Skocz do zawartości
IGNORED

Wojciech Cejrowski - Dziennik pokładowy.


Gość partick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[...]W zasadzie to każda władza dąży do tego aby obywatel był nieco głupi. Kiedyś wspomagano te głupienie wódką [...]

 

A w dalszym ciągu wspomaga się religijnymi bajeczkami i odpustowymi jasełkami, praniem mózgów w kościołach, radyju i TV .ram, a nawet w katopropagandzie obecnej w państwowym radio i państwowej TV.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był największy błąd komunistów - wykształcili społeczeństwo. No i zapłacili za swój błąd.

Obecna władza tego błędu nie powtórzy - o nie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

To był największy błąd komunistów - wykształcili społeczeństwo. No i zapłacili za swój błąd.

Obecna władza tego błędu nie powtórzy - o nie!

 

Teraz sam widzisz ile zawdzięczasz "komunistom", moralna miernoto! A sam o nich mówisz, że to nie ludzie są! Gdyby nie oni to w tej słodkiej Eire rowy albo groby byś kopał lub odpady cywilizacji zachodniej czyścił!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość romekxxx

(Konto usunięte)

iina sprawa że on ma naprawde jakąs urazę do kobiet - teksty typu . że jest porządek bo miejsce baby jest w kuchni ? nie sądzicie że to lekko mówiąc nieuczciwe - no chyba że kobiet nie kochamy, są nam obojętne i wrażliwości nam brak? ten patriachalny porzadek świata dawno temu zbankrutował a on buduje swoją "oryginalnośc" na odkurzaniu czegoś o przyczynach upadku czego ludzie już zapomnieli. wedle tego można powiedzieć ze za stalina był porządek - to co Beria WRÓĆ????

Myśle że tacy jak on często gęsto lubia też przygrzac kobiecie ,

Edytowane przez romekxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maturę pisałem 18 lat temu , również matematykę, potem na studiach ekonomicznych znów kilka lat "matematyk" - z perspektywy czasu uważam za przydatne: arytmetyka, geometria, trygonomertia i rachunek prawdopodobieństwa , reszta się nie obroniła a jako wiedzę dla wiedzy wybrałbym inne dziedziny

 

Nie dziwota, ja zdawalem mature z matmy w mat fiz, w jednym z najlepszych liceow w Polsce. Zrobiłem wszystkie zadania szybciutko bez trudu, i potem kosmicznie sie nudzilem.

 

Wynik 4ka niestety przy obliczaniu granicy funkcji jednorazowo źle przepisałem dłuuuuugi mianownik, bez takiego +3 na końcu, i huk zero satysfakcji poleglem jak frajer. Poczytalem zadania z matury dla kierunku ogólnego- pamiętam jak pomyslałem- dla przedszkolaków. Jestem rocznik 62 matura w pamiętnym roku 80.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez RyszardStr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na forum parę osób, które trzymają swoje kobiety w kuchni, zwłaszcza ci z 7 w nicku, np. Grzegorz7 często pisze, że "nawet żona słyszała z kuchni", a niejaki 747, "żona podpowiada mi z kuchni"

:D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...
  • Redaktorzy

Zastanawiam się nad informacją w otwierającym wpisie. Podróżnik i działacz religijny Cejrowski spojrzał na zadanie i rozwiązał je w myślach w minutę. Osobiście jestem praktykującym naukowcem w dziedzinie związanej z naukami ścisłymi. Kilka lat temu wziąłem do ręki zadanie domowe mojego syna (w gimnazjum). Niestety nie mogłem go rozwiązać, gdyż nie zrozumiałem nawet polecenia, i nie chodzi mi bynajmniej o zawrotny poziom matematyczny, tylko o skrajnie niski poziom polszczyzny. Zadanie składało się z równoważników zdań i nie zawierało jednoznacznie sformułowanego polecenia, wskutek czego nie udało mi się zrozumieć, czego ŻYCZY sobie ode mnie (jako czytelnika-ucznia) autor...

 

Może Cejrowski jako humanista łatwiej deszyfruje współczesny żargon podręcznikowy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

 

To jest widoczny skutek wielkiej reformy edukacyjnej rządu AWS/UW pod przewodnictwem Buzka, a właściwie Krzaklewskiego! Cejrowski wykształcił się głównie w PRL-u, który teraz tak opluwa!

