Skocz do zawartości
IGNORED

Redaktor naczelny Audio-Video już nie używa odtwarzacza CD !


TUX

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że jest to wątek na inny temat,ale jak czytam o telewizorach i plazmach więc moje pytanie jest na miejscu.Czy ktoś ma kable głośnikowe Argento jeżeli tak,to proszę o kilka zdań.

 

Miałem u siebie głośnikowy Flow Master Reference.

Bardzo dobry, solidnie grający kabel. Musiałbyś posłuchać u siebie.

U mnie MIT MA-X2HD był nieco bardziej soczysty ale poza tym ten Argento godny uwagi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem u siebie głośnikowy Flow Master Reference.

Bardzo dobry, solidnie grający kabel. Musiałbyś posłuchać u siebie.

U mnie MIT MA-X2HD był nieco bardziej soczysty ale poza tym ten Argento godny uwagi.

Napisz coś więcej o tym Argento FMR, Jestem pod wrażeniem sieciówek,jeżeli głośnikowe są tak dobre,to można brać w ciemno.Brałem pod uwagę wysokiego Acrolinka S10000 lub Transparenta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tu nie ma mądrych bez spokojnego posłuchania w swoim systemie.

Każdy kabel zachowa się inaczej. W ciemno to sam wiesz...jak może być.

To że zagra bardzo dobrze to nie ma wątpliwości ale czy będzie to najlepszy możliwy wybór

to pewności mieć nie będziesz bez porównań.

Transparenty wysokie są bardzo dobre ale ceny kosmos.

Acrolink S10000 jeszcze nie słuchałem ale warto spróbować.

Niebawem będę miał na test głośnikową Shunyatę Anaconda Z-Tron i Synergistic Research Element Copper/Tungsten/Silver.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bedzie zalezec od tego jakie pliki masz na mysli. W przypadku zwyklych plikow .WAV. Wszystkie te tytuly beda dostepne, wlasnie na wspomnianych plytach. Trzeba bedzie je tylko sobie zrzucic na dysk samemu.

 

chodzi mi oczywiście o gęste pliki, a nie opcję DIY.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka, a ja nadal z taśmą i vinylem lubię się najbardziej.... Ale wolę prawdę od fikcji.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze redaktor AV prawi. Odtwarzacze płyt CD to już przeżytek. Obecnie warto zaopatrzyć się w dobry serwer muzyczny np. Olive 4HD lub wyżej. Jako dodatek/uzupełnienie mieć porządny gramofon. Więcej raczej nie potrzeba w 99%.

 

Gratulacje panie Kulpa za odwagę w jasnym i bezpośrednim gazetowym oświadczeniu, które przeczytałem już około miesiąca temu w salonie EMPIK w Sopocie. Bo miesięcznika AV - nie kupiłem!

 

Niestety, złą informacją (dla Pana) jest fakt, że również cyfrowe/internetowe wersje recenzje/opisów sprzętów hi-fi wkrótce wyprą Pana papierowe wydawnictwo całkowicie i dokumentnie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serwer to raczej dla dzieciaków można kupić - a gramofon jako podstawowe źródło....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, złą informacją (dla Pana) jest fakt, że również cyfrowe/internetowe wersje recenzje/opisów sprzętów hi-fi wkrótce wyprą Pana papierowe wydawnictwo całkowicie i dokumentnie...

 

kiedy dokładnie to nastąpi i na czym opierasz swoje przekonanie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. z lektury ostatniej Polityki:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A to co proponuje internetowa wersja AV, to raczej jakiś żart...

Choć i tak jest lepiej niż jeszcze kilka miesięcy temu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mogę sobie" zflakować" prawdziwe winyle, wstrzyknąć taką zawartość na przenośny odtwarzacz , zapchać uszy tymi" pchłami" i poczuć ten wspaniały klimat starej płyty i lamp. Jak tak, to DAJCIE MI TEN program. nawet jeśli to program niezłej trapi z sulpirydem i afobamem w rolach głównych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupelnie nie pojmuje skad waga tego zagadnienia. Przeciez chodzi nam o jakosc dzwieku, a nie o to czy plynie to z compact dysku czy twardego dysku lub czarnego dysku (winylu). Kazda opcja daje znakomite mozliwosci sluchania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez wiele lat działalność Megaupload była określana jako "legalna", a stała się "nielegalną" w przeddzień otwarcia nowej usługi MegaBOX, której zwolennikami byli artyści, do których to właśnie miała trafiać lwia część dochodów ze sprzedaży utworów, pomijając tym samym wytwórnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

no coz, prosilbym o odniesienie sie zagorzalych przeciwnikow piractwa, bo nie rozumiem kogo tu sie robi w ch..., i kto tu kradnie/lamie prawo/probuje ustawic wszystko pod siebie - piraci, czy the powers that be(producers and others)?

 

bo w tym momencie to owi przeciwnicy, ze swoimi haslami o moralnosci, wychodza na kompletnych idiotow zmanipulowanych przez wiadomo kogo - ty nas bron, a my bedziemy cie, przepraszam za slowo, dymac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. z lektury ostatniej Polityki:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A to co proponuje internetowa wersja AV,  to raczej jakiś żart...

Choć i tak jest lepiej niż jeszcze kilka miesięcy temu.

 

Ten artykuł jest wyłącznie opinią jego autora, mocno jednostronną i bezrefleksyjną (rewolucyjną?).Brak w nim danych, statystyk, świadomości cykliczności zjawisk.Póki co to na polskim rynku jakoś internetowe portale audio kariery nie robią, są niszą, a z uwagi na poziom bajkopisarstwa - raczej obiektem drwin. Ale rozumiem, że po artykule w "Polityce" sytuacja się zmieni i zamiast poczytać sobie na tarasie dla przyjemności (i z przyzwyczajenia) AV czy Audio, będę na smartfonie przeglądał zapierające dech w piersiach opowieści na "stereoikolorowo" ? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serwer to raczej dla dzieciaków można kupić - a gramofon jako podstawowe źródło....

Wczoraj po kilkudniowym odsluchu zestawu serwer-dac wrocilem na jedna plyte do gramofonu.

No i po tej plycie bez zalu na powrot zaczalem sluchac ze serwera. Sam bylem tym zdziwiony, winyl byl dla mnie zawsze top. Teraz to, co oferuje dobry serwer w polaczniu z rownie dobrym dakiem jest po prostu lepsze.

Szczegoly w zakladce " o mnie"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po kilkudniowym odsluchu zestawu serwer-dac wrocilem na jedna plyte do gramofonu.

No i po tej plycie bez zalu na powrot zaczalem sluchac ze serwera. Sam bylem tym zdziwiony, winyl byl dla mnie zawsze top. Teraz to, co oferuje dobry serwer w polaczniu z rownie dobrym dakiem jest po prostu lepsze.

Szczegoly w zakladce " o mnie"

A kto Cię wkopał w tego Aurendera, stałeś się ofiarą forumowej mody czy to przejściowy stan i szukasz lepszego transportu?

Skoro nawet Adaś stwierdził, że Aurender gra gorzej od zwykłej Musy (a wiemy jaki to przypadkowy twór komputeropodobny, którego cena ciągle spada!) to co dopiero wykaże porównanie do prawidłowo zbudowanego serwera z właściwie zaimplementowanym oprogramowaniem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>marslo

Posłuchaj dobrego toru analogowego, wtedy pogadamy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrick

(Konto usunięte)

Ten artykuł jest wyłącznie opinią jego autora, mocno jednostronną i bezrefleksyjną (rewolucyjną?).Brak w nim danych, statystyk, świadomości cykliczności zjawisk.Póki co to na polskim rynku jakoś internetowe portale audio kariery nie robią, są niszą, a z uwagi na poziom bajkopisarstwa - raczej obiektem drwin. Ale rozumiem, że po artykule w "Polityce" sytuacja się zmieni i zamiast poczytać sobie na tarasie dla przyjemności (i z przyzwyczajenia) AV czy Audio, będę na smartfonie przeglądał zapierające dech w piersiach opowieści na "stereoikolorowo" ? ;)

 

Generalnie poziom bajkopisarstwa juz wszedzie , niezaleznie od "nosnika" , osiagnal taki pulap ze mozna artykuly dzieciom na dobranocke czytac => nie ma roznicy czy kupi sie audioswierszczyk czy poklika przed monitorem. Oczywiscie infantylnych audiofili , ktory potrzebuja bajki na dobranoc jest sporo wiec branza ma jeszcze bezpieczna przyszlosc. Roznica jest tylko taka ze tym , ktory juz z bajek wyrosli i "komiksow" nie kupia zostanie troche kasy w kieszeni... :)

Konkluzja w ostatnim zdaniu zasluguje na wyroznienie i uznanie (!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

(...) będę na smartfonie przeglądał zapierające dech w piersiach opowieści na "stereoikolorowo" ? ;)

 

O tak, te opowieści są tak napisane, że sam Mistrz Pacuła nie mógłby się ich powstydzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po kilkudniowym odsluchu zestawu serwer-dac wrocilem na jedna plyte do gramofonu.

No i po tej plycie bez zalu na powrot zaczalem sluchac ze serwera. Sam bylem tym zdziwiony, winyl byl dla mnie zawsze top. Teraz to, co oferuje dobry serwer w polaczniu z rownie dobrym dakiem jest po prostu lepsze.

Posłuchaj dobrego toru analogowego, wtedy pogadamy :)

 

wcale nie łatwiej jest znaleźć dobrze nagrany, stary winyl niż dobry plik

i żaden "tor" nic tu nie pomoże jak nie ma co zapuścić

jeszcze - żeby pisać tor, trzeba zjeść kolejna beczkę soli przy konfiguracji dla cyfry

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>marslo

Posłuchaj dobrego toru analogowego, wtedy pogadamy :)

Znaczy sie , moj nie jest wystarczjaco dobry:(

A dobry to na ten przyklad...?

marslo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie , moj nie jest wystarczjaco dobry:(

A dobry to na ten przyklad...?

marslo

 

Może i dobry tylko jeszcze trzeba poustawiać z głową te wszystkie nastawy w gramiaku-pewnie wiesz ile to trwa :)

 

wcale nie łatwiej jest znaleźć dobrze nagrany, stary winyl niż dobry plik

i żaden "tor" nic tu nie pomoże jak nie ma co zapuścić

jeszcze - żeby pisać tor, trzeba zjeść kolejna beczkę soli przy konfiguracji dla cyfry

 

Gorzka prawda ale tak jest i dla tego to się nazywa Hobby :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że redaktor Kulpa zrobił to samo co ja już kilka lat temu :)

Nigdy nie używałem CDka. Nie był mi potrzebny, bo wystarcza komputer, stary ale jary gramiak i kaseciak. He!

Dla mnie CDek to taki sam niepotrzebny staroć jak silnik parowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że redaktor Kulpa zrobił to samo co ja już kilka lat temu :)

Nigdy nie używałem CDka. Nie był mi potrzebny, bo wystarcza komputer, stary ale jary gramiak i kaseciak. He!

Dla mnie CDek to taki sam niepotrzebny staroć jak silnik parowy.

 

Faktycznie przekonujący argument.Szcególnie przekonuje kaseciak i stary gramofon.To musi być granie że...ho,ho!!!

Sam mam trochę sprzętu vintage ale nie do grania a tylko dla stylu i wspomnień.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma tyle kasy co Sly, by sobie kupić haj-endy. Wyśmiewanie początkujących jest jednak głupie. Słucham z komputera i gramiaka i nie wstydzę się tego. Wstydzić powinni się szydercy :)

 

Kiedyś się odkuję i pośmieję się z takiego Sly30 :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrick

(Konto usunięte)

są też tacy, którym wystarcza własny mózg :)

 

Tak , to dosc ciekawy kontekst z tym ze chyba przez kolege inaczej rozumiany (tak mi sie wydaje) :-) => wsrod wielu ludzi zajmujacych sie profesjonalnie tworzeniem lub wykonywaniem muzyki zdecydowana wiekszosc z nich moze sluchac muzyki nawet na "jamniku" wlozonym do wanny poniewaz ich umysl potrafi sie wylaczyc i slysza kora a nie uszami. Co ciekawe wyczynowi audiofile slyszacy siecowki tego nie potrafia a zwzywszy na ich nadprzyrodzone mozliwosci powinny bez najmniejszego wysilku... :-)

 

Nie każdy ma tyle kasy co Sly, by sobie kupić haj-endy. Wyśmiewanie początkujących jest jednak głupie. Słucham z komputera i gramiaka i nie wstydzę się tego. Wstydzić powinni się szydercy :)

 

Kiedyś się odkuję i pośmieję się z takiego Sly30 :)))

 

Zamiast sie "odkuwac" i "pokazywac" w przyszlosci lepiej zastanawiac sie troche nad tym co sie robi i mowi w terazniejszosci => opowiadanie idiotyzmow na temat odtwarzaczy CD kiedy samemu sie zadnego sensownego nie mialo i ocena swiata przez pryzmat pedzenia empeczy czy nawet "HE" formatu FLAC z PiCiaka niestety skutkuje tym ze sam siebie wystawiasz na posmiewisko. Glupie jest glupie gadanie a nie zartowanie z glupcow chociaz to troche nieeleganckie. Wstydzic powinien sie ten kto zabierz glos w dyskusji nie majac pojecia o tym o czym sie mowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Cię wkopał w tego Aurendera, stałeś się ofiarą forumowej mody czy to przejściowy stan i szukasz lepszego transportu?

Skoro nawet Adaś stwierdził, że Aurender gra gorzej od zwykłej Musy (a wiemy jaki to przypadkowy twór komputeropodobny, którego cena ciągle spada!) to co dopiero wykaże porównanie do prawidłowo zbudowanego serwera z właściwie zaimplementowanym oprogramowaniem?

No sam sie wkopalem :) Sluchalem Musy , kompa z Jplayem na Windows 7 Prof. w najbardziej ekstremalnych ustawieniach, porownywalem z gramofonem ( te same plyty - winyl i rip ze cd) no i tak mi wyszlo, ze Aurender jest the best. Mialem jeszcze opcje serwera DIY ale za kilka miesiecy, moze bylby lepszy sonicznie od Aurendera, ale mialby 3 oddzielne elementy.

Ja mam miejsce odsluchu na innym pietrze ,niz polka z plytami . Marzylem o tym ,zeby sobie przy biurku ripowac plyty, przesylac je siecia domowa na serwer , zeby serwer zmiescil sie na istniejacej polce ( mialem 10,5 cm wysokosci obok phono stage'a i zasilacza do gramofonu ) no i zeby to sie dobrze sterowalo z tabletu albo komorki.

Sonicznie Arender przemowil do mnie bardziej niz Musa ( szczegolnie na Flac), a jej gabaryty i koniecznosc ustawien , ktore mozna latwo pogubic ( sam ja odpalilem i uzylem funkcji restore, no i poszlo sie gwizdac) ulatwily decyzje. Mam jeszcze problemy ze zgraniem usb Aurendera i AudioAero, ale mysle ,ze czas przyniesie rozwiazanie. Wiem ,ze wg Adama Musa jest lepsza , ale pisal mi rowniez,ze bylby gotow poswiecic te 5% przewagi na rzecz fantastycznego GUI Aurendera. Ja tej przewagi sonicznej Musy w moim systemie nie stwierdzilem, a pozostale aspekty Aurendera to po prostu inna liga ( obudowa, jakosc wykonania, ekran amoled , obsluga - np aktualizacja on line, odpowiedzi z Korei na pytania w ciagu 24 godzin , po prostu hiend obsluga , w przeciwienstwie do np AudioAero - na maila odpowiadaja od tygodnia, jak dzwonie to mnie zbywaja)

O przejsciu na pliki myslalem tak od polowy ubieglego roku, na Audio Show La Fontaine z Musa mnie nie zachwycil , ale zaczalem odsluchy w domu no i dobrnalem do konca, dla mnie szczesliwego. Filip Kulpa pisal, ze Aurender jest najlepszy przez usb, ale to co slysze z dobrych plyt przez AES/EBU przy uzyciu Fadel Art Reference Two, przechodzi moje wczesniejsze oczekiwania. No i Chris Connaker z Computer Audiophile uwaza Aurendera za najlepszy poki co serwer muzyczny. Jak chcesz - mozna to nazywac moda, ale nie ma juz pytania ,czy wszyscy przejda na pliki, pozostalo tylko pytanie - kiedy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do prawidłowo zbudowanego serwera z właściwie zaimplementowanym oprogramowaniem?

 

 

czy kolega sluchal, porownywal cos takiego z ww., czy jedynie teoretyzuje?

 

pytam, bo moze bym nabyl, i po co mam wydawac krocie jak mozna taniej i lepiej?

 

opis kolegi marslo wydaje sie miec sens, no chyba ze kolega przekona ze mozna lepiej, wtedy moznaby pomyslec o innej, tej lepszej opcji, prosilbym o jakies szczegoly, porownania, opis setupu, itd itp

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.