Skocz do zawartości
IGNORED

Redaktor naczelny Audio-Video już nie używa odtwarzacza CD !


TUX

Rekomendowane odpowiedzi

I daj Boże zdrowie. Jeden lubi pomarańcze...

Są polskie końcówki mocy w Klasie D i każdy może sobie pożyczyć i wypróbować z czym to się je.

Tylko zalecam DŁUGIE testy bo sprzęt, który zachwyca od razu i wielce imponuje, na dłuższą metę może po prostu męczyć.

Zważ proporcję, Mocium Panie.

Dobry dźwięk jest jak sałata: chrupiące składniki i sklejający wszystko aksamitny sosik...

 

hehehe....to prawda i porównanie...smakowite!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrać wyraźnie lepiej od końcówki Marka Levinsona to akurat nie jest jakaś wielka sztuka. Byłem świadkiem zdarzenia, gdzie dokonał tego lampus 2x 17W na kanał, push-pull na pentodach. Model to był 337H albo 338H, nie pamiętam. 47kg ważył w każdym razie.

 

Klasa D będzie dobrze grała jak zaczną w nich montować dławiki wyjściowe na sensownych rdzeniach, bo iron powder pod względem parametrów to najgorsze co można dać, a materiał malowany na biało z żółtym to najpopularniejszy i najtańszy spośród istniejących. Największą lipą rdzeni proszkowych jest to, że nasycają się prawie od początku charakterystyki namagnesowania, czyli de facto nie mają odcinka stałej indukcyjności wytworzonego dławika, no może dla pierwszych 5-10% użytecznego zakresu prądów jest płasko, potem to sobie jedzie w dół jak po pochylni. Ściągałem charakterystyki taki dławików, więc wiem jak to wygląda z autopsji. Sama technologia impulsowa ma natomiast ogromny potencjał, wykorzystywany zresztą od lat 90-tych w przetwornikach DAC delta-sigma, szczególnie tych od Matsushity. Oczywiście zaraz ktoś może tu wjechać z mądrością typu, że najlepiej grają 16-bitowe NOS, ale tego tematu nie podejmę, a co najwyżej się uśmiechnę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Wireless

(Konto usunięte)

....

Co do jakośći to bzdura ze pliki sa "nieziemskie".Jak ktos ma odtwarzacz za 1000zł to nie słyszy co jest na tej płycie tak naprawde.Porównywałem płyty CD (o SACD nie wspomne) do plików (na porzadnym sprzecie a nie komputerze) i nie musi mnie nikt przekonywac bo swoje słysze.Nie wspominajac o "magicznym" słuchaniu płyt winylowych.

 

I kolejny powód "szybkie wyszukiwanie utwórów: to juz wogóle porażka. Od kiedy w słuchaniu muzyki chodzi o szybkosc szukania utworów czy miejsca na półce?Proponuje kupic iPoda i pstrykac piosenkami do woli.Malo miejsca,szybciutko, glosniutko i w głowie echo.

 

Także kolejna próba wcisniecia nam ogólnego trendu:szybko,bez myslenia,byle jak ale modnie i trendy.

Co do jakości, to już się wypowiedziałem, i nie chcę się powtarzać

Co do szybkiego wyszukiwania, to, hehehe - automatyczne skojarzenie - miłośnicy winylu używają tego samego argumentu w dyskusjach z miłośnikami CD.

Jak widać przedmiot sporu się zmienia, a argumenty pozostają te same :).

Ja (mimo, że sam jestem miłośnikiem winylu, ale podchodzę do niego zdroworozsądkowo) proponowałbym Ci przynajmniej raz skorzystać z owego

"szybkiego wyszukiwania", które tak krytykujesz :).

Co do tego, czy CD przetrwa - nie wierzę. Pliki są zbyt dobre i wygodne w obsłudze. No ale to kwestia wiary w to lub tamto - pożyjemy - zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, natomiast wiara, że o przetrwaniu danego nośnika decyduje wygoda użytkownika jest błędna. O tym zdecyduje wygoda firmy fonograficznej, ale i rynek nabywców. Jakoś na razie nikt nie wieszczy upadku przemysłu drukarskiego mimo obecności od kilku lat w sprzedaży czytników e-booków. Przecież wydawnictwu też wyjdzie taniej i wygodniej udostępnić plik w sklepie internetowym niż się certolić z drukarnią, a koszt wydrukowania w wielu przypadkach wyjdzie większy niż wytłoczenia płyty CD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłość CD będie podobna do tego co jest obecnie z winylem, ale tak jak w jego przypadku nie bedzie miało to nic wspólnego z jakością. Po prostu globalnie ludzie wolą "wygodę". Czy średnio przyniesie to poprawę jakości dźwięku?

