Skocz do zawartości
IGNORED

Filmy 3D


sylw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czyli efekty w 3d w filmie podroz na tajemnicza wyspe podobaly sie tobie kolego z tego wychodzi :-) i bylo widac je bo czasem to jest tak ze prawie ze to zadnej roznicy nie widac miedzy 2d a 3 d a do tego jeszcze drozszy film jest....

Lolek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czyli efekty w 3d w filmie podroz na tajemnicza wyspe podobaly sie tobie kolego z tego wychodzi :-) i bylo widac je bo czasem to jest tak ze prawie ze to zadnej roznicy nie widac miedzy 2d a 3 d a do tego jeszcze drozszy film jest....

Lolek

 

To oglądałeś już ten film ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie ogladalem ale wywnioskowalem z twojej wypowiedzi ze efekty w 3d sa fajne , chyba ze zle zrozumialem Ciebie kolego :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie ogladalem ale wywnioskowalem z twojej wypowiedzi ze efekty w 3d sa fajne , chyba ze zle zrozumialem Ciebie kolego :-)

 

A gdybyś nigdy nie jadł np. fety a ja bym Ci powiedział kolego jak smakuję , to czy byś już wiedział jaki ma smak ten ser... ? :)

Do wypożyczalni czas , miłej zabawy , pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekran to suprema andromeda MG 92" z projektorem Optoma HD33. Ujęcie trochę rozmazane, ponieważ mecz leciał na żywo i nie miałem możliwości zrobienia stop klatki :) Zdjęcie zrobione telefonem :)

Załączone miniatury

 

Fakt fajnie sie to prezentuje..Ale wolałbym siedzieć tam przed ekranem;-)Może da sie coś w sklepie oglądnąć;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam , wczoraj oglądałem "Ksiądz" 3D , hmm taki Blade : wieczny łowca , czyli enty raz to samo , tylko inaczej podane ;) , efekty 3D , mogą być , chociaż nie powaliły mnie specjalnie , mimo to jak będzie kolejna część to obejrzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Po mrocznych klimatach ks. Natanka ;) obejrzałem "Thor 3D" , lubię serię MARVEL , to tu podchodziłem trochę sceptycznie , jakoś latający pan z młotkiem w garści ... nie przemawiał do mnie , jednak zaskoczyłem się pozytywnie , przyjęcie fabuły pozwoliło mi na spokój podczas niektórych scen , a efekty 3D to już inna bajka , po za szybką akcją , piękne pejzaże miasta głównego bohatera pozwalały zawiesić oko na dłużej :) polecam również na DVD i BD w 2D choćby dla efektów AV.

post-23764-0-68202900-1341729983.jpg

 

Kolejny na celowniku to "John Carter" , "Kapitan Ameryka 3D" -oglądałem w 2d i był fajny, w 3d może być dużo lepiej , po za tym zrobię sobie podkład pod "Avengers 3D" - podejrzewam że będzie jazda bez trzymanki ;)

 

Tak sobie myślę że przy niedużej ilości czasu na spokojny seans , tak ze dwa tytuły na tydzień , to i tak jak dla mnie jest sporo filmów w 3D , więc nie ubolewam z tego tytułu , a że cały czas przybywa to robi się ciekawie .Myślę że 3D jako dodatek a nie kolejny ogromny skok technologiczny ma swą przyszłość , więc jeżeli ktoś jest przed kupnem nowego odbiornika to polecam zwrócić uwagę na ten bajer , pogodę przecież można oglądać w 2D... ;)

No i chyba niedługo premiera "Gniew Tytanów 3D" , czekamy , czekamy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy nowego spider-mana ? :) , bajki są fajne , oglądałem Zaplątani , efekty na prawdę bardzo ładne .

 

Tak nowego;-) W uk już było chyba w kinach ale nie jestem pewny;-) he a zobaczę zaplątanych a jak ogłądasz 3d sbs czy bluray?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa funkcja w aktywnych okularach to to że grając np. na konsoli w gry 2D w trybie mulit (2-óch graczy w pokoju) można na JEDNYM TV ! oglądać swój i tylko swój obraz (okulary z tv na przemian wyświetlają obraz dla Player1 i Player2)

O ile w np. wyścigach to po prostu wygoda (dzielony ekran średnio fajny) to strzelanki nabierają sensu , przecież jak można się skradać za wrogiem który ma gały wbite w podchody drugiego ...? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa funkcja w aktywnych okularach to to że grając np. na konsoli w gry 2D w trybie mulit (2-óch graczy w pokoju) można na JEDNYM TV ! oglądać swój i tylko swój obraz (okulary z tv na przemian wyświetlają obraz dla Player1 i Player2)

O ile w np. wyścigach to po prostu wygoda (dzielony ekran średnio fajny) to strzelanki nabierają sensu , przecież jak można się skradać za wrogiem który ma gały wbite w podchody drugiego ...? ;)

 

 

Kurde masz pomysły wiesz że na to jeszcze nie wpadłem;-) Ale z chęcia spróbuje Ciekawe co z tego wyjdzie ale najlepsza chyba bedzie jakaś konsola play 3 lub xbox 360;-) Napewno opisze wrżenia

 

 

"Żółwik Sammy" - bajka z ciekawymi przygodami i animacją , bardzo ładna właśnie w 3D.

