Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  443 członków

Audiostereo Caffe
IGNORED

Kult głośników szerokopasmowych


Ape
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Odkąd zrobiłem Ob na sonido, jestem zauroczony szerokopasmowcem. Jeszcze to nie jest efekt finalny ale dzwięk zwala z nóg.

Mam, miałem eposy m22 i te głośniki w porównaniu ob nie grają. To zupełnie inny poziom.

Przestrzeń, rozmiary i 3d instrumentów poza zasięgiem skrzynki. Bas niesamowicie szybki kontrolowany i mocny .

Teraz mam pytanie czy ktoś próbował montować po dwa na strone ?

Pozdrawiam

post-17799-0-56709400-1486636455_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Żeby trafić teraz na stolarza, który się zna na tym, co robi to szok .... kurcze a wydawałoby się, że kowal jest na wymarciu.

W ramach żartu- idę do "stolarza" i pokazuje rysunek techniczny i mówię że z mdf gołego ale przy odbiorze okazuje się, że okleinowane biały kolor i j3szcze dodaje że on tam normalnie na tę okleina kładzie fornir na jak to określił biały klej - szok.

Następny po obejrzeniu rysunku i usłyszeniu, że to pudlo do kolumny, że mdf goły zapytuje: " gdzie otwory." Pokazuje mu więc paluchem, a ten - " a na jaką głębokość te otwory"? ...... ale to nie koniec, bo sugeruje mi ta fachura otworowanie wyrzynarką bo frezarka do mdf to w życiu nigdy! Nie da rady!

Wtedy już mi ręce opadły i zdegustowany odpuściłem kolejnego FACHOWCA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuję ale wszędzie mają chore ceny. Płyta cała grubość 22 mm wychodzi około 240 zł dochodzi pocięcie i jeszcze wtedy ceny są normalne ale później to już chyba przesadzają. Pewnie wyotworuję je sobie sam bo płacić za taki zestaw 700 zł to trochę dużo.

 

szy_a, z jakiej części kraju jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.