Edytowane przez dziadekwłodek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Cejrowskiego - gość jest fantastyczny. Dobrze myśli i mówi co myśli. Strasznie to boli lemingi....

Nawet fantastyczno naukowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>dziadekwłodek

A co byś wolał, kapitalizm czy PRL?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubiem oglądać Żyda na wygnaniu, a nie gościć Go w POLSCE.

To taki mocno Pisdracki żyd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szybki Gonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na forum parę osób, które trzymają swoje kobiety w kuchni, zwłaszcza ci z 7 w nicku, np. Grzegorz7 często pisze, że "nawet żona słyszała z kuchni", a niejaki 747, "żona podpowiada mi z kuchni"

:D

 

Ja moją kobietę trzymam w Kanadzie. To bardzo praktyczne.

Ale i tak trzeszczy mi przez telefon. Kochanki sa przyjemniejsze, a przede wszystkim... młodsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj promuje Islam:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wszelkiej maści radykałowie mają ze sobą wiele wspólnego jak widać - na pewno dogadałby się z polskimi narodowcami, sympatykami Iranu.

 

 

A ogólnie to facet jest typem amerykańskiego kaznodziei telewizyjnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodzisław

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat w tym filmie nie widzę promowania islamu. Za to po tym filmiku zauważyłem jakie istotne różnice są między naszym krajem katolickim a krajem islamskim. Zauważcie jaka jest różnica jeśli chodzi o podejście do Bibliii Koranu. Dla nich to Święta księga a nie tylko książka z biblioteki. U nich Koran czytają wszyscy, u nas Biblię nieliczni. Wyobrażacie sobie takiego nergala niszczącego Koran w kraju muzułmańskim ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj promuje Islam:

 

Wszelkiej maści radykałowie mają ze sobą wiele wspólnego jak widać - na pewno dogadałby się z polskimi narodowcami, sympatykami Iranu.

 

 

A ogólnie to facet jest typem amerykańskiego kaznodziei telewizyjnego.

 

 

To jest twoje wlasne zdanie, czy tylko powtarzasz co gdzies cos uslyszales? Poczytaj np. choc troche o historii krucjat, to moze bedziesz miec inne spojrzenie na Islam. Nie wszystko jest takie jak pokazuja na TVN. W "zielona wyspe" tez wierzysz??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest twoje wlasne zdanie, czy tylko powtarzasz co gdzies cos uslyszales? Poczytaj np. choc troche o historii krucjat, to moze bedziesz miec inne spojrzenie na Islam. Nie wszystko jest takie jak pokazuja na TVN. W "zielona wyspe" tez wierzysz??

 

To chyba pytanie retoryczne.

 

Poczytaj sobie o historii islamu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodzisław

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Cadam

(Konto usunięte)

Momentami cenię Cejrowskiego - choć akurat - nie za filmy podróżnicze (plagiat - Szwarc-Bronikowski się kłania!)!

Cejrowski nie ukrywa, że wzoruje się na Szwarc-Bronikowskim - jak naśladować, to najlepszych.

Obecnie jest robionych kilka polskich programów podróżniczych i moim zdaniem filmy Cejrowskiego są bezkonkurencyjne.

Edytowane przez Cadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

'

I to boli niektórych najbardziej..."Jestem katolem"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość stary bej

(Konto usunięte)

Nie ważne skąd pochodzi, co wyznaje, jakie ma poglądy - ważne że potrafi się szybko zaadoptować w każdych warunkach i środowisku - dlatego trwa`m.

To interesujący człowiek, w pełnym tego słowa znaczeniu.

 

No i chodzi na bosaka, widać czuje więź z Goją.

 

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'

I to boli niektórych najbardziej..."Jestem katolem"

 

Jak cię to jacula boli to sie wypisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość romekxxx

(Konto usunięte)

Nie ważne skąd pochodzi, co wyznaje, jakie ma poglądy - ważne że potrafi się szybko zaadoptować w każdych warunkach i środowisku - dlatego trwa`m.

To interesujący człowiek, w pełnym tego słowa znaczeniu.

 

No i chodzi na bosaka, widać czuje więź z Goją.

 

;-)

Dla mnie to pretensjonalny prostak. Ma jakas traume po tym jak mu niebiescy wparzyli i teraz sie goraczkuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.