym, dlatego mogę tylko powiedzieć, że się nie zawiodłem. Przy zakupie porównywałem go nowym amplitunerem Yamahy RX V 440 i muszę powiedzieć, że Yamaha odpada.

 

Opierając się na własnych doświadczeniach mogę tylko polecić zakup.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.