Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  332 członków

Roksan Klub
IGNORED

KLUB ROKSAN KANDY K2


Gość cdplay.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

inkubator dla ludzi kochających K2 i tylko k2... dla ludzi którzy posiadają lub właśnie rozstają się z K2 .......uwagi, pomoc i dobre słowo dla adeptów :-)

Edytowane przez cdplay.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

w 40 sto milionowym kraju na pewno jest kilku rycerzy ,,jedii,, ---- kiedy macie kłopoty z K2 lub jesteście poprostu zadowoleni z tego wzmacniacza zgłaszajcie się ....

 

emil ... go back to Urs corner ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

Jako założyciel tego wątku ogłaszam wspaniały konkurs!!!!!!!

Do wygrania płyty CD (nowe i fajne :)

- Bardzo proszę odpowiedzieć na pytanie: w którym miejscu K2 znajduje się włącznik sieciowy ???

- autorzy trzech pierwszy postów z poprawnymi odpowiedziami zostaną nagrodzeni płytą CD !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

witaj :-)

wejdź na czasowo włączoną stronę www.cdplay.pl wybierz sobie płytę z płyt za 35 zł i napisz mi na PW którą wybrałeś podaj adres płyta zostanie wysłana w poniedziałek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedam kabel kupię wtyki ????? sposób na reklamę ?????

 

Nie, na ironię.

 

P.S.

"Oso­by używające więcej niż 3 wyk­rzyk­ników lub py­taj­ników to oso­by z za­burze­niami włas­nej oso­bowości."

Terry Pratchett

Roksan Caspian M1 CD (mod.SonusOliva) => Roksan Caspian M1 NG => Dynaudio Focus 160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

odejdź w spokoju zły człowieku.... !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Nie, na ironię.

 

P.S.

"Oso­by używające więcej niż 3 wyk­rzyk­ników lub py­taj­ników to oso­by z za­burze­niami włas­nej oso­bowości."

Terry Pratchett

Tymi znakami określiłem twoją osobę .... a poza tym to na miano człowieka z zaburzeniami ty zasługujesz, ojciec pojawiasz się tutaj jak psychopata hehe i obrażasz mnie znowu - wyluzuj ojciec masz swój klub dałem ci spokój :-)

nie pozdrawiam i nie życzę dobrej nocy

ps. daj sobie spokój

 

A KONKURS TRWA :)))) jeszcze jedna płyta czeka na autora posta który odpowie poprawnie na pytanie, przypominam: z której strony K2 znajduje się włącznik sieciowy ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

zwracam się do członk(a)ów oraz symatyk(a)ów klubu o podpowiedź czy odpowiedź whitera1 po drugim podejściu można uznać ??????????

Edytowane przez cdplay.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli odpowiedź whiter1 nie zostanie uznana z powodów nieznanych to odpowiadam, że z przodu po lewej.

Whiter1 wtedy podaj jaka płytę chcesz i weźmiesz ją w moim imieniu.

Kolego cdplay.pl - naprawdę zapraszamy do klubu Roksana.

Nie bądź baba i się nie obrażaj :) tam na prawdę fajna atmosfera panuje.

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Kolego cdplay.pl - naprawdę zapraszamy do klubu Roksana.

Nie bądź baba i się nie obrażaj :) tam na prawdę fajna atmosfera panuje.

 

Taka rodzinna, przyjazna

Roksan Caspian M1 CD (mod.SonusOliva) => Roksan Caspian M1 NG => Dynaudio Focus 160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

klub Roksana K2 ma się dobrze pracuję nad statutem hehe jest narazie nas dwóch i chyba jeden sympatyk, mamy też ,,psychopatycznego,, wroga haha jest konkurs i miła atmosfera tutaj możemy sobie pisać o naszym ukochanym wzmacniaczu K2 do woli :)) i okabelkach i takich tam - jesteśmy wolni i zadowoleni z życia i naszych systemów stereo !!!!!!!

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich właścicieli Roksana K2 oraz sympatyków NASZEGO klubu oraz zaprzyjaźnione kluby mamy nadzieję że się zgłosicie :-)

Niech Moc Waszych systemów STERO będzie z wami :-) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka rodzinna, przyjazna

czasami trochę dosadna, nie mnie jednak staramy się trzymać poziom a i klub Kandy K2 wspomożemy w razie potrzeby :)

Edytowane przez squad05

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

------do whiter1 i sqad05 ----prosze wybrać płytę cd z płyt za 35 zł i na PW przysłać tytuł oraz adres w tym przypadku nie obchodzi mnie do kogo trafi cd :-)

 

ps. zamykam portal do sklepu za 20 min i idę spać !

dobranoc wszystkim życzę miłych snów było śmiesznie może trochę nieodpowiedzialnie i na wariata ale było COOOOOL !!!!!!! idę spać moja zaburzona osobowość potrzebuje snu :-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci cdplay.

 

Przekaż moją nagrodę w postaci wpłaty 35pln na konto np. jakiegoś schroniska dla zwierząt. To chyba nie problem, prawda ?

Jesteś szalenie miły, jak na kogoś, kto chce zrobić interes z e-sklepem na forum. ;)

Roksan Caspian M1 CD (mod.SonusOliva) => Roksan Caspian M1 NG => Dynaudio Focus 160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

skąd wiesz ze chcę zarabiać??? jak narazie rozdaje i pewno jeszcze nie raz to zrobię a kiosk bo tak go nazywam nie działa choć jest od 8 miesięcy hehe i nie zanosi się na otwarcie a szkoda :(((

ps. traktuję to jako hobby takie małe szaleństwo, chciałbym żeby kiedyś zaistniał ten kiosk ale ni jak ruszyć nie mogę i właściwie to ten projekt chciałem komuś pokazać no może nawet pochwalić się jestem nie skromny ale wszystko sam zrobiłem od a do z i jestem z tego dumny hehe

ok wpłacę sumę ok 35 zł na konto, pomagam jednej organizacji szukać wody w afrykańskich wioskach oraz budowć studnie artezyjskie w przyszłym miesiącu dołoże kwotę - w tym już wpłacilem.

dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

Dzień dobry :)

Witam po ciężkim dniu w pracy uf... tylko odpalić z sofy K2 i niech w sprasowany mózg wtłoczy się trochę pozytywnych dźwięków :) okropny ciężki dzień ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.