Skocz do zawartości
IGNORED

Najlepszy program do zgrywania cd audio do flac lub wave


kozaqpce
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gosc

(Konto usunięte)

To forum to jedna wielka bzdura .

Ktoś Cię zmusza do obecności tutaj?

Nie mów mi że słuchanie przez smartfona przez słuchawki za 10 złotych jest wysokiej jakości.

Widzę, że technologicznie jesteś parę ładnych lat do tyłu.

Obecnie za około 1000zł zbudujesz transport plików z konwerterem USB który po podpięciu do Twojego DAC-a zagra nie gorzej niż Twój CD potraktowany jako transport.

Wiem, bo mam i to i to. Wypróbuj, posłuchaj i potem zabierz głos. Warto mieć do czynienia z tym o czym się pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwo Jasne

(Konto usunięte)

Ktoś Cię zmusza do obecności tutaj?

Widzę, że technologicznie jesteś parę ładnych lat do tyłu.

Obecnie za około 1000zł zbudujesz transport plików z konwerterem USB który po podpięciu do Twojego DAC-a zagra nie gorzej niż Twój CD potraktowany jako transport.

Wiem, bo mam i to i to. Wypróbuj, posłuchaj i potem zabierz głos. Warto mieć do czynienia z tym o czym się pisze.

Większość zachwyca się niestety smartfonami za złotówę i słuchawkami za 10 złotych z kiepskiej jakości słuchawkami . Bo tanio . Widzę że nie lubisz krytyki. Ja za 2000 i więcej wolę kupić sobie porządny gramofon odtwarzacz płyt cd niż DACA . Ciekaw jestem jak odetną wam dostęp do darmowych plików i każą wam za każde ich odtworzenie zapłacić . Również programy obsługujące twojego DACA będą udostępniane jako płatna usługa i co nie zapłacisz abonamentu i twój DAC będzie o kant czterech liter głuchy i niemy . Wiem coś na ten temat bo kolega ma program studyjny za który wydał ponat 20 tysi i niestety coraz więcej wtyczek obsługujących formaty plików tych dobrych wtyczek jest nie do kupienia tylko traktowana jest jako usługa płatna oczywiście . To ja wolę w takim wypadku kupić tradycyjny gramofon do winyli i pogrzebać w INECIE na aukcjach trochę ciekawych pozycji . Zamówić i po tygodniu mam fizyczny nośnik ładnie zapakowany . Zrozumiał czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Ciekaw jestem jak odetną wam dostęp do darmowych plików i każą wam za każde ich odtworzenie zapłacić .

Pisałem Ci tylko o zgrywaniu własnych płyt, lub dzieleniu się ripami takich płyt wśród znajomych.

Również programy obsługujące twojego DACA będą udostępniane jako płatna usługa i co nie zapłacisz abonamentu i twój DAC będzie o kant czterech liter głuchy i niemy .

Teraz piszesz po prostu zwykłe głupoty.

Wiesz jakiego mam DAC-a? Wyobraź sobie, że żadnego softu nie potrzebuje.

 

Ja za 2000 i więcej wolę kupić sobie porządny gramofon odtwarzacz płyt cd niż DACA

A ja wolę mieć i to i to:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwo Jasne

(Konto usunięte)

Pisałem Ci tylko o zgrywaniu własnych płyt, lub dzieleniu się ripami takich płyt wśród znajomych.

Teraz piszesz po prostu zwykłe głupoty.

Wiesz jakiego mam DAC-a? Wyobraź sobie, że żadnego softu nie potrzebuje.

 

 

A ja wolę mieć i to i to:-)

Pisałem Ci tylko o zgrywaniu własnych płyt, lub dzieleniu się ripami takich płyt wśród znajomych.

Teraz piszesz po prostu zwykłe głupoty.

Wiesz jakiego mam DAC-a? Wyobraź sobie, że żadnego softu nie potrzebuje.