Mam wielkie obawy. A audiofile jak widać z tego wątku będą się spierać, które źródło w ich systemie zagrało dla nich najlepiej.

 

Kolega Izokom

jak nie wie co ma zrobić z płytami CD to ja chętnie je przyjmę. Tylko czy wtedy nie będzie musiał wykasować ich ze swoich zasobów? Ale to inny temat, co to znaczy posiadać legalnie pliki z muzyką? I tak już daleko odeszliśmy od głównego tematu.

 

Na dziś pozytywne jest to, że coraz więcej firm robi świetne DAC-ki a ja chętnie poczytam, które polecacie lub nie oraz co i jak do nich podłączyć aby zagrały lepiej od odtwarzaczy CD. A jak do tego będzie legalnie, wygodniej i taniej to stawiam flaszkę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Wireless

(Konto usunięte)

Oczywiście, natomiast wiara, że o przetrwaniu danego nośnika decyduje wygoda użytkownika jest błędna. O tym zdecyduje wygoda firmy fonograficznej, ale i rynek nabywców. ...

I tu pełna zgoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłość CD będie podobna do tego co jest obecnie z winylem, ale tak jak w jego przypadku nie bedzie miało to nic wspólnego z jakością. Po prostu globalnie ludzie wolą "wygodę". Czy średnio przyniesie to poprawę jakości dźwięku?

Mam wielkie obawy. A audiofile jak widać z tego wątku będą się spierać, które źródło w ich systemie zagrało dla nich najlepiej.

 

Kolega Izokom

jak nie wie co ma zrobić z płytami CD to ja chętnie je przyjmę. Tylko czy wtedy nie będzie musiał wykasować ich ze swoich zasobów? Ale to inny temat, co to znaczy posiadać legalnie pliki z muzyką? I tak już daleko odeszliśmy od głównego tematu.

 

Na dziś pozytywne jest to, że coraz więcej firm robi świetne DAC-ki a ja chętnie poczytam, które polecacie lub nie oraz co i jak do nich podłączyć aby zagrały lepiej od odtwarzaczy CD. A jak do tego będzie legalnie, wygodniej i taniej to stawiam flaszkę

Jak juz wczesniej pisalem zestaw Aurender S10 i La Fontaine spelnia w moim zestawie Twoje wymagania , sterowany z Ipad2. Ripy plyt brzmia lepiej , niz te same plyty plyty z napedu cd, ba , lepiej niz te same nagrania na winylu 180 g, co mnie zmusza do upgradu toru analogowego ....

marslo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj Panie każdemu taki system.

A jak spisuje się według Ciebie sam La Fontaine jako DAC po USB z plikami, ripami wysyłanymi z PC w porównaniu do grania ze swojego napędu CD/SACD przy zwykłych i gęstych plikach?

P.S.

Na Audio Show nie budził specjalnego entuzjazmu ( wg tego co słyszałem i widziałem ).

O.K. O.K. Audio Show

Grał z Mini Maca jak pamiętam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj Panie każdemu taki system.

A jak spisuje się według Ciebie sam La Fontaine jako DAC po USB z plikami, ripami wysyłanymi z PC w porównaniu do grania ze swojego napędu CD/SACD przy zwykłych i gęstych plikach?

P.S.

Na Audio Show nie budził specjalnego entuzjazmu ( wg tego co słyszałem i widziałem ).

O.K. O.K. Audio Show

Grał z Mini Maca jak pamiętam.

Zanim kupilem Fontanne, zrobilem odsluchy w domu, tekst i zdjecia z odsluchu opublikowal Wojtek Pacula w Hydeparku na stronie higfidelity

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pzdr

marslo

P.S. Po tescie F. Kulpy z 09.11 napalilem sien na Fontanne, pojechalem na Audio Show posluchac i tez bylem zawiedziony. Po pol roku postanowilem jednak sprobowac w domu , bylo wiecej czasu, sluchalem swojej muzy na swoim systemie, a wyniki j.w. Polecam odsluch w domu.

P.S.2 Dzieki za mile slowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrick

(Konto usunięte)

Szok może być duży dla niektórych... Ja Słuchałem na KRELL KSA 100mk2 teraz na ICEPOWER.

