Skocz do zawartości
IGNORED

Klub AA miłośników urządzeń Andrzeja Analogowego


Gość GratefullDe

Rekomendowane odpowiedzi

Tu znowu to samo. Reklama i reklama. To już nie można się na tym forum odezwać. Nie potrzebuje tu nic reklamować. Wydaje dość duże sumy na reklamę i to mi wystarcza. Allegro?? to zabawa i też niezła reklama. A co mi tam ...kupujcie moje wynalazki Pre-audio bo to dobry sprzęt. Ot to jest reklama tylko jaka?? Już nie długo recenzja mojego wynalazku w gazecie jednej drugiej. Mam reklamę w radio...itd - ot to jest reklama. Dlaczego Pre-audio od razu kojarzy się z reklamą ??

 

Po prostu już mnie nudzi ten temat z tą reklamą......

 

a odpowiedż ta sama od lat :)

 

tzn ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Pre-Audio kojarzy sie przede wszystkim ze śliskim, brzydkim człowiekiem. I nie mówię tu o wyglądzie.

 

O! Nowa strategia sprzedaży na Allegro :) Cena kup teraz, by było wiadomo ile cudo kosztować powinno i licytacja.

Rozumiem, że w przypadku kwoty tysiąc złotych gramofon się nagle zepsuje przed końcem licytacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatkało mnie....

 

Tak naprawdę to sami sobie takiego człeka stworzyliście. Jak piszę że nie mam nic wspólnego z reklamą to wy dalej swoje. Pewni ludzie się tu odzywają, ale przecież ja ich do tego nie zmuszałem. Czy kiedyś to się skończy??

 

Pre-Audio kojarzy sie przede wszystkim ze śliskim, brzydkim człowiekiem. I nie mówię tu o wyglądzie.

 

O! Nowa strategia sprzedaży na Allegro :) Cena kup teraz, by było wiadomo ile cudo kosztować powinno i licytacja.

Rozumiem, że w przypadku kwoty tysiąc złotych gramofon się nagle zepsuje przed końcem licytacji?

 

No urwie się pasek....hehe

Za ile zostanie wylicytowany za tyle zostanie sprzedany. Tylko że i co od razu będzie to i tak reklama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

"Tak naprawdę to sami sobie takiego człeka stworzyliście"

 

O, nie widzisz, jak współtworzysz swoją smętną legendę?

Te kłamstewka, złośliwości, pogardliwy stosunek do człowieka...

 

I wszystko przebija w ostatnim, krótkim przecież wpisie.

Nadal. Nic się przez ostatnie lata nie zmieniło.

Edytowane przez frywolny trucht
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jaką wkładkę i przedwzmacniacz wybrać?

Różnica między Goldringami 1042 a 2300, 2400, 2500.

Jaki przedwzmacniacz lampowy?

 

PS

 

Na razie się przymierzam do AF

Nie mam nic

Berdnard umarł w piwnicy :(

Chciałbym wrócić do analogu -i starych płyt- nie słuchałem ich ponad 20lat!

(mam ich trochę z młodych lat - trza "wyprać" :))

 

od 10-12 lat gram na:

Baltlab Epoca v,1,3 (ostatnio+okablowanie Sevenrods+XLR),

CD Audionote AN-1 (1x ECC83)

kolumny projektu Akustyk 3A2 (2,5 drożne na węglowych Scan Speakach + Revelatory-jedwabne)

 

pozdrawiam wszystkich

Darek

 

PS

 

Moje zabawki:

 

http://www.audiostereo.pl/jaki-cd-z-baltlabem_2052.html

 

(kolumny od kilku lat "pełne" 3A2 - dołożene 2 węglowce+nowe zwrotnice)

Edytowane przez axiomax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Również jestem szczęśliwym posiadaczem Ad Fontesa, przeglądając klub zobaczyłem zdjęcia monobloków na diabełkach - coś pięknego. Kilka takich zestawów podejrzewam Pan Andrzej zrobił - jak brzmieniowo wypadają tak jak wyglądają ? Nie słyszałem nigdy konstrukcji na diabełkach - granie dynamiczne pod rocka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2012 o 07:54, andrzej analogowy napisał:

Oczywiście politura jako wykończenie.Zajęła mi jak pamiętam dwa tygodnie.Urządzenia są zadbane, a przed zabraniem zrobię przegląd i ew kosmetykę ....Mierniki pokazują prąd anodowy i służą do ustawiania BIAS.Układ na 6SN7 , 6J5 ,6C33C oraz prostownikach dwópołówkowych-lampy typowe.Co do 6SN7 I 6J5 to jak pamiętam są Sylvania , GE i jeszcze jakieś amerykańskie z lat 50.Wzmacniacz ma trafa 4 omowe , dwa przełączane wejścia ,układy opóźnionego załączania anodowego i moc 8 do 12 W w zależności od ustawień prądu.Klasa A bez żadnych sprzężeń zwrotnych..

Piękne Panie Andrzeju, gdzieś widziałem wersje na 4 lampach te były na 5, różnica jednej lampy jak ma się do brzmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andrzej analogowy napisał:

Różnica w ilości lamp wynikała z zastosowania prostowników lampowych lub półprzewodnikowych.Jak to gra?Do dziś to mój domowy sprzęt.Zapraszam na odsłuch..Andrzej

Piękny zestaw Panie Andrzeju, mimo że zestawy powstały kilka lat temu, na pewno cieszą do teraz, na pewno nabywca się znalazł a że zdradził tak szlachetne urządzenia na rzecz Maca - szok. Jak odbierałem Ad Fontesa w 2017 roku  - wersja w piano, to ten co był w recenzji Audio, chwilę słuchałem AC/DC i Highway To Hell brzmiało wybornie. Pan używa w wersji 4 czy 5 lampowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko lampy.Wersja 5 lamp na kanał.Jako ciekawostkę powiem,że diabełki 6C33C B przy napięciu anodowym 230V i prądzie 150 mA są wieczne.Moja para gra już od 6 lat i ciągle zachwyca...Inna sprawa,że powinienem chyba na znak solidarności z Ukrainą pozbyć się ich  , bo ruskie,ale czytałem,że robili je także i Ukraińcy,więc odpuszczę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, andrzej analogowy napisał:

Tylko lampy.Wersja 5 lamp na kanał.Jako ciekawostkę powiem,że diabełki 6C33C B przy napięciu anodowym 230V i prądzie 150 mA są wieczne.Moja para gra już od 6 lat i ciągle zachwyca...Inna sprawa,że powinienem chyba na znak solidarności z Ukrainą pozbyć się ich  , bo ruskie,ale czytałem,że robili je także i Ukraińcy,więc odpuszczę..

Nic tylko pozazdrościć tym kilku szczęśliwcom co dla nich Pan je zrobił szkoda, że już Pan nie robi tych konstukcji, no a jakby Pan chciał się ich " pozbyć " jestem chętny, na pewno coś z Ukrainy się znajdzie

Edytowane przez darek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno widziałem komplet na OLX.Zrobienie takich monobloków zajmowało mi około 70 godzin.Części były ze starych dobrych zapasów z lat 70/80 zeszłego wieku...To już nie wróci.Nie mam ani części ani siły do pracy.Ledwo daję radę z gramofonami.Starość mnie dopadła..A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.