Skocz do zawartości
IGNORED

Tara Labs


kiza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Proszę o pomoc w wyborze.Mogę kupić Air 3 series 1, lub Air 2 series 1 (wersje XLR). Co byście polecili.Nie mam doświadczenia z kablami tylko słyszałem, czytałem opinie że Tara jest dobra.

Bardzo proszę o opinie na temat tych dwóch kabli.Klocki z jakimi by miała grać Yamaha S-2000+SonusOlivy.

Bardzo będę wdzięczny za sugestie.

Pozd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem u siebie przekrojówke od vectora 2 po the 0,8 ,i mogę śmiało powiedzieć że to dobre kable.Z air 3 daj sobie spokój ,ni jak nie pasuje do serii air [poprostu słaby kabel] ,air 2 sporo lepszy ,choc wszystko zależy od ceny za jaka go kupisz! Myslę ze ten air 2 powinien sie dobrze wpasowac w to co masz ale najlepiej posłuchac przed kupnem.Jeszcze co do air 3 to nawet rsc prime który zalega u mnie w szafie od lat jest lepszym kablem.Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

marantz 8003 sacd ,calyx 24/192 dac+calyx power supply [wersja signature by GFmod], burson audio Ha-160[full GFmod], harmonix hs-101 GP ic,audiolot alf-2200 ,furutech 3ts762 35[g] i 25[g]x2 ,furutech 3ts20 35[g] i 25[g] x2 ,furutech fx alpha Ag coaxial ,grado rs2i ,sennheiser hd600,akg k701,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten kabel będzie adykwatny do posiadanych gratów "o mnie ".

Dużo pytań, ale nie chcę się wtopić, bo ciężko będzie go pużniej sprzedać?

Pozdrawiam i proszę o dalsze opinie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, ile taka Tara Labs Air 2 series 1 kosztowała kiedyś w salonie, sklepie jako nowa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka jaką masz okazje kupić? u Chińczyków? dość mało, zalecam dobrze obejrzeć ten kabelek

Kabel był kupiony przez sprzedającego u byłego dystrybutora Tary Voxal (są popiery i opakowanie) fotki porównane z orginałem, i jakoś różnic się nie doszukałem.Do Chińczyków nic nie mam, ale oprucz zabawek dla dzieci staram się nic więcej nie kupować, a na pewno kupuję i nawet o tym nie wiem że to China.Cenę nowego sprzed kilku lat pomiętasz może???

Pozd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Ci konik123, uważaj na podróby Tary - zazwyczaj one są w okazyjnych cenach. Mam dwóch znajomych którzy przerabiali ten temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego kiza nie denerwuj sie prosze... Tez kiedyś miałem chec na ten kabelek ale co do kazdego no własnie.... było jakieś ALE. Tara to chyba najczesciej podrabiany kabel. Moze po xlr jest lepiej, jeśli masz pewność tego ze to nie fake nawet sie nie zastanawiaj. Pozdrawiam serdecznie

ps niestety nie pamietam dokładnie ile kosztował ten kabel

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego kiza nie denerwuj sie prosze... Tez kiedyś miałem chec na ten kabelek ale co do kazdego no własnie.... było jakieś ALE. Tara to chyba najczesciej podrabiany kabel. Moze po xlr jest lepiej, jeśli masz pewność tego ze to nie fake nawet sie nie zastanawiaj. Pozdrawiam serdecznie

ps niestety nie pamietam dokładnie ile kosztował ten kabel

Witam.Nie denerwuje się, i dzięki za troskę .bardzo dużo ludzi nie wie o tych podróbach i się nacina.Także Twoja troska jest jak najbardziej na miejscu.Nie za długo jestem na tym forum ale zdążyłem się trochę zorientować co w trawie piszczy na tym rynku.Co do tematu to każda sugestia jest na miejscu i pomocna, ponieważ każdy zakup po takiej informacji można na ile się da sprawdzić.

Pozd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze poszperasz na tym forum to znajdziesz opisy jak można odróżnić podróbkę od oryginału Tary. Najwięcej było pisane o Air 1 - tu podróby najłatwiej było odróżnić po wtykach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są papiery z Voxala to bierz tym bardziej, że cena pierwotna była w granicach 2,7-3 tys zł. za 1m,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze poszperasz na tym forum to znajdziesz opisy jak można odróżnić podróbkę od oryginału Tary. Najwięcej było pisane o Air 1 - tu podróby najłatwiej było odróżnić po wtykach.

Jeśli są papiery z Voxala to bierz tym bardziej, że cena pierwotna była w granicach 2,7-3 tys zł. za 1m,

Panowie wielkie dzięki za cenne informacje.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko jedna uwaga, Tara jest b.sztywna (wyższe modele - w tym AIR 2) - konieczna jest duża przestrzeń i swobodny dostęp z tyłu za sprzętem aby ją ułożyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko jedna uwaga, Tara jest b.sztywna (wyższe modele - w tym AIR 2) - konieczna jest duża przestrzeń i swobodny dostęp z tyłu za sprzętem aby ją ułożyć.

Wielkie dzięki.Jak uda mi się ją kupić, to jakoś już ją upchnę.

Pozd.

P.S. Czy naprawdę między serią 1 a 2 jest taka duża różnica??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To ten kabel.Co wy na to??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

za tyle chodzą tary air oryginalne. samobójstwo kupywanie tary gdzieś za grosze. można dostac chinczyka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróba!Ja bym nie kupował:)

Czemu tak sądisz, znasz ten kabel??Jeżeli go znasz to napisz czy górę ma szorstką, czy gładką?

Pozd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiza,

Spoko.Postem 19 sobie zażartowałem,bo przecież wystarczy spojrzeć kto sprzedaje ów kabel i wszystko jasne.Ty też doskonale to wiesz,więc konspiracja i pytanie czy ja znam ten kabel wydaje się zbędna.

Pewnie,że znam,skoro miałem go w systemie przez parę lat.

Na dniach kurier dostarczy Ci Tarę.

Posłuchasz czy Ci odpowiada,a jak nie to mi go zwrócisz i po sprawie.

Rozumiem twoje obawy o oryginał,ale z drugiej strony,to nie wszyscy są oszustami,a po za tym,to mam ryzykować własną reputacją o parę set złotych?Moze komuś się to opłaca-mnie nie.

 

Zatem, posłuchaj w spokoju,bez niepotrzebnych emocji.Jezeli się spodoba OK,jeśli nie,to zwrócisz.

Tylko nie po roku:))

Proponuje 7 dni od daty otