Jump to content
IGNORED

Chwalimy Polskę

il Dottore
 Share

Recommended Posts

W dniu 8.06.2022 o 19:32, il Dottore napisał:

Przekop Mierzei Wiślanej. Usunięto już ściankę z larsenów i trwają testy wrót. kac*py zgrzytają zębami! 🙂

Piękny "Miś"!

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

8 minut temu, jarekb napisał:

Może chwalą bo mają porównanie z innymi krajami, nie tylko z wycieczki ale i codziennego życia ?

Mniej więcej tak, a dokładnie to chodzi o skonfrontowanie bajek o zachodzie z rzeczywistością.

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

1 godzinę temu, szymon1977 napisał:

Mniej więcej tak, a dokładnie to chodzi o skonfrontowanie bajek o zachodzie z rzeczywistością.

Dokładnie to samo pisali komuniści za PRL. Tyle że skonfrontowali się z rzeczywistością ekonomiczną i polegli.

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

16 minut temu, Jaro_747 napisał:

Dokładnie to samo pisali komuniści za PRL. Tyle że skonfrontowali się z rzeczywistością ekonomiczną i polegli.

A poza Tobą ktoś w tym wątku wpadł na pomysł, że rzeczywistosć ekonomiczna PRL byla lepsza od zachodniej? Gdybym natrafił na Twój wpis przeglądając dyskusję sprzed jakichś 35lat, to pewnie kliknąłbym Ci lajka. Ale że napisałeś to dziś, to uwsteczniasz dyskusję, jak większość, w których się pojawiasz.

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Posted (edited)
6 godzin temu, szymon1977 napisał:

A poza Tobą ktoś w tym wątku wpadł na pomysł, że rzeczywistosć ekonomiczna PRL byla lepsza od zachodniej? Gdybym natrafił na Twój wpis przeglądając dyskusję sprzed jakichś 35lat, to pewnie kliknąłbym Ci lajka. Ale że napisałeś to dziś, to uwsteczniasz dyskusję, jak większość, w których się pojawiasz.

Nie przeżywaj tak szymek swoich porażek.

Edited by Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

18 godzin temu, szymon1977 napisał:

Czekamy na MS Jarsław, MS Duda, MS Morawiecki i liczne pomniejsze jednostki.

Drugi gazowiec ma nosić imię "Grażyna Gęsicka" - stępkę w stoczni Hyundai Heavy Industries już położono. Potem jeszcze 4 identyczne dla PGNiG i jeszcze dwa dzierżawione od greckiego armatora.

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Sam plan dywersyfikacji świetny i w czasie 👍 i to chwalimy 😃

Natomiast wszystkie te LNG są/będą w długoterminowym czarterze - pgnig nie ma takiego kapitału, aby zakupić taką ilość wysoce wyspecjalizowanych statków jako własność. Właściciele są jak zwykle z Zachodu plus wspierane francuską kasą.

Szkoda, że plan nie jestem boosterem dla naszych stoczni, związanego przemysłu i potencjału zatrudnienia pracownikow/załóg morskich do obsługi tej floty 😕 tutaj minus 

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.