Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  332 członków

Roksan Klub
IGNORED

KLUB ROKSAN KANDY K2


Gość cdplay.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wzmacniacz grał od roku na zmianę z marantzem 8005 który nie schodzi tak nisko z basem przez co lepiej napędzał podłogowe przy roksanie zatyczki lądowały w basrefleksach - zamiana na monitory odwracała sytuację - ale prawdziwą gwiazdą jest tu cdek - pojawia się magia i pełna synergia a caspiana nie mam ale on ma chyba mniejszą moc jeśli jednak jest to rozwinięcie możliwości k2 zbadam sprawę bo dziwnie się czuję z królikiem w rękach -tymczasem mam frajdę i moja płytoteka zadziwia mnie - zarywam noce a w robocie czekam na fairant - i pomyśleć że już 4 lata temu mogłem go mieć - ech pokrętne są audiofilskie drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Będę spezedawal Roksan Kandy K2 jeżeli jest ktoś zainteresowany pisać cena 2tys. grał z Monitor audio i z Dynaudio

Czy roksan kandy k2 dobrze radzil sobie z MA? Szukam wzmacniacza do moich goldow 100 jako zamiennik denona 1520ae. Slucham duzo metalu. Czy Caspian bedzie lepszy w tym gatunku i z tymi kolumnami ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Ma ktoś porównanie Roksan Kandy K2 z K3? Tak się składa, że ja mam K3 i miałem K2 i ciekawi mnie, czy wrażenia są podobne.

Dźwięk w K3 jest bardziej otwarty, przestrzenny, przejrzysty, rozdzielczy. Jest na pewno bardziej wyrównany od K2. Przyjemne, barwne, niemęczące, granie. Ale... ma gorszy bas od K2. W K2 czuć było jego teksturę i był potężniejszy. Mimo, że K3 jest szczegółowy mało czuć tego "planktonu", wibracji w dźwięku... Czy to kwestia wygrzania? Kupiony w sierpniu... Poza tym czuć lekkie "zaokrąglenia" wybrzmień dźwięku, nie wiem jak to nazwać. Skrajny tego przypadek słyszałem w NAD 356, którego szybko sprzedałem. Tu nie jest aż tak, ale też mam to uczucie. No i na litość, mogliby wreszcie zrobić porządną, stopniową regulację dźwięku i włączanie/wyłączanie z pilota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Witam koledzy i koleżanki.

Niedawno wymieniłem dotychczasowy sprzęt, chcąc posłuchać czegoś innego, w lepszej jakości. Jestem szczęśliwym posiadaczem wzmacniacza zintegrowanego K2 oraz końcówki mocy K2. Chciałbym to razem połączyć żeby było jeszcze lepiej. Posiadam kolumny z podwójnymi parami gniazd, w związku z czym chciałbym to wszystko spiąć w bi-wire, ale nie do końca się orientuję co z czym żeby nie sfajczyć albo jednego albo drugiego. Mam też drugą parę głośników które również mógłbym wykorzystać jako np. pseudo kwadro.

Proszę was o techniczne sugestie jak to pospinać żeby wyciągnąć z tych piecyków wszystkie możliwości. 

Serdecznie pozdrawiam i ciesze się że w końcu dołączyłem do grona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.