Skocz do zawartości
IGNORED

Klub AA miłośników urządzeń Andrzeja Analogowego


Gość GratefullDe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z masowymi prośbami* dotyczącymi pokrywy mojego AdFontesa podaję kontakt do wykonawcy:

Teresa Formella-Bajer

ACRYL PRODUKT

81-963 Gdynia

ul. Łużycka 10 B

tel: 58 661 80 72

[email protected]

 

 

Moja ma wzmiary:

Wymiary wewnętrzne (netto) szerokość 580mm, głębokość 460mm, wysokość 230mm, na dole wycięcia 220x40.

Zapłaciłem (wrzesień 2012) 202 pln brutto. Obrazek w mojej galerii.

 

*) dostałem jedną prośbę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów

Z nowym rokiem mam nadzieję zostać szczęśliwym posiadaczem gramofonu Pana Andrzeja. Już sama rozmowa telefoniczna z Nim sprawiła mi przyjemność.

Gramofon ma być czarny z talerzem akrylowo - metalowym. Wkładka - no właśnie, chwilowo będzie AudioTechnika AT120 E, później pewnie któraś z sugerowanych.

Do czasu zakupu pilnie będę śledził Panów spostrzeżenia, może jakieś rady. Jestem pilnym słuchaczem ( no może czytaczem ).

Pozdrawiam - potencjalny posiadacz gramofonu - dzieła sztuki Pana Andrzeja.

Edytowane przez simon470
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także szykuję się nowego mieszkańca:) Jeszcze w tym roku. Plinte prosiłem w odcieniu różanym (mam Vienny Mozarty). Ramie jednak aluminiowe - wahałem się długo i chyba przekonał mnie "całościowy" obraz:) Ale to sprawa gustu rzecz jasna. Także chętnie poczytam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze pozwolę sobie w imieniu Klubu złożyć najserdeczniejsze życzenia imieninowe Panu Andrzejowi! Dużo zdrowia i oby się wiodło! A co do talerza, to chcę pełne aluminium tak jak i ramię. Skoro ad fontes to ad fontes:) Poprosiłem tylko o gniazda z tyłu - zdjęcie w wątku analog, ale i tutaj wkleję. Nie polecam żadnego pre, bo trudno tak w ciemno. Ja rozpocznę z pierwszym ahajowym i wkładką Goldring 1042 - posłuchamy!

post-2821-0-98955400-1354297774_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście dołączam się do życzeń imieninowych dla Pana Andrzeja ! - Dużo zdrowia i cierpliwości przy budowaniu dzieł sztuki.

Maciek1, dzięki za odpowiedź, może trochę więcej info na temat ahajowego pre, może jakieś zdjęcia.

Czy załączone foto przedstawia Twój gramofon obecnie budowany przez Pana Andrzeja i czy tak praktykuje Pan Andrzej, że podsyła fotki z etapów budowy zamówionego gramofonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Gramofon Andrzeja prezentował się zacnie w naszym pokoju na wystawie Audio Show. Wiele osób odwiedzających nas mówiło, że najlepszy dźwięk był w systemie z gramofonem. Przyznaje, że i mi się podobało, pomimo tego, że nie jestem zwolennikiem analogu. Hmm, przynajmniej do tej pory nie byłem :)

post-24402-0-95074400-1354324324_thumb.jpg

post-24402-0-92119200-1354324383_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramofon Andrzeja prezentował się zacnie w naszym pokoju na wystawie Audio Show. Wiele osób odwiedzających nas mówiło, że najlepszy dźwięk był w systemie z gramofonem. Przyznaje, że i mi się podobało, pomimo tego, że nie jestem zwolennikiem analogu. Hmm, przynajmniej do tej pory nie byłem :)

 

 

Szkoda tylko, że ramię niestety było inne. Myślę, że z oryginalnym także dałby radę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przystępuję do klubu z moim AdFontes 14, wersja klasyczna, tj. aluminiowy talerz i ramię. Gramofon gra u mnie z pre LPS1 produkcji Linear Audio Research oraz wkładką Goldring 2500 już od 2 tygodni. I jest naprawdę dobrze, nawet chyba znacznie więcej niż dobrze...

Chcę z tego miejsca jeszcze raz podziękować Panu Andrzejowi za Jego DZIEŁO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przystępuję do klubu z moim AdFontes 14, wersja klasyczna, tj. aluminiowy talerz i ramię. Gramofon gra u mnie z pre LPS1 produkcji Linear Audio Research oraz wkładką Goldring 2500 już od 2 tygodni. I jest naprawdę dobrze, nawet chyba znacznie więcej niż dobrze...