 

 

A ja wolę mieć i to i to:-)

To dlaczego mi się nie pochwalisz ? Tascam DA 3000 też żadnego softu nie ma . Obsługuje nawet format DSD żeby powiedzieć więcej . Ale konwertery plików chyba ci są potrzebne prawda ? A te bierzesz jak na razie "jeszcze za darmo" z inetu. Korg mr 2000 s też softu właściwie nie potrzebuje do odtwarzania. Rejestratory serii zoom też softu do samego odtwarzania nie potrzebują . Odtwarzacze strumieniowe też nie potrzebują . Ale potrzebują dostępu do bazy utworów które w większości stają się płatne jako usługa dostępu . Można tak klepać w nieskończoność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwo Jasne

(Konto usunięte)

A bo to nie jest temat o chwaleniu się tylko o najlepszym programie do ripowania własnych płyt, to raz, a dwa, że nie pytałeś jakiego mam DAC-a.

Wiesz jakiego mam DAC-a? Wyobraź sobie, że żadnego softu nie potrzebuje.

To jest najgorsza forma chwalenia się . Utajniona . Masa niedomówień . Kiedyś zgrywałem masę płyt winylowych na cd i różnych używałem narzędzi . Temat mi się znudził bo to nie to "jakość po przegraniu " Jedynie pliki DSD jakoś sobie z winylami radzą . Reszta to kompromisy . Dlatego takie jest moje ogólne zdanie. Nakopiowałem się płyt cd też sporo . Nie wszystkie się dało przekopiować "zabezpieczenia , gorszy poziom głośności od oryginału " . Ale to już było , i nie wróci więcej . Teraz zmienił mi się konik zainteresowań na zbieractwo płyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary daj na luz masa ludzi słucha muzyki z plików flac , popatrz sobie google jaki ludzie mają sprzęt za kupę kasy a za źródło robi laptop.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Eversolo DAC Z8 +++XINDAK PA-M +++Monitor Schnell Audio Gillespie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwo Jasne

(Konto usunięte)

Stary daj na luz masa ludzi słucha muzyki z plików flac , popatrz sobie google jaki ludzie mają sprzęt za kupę kasy a za źródło robi laptop.

Jestem człowiekiem starej daty i wolę mieć coś co mogę w ręku potrzymać. Pliku w ręku potrzymać nie mogę . Żeby nie wyglądało na to że jestem zacofańcem ." Ludzie mają kupę kasy a za źródło robi laptop " albo Network Player do odtwarzania strumieniowego . Z resztą co tu dużo dyskutować , na rynku coraz więcej pokazuje się tzw adapterów "gramofonów do odtwarzania płyt winylowych" i tych czarnych placków też . Tak że miłość homo sapiens do czegoś co można potrzymać w ręku i pooglądać a tym bardziej posłuchać tego co jest na tym nagrane jest większa niż miłość do plików i wirtualnego dźwięku.

To tak jak z perkusją akustyczną w jazzie tradycyjnym i w muzyce rockowej . Były takie czasy że perkusje ta elektroniczna i ta akustyczna toczyły od początku lat 80 ubiegłego do mniej więcej roku 2000 zaciętą wojnę i perkusja akustyczna dobrze się wybroniła . Podobnie jest z płytami winylowymi i kompaktami.

Edytowane przez Piwo Jasne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to, że jesteś człowiek starej daty nie oznacza, że musisz być taki nieogarnięty. Znam wielu ludzi naprawdę wiekowych i oni są bardzo ogarnięci. To jest forum pcaudio. My tu w rękach trzymamy tablety do sterowania pcaudio. Jak wolisz trzymać coś innego to sobie idź na inne forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma perkusja do plików , dobrze ci kolega napisał , to nie forum dla ciebie , jak chcesz coś potrzymać w reku to idź poćwicz na siłownie ;-) pozd

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Eversolo DAC Z8 +++XINDAK PA-M +++Monitor Schnell Audio Gillespie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwo Jasne

(Konto usunięte)

Co ma perkusja do plików , dobrze ci kolega napisał , to nie forum dla ciebie , jak chcesz coś potrzymać w reku to idź poćwicz na siłownie ;-) pozd

Ma i to sporo . Czytaj Wyborczą , najlepiej w słuchawkach za 1, 50 zł .

 

Ale to, że jesteś człowiek starej daty nie oznacza, że musisz być taki nieogarnięty. Znam wielu ludzi naprawdę wiekowych i oni są bardzo ogarnięci. To jest forum pcaudio. My tu w rękach trzymamy tablety do sterowania pcaudio. Jak wolisz trzymać coś innego to sobie idź na inne forum.

