Skocz do zawartości
IGNORED

Jest ktoś na sali z Cambridge Audio Stream Magic 6 ?


mim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dźwięk jest nerwowy, wyostrzony, z nieprecyzyjną sterofonią.

Od razu Ci napisałem że z tym zestawieniem i jeszcze w takich warunkach nie zagra Ci to dobrze.

Dwie paczki PT 80 niewiele tu zmieni . Całość masz nastawioną na określony charakter brzmienia i nie może być dobrze .

Mam mocno wytłumiony pokój i już same R700 dawały przejrzystość , twardość i detal na styk - granicy popadania w ostrość i jazgotliwość.

Pewnie wieczorami gdy jest spokój , i jak puścisz cichutko jest OK. Ale wraz ze wzrostem decybeli pojawia się bałagan .

Kable niewiele tu pomogą , chociaż Equilibrium Aurora dał by Ci więcej basu od Cello. O IC myślałem Van Den Hula THE NAME. Ale obawiam się że i tak to będzie za mało.

Na fotce masz to co mi jeszcze popycha powietrze ( świetny projekt Zaph ZRT na topowych Scan Speakach ) i Xindaka DAC20 . DAC20 to dla Ciebie chyba jedyne rozsądne posuniecie chcąc pozostać przy reszcie. Musisz mieć coś co nie zgubi precyzji ale uspokoi całość . Ten egzemplarz z fotki akurat jest kolegi któremu go modyfikuję .

Ale pełną satysfakcję uzyskasz po wymianie albo SM 6 chociaż bym go zostawił a jednak zmienił kolumny na takie coś jak moje.

Swoje właśnie sprzedaję ale niekoniecznie muszą być moje :) .

Poszukaj czegoś na Scan Speakach ( midwoofery ale tweeter bez " cycka " bo ten jest ostry ) , Usherach albo coś z Dynaudio , ProAC , Spendor .

 

R700 oddałem .

Miałem je w Piano Black . Wygląd powalał , tak jak ich wykonanie a nawet opakowanie.

Jednak czasem lubię posłuchać naprawdę głośno a skoro mój ważący 63kg potworek potrafi wysterować chyba wszystko co jest na rynku to zamówiłem Harpie Amstaffy . Miałem je jakiś czas u siebie i są kolumnami które się u mnie sprawdzją najlepiej z ciepłą A klasową końcówką .

 

 

 

Wracając do tematu wątku .

SM 6 zostaje u mnie .

Próbowałem go jako radio - jakość do zaakceptowania .

Bardzo dobrze gra jako DAC z napędem w roli Pioneera PD-9700 i kablem Profigold PGA4000.

Ripy płyty na Flac czy Wave są wyraźnie gorsze z pendrajwa od tej samej płyty puszczonej na Pioneerze w roli napędu .

I nie jest to jakosć do zaakceptowania z mojej strony. Pliki 24/96 niewiele tu zmieniają .

Sprawdzałem też cyfrową regulacje głośności vs analogową - potencjometr w obudowie co wymusza dwa kable + przejście przez gniazda. Chociaż w tej roli o wiele lepsza jest drabinka Khozmo to już sam Alps RK27 10kilo daje lepsze brzmienie od regulacji cyfrowej.

Sama regulacja przy ściszeniu do -38 powoduje braki w wypełnieniu dźwięków . Całość robi się lżejsza i za mało dociążona . Bardziej cyfrowa ale mniej kabli i połączeń daje nieco większą przejrzystość . Ripy na USB jednak robią większą degradację niż sama regulacja .

Zaraz jadę do kolegi po topowego XLO na XLR . Zobaczymy jak to zagra po XLRach .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muda44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu Ci napisałem że z tym zestawieniem i jeszcze w takich warunkach nie zagra Ci to dobrze.

Dwie paczki PT 80 niewiele tu zmieni . Całość masz nastawioną na określony charakter brzmienia i nie może być dobrze .

Mam mocno wytłumiony pokój i już same R700 dawały przejrzystość , twardość i detal na styk - granicy popadania w ostrość i jazgotliwość.

Pewnie wieczorami gdy jest spokój , i jak puścisz cichutko jest OK. Ale wraz ze wzrostem decybeli pojawia się bałagan .

Kable niewiele tu pomogą , chociaż Equilibrium Aurora dał by Ci więcej basu od Cello. O IC myślałem Van Den Hula THE NAME. Ale obawiam się że i tak to będzie za mało.

Na fotce masz to co mi jeszcze popycha powietrze ( świetny projekt Zaph ZRT na topowych Scan Speakach ) i Xindaka DAC20 . DAC20 to dla Ciebie chyba jedyne rozsądne posuniecie chcąc pozostać przy reszcie. Musisz mieć coś co nie zgubi precyzji ale uspokoi całość . Ten egzemplarz z fotki akurat jest kolegi któremu go modyfikuję .

Ale pełną satysfakcję uzyskasz po wymianie albo SM 6 chociaż bym go zostawił a jednak zmienił kolumny na takie coś jak moje.

Swoje właśnie sprzedaję ale niekoniecznie muszą być moje :) .

Poszukaj czegoś na Scan Speakach ( midwoofery ale tweeter bez " cycka " bo ten jest ostry ) , Usherach albo coś z Dynaudio , ProAC , Spendor .

 

R700 oddałem .

Miałem je w Piano Black . Wygląd powalał , tak jak ich wykonanie a nawet opakowanie.

Jednak czasem lubię posłuchać naprawdę głośno a skoro mój ważący 63kg potworek potrafi wysterować chyba wszystko co jest na rynku to zamówiłem Harpie Amstaffy . Miałem je jakiś czas u siebie i są kolumnami które się u mnie sprawdzją najlepiej z ciepłą A klasową końcówką .

 

 

 

Wracając do tematu wątku .

SM 6 zostaje u mnie .

Próbowałem go jako radio - jakość do zaakceptowania .

Bardzo dobrze gra jako DAC z napędem w roli Pioneera PD-9700 i kablem Profigold PGA4000.

Ripy płyty na Flac czy Wave są wyraźnie gorsze z pendrajwa od tej samej płyty puszczonej na Pioneerze w roli napędu .

I nie jest to jakosć do zaakceptowania z mojej strony. Pliki 24/96 niewiele tu zmieniają .

Sprawdzałem też cyfrową regulacje głośności vs analogową - potencjometr w obudowie co wymusza dwa kable + przejście przez gniazda. Chociaż w tej roli o wiele lepsza jest drabinka Khozmo to już sam Alps RK27 10kilo daje lepsze brzmienie od regulacji cyfrowej.

Sama regulacja przy ściszeniu do -38 powoduje braki w wypełnieniu dźwięków . Całość robi się lżejsza i za mało dociążona . Bardziej cyfrowa ale mniej kabli i połączeń daje nieco większą przejrzystość . Ripy na USB jednak robią większą degradację niż sama regulacja .

Zaraz jadę do kolegi po topowego XLO na XLR . Zobaczymy jak to zagra po XLRach .

 

a puszczales pliki po NASie i porownywales z plyta w napiedzie pioneera? bo przez usb to mnie nie dziwi ze odstaje ale pytanie jak wypada po sieci?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze NASa .

Na bank po USB odpada .

A jak Wasze wrażenia NAS vs USB ?

 

Jak Ci już pisałem za bardzo nie słyszę różnicy pomiędzy nas a usb. Nie wiem jak gra Twoje cd, ale u mnie sm6 wygrywa z marantzem sa8003 bez względu czy puszczam pliki z usb czy z nas. Porównanie robiłem tak samo jak Ty czyli ripowalem swoją płytę i puszczalem w tym samym czasie z cd i sm6.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Mozecie mi powiedziec czy jako dac dziala 24/192? grac bedzie z NASa. i czy dziala na nim wimp? mam roczna waznosc akurat w tym serwisie. i czy bedzie roznica np w radiu 3fm a tym puszczanym po sieci? jakim kablem najlepiej polaczyc z nad 375?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24/192 tylko jako DAC

Wimp nie działa, ale może kiedyś...

Bardzo dobrze radzi sobie z dużą kompresją nagrań i odsłuch jest w pewnych okolicznościach (wizyta towarzyska) do zaakceptowania.