 

Zaden szok chyba ze ktos slucha nazw firm zamiast muzyki => "uwiatraczkowany" KSA-100 MkII (mialem obie wersje) jest nie tylko slabszy od swojego protoplastyKSA-100 nie daje tez rady KST-100. W sprzyjajacych warunkach dla sluchacza nie szukajacego w odtwarzanej muzyce jakiegos wyrafinowania i neutralnosci za to ceni sobie bardzo szybki , konturowy i energetyczny bas oraz ostro zaznaczona "analityczna" (w mojej nomenklaturze nahalna) gore z wyrazie odcieta srednica to OK. Mozna tez uzyc Ice dla rownowagi z cukrowo-zamulona lampa takie jin - jang :-)

 

Jesli zas chodzi o "rewelacje" z zagranicznego forum translate by google to...podobne jak n ie lepsze "rewelacje" mozna poczytac na krajowych. Trzeba tylko brac poprawke ze w 98% porownanie tych icow z ML No.33 H byloby scisle heh wirtualne... Ktos kto kupil te monobloki nie robil tego ot tak , raz ze to juz powazny wydatek dwa takie zakupy robi sie swiadomie w zwiazku z tym watpie w prawdziwosc tego "objawienia" poniewaz ktos kto kupil 33H ma zdecydowanie inna swoja wewnetrzna estetyke brzmienia niz to co oferuja ICe. Oczywiscie mozna zalozyc ze z wiekiem komus sie szybciej niz przecietnie pogorszylo slyczenie gornego zakresu zlyszalnych dla czlowieka skladowych wowczs takie ICowe granie rowniez wypelna owa "luke" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Zapominasz że takich jak ty, którzy mają dobry sprzęt i do tego są osłuchani to jest tu na forum niewielu nawet w zakładce High End.

Większość nie ma żadnej płyty XRCD czy K2, słuchają z laptopów na bardzo budżetowych systemach i nie ma w tym nic złego poza tym że komentują i krytykują rzeczy których nigdy nie słyszeli a czesto nawet nie widzieli na żywo.

 

Niestety to jest smutna rzeczywistość tego forum. Potem mamy autorytatywne opinie które z rzeczywistością nie mają nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ICE Power w moim netbooku. Fajnie to gra na głośniczkach wielkości pięciogroszówki, wolałbym jednak jakiś wzmacniaczyk w Czystej Klasie A... :)

Tylko jak wtedy utrzymać netbook w ręku? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1337513298[/url'>' post='

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby "wycisnąć" wszystko z transportu CD należy niemalże do perfekcji doprowadzić wszystko w dziedzinie zasilania i likwidacji drgań. Czy ktoś zwracał z Was uwagę na zestaw Reymio na AS? Jak wyglądało zasilanie? Jak stolik, podkładki, stendy? Do dobrego CD jest niezbędne np. Finite Elemente w postaci podstawek cerabase, platformy lub stolika, rezonatora. Do tego prąd nie z gniazdka poprzez listwę ale z regeneratora jaki tam sobie wybierzesz, oczywiście też sieciówki. Nawet sam "goły", najwyższy sieciowy Acrolink to nie wszystko. Acrolink z baterii to jest dopiero coś dla CD nie mówiąc o pre:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK , chcialem sie tylko upewnic bo niekiedy nie wiadomo kto pisze z "serca" a kto robi podpuche.

 

Dzial "Hi End"... tak , tak oczywiscie (!)

 

Dziekuje.

 

A co? Nie napisał prawdy?

High End to High End. Dziwisz się że na AS próbują wyciągnąć Max jaki jest możliwy?

Nie ważne za ile, ważne żeby było lepiej.

A że ekonomicznie nie ma to uzasadnienia to już inna sprawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrick

(Konto usunięte)

High End to High End. Dziwisz się że na AS próbują wyciągnąć Max jaki jest możliwy?

 

Nie nie dziwie sie i w kontekscie "wycigania max'a" zgadzam sie ze "napisal prawde". Ty przy okazji pewnie zupelnie niechcacy i nieswiadomie rowniez :-) => na warsiawkowym audioszale "probuja wyciagnac max" to prawda ale...z jeleni , ktorych tam spotkaja do zacisniecia za gruba kase takiej "ideologii" HE sukcesu i wszytkiego co do niego prowadzi. Kolo sie zamyka => wracamy do "audio dopalaczy" i "audiofilskich bezpiecznikow" . CD za taka kase jak Reymio powinien zagrac na 100% na kablu od prodiza i desce do prasowania. Ale...trzeba "elycie" zrobic nastoj i przy okazji zacisnac troche magii 8-) Kiedys napisalem ze "przechodzisz metamorfoze" , coz pomylilem sie , szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

High End to High End. Dziwisz się że na AS próbują wyciągnąć Max jaki jest możliwy?

