Skocz do zawartości
IGNORED

Prometeusz Ridleya Sotta - wrażenia po seansie.


il Dottore

Rekomendowane odpowiedzi

Bez obaw - spojlerów nie będzie.

Powiem tylko, że w skali Filmwebu dałbym 6/10.

Dobre, solidne kino SF, choć absolutnie nie polecam wersji 3D, na której byłem.

Pamiętajcie, że w 2D macie lepszą rozdzielczość, to samo jest z telewizorami zresztą...

Widowisko dopieszczone wizualnie, ale scenariusz... łojezu... porażka.

Za dużo niekonsekwencji, za dużo niedopowiedzeń a Alien na końcu doklejony totalnie bez sensu i na siłę.

Aha - ze scenariusza wynika, że szykują się kolejne części.

Scott chce zostać drugim Lucasem ale obawiam się, że Prometeusz takim sukcesem finansowym jak Star Wars nie będzie.

W sumie na takie filmy warto chodzić do kina ale cudów się nie spodziewajcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zmartwiła mnie Twoja wypowiedź bo miałem spore oczekiwania co do tego filmu. Jestem fanem sagi o Obcym i myślałem, że Prometeusz będzie bardziej udanym dopełnieniem niż AVP. Aczkolwiek AVP w sumie żadnym dopełnieniem nie jest, bazuje jedynie na postaci Obcego i Predatora. Z drugiej strony nie łudźmy się Obcy kończy się de facto na drugiej części. Trójka a szczególnie czwórka mocno odstaje od reszty.

 

Do kina i tak pójdę:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość udanych scen została zamieszczona w trajlerach, film nie porywa ale jednocześnie daje dawkę emocji bo scenariusz nie tyle co o obcych ale o space jokeych. Scena samocesarki powala.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Roksan Caspian m2, Epos m12.2,Cambridge Audio Stream Magic 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, samocesarka to niewątpliwie novum w SF. :)

Oczywiście moje rozczarowanie względem tego filmu wynika po prostu z olbrzymich oczekiwań.

Wielki budżet 250 mln $ dawał nadzieję, że i porządny scenariusz się w nim zmieści. Tymczasem na oko to cała kasa poszła w efekty i w scenografię oraz reklamę a na dobry i logiczny scenariusz po prostu jej zabrakło...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze wszyscy czekalismy na te pozycje jak na szpilkach tym bardziej ze zapowiedzi naprawde byly swietne i stad te lekkie rozczarowania. Ja osobiscie jestem zadowolony ale brak mu wow factory zdecydowanie. Pozostaje miec nadzieje ze zeczywiscie nakreca dalsze czesci bo na to sie zapowiada jak napisales wyzej ktore wypelnia pozostaly niedosyt.

Apropos film ma beznadziejna muzyke kompletnie nie dodajaca klimatu ktora mi kojarzyla sie raczej z odkryciem Ameryki Krzysia Kolumba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Roksan Caspian m2, Epos m12.2,Cambridge Audio Stream Magic 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony nie łudźmy się Obcy kończy się de facto na drugiej części. Trójka a szczególnie czwórka mocno odstaje od reszty.

 

Tutaj się nie zgodzę, trzecia część trzyma wysoki poziom, ale w wersji rozszerzonej (kinowa jest za bardzo pocięta). Nie powiedziałbym, że odstaje od reszty, ma nieco inny klimat i tempo akcji. No i ta kapitalna muzyka... Czwórka zdecydowanie najsłabsza, tutaj się zgadzam, w zasadzie mogłaby nie powstać.

 

Na Prometeusza czekam tak jak wszyscy fani Obcego i liczę na solidne kino s-f, w tym gatunku w ostatnich latach straszna bieda. Zobaczymy, bo u nas premiera dopiero za 1,5 miesiąca, porażka. Oby tylko nasze kochane multipleksy nie puszczały wyłącznie w 3D, zdecydowanie wolałbym obejrzeć ten film w tradycyjnym 2D.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, samocesarka to niewątpliwie novum w SF. :)

Oczywiście moje rozczarowanie względem tego filmu wynika po prostu z olbrzymich oczekiwań.