Chcę z tego miejsca jeszcze raz podziękować Panu Andrzejowi za Jego DZIEŁO.

 

Kolejnemu Andrzejowi wszystkiego najlepszego! No i prośba o jakieś zdjęcia DZIEŁA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Obiecałem zdjęcia, ale niestety mam tylko z komórki, a czas leci... Trudno. Jeszcze przed ostatecznym remontem, ale już stoi:) I gra! Okleina miała być różana i jest! Pod kolumny Vienna Acoustic Mozart - idealnie dobrana! Dzięki Andrzeju! Pozdrawiam!

PS. Przepraszam raz jeszcze za zdjęcia, ale chyba lepsze takie niż żadne?;) Na co dzień nakryty jest pokrywą z pleksi 5mm - koty...

post-2821-0-73409400-1362258302_thumb.jpg

post-2821-0-57460100-1362258341_thumb.jpg

post-2821-0-76201600-1362258729_thumb.jpg

post-2821-0-73409400-1362258302_thumb.jpg

post-2821-0-57460100-1362258341_thumb.jpg

post-2821-0-76201600-1362258729_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Witam, fajne te gramofony tylko dlaczego są takie proste. Trochę więcej precyzji i pomysłu, a nie wszystko na jedno przysłowiowe kopyto. Po prostu wiem ile można z takiej konstrukcji max wycisnąć, a tyle jeszcze do odkrycia :-)

 

Ad Fontes czyli powrót do żródeł.To chyba jasne.Prostota to nie znaczy brak precyzji ( gdzie jej nie widzisz ? )

Jeśli wiesz , jak z tego gramofonu jeszcze więcej " wycisnąć", to czekamy niecierpliwie na Twoje przemyślenia i wnioski , jeśli chcesz się z nimi z nami podzielić.

Co do "kopyta" to lp12 Sondek to też gramofon bez pomysłu wszystkie takie same, .......zgroza.

Pozdrawiam wszystkich szczęśliwych posiadaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, fajne te gramofony tylko dlaczego są takie proste. Trochę więcej precyzji i pomysłu, a nie wszystko na jedno przysłowiowe kopyto. Po prostu wiem ile można z takiej konstrukcji max wycisnąć, a tyle jeszcze do odkrycia :-)

Pozdrawiam

Z ogromną nadzieją czekam na propozycje z Twojej strony.Skoro kilka lat upraszczałem konstrukcję teraz pora na komplikację.P.S.A może jakieś pomysły autorskie.Zaprojektuj np.ładny docisk...

 

To jest propozycja wspólnego biznesu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj kurcze żeby nie było że coś tutaj krytykuje czy oceniam. Nie oto mi chodzi. Panie Andrzeju chcę tylko powiedzieć, że jest tyle jeszcze konstrukcji do odkrycia. Jak patrzę na rynek w tej dziedzinie i co się dzieje to myślę że tylko moja działalność chce wnieść coś nowego. Jakieś nowe standardy czy pomysły. P.S docisk już mam zaprojektowany i wykonany. Docisk z możliwością sprawdzenia, kontroli obrotów za pomocą led. Fajny pomysł polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że możliwości są nieograniczone,a raczej ograniczone fantazją i maszynami do obróbki.Wystarczy porównać Twoje gramofony i moje-zupełnie inna bajka a przecież do tego samego...Trzecia bajka to ZONTEK i już możemy myśleć o założeniu grupy producentów która skutecznie opanuje rynek...Tak mi się przed Świętami majaczy...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że znów ruszyła autoreklama pre-audio - aukcje na allegro - tym razem nieco bardziej oryginalna :)

 

Tu znowu to samo. Reklama i reklama. To już nie można się na tym forum odezwać. Nie potrzebuje tu nic reklamować. Wydaje dość duże sumy na reklamę i to mi wystarcza. Allegro?? to zabawa i też niezła reklama. A co mi tam ...kupujcie moje wynalazki Pre-audio bo to dobry sprzęt. Ot to jest reklama tylko jaka?? Już nie długo recenzja mojego wynalazku w gazecie jednej drugiej. Mam reklamę w radio...itd - ot to jest reklama. Dlaczego Pre-audio od razu kojarzy się z reklamą ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.