Nie ważne za ile, ważne żeby było lepiej.

A że ekonomicznie nie ma to uzasadnienia to już inna sprawa.

 

Tylko pytanie czy dalej jest lepiej czy raczej inaczej? Mam wrażenie że to drugie dominuje!

 

A mogło by być tak pięknie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

Jak stolik, podkładki, stendy? Do dobrego CD jest niezbędne np. Finite Elemente w postaci podstawek cerabase, platformy lub stolika, rezonatora.

 

a później się odsłuchuje dodatki audio-voodoo w pomieszczeniu jak poniżej. LOL

 

03.jpg

http://www.highfidelity.pl/artykuly/0801/kts.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie dziwie sie i w kontekscie "wycigania max'a" zgadzam sie ze "napisal prawde". Ty przy okazji pewnie zupelnie niechcacy i nieswiadomie rowniez :-) => na warsiawkowym audioszale "probuja wyciagnac max" to prawda ale...z jeleni , ktorych tam spotkaja do zacisniecia za gruba kase takiej "ideologii" HE sukcesu i wszytkiego co do niego prowadzi. Kolo sie zamyka => wracamy do "audio dopalaczy" i "audiofilskich bezpiecznikow" . CD za taka kase jak Reymio powinien zagrac na 100% na kablu od prodiza i desce do prasowania. Ale...trzeba "elycie" zrobic nastoj i przy okazji zacisnac troche magii 8-) Kiedys napisalem ze "przechodzisz metamorfoze" , coz pomylilem sie , szkoda...

 

Nadal nie rozumiesz zagadnienia i patrzysz na nie tylko z czubka własnego nosa.

Twierdzisz że coś tam za tyle kasy to powinno...że ho, ho...a to takie dziecinne pobożne życzenia. To tak jakby twierdzić że skoro za 100 tys można mieć bardzo dobry samochód to ten za 5x więcej powinien latać w kosmos!! Ale nie lata.

Świat gadżetów audio i chyba w ogóle całego high end to świat dóbr luksusowych, podobnie jak świat biżuterii, drogich kolekcjonerskich piór, zegarków, porcelany, mebli czy w końcu luksusowych samochodów.

Jest to świat adresowany do ludzi o odpowiednich dochodach i dobrze że oni wydają swoją kasę i napędzają gospodarki, pośrednio dając tym samym pracę wielu ludziom.

To lepsza grupa niż ci którzy ładują na konta, nie wydają i tylko wspierają i współtworzą szkodliwy kapitał spekulacyjny, nie dając pracy i nie napędzając gospodarki.

Duża konsumpcja jest bardzo ważna dla każdej wolnorynkowej gospodarki.

 

A to że racjonalnie patrząc dobra luksusowe często nie mają uzasadnienia swoich cen to wiadomo od dawna.

Jakiż sens jest kupowanie zegarka za 50tys skoro czas pokazuje tak samo.Podobnie drogie pióro którym nawet szkoda pisać więc z reguły leży w ukryciu, w sejfie itd.

Gadźety audio mają raczej niewielki wpływ na brzmienie, cześć ma zerowy, ale są takie które jednak coś tam zmieniają.Nawet zysio, największy wróg wydawania kasy na takie

rzeczy też ma listwę Acoustic Revive, kable zasilające czy antyrezonator Finite Elemente więc w sumie nawet on dowodzi że te różne bajery tak do końca bez sensu nie są.

Oczywistym jest iż wmawianie komuś że takie "cóś" dramatycznie zmieni jego system jest bzdurą i naciągactwem podobnie jak brakiem rozsądku jest kupowanie drogich rzeczy

na które nas po prostu nie stać i naiwna wiara że teraz to zagra że hej, buty pospadają!!!

 

Napisałeś że sądziłęś iż przeszedłem metamofozę i jednak się pomyliłeś a szkoda. A dlaczego szkoda? Co to zmieni czy przeszedłem ją czy nie?

Wbrew temu co pewnie sądzisz mam do tego świata duży dystans i luzik. Ale lubię czasem pobawić się takimi czy innymi gadżetami.

Nie zrozumiesz tego. Pewnie dziwisz się po co ktoś bierze lepszy pokój w hotelu jadąc na wakacje bo przecież i tak będzie oddychał tym samym powietrzem co inny, będzie kąpał się w tym samym morzu i oglądał te same widoki a jednak płaci za pokój np 2x więcej. Dla ciebie to frajer,pewnie tak samo jak ten który leci samolotem klasa buisness bo przecież leci tym samym samolotem, tyle samo godzin, po tym samym niebie a płaci 3x więcej.Co za frajer prawda? Jak kiedyś polecisz 11h taką buisness klasą to będziesz wiedział dlaczego są tacy którzy zapłacą 3x wiecej. Teraz tego i tak nie zrozumiesz. A czy to są frajerzy?..skoro potrafili na to zarobić?....kwestia dyskusyjna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zawiść kolego, zawiść! Nawet żeś nigdy nie dyskutował na argumenty np. z panem Waszczyszynem widocznym na zdjęciu. On nie klepie ciągle w klawiaturę jak ty ale jeszcze potrafi w realu coś sensownego zrobić!

 

to do patricka

 

a później się odsłuchuje dodatki audio-voodoo w pomieszczeniu jak poniżej. LOL

 

a ty masz lepsze pomieszczenie to się pochwal, czekamy na zdjęcia.

 

Mnie tylko na tych zdjęciach bardzo bawią skarpetki to taki zwyczaj audiofilski rodem z jurty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zawiść kolego, zawiść! Nawet żeś nigdy nie dyskutował na argumenty np. z panem Waszczyszynem widocznym na zdjęciu. On nie klepie ciągle w klawiaturę jak ty ale jeszcze potrafi w realu coś sensownego zrobić!

 

to do patricka

 

 

 

a ty masz lepsze pomieszczenie to się pochwal, czekamy na zdjęcia.

 

Mnie tylko na tych zdjęciach bardzo bawią skarpetki to taki zwyczaj audiofilski rodem z jurty.

 

Dokładnie tak jak piszesz. A Pan Waszczyszyn to sympatyczny gość o dużej wiedzy.Osobiście nie poznałem ale kilka telefonicznych rozmów pozwala mi mieć o tym Panu dobrą opinię i do tego jest bardzo miły i chyba normalny co nie jest regułą w świecie audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zawiść kolego, zawiść! Nawet żeś nigdy nie dyskutował na argumenty np. z panem Waszczyszynem widocznym na zdjęciu. On nie klepie ciągle w klawiaturę jak ty ale jeszcze potrafi w realu coś sensownego zrobić!

 

to do patricka

 

 

 

a ty masz lepsze pomieszczenie to się pochwal, czekamy na zdjęcia.

 

Mnie tylko na tych zdjęciach bardzo bawią skarpetki to taki zwyczaj audiofilski rodem z jurty.

Gdyby tak obowiązkiem każdego forumowicza było zamieszczenie zdjęć swojego pokoju odsłuchowego,padło by tu wielu forumowych "znawców" ;).

 

Nie nie dziwie sie i w kontekscie "wycigania max'a" zgadzam sie ze "napisal prawde". Ty przy okazji pewnie zupelnie niechcacy i nieswiadomie rowniez :-) => na warsiawkowym audioszale "probuja wyciagnac max" to prawda ale...z jeleni , ktorych tam spotkaja do zacisniecia za gruba kase takiej "ideologii" HE sukcesu i wszytkiego co do niego prowadzi. Kolo sie zamyka => wracamy do "audio dopalaczy" i "audiofilskich bezpiecznikow" . CD za taka kase jak Reymio powinien zagrac na 100% na kablu od prodiza i desce do prasowania. Ale...trzeba "elycie" zrobic nastoj i przy okazji zacisnac troche magii 8-) Kiedys napisalem ze "przechodzisz metamorfoze" , coz pomylilem sie , szkoda...

Akurat Reimyo właśnie gra na 100% na kablu od żelazka,no prawie,gra dokładnie na tym który dostajemy w pudełku.

Można powiedzieć,za taką kasę łaski nie robi,ale...

u innych trzeba sieciówki wymieniać :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak obowiązkiem każdego forumowicza było zamieszczenie zdjęć swojego pokoju odsłuchowego,padło by tu wielu forumowych "znawców" ;).

 

Moje jest, będę perfidny; polecam poszukać :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.