Wielki budżet 250 mln $ dawał nadzieję, że i porządny scenariusz się w nim zmieści. Tymczasem na oko to cała kasa poszła w efekty i w scenografię oraz reklamę a na dobry i logiczny scenariusz po prostu jej zabrakło...

Akurat gadki o tym, że zabrakło kasy na scenariusz w filmach to jest mit, to tak nie działa. Scenarzysta zarobi tyle samo nieważne od jakości scenariusza jaki dostarczy. W dzisiejszych czasach jeśli jakiś film z Hollywood jest napisany przez jedną osobę to uważane jest to za cud.

 

Czasami ludzie się zastanawiają, że jak to jest iż są 4 nazwiska scenarzystów przy jakimś filmie i nie stworzyli oni czegoś ciekawego razem. Otóż problem polega na tym iż oni nie pisali tego razem, tylko jeden poprawiał drugiego dodając coś swojego :).

 

Avatar kosztował 500 mln, a scenariusz na poziomie podstawówki, jeszcze lepsze są historie jak przykładowo Men in Black 2 kręcili bez scenariusza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się nie zgodzę, trzecia część trzyma wysoki poziom, ale w wersji rozszerzonej (kinowa jest za bardzo pocięta). Nie powiedziałbym, że odstaje od reszty, ma nieco inny klimat i tempo akcji. No i ta kapitalna muzyka... Czwórka zdecydowanie najsłabsza, tutaj się zgadzam, w zasadzie mogłaby nie powstać.

 

Zgodzę się, że wersja rozszerzona trójki jest lepsza od kinowej, poza końcówką, bo bardziej przypadła mi do gustu scena jak królowa się "wyrywa":) Natomiast nie jest to już to co było w 1 i 2. Muzyka, tak, zgodzę się jest dobra, klimat też jest ciekawy. Natomiast uśmiercenie wszystkich bohaterów, za których trzymaliśmy kciuki w części drugiej? Mi osobiście to się nie podobało. Natomiast duży plus dla Finchera za odwagę zrobienia takiego zakończenia serii (na tamten moment) - zabić wszystkich:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jako fan sagi o Obcym z niecierpliwością czekam na nowy film Scotta. Za scenariusz do "Prometeusza" odpowiedzialny jest m.in. Damon Lindelof, jeden z twórców "Zagubionych" wiec juz tutaj można by się spodziewać, że będzie trochę niedorzecznie, ale w scenariuszu przynajmniej w pierwszej fazie jego powstawania "maczał palce" z tego co pamiętam także i reżyser. Najważniejsze żeby nowy film dobrze łączył się stanowił mądre uzupełnienie pierwszego Obcego. Czy tak jest okaże się po seansie. Za to w obsadzie same "gorące" nazwiska ostatniego roku Noomi Rapace i Michael Fassbender. Ciekawe co razem pokażą

Zatrudnienie Marca Straitenfelda jako kompozytora muzyki było pomyłką, ale z drugiej strony jest on od kilku lat etatowym kompozytorem Scotta więc ten po prostu wybrał jego. Ciekawe co by pokazał Hans Zimmer (wcześniejszy etatowy kompozytor Scotta) gdyby to on napisał muzykę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatar kosztował 500 mln, a scenariusz na poziomie podstawówki,

 

OK, ale przynajmniej trzymał się kupy. Scenariusz "Prometeusza" faktycznie jest w stylu "Lost"... tzn. czeski film.

Muzyka - prosi się o Zimmera, a jeszcze bardziej - o Howarda Shore. Choć nie jest wcale najgorzej.

Zdjęcia Made in Poland (Dariusz Wolski) - MIODZIO! "Prometeusz" to prawdziwa uczta dla oka.

