Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  332 członków

Roksan Klub
IGNORED

KLUB ROKSAN KANDY K2


Gość cdplay.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

łagodzi obyczaje hm... no tak ale jak to ma się do mojej osoby ??? które obyczaje? hehe i jeszcze prąd mogą do tego wyłączyć oho coś wisi w przestrzeni :| ale nic to na razie kiszę w busie a w słuchawkach Pink Floyd :-) relax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

ok! od dzisiaj stop z komentarzami bez sensu wczoraj było szaleństwo 1:1 piękny wynik !!!!! Polska 62 miejsce w rankingu FIFA Gecja baaaardzo daleko w górze :-) dziś mega kac hehe

 

a teraz poważny temat!!

pilot do Kandy nie działa Boże został zalany piwkiem:( myślałem ze będzie działał ale nie działa jak narazie! na pomoc co robić? podsuszę suszarką chyba jest mokry w środku :-( cholerka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Grekami wygrać się nie udało

Nic się nie stało, nic się nie stało

Kondycja siadła, sił brakowało

Nic się nie stało, nic się nie stało

Brzydko się grało i faulowało

Nic się nie stało, nic się nie stało

Lat już na świecie żyję nie mało

Nic się nie stało, nic się nie stało

Pamiętam, jak to dawniej bywało

Nic się nie stało, nic się nie stało

Gdy Lato z Deyną bramki strzelało

Nie śpiewaliśmy – nic się nie stało

A dziś narodu hasłem zostało

Nic się nie stało, nic się nie stało!

A na koniec pilota zalało

Nic się nie stało, nic się nie stało!

Edytowane przez FIRMA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz poważny temat!!

pilot do Kandy nie działa Boże został zalany piwkiem:( myślałem ze będzie działał ale nie działa jak narazie! na pomoc co robić? podsuszę suszarką chyba jest mokry w środku :-( cholerka ...

 

poważna sprawa, mnie kiedyś wpadł do wody (morze) pilot o autoalarmu

do domu daleko

czyściłem suszyłem, czyściłem - i nic

w końcu całą płytkę pilota włożyłem pod kran z bieżącą wodą + szczoteczka do zębów

Sukces !

"Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

hm... szczoteczką??? eh no nie wiem podswietlenie nie działa i chyba tak zostanie reszta tak jakby działa na razie eh pilot od tivo boxa nie działa, kompletnie uszkodzony :( eh euro zachciało mi się cholera jasna wielka szkoda jest mi niezmiernie przykro poszperam na ebayu może kupię tanio nowy lub używany ale działający pilotek do k2 od tv mam zapasowy. porażka i jeszcze do tego ten remis :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

cholera tak na teraz po meczu... nie wiem sorry nie wiem niczego i przepraszam że nie czytałem wpisu i nawet nie wysłałem płyt qrva przepraszam że żyje .... nie wiem czy zmiana będzie ok nic nie wiem .... :( jestem tylko polakiem... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi nic się nie stało, nie teraz to innym razem w końcu się nam powiedzie:), ale trudno piłka jest jedna a bramki są dwie. Co do zensorów 5 na razie zostają u mnie szukam w tej chwili kabli głośnikowych i interkonektu do K2 i daca ps audio digital linka III, korci mnie sprawdzenie audionovy nightflight z quasarusem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

na dzień dzisiejszy to mam gdzieś wszystko... w poniedziałek wyślę płyty a poza tym jak zmienisz kolumny to szukaj kolumn moim zdaniem wysoko dali dali hm... ok K2 jest szczęśliwy z kolumnami z głośnikiem wstęgowym ... osobiście poluję na tanie magnepany .....

 

elac is ok :)

 

mangepan mg12 był by ok :-) polecam moze z małym subem eh nie wiem IDE spac !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

Witam wszystkich serdecznie tzn chyba mnie tylko hehe !!!!!

- kolegów którzy wygrali płytki pragnę poinformować że zostały wysłane w poniedziałek

- druga pozytywna wiadomość mój kondycioner Xindak FX500 dotrze już niedługo :-) mam nadzieję

- trzecia smutna pilot do K2 działa ale nie świeci :( pamiątka po krótkiej ale burzliwej fascynacji euro!

reszta bez zmian

pozdro!

 

ach jeszcze jedna wspaniała wiadomość nadciąga nowy konkurs :-) tylko dla właścicieli K2 fotka sprzętu obowiązkowa !!!!!! nagrody niespodzianki a pytania będą już nie łatwe hihi

ps. oczywiście zaprezentuje swoje klamoty na foto już nie długo czekam na w/w xindaka

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

załóż może bloga :)

 

Poleciałeś z tym blogiem mikson uf... (ironia z nieukrywana satysfakcją?)

 

Mógł bym się pospuszczać naprzykład nad wypełnieniem w jednym obrazie 1m x 1m w którym umieściłem elementy tłumiące (gąbka studyjna) i napisać naprzykład że to działa ale hm zaraz znajdzie się ktoś kto zaprzeczy temu i napisze, że to nie ma sensu ponieważ farba olejna na płótnie nie przpuszcza dźwięku czyli funkcjonuje toto jako dodatkowy element wzbogacający pomieszczenie o dodatkowe efekty specjalne!

ale to nie prawda ;-)

 

no to z innej beky... mam lekko za wysokie standy znalazłem to: http://www.audiovisualonline.co.uk/view/3083/soundstyle-z2-speaker-stands

wyglądają na solidne czy ktoś miał przyjemność używać? opinie mile widziane :-) może ktoś poleci coś innego w rozsądnej cenie?

Edytowane przez cdplay.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

Witam serdecznie!

No i zakupiłem i czekam na dostawę napiszę o wrażeniach dokładnie kiedy przyjadą. Kondycioner pojawił się ale nikogo nie było w domu więc w poniedziałek przywiozą :-( ogólnie system w pełni sprawny będzie po niedzieli huuuura!

ps. standy pegasus zbyt masywne bardzo podobne do standów firmy soundstyle Z1 nie pasują do wnętrza w moim przypadku.

p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

witam serdecznie !

Dotarł mój kondycioner Xindak XF500 pierwszy odsłuch i hm ... jestem mile zaskoczony, dam mu pograć odrobinę to popiszę sobie o nim troszkę więcej ale jak na Chińską myśl techniczną to po kilku utworach wzmacniacz k2 radzi sobie jeszcze lepiej z Elac-ami! plastyczny Bas zszedł niziutko twiter uspokoił się blachy wybrzmiewają pięknie, środek do przodu ale w pełnej harmonii z resztą :-) oooooo następne wrażenie : scenka głębsza i wyraźniejsza w końcu pożądanie rozstawione instrumenty hihi tego mi brakowało czasem - jakoś tak było dobrze ale nie do końca :-)

 

witam serdecznie !

Dotarł mój kondycioner Xindak XF500 pierwszy odsłuch i hm ... jestem mile zaskoczony, dam mu pograć odrobinę to popiszę sobie o nim troszkę więcej ale jak na Chińską myśl techniczną to po kilku utworach wzmacniacz k2 radzi sobie jeszcze lepiej z Elac-ami! plastyczny Bas zszedł niziutko twiter uspokoił się blachy wybrzmiewają pięknie, środek do przodu ale w pełnej harmonii. oooooo następne wrażenie : scenka głębsza i wyraźniejsza w końcu pożądanie rozstawione instrumenty hihi tego mi brakowało czasem - jakoś tak było dobrze ale nie do końca :-)

ps: nawet Rod Stewart gra jakoś tak przyjemnie a fanem tego pana to ja nie jestem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.