Z plikami audio miałem do czynienia jak leżałeś w kołysce chłopcze . Znam wszystkie problemy z cyfrową archiwizacją tych wirtualnych cudeniek i wież mi że nie jest łatwo . To że trzymasz tablet albo smartfon w łapie i sterujesz pc audio to jeszcze o niczym nie świadczy czy ktoś jest ogarnięty czy nie . Powiedz mi jaki masz sposób na archiwizację i stworzenie bazy danych plików audio w tym plików flac . Z góry mówię że nie interesuje mnie chmura obliczeniowa , żadne serwisy internetowe ani twardy dysk zewnętrzny , tym bardziej wewnętrzny . Płyty cd i dvd też nie są dobrym rozwiązaniem aczkolwiek stanowią jeszcze najtańszą alternatywę do archiwizacji cyfrowej . Pozostają drogie streamery na specjalną taśmę magnetyczną . Tyle w temacie.

Na koniec. Wypędzanie kogoś z forum i sugerowanie że jest nieogarnięty albo głupi jest nieprzyzwoite i chamskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ma i to sporo . Czytaj Wyborczą , najlepiej w słuchawkach za 1, 50 zł .

 

 

Z plikami audio miałem do czynienia jak leżałeś w kołysce chłopcze . Znam wszystkie problemy z cyfrową archiwizacją tych wirtualnych cudeniek i wież mi że nie jest łatwo . To że trzymasz tablet albo smartfon w łapie i sterujesz pc audio to jeszcze o niczym nie świadczy czy ktoś jest ogarnięty czy nie . Powiedz mi jaki masz sposób na archiwizację i stworzenie bazy danych plików audio w tym plików flac . Z góry mówię że nie interesuje mnie chmura obliczeniowa , żadne serwisy internetowe ani twardy dysk zewnętrzny , tym bardziej wewnętrzny . Płyty cd i dvd też nie są dobrym rozwiązaniem aczkolwiek stanowią jeszcze najtańszą alternatywę do archiwizacji cyfrowej . Pozostają drogie streamery na specjalną taśmę magnetyczną . Tyle w temacie.

Na koniec. Wypędzanie kogoś z forum i sugerowanie że jest nieogarnięty albo głupi jest nieprzyzwoite i chamskie.

W ogóle po co komputery pc, i tak liczą się komputery top500.

U mnie archiwum to 3 dyski twarde w różnych lokalizacjach, co 2 lata kupuję kolejny. Zawartość dysków jest synchronizowana, każdy plik flac ma pliki naprawcze par2. W planach mam nagrać wszystko na dyski bd 25GB millenniata. Nagrywarkę już mam, ale najpierw zabrałem się za domowe archiwum, tj. skany zdjęć i 200GB filmów z kamery.

 

W końcu udało ci się napisać coś w temacie. Tak trzymać! A teraz napisz jak ty organizujesz archiwum i jaki kupiłeś streamer, ile cię to kosztuje i jak działa. Btw, wziąłeś jakieś leki i ci pomogły. Bierz je cały czas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ayran

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwo Jasne

(Konto usunięte)

W ogóle po co komputery pc, i tak liczą się komputery top500.

U mnie archiwum to 3 dyski twarde w różnych lokalizacjach, co 2 lata kupuję kolejny. Zawartość dysków jest synchronizowana, każdy plik flac ma pliki naprawcze par2. W planach mam nagrać wszystko na dyski bd 25GB millenniata. Nagrywarkę już mam, ale najpierw zabrałem się za domowe archiwum, tj. skany zdjęć i 200GB filmów z kamery.

 

W końcu udało ci się napisać coś w temacie. Tak trzymać! A teraz napisz jak ty organizujesz archiwum i jaki kupiłeś streamer, ile cię to kosztuje i jak działa. Btw, wziąłeś jakieś leki i ci pomogły. Bierz je cały czas.

Nie zdziw się jak ten streamer kupię . Jak chcesz coś mieć przez długie lata to trzeba zainwestować .

Leki biorę cały czas bo mam pierdolca na punkcie archiwizacji . Jak na tej blu ray po 10 latach coś zostanie i nie wyparuje to mi prześlij tą płytkę . Chętnie posłucham .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie zdziw się jak ten streamer kupię . Jak chcesz coś mieć przez długie lata to trzeba zainwestować .

Leki biorę cały czas bo mam pierdolca na punkcie archiwizacji . Jak na tej blu ray po 10 latach coś zostanie i nie wyparuje to mi prześlij tą płytkę . Chętnie posłucham .

Ale jak nagram raz to potem nagram drugi raz. Tak zrobiłem z domowym archiwum. Nagralem na płytach rożnych firm w tym raz na milleniata m-disc. Teraz nagram je jeszcze na m-disc verbatima. Mam dvdr sprzed 10 lat i są ok. Jak widzisz ta archiwizacja nie ma końca. A płyt ci nie wyślę bo naruszyłbym prawo.

 

Ja się nie dziwię. Zdaję sobie sprawę, że dane cyfrowe są bardzo wrażliwe jest chodzi o integralność. Napisz coś o streamerach. To jest bardzo w temacie forum. Ile to kosztuje, co warto kupić itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ayran

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwo Jasne

(Konto usunięte)

Ale jak nagram raz to potem nagram drugi raz. Tak zrobiłem z domowym archiwum. Nagralem na płytach rożnych firm w tym raz na milleniata m-disc. Teraz nagram je jeszcze na m-disc verbatima. Mam dvdr sprzed 10 lat i są ok. Jak widzisz ta archiwizacja nie ma końca. A płyt ci nie wyślę bo naruszyłbym prawo.

 

Ja się nie dziwię. Zdaję sobie sprawę, że dane cyfrowe są bardzo wrażliwe jest chodzi o integralność. Napisz coś o streamerach. To jest bardzo w temacie forum. Ile to kosztuje, co warto kupić itd.

Latałem wyrywkowo po necie i złapałem na chyba Ceneo streamer na kasety RDX za 600 złotych najtańszy firmy Tandberg . Komunikacja po USB 3 i tylko tyle z braku czasu znalazłem . Trzymam łapę na pulsie bo prędzej czy później temat archiwizacji na poważnie przygniecie mnie do ściany . I to takiej archiwizacji która będzie na jakiś fizycznych kasetach które będę trzymał w szafie , tak jak płyty i w razie potrzeby wyjmę taką kasetę ściągnę z niej plik do jakiegoś odtwarzacza i gra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Latałem wyrywkowo po necie i złapałem na chyba Ceneo streamer na kasety RDX za 600 złotych najtańszy firmy Tandberg . Komunikacja po USB 3 i tylko tyle z braku czasu znalazłem . Trzymam łapę na pulsie bo prędzej czy później temat archiwizacji na poważnie przygniecie mnie do ściany . I to takiej archiwizacji która będzie na jakiś fizycznych kasetach które będę trzymał w szafie , tak jak płyty i w razie potrzeby wyjmę taką kasetę ściągnę z niej plik do jakiegoś odtwarzacza i gra .

To bez sensu. Trzeba nagrać kilka zestawów kaset i wszystkie poza jednym trzymać w rożnych lokalizacjach (inne województwo przynajmniej, inny kraj). Na bieżąco to lepiej wszystko trzymać na jakimś dysku twardym w NAS z raid czy bez. Na tym polega potęga pcaudio. Dostęp do całej biblioteki audio tak po prostu. Jak ma sie NAS to można z tych danych korzystać jednocześnie na kilku komputerach, u mnie w domu sa np. dwa grające komputery i jeden NAS.

 

 

Latałem wyrywkowo po necie i złapałem na chyba Ceneo streamer na kasety RDX za 600 złotych najtańszy firmy Tandberg . Komunikacja po USB 3 i tylko tyle z braku czasu znalazłem .

Tak swoją drogą jak na kogoś kto zajmował się plikami audio zanim się urodziłem to jesteś cienki jak siki pająka. RDX to dyski twarde.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ayran

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwo Jasne

(Konto usunięte)

To bez sensu. Trzeba nagrać kilka zestawów kaset i wszystkie poza jednym trzymać w rożnych lokalizacjach (inne województwo przynajmniej, inny kraj). Na bieżąco to lepiej wszystko trzymać na jakimś dysku twardym w NAS z raid czy bez. Na tym polega potęga pcaudio. Dostęp do całej biblioteki audio tak po prostu. Jak ma sie NAS to można z tych danych korzystać jednocześnie na kilku komputerach, u mnie w domu sa np. dwa grające komputery i jeden NAS.