 

Różnica w odtwarzaniu USB a sieciowym jest chyba w sferze mentalnej. Albo fizycznie widzimy (i słyszymy jak CD, transporty, dyski, komputery...) źródło, albo o nim zapominamy i gra muzyka. Mi przeszkadzała sama obecność twardego dysku w pobliżu $M6 :) i być może kupię np Bambino2, postawię na topie i załączę, aby światło lamp rozsiało audiofilski klimat w pokoju. Będzie bardziej analogowo, ciepło, z przestrzenią...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci już pisałem za bardzo nie słyszę różnicy pomiędzy nas a usb. Nie wiem jak gra Twoje cd, ale u mnie sm6 wygrywa z marantzem sa8003

Czyli taka sama lipa jak z USB jest po NAS ?

Dziwne , bo radia internetowe grają znacznie lepiej niż pliki z USB.

Pioneer PD-9700 jest TYLKO napędem dla SM6 i SM6 w roli DACa gra bardzo dobrze .

Czyli tak jak na fotce .

A przy okazji . Po XLRach gra znacznie lepszym basem i przejrzystością ale to też i pewnie zasługa kabla XLO ponad 3x droższego od SM6 bo po RCA są Qedy Qunex 2

 

jakim kablem najlepiej polaczyc z nad 375?

Sam musisz sobie odpowiedzieć w zależności od reszty toru , preferencji i co byś chciał ewentualnie skorygować.

NADy to muły więc może coś nie gubiącego detali.

A najlepiej jakbyś go wykorzystał w roli samej końcówki ze sterowaniem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litości, nie siej zamętu. Gra bardzo bardzo dobrze.

Może dla Ciebie i do czego to granie porównujesz ?

Mam porównanie do NAIMa CDX , Krella KAV 280CD , rDACa , M2TECH YOUNG , M-DACa i DAC20 Xindaka .

Z plików po USB gra lipnie i tyle .

Co innego po coaxie i tu może być porównywany z najlepszymi wymienionymi wyżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie musisz mieć coś zwalone, nie trzeba porównań z CDXem żeby usłyszeć że radio internetowe mimo że gra przyzwoicie, to jednak gra zdecydowanie gorzej niż NAS/USB

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni bawię się SM6 i jestem zachwycony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni bawię się SM6 i jestem zachwycony.

 

Po kilku miesiącach użytkowania SM6 muszę stwierdzić, że jego największą wadą jest aplikacja na smartfony oraz tablety. Obecnie używam iPada i jedyna różnica w stosunku do wersji na iPhona i androida jest taka, że wszystko jest większe i niby można zobaczyć okładki płyt. Nie jest to do końca prawda bo wszystko zależy w tym momencie od serwera NAS. Ja mam akurat Synology DS213 i ten model czyta okładki zaszyte w plikach. Nie wiem, może coś źle robię,ale jeśli plik z okładką nie jest zaszyty we flacu to nawet jak mam okładkę w jpg w danym folderze to mi jej nie wyświetla. Nie mam też wyszukiwania takiego jakie jest przy stacjach radiowych czyli wpisywanie nazwy. Aż dziw, że tak trudno jest napisać porządną aplikację.

 

Poza tym same plusy:) Ciekaw jestem co zastąpi SM6.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten problem to pewnie niedługo zostanie naprawiony. Chociaż jeszcze nie bawiłem się moim andoridem z SM6.

Uroczę urządzenie o naprawdę szerokim spektrum możliwości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja używam SM6 od sierpnia. Jestem bardzo zadowolony. Niestety problem z aplikacją na androida ciągle występuje. Często się zawiesza lub nie łaczy z SM6. Do przesyłąnia flac/mp3 z telefonu polecam Bubble UPnP doskonale działa ze stream magic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
polecam Bubble UPnP

Również używam tego programu z NAS. Przekonuje do siebie szybszym działaniem, możliwością tworzenia list odtwarzania i nie zrywa połączenia. Razi wyglądem (tutaj aplikacja Linn`a jest bezkonkurencyjna, ale nie działa w moim systemie...) oraz brakiem gapless. Odsłuch płyt koncertowych z Bubble odpada chyba, że wersja płatna nie posiada tych ograniczeń.

Czy któraś z płatnych aplikacji jest warta wydanych pieniędzy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez colcolcol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Bubble UPnP jest możliwość przewijania utworów? A co byście polecili na iPada jako alternatywa dla oryginalnego oprogramowania do sterowania SM6?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
A w Bubble UPnP jest możliwość przewijania utworów?

Nie.

Jak większość programów UPnP, działa równolegle: wysyła sygnał jednocześnie do odbiorcy (np SM6) i nadawcy (np NAS). Program dedykowany do SM6 "wchodzi" w jego menu i z tego poziomu steruje całym systemem. Daje to możliwość uruchomienia np radia, ale powoduje wolniejszą pracę. Plusem jest również gapless, czego nie dostaniemy w typowych programach (również Bubble) UPnP.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubble UPnP jest darmowy? Jaka wersja najlepiej działa z SM6?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kivlov i jak Twoje wrażenia w porównaniu do M-DAC jeśli chodzi o dźwięk pomijając resztę możliwości SM6 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Macbook Pro , Apple Airport Express ---> Audiolab M-DAC---> Roksan Caspian M1 NG----> Minas Anor IIIs (2,5way) ----> B&W ASW600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem M-DACa przez ponad tydzien z tym najnowszym i ponoc najgorszym softem.

Jedyna jego przewaga nad SM6 to fantastyczny wyswietlacz i zgrabny pilot w stosunku do cegły SM6.

Brzmieniowo M-DAC jest duzo gorszy od SM6.

Dla mnie SM6 to połaczenie rDACA z wykopem zblizajacym sie do Krella KAV 280 CD i basem tez zblizajacym sie do NAIMa CDXa oraz rozdzielczoscia M2TECH Young.

Czyli udane połaczenie zalet powyzszych .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, ja mam w takim razie kilka pytań bo niedawano kupiłem CA 6:-)

Mam wzmaka HK 980 plus Monitor Audio RX6 stare DVD podłączone Wire WORLD NOVA koaksjal.

Chinche to też jakiś WiRE WORLD za 100zł.

1. COś warto zmieniać w tym zestawie za nieduże pieniądze?

2. Jaki kabel kupić do podłączenia tv (filmy z pendarjwa) z CA? wystarczy za 50zł, 100zł?

3. jak daje żeby czytał mi przez WIFI przez kompa wudzi nazwę komputera a poźniej pokazuje "empty" - czemu skoro katalogi mam udostępnione?

 

DZIĘKI

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muda44-Czyli według Ciebie dużo tańszy dacmagic plus jest dużo lepszy niż m-dac. A porównywałeś wejście USB?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr83

Macbook Pro , Apple Airport Express ---> Audiolab M-DAC---> Roksan Caspian M1 NG----> Minas Anor IIIs (2,5way) ----> B&W ASW600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja M-dac ma super wyświetlacz i zgrabny pilot, ale również regulacja głośności (przedwzmacniacz), którego SM6 nie ma. Przyciszanie działa tylko z urządzeniami CA (chyba, że coś przeoczyłem).

Brzmienie CA SM6 jest wg mnie dużo lepsze od M-DAC'a, ale jeszcze poczekam na dobre wygrzanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeoczyłes.

Wejdz w ustawienia i zaawansowane. Jest opcja preampa . Klikasz załacz i gotowe.

Ale na cuda jakosciowe tej regulcji nie licz .

U mnie po XLR gra lepiej niz po RCA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam dacmagica a USB sprawdzałem tylko w M2TECH Young zplikami 32 bit.

 

Z tego co mi wiadomo to w środku sm6 siedzi dacmagic plus więc dźwięk wydobywajacy się z tego urządzenia jest taki sam, pomijając funkcje sieciowe itp. To są tylko moje przypuszczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr83

Macbook Pro , Apple Airport Express ---> Audiolab M-DAC---> Roksan Caspian M1 NG----> Minas Anor IIIs (2,5way) ----> B&W ASW600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.