Rapacka nie taka dobra jak w "Dragon Tatoo" ale ujdzie w tłoku. Fassbender - wypas nad wypasy! Co za aktorstwo! Lance Henriksen z "Aliens" znalazł absolutnie godnego następcę. No i ta blondynka też dała czadu, jak jej tam... Sukę trzeba umieć zagrać.

Aha - dowódca statku był Murzynem i miał typowo afrykańskie imię (nazwisko?) Janek. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznaj rację, że w Avatarze fabuła nie miała się jak rozpaść, bo tam jedyny trud jaki sobie zadano to zerżnięcie fabuły Pocahontas :).

 

Zobaczyłem na kolejne filmy Rapackiej to dobrze, że na razie przestała z tym hollywoodzkim mainstreamem, w Sherlocku była beznadziejna.

 

Mudżin to Idris Elba i fajnie, że się wybija, bo to utalentowany aktor tylko muszą go zauważyć :). Jako Stringer Bell w The Wire i tytułowy bohater w Lutherze wymiata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznaj rację, że w Avatarze fabuła nie miała się jak rozpaść, bo tam jedyny trud jaki sobie zadano to zerżnięcie fabuły Pocahontas :).

 

Faktycznie - pułapek na scenarzystę czyhało tam znacznie mniej! :)

 

 

Mudżin to Idris Elba i fajnie, że się wybija, bo to utalentowany aktor tylko muszą go zauważyć :). Jako Stringer Bell w The Wire i tytułowy bohater w Lutherze wymiata.

 

Gość jest fajny i rolę ma sympatyczną. Co mnie u niego drażni to ten akcent mudżyński... może specjalnie się nim posługiwał bo rola wymagała zaprezentowania się jako ziom? NIe wiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten akcent to mu raczej nie wyszedł, bo wielu ludzi ma z tym problem. Jego normalny akcent jakim posługuje się w życiu to strasznie twardy Cockney, który czasami ciężko zrozumieć, jak gra w serialach w UK to go zmiękcza :), jego amerykański jest bezbłędny, a w Prometheusie postanowił, że użyje południowego akcentu USA i coś mu nie wyszło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleeee taaam, właśnie fajnie mu wyszło. Mówił jak połączenie zioma z niewolnikiem z Louisiany. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, że wersja rozszerzona trójki jest lepsza od kinowej, poza końcówką, bo bardziej przypadła mi do gustu scena jak królowa się "wyrywa":) Natomiast nie jest to już to co było w 1 i 2. Muzyka, tak, zgodzę się jest dobra, klimat też jest ciekawy. Natomiast uśmiercenie wszystkich bohaterów, za których trzymaliśmy kciuki w części drugiej? Mi osobiście to się nie podobało. Natomiast duży plus dla Finchera za odwagę zrobienia takiego zakończenia serii (na tamten moment) - zabić wszystkich:)

 

Czy ta którą czasem puszczają w TV to wersja kinowa czy rozszerzona Obcego3?

 

Co do Prometeusza to nie widziałem jeszcze, ale z tego co piszecie to duch Losta zawisł nad filmem. Nie dobrze. Mam nadzieję że nie jest to coś w stylu "Sunshine" - wysokobudżetowe rasowe sf ze świetnymi efektami, ale tak popierniczone że nic się nie pamięta po projekcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta którą czasem puszczają w TV to wersja kinowa czy rozszerzona Obcego3?

 

Jeśli na końcu Królowa wyrywa się z piersi Riplay to kinowa.

 

Mam nadzieję że nie jest to coś w stylu "Sunshine"

 

Sunshine to jeden z lepszych filmów SF - moim zdaniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na końcu Królowa wyrywa się z piersi Riplay to kinowa.

 

 

 

 

 

Sunshine to jeden z lepszych filmów SF - moim zdaniem.

 

Kuźwa, nie dotrwałem do końcówki Alien3 kiedy ostatnio oglądałem w tv, więc nie pamiętam.

 

Sunshine jest w porządku, ale trochę jest jak zabawa z wieloma konwencjami, a przecież tu konwencja powinna być jedna. Specyficzny film.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, nie dotrwałem do końcówki Alien3 kiedy ostatnio oglądałem w tv, więc nie pamiętam.