 

 

Tak swoją drogą jak na kogoś kto zajmował się plikami audio zanim się urodziłem to jesteś cienki jak siki pająka. RDX to dyski twarde.

 

https://www.net-s.pl/index.php?id=3&c=591&g=181359&n=Tandberg-RDX-External-drive-black-USB-30&w=c

A czy ja twierdze że nie ?

https://www.net-s.pl/index.php?id=3&ss=7&c=19&s=241&g=168654&n=HP-MSL2024-0-Drive-Tape-Library

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A czy ja twierdze że nie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sam pisałeś, że dyski twarde cię nie interesują. Czy w ogóle wiesz co piszesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw, znajdź jeszcze komputer z interfejsem scsi lvd. Trzymam kciuki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Podejmę wątek bo się fachowiec zmył i tyle go widziano.

 

Nawiązując do

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pochwalę się, że właśnie zrzucam swoją kolekcję na BD DL 50GB. Z płytami jest ciężko, trzeba kupować przez sieć, bo w MM nie ma bo się format BD nie spopularyzował. Płyty to tylko Verbatim m-disc i Panasonic. Z tego co wyczytałem reszta to mniej lub bardziej szajs, a tu trzymają poziom. Są jeszcze płyty Milleniata ale one są jeszcze droższe. Backup na BD50GB jest trochę czasochłonny ale dysk twardy

można rozwalić elektostatycznie z palca (dosłownie). Wiem bo rozwaliłem tak w swoim życiu 3 dyski. Po prostu je dotknąłem.

 

Płyty trzeba przechowywać w pudełkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ayran

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyty to tylko Verbatim m-disc i Panasonic.

>ayran. Jaką nagrywarkę BD polecasz? Bo oprócz dobrych płyt, przydała by się pewna nagrywarka. Miałem kiedyś nagrywarkę DVD Pioneer 111D. Sprzedałem z komputerem. Jeśli były to płyty Verbatim lub TDK, nie było bata, żeby coś się nie nagrało. W testach trzy-czterokrotnie droższe Plextory do pięt jej nie dorastały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sylwon38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam samsunga se-506cb usb. Jest to usb2.0 ale mam go podpiętego pod usb3.0 i transfery przy odczynie osiągają 26MB/s.

To jest najtańsza nagrywarka BD. Jest już trochę na rynku i miała problemy ale usunięto je w nowszym firmware. Jak kupiłem w lutym

do już miało nowy firmware.

 

Tutaj się ludzie wypowiadają i BD DL 50GB Panasonica x4 idzie im dobrze. Z takich właśnie płyt korzystam.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Do tego używam jeszcze Verbatim M-Disc 25GB.

 

 

W ogóle temat mnie wciągnął. Jakbym teraz kupował to bym się szarpnął i kupił Pioneer X09.

 

btw. w sieci ludzie sprzedają te płyty w KOPERTACH. Trzeba uważać. Kupujcie w pudełkach

albo w takich cake'ch (stopy słonia itd.).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. w sieci ludzie sprzedają te płyty w KOPERTACH. Trzeba uważać. Kupujcie w pudełkach

albo w takich cake'ch (stopy słonia itd.).

Właśnie, dobre płyty. Kumpel pracował w jednym z sieciówek RTV/AGD. Mieli tam płyty oznaczone logiem sklepu. 30 albo 40gr. sztuka. Potem przychodzili z reklamacją, że co piąta się nagrywa. Odnośnie nagrywarki, którą miałem, tj. Pioneer 111D. Do tej pory spisuje się wyśmienicie u kumpla, któremu sprzedałem ją z komputerem. Nie znam się na marketingu ale myślę, że konkurencja czasami przynosi niekorzystne skutki dla klienta. Skoro 111D spisywała się bardzo dobrze to po kiego, zakończyli jej produkcję i wprowadzili na rynek 112D, która już nie była taka dobra. Domyślam się, że jeśli konkurencja np. wprowadziła na rynek szybszą nagrywarkę to inne firmy nie mogą zostać w tyle, tylko wtedy bywa, że "lepsze staje się wrogiem dobrego".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostają drogie streamery na specjalną taśmę magnetyczną . Tyle w temacie.

 

Jak ma być TOP to tylko taśmy matki i techno Voodoo by StasioP :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
Gość Piwo Jasne

(Konto usunięte)

Btw, znajdź jeszcze komputer z interfejsem scsi lvd. Trzymam kciuki.

sony spressa CRX100 E/X

Mam ją osobiście w domu i jeszcze działa .

komputera z tym inerfejsem nie mam ale nagrywarkę owszem , co prawda jest to nagrywarka scsi usb .

 

https://www.google.p...SHkDSwQ_AUIBigB

Edytowane przez Piwo Jasne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i do czego sobie tę nagrywarkę podłączasz? i co w niej nagrywasz? taśmy? przed chwilą mi polecałeś dyski twarde a'la streamer. czy ty w ogóle czytasz co piszesz? i to jest ta odpowiedź nad którą myślałeś równo dwa miesiące?

 

czyli dyski twarde nie, dyski blu-ray nie. lepsze jest nic. nie mam pojęcia to bierzesz ale odstaw to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ayran

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwo Jasne

(Konto usunięte)

i do czego sobie tę nagrywarkę podłączasz? i co w niej nagrywasz? taśmy? przed chwilą mi polecałeś dyski twarde a'la streamer. czy ty w ogóle czytasz co piszesz? i to jest ta odpowiedź nad którą myślałeś równo dwa miesiące?

 

czyli dyski twarde nie, dyski blu-ray nie. lepsze jest nic. nie mam pojęcia to bierzesz ale odstaw to.

Łączy się z komputerem za pomocą specjalnego kabla scsi-usb i hula . Dawno jej nie używam . Chciałeś coś z scsi to ci powiedziałem że mam , to nie znaczy że tego używam. Komputera scsi-lvd nie posiadałem .

Tym nagrywałem płytki cd audio z prędkością X4

Edytowane przez Piwo Jasne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież płyty są bez sensu, a cd to już chyba z definicji (700MB!). pytałem się jak podłączyć coś co ma scsi lvd.

nie pytałem się czy masz muzealny egzemplarz nagrywarki cd.

 

no i okazuje się, że trzeba adapter który kosztuje tyle co nagrywarka blu-ray.

kupię sobie adapter i będę używał dysków twardych a'la streamer. ups, to są dyski twarde.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwo Jasne

(Konto usunięte)

ale przecież płyty są bez sensu, a cd to już chyba z definicji (700MB!). pytałem się jak podłączyć coś co ma scsi lvd.

nie pytałem się czy masz muzealny egzemplarz nagrywarki cd.

 

no i okazuje się, że trzeba adapter który kosztuje tyle co nagrywarka blu-ray.

kupię sobie adapter i będę używał dysków twardych a'la streamer. ups, to są dyski twarde.

" Btw, znajdź jeszcze komputer z interfejsem scsi lvd. Trzymam kciuki. " < = to chyba twoje dzieło .

 

Pytałeś się o komputer z interfejsem scsi lvd żeby go znaleźć a nie czegoś co do niego się podłącza . Czytasz czyjeś posty wybiórczo wygodnie dla ciebie. Ja pisałem o nagrywarce Sony z interfejsem SCSI-USB "wspominając standard SCSI" która produkowana była na rynek USA . Wyposażona była w specjalny kabel SCSI-USB który bez specjalnego adaptera można było łączyć się ze zwykłym PC przez USB z tąż nagrywarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Btw, znajdź jeszcze komputer z interfejsem scsi lvd. Trzymam kciuki."

 

jak przyznałeś jesteś analfabetą. sprzęt już jest. sam go znalazłeś. dyski twarde a'la streamer i streamer za kilka tysięcy złotych.

jak widzisz w mojej wypowiedzi chodzi o "komputer z interfacem scsi lvd". komputer z usb i adapterem za 500 zł spełnia te wymagania.

w tym momencie pisanie o nagrywarce i że była produkowana na rynek USA jest głupie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.