Załączone miniatury

 

Racja wczoraj ogladałem i bardzo ładnie to wyglada;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 tygodni później...

ja polecam "legendy lotnictwa" i dostepny na niemieckim amazonie "lichtmond". jesli ktos lubi tzw.popout czyli wychodzenie obrazu poza ekran to wlasnie ta druga pozycja jest obowiazkowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam "legendy lotnictwa" i dostepny na niemieckim amazonie "lichtmond". jesli ktos lubi tzw.popout czyli wychodzenie obrazu poza ekran to wlasnie ta druga pozycja jest obowiazkowa.

Tak czytałem o tych obrazach , pora obejrzeć . Namówiłeś mnie ;) . "Legendy lotnictwa" szkoda że nie są w Pl, tak czy siak to produkcja IMAX więc ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość patrykCBR

(Konto usunięte)

Wiecie może gdzie mogę kupić "Żółwika Sammy" na BD 3D, bo nigdzie nie mogę trafić na tą płytę. Film był emitowany w C+ ale to nie to samo.

 

Czy w wydaniu "Avatara" BD 3D są 2 płyty (2D i 3D), czy tylko wersja z trzecim wymiarem?

 

P.S. Fajny wątek, jeżeli będziemy w nim pisali o konkretnych pozycjach filmowych/koncertowych a nie o wadach i zaletach samej technologii 3D, bo o tym są inne wątki i szkoda zaśmiecać temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio udalo mi sie nabyc film ktory naprawde warto polecic jest to "Kingdom of plants" , bardzo dobrze zrobiony od strony technicznej a i sama tresc tez nie jest banalna narratorem i prowadzacym jest sam david attenborough, ludzie ktorzy obejzeli chocby jeden film sygnowany nazwiskiem tego czlowieka wiedza co mam na mysli

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio udalo mi sie nabyc film ktory naprawde warto polecic jest to "Kingdom of plants" , bardzo dobrze zrobiony od strony technicznej a i sama tresc tez nie jest banalna narratorem i prowadzacym jest sam david attenborough, ludzie ktorzy obejzeli chocby jeden film sygnowany nazwiskiem tego czlowieka wiedza co mam na mysli

 

Dzięki za tytuł ,idzie na pierwszy ogień jak tylko się trochę ogarnę z czasem .Co do samego Pana David Attenborough to cóż mam jeszcze całą serię przyrodniczą na VHS ... ahhhh analog ;)

Po za tym przyroda w 3D prezentuje się bardzo sugestywnie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu mam mieszane uczucie. bo z jednej strony bardzo mnie cieszy ze idzie to w kierunku 3D a z drugiej ta jakośc jeszscze taka jakaś smętna..... poniewaz urządzamy taka dosyć poważną salkę ( a nawet powiedziałbym salę) tez mozliwościami projekcyjnymi na wysokim poziomie na pewno wiem ze trzeba wchodzić w to 3D ale od strony tego co widze oczyma to jeszcze daleko do doskonalosci. to raczej takie wprawki szkolne. moze za pare lat bedzie juz full wypas tak bym serio czuł ze moge dotknąc schabowego w powietrzu, na razie to jak ze stereo na poczatku w czasach mego ojca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu mam mieszane uczucie. bo z jednej strony bardzo mnie cieszy ze idzie to w kierunku 3D a z drugiej ta jakośc jeszscze taka jakaś smętna..... poniewaz urządzamy taka dosyć poważną salkę ( a nawet powiedziałbym salę) tez mozliwościami projekcyjnymi na wysokim poziomie na pewno wiem ze trzeba wchodzić w to 3D ale od strony tego co widze oczyma to jeszcze daleko do doskonalosci. to raczej takie wprawki szkolne. moze za pare lat bedzie juz full wypas tak bym serio czuł ze moge dotknąc schabowego w powietrzu, na razie to jak ze stereo na poczatku w czasach mego ojca.