 

W wersji kinowej obcy "rodzi się" z psa, w wersji reżyserskiej z padniętego "bawoła":)

 

Specyficzny film.

 

Być może, ale jest to jeden z lepszych filmów SF ostatnich lat, kilku dobrych lat! Do tego można dodać Moon i poniekąd Dystrykt 9. A tak to straszna posucha jeśli chodzi o SF. No, mi jeszcze przypadł do gustu nowy Star Trek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji kinowej obcy "rodzi się" z psa, w wersji reżyserskiej z padniętego "bawoła":)

 

W TV "puszczają" tylko wersje kinową bo jest po prostu krótsza. A różnicę, która to wersja można stwierdzić juz na samym początku Obcego 3 bo one się zdecydowanie różnią od siebie. Jeśli zaraz po katastrofie na Fiorinie Ripley budzi się w ambulatorium to jest wersja kinowa, jesli natomiast Clemens niesie ją na rękach do stacji to jest wersja reżyserska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - tutaj opisana i poparta zdjęciami pełna lista zmian wersji reżyserskiej. Rzeczywiście dużo zmienili, obejrzę za jakiś czas bo reżysera uwielbiam, a Aliena 3 nie za bardzo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - tutaj opisana i poparta zdjęciami pełna lista zmian wersji reżyserskiej. Rzeczywiście dużo zmienili, obejrzę za jakiś czas bo reżysera uwielbiam, a Aliena 3 nie za bardzo.

 

Wersja rezyserska Obcego 3 wprowadza wiele zmian do fabuły całej historii, dzięki czemu film jest o wiele lepszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja rezyserska Obcego 3 wprowadza wiele zmian do fabuły całej historii, dzięki czemu film jest o wiele lepszy.

 

To znaczy co się w fabule zmieniło, poza narodzinami Obcego i śmiercią Ripley? Sens pozostał ten sam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sens jest może ten sam, ale sceny dodane w wersji rezyserskiej znacznie poszerzają całą historię. Początek jest zupełnie inny i scena gdy jeden z więzniów uwalnia Obcego schwytanego w pułapkę zmienia całkiem dalszą fabułę filmu, bo trzeba wymyslic nowy sposób na jego zabicie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bez obaw - spojlerów nie będzie.

Powiem tylko, że w skali Filmwebu dałbym 6/10.

Dobre, solidne kino SF, choć absolutnie nie polecam wersji 3D, na której byłem.

Pamiętajcie, że w 2D macie lepszą rozdzielczość, to samo jest z telewizorami zresztą...

Widowisko dopieszczone wizualnie, ale scenariusz... łojezu... porażka.

Za dużo niekonsekwencji, za dużo niedopowiedzeń a Alien na końcu doklejony totalnie bez sensu i na siłę.

Aha - ze scenariusza wynika, że szykują się kolejne części.

Scott chce zostać drugim Lucasem ale obawiam się, że Prometeusz takim sukcesem finansowym jak Star Wars nie będzie.

W sumie na takie filmy warto chodzić do kina ale cudów się nie spodziewajcie.

 

Rzeczywiście fabuła filmu rozczarowuje , choć początek spektaklu zapowiadał się intrygująco i szkoda , że w tej konwencji nie utrzymano filmu do końca .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szoda miałem sie na niego wybrać w tym tyg ale jakoś mi przeszło . :(

Co polecane z sf ostatnich lat ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście fabuła filmu rozczarowuje , choć początek spektaklu zapowiadał się intrygująco i szkoda , że w tej konwencji nie utrzymano filmu do końca .

Spodziewałem się rozwinięcia tematu obcego, a tu są jakieś inne potworki. Ni to w pięć , ni to w dziewięć, nie wiem dlaczego tak to wymyślono. Film dla mnie bez klimatu po prostu słaby. Pieniądze nie robią dobrego kina, choćby nie wiem ile by wydano kasy liczy się coś co bezcenne - pomysł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.