Każda nowość ma swoich zwolenników i przeciwników , tak było od zawsze i najpewniej będzie ,starajmy się jednak nie rozmawiać już o stronie technicznej 3D a jeżeli już to konkretami : jaki sprzęt a przede wszystkim w tej zakładce jaki materiał , film filmowi nie równy, podobnie jak źle zrealizowana płyta z muzyką , żaden sprzęt jej nie pomoże .

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Jeśli chodzi o 3D, zarówno TV jak i kino, to generalnie nie wymyślono nic nowego. Technologie nagrywania i nadawania obrazu "trójwymiarowego" opanowano już dawno i ze 40 lat temu można było produkować takie filmy masowy, tylko uznano, ze widzowie nie pogodzą się z utratą jakości obrazu (film na 3D zwykle ma gorszą widoczność szczegółów niż w 2D, ma mniej światła oraz zawężone pole widzenia) oraz z dużą niewygodą (noszenie okularów, problemy osób, które okulary noszą i tak, itd.). Kilka lat temu uznano w końcu, ze przy odpowiedniej reklamie i braku alternatywy widzowie się z tym wszystkim jednak pogodzą, i podjęto decyzję biznesową. Czy będzie jak z kwadrofonią, czy jednak rzecz się utrzyma? Dla mnie jest to tak poważna strata jakości, w dodatku całkiem niepotrzebna (mózg znakomicie interpretuje płaski obraz), że mam nadzieję ze cały ten bałagan pójdzie gdzie jego miejsce. W Trzy De...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do konca racje masz, ogldalem wywiad Camerona jak wszedl do kin Avatar i powiedzial ze pomysl i scenariusz mial jakies 10 lat przed nakreceniem tego filmu ale mozliwosci technologiczne ne ipozwalaly mu na to by ten pomysl zrealizowac w taki sposob zeby moc byc zadowolonym w 100%. Wiec nie do konca chyba tych nawet kilkanascie lat temu bylo to samo jesli chodzi o mozliwosci 3d.

Lolek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tadeo, jesli idzie o muzyke to ostatnio widzialem w 3d scorpions, przyznaje , ze w niektorych momentach wyglada imponujaco.

 

skoro juz jestesmy w temacie filmow 3d takich ktore warto polecic to moze tez porozmawiamy o filmach ktore maja logo 3d a tak naprawde nalezy je omijac jak dajdalej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magelan ,hmmm nie wiem jak wygląda Titanic w 3d , właściwie to konwersja , może ktoś widział i się podzieli . Konwersje jaką robi mój tv , zostawię bez komentarza. Nędza jakich mało (tak sobie myślę że być może część sceptyków oglądała wyłącznie konwersje... ;)

Jozwa , myślę że historia pokazała już że wygoda bierze wygraną względem jakości , (mp3 ,obecnie inne pliki ,pasywne 3d względem aktywnego w kinie i częściowo w domu , po bumie 5.1 masa systemów 2.1 i 2.0 itd.) Fakt skok może być po wprowadzeniu tv bez okularów (Żona z komfortem ogląda wyłącznie w soczewkach ,dwie pary okularów nie są za bardzo)

Jutro o ile zdążę? wybieram się do wypożyczalni , widziałem trailer "Zielona Latarnia" (DC)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zapowiada się bdb.

Za dobry miesiąc "MiB 3" na BD :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylw, widzialem tytanica , nie wiem jak ty , ale ja sie od tego bede trzymal tak daleko jak to mozliwe, po zielonej latarni nie spodziewaj sie zbyt wielu ciekawych efektow

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona Latarnia - gniot :) i to nie pod wpływem sugestii kolegi Magelan ,ale po prostu porównując go do ostatniego filmu z podobnej serii Thor , wszystko było dużo gorsze , samo 3d nie powaliło mnie specjalnie , brak jakiejś głębi , efekty niby są nie najgorszej próby jednak sama fabuła i reszta nie powala w ogóle , powiedział bym nawet że razi.

W mojej opinie , jeżeli za 2 lata pojawi się w jakiejś gazecie to można pomyśleć ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylv, wcale mnie to nie zdziwilo , ze zielona latarnie okresliles slowem "gniot", ja swego czasu podobnie jak ty na przekor wszystkim i wszystkiemu tez postanowilem to zobaczyc , mialem odczucia podobne do twoich.

moge tobie polecic dwa kolejne filmy ktore udalo mi sie nabyc , pierwszy to "sea rex" jest to ciekawie opowiedziana historia prehistorycznych gadow wodnych, film sygnowany jest logiem imax3d....czyli mozna sie spodziewac dobrych efektow 3d.

nastepny film dobrze zrobiony to "hugo", byc moze sama fabula nie jest powalajaca, ale za to efekty 3d naleza do tych z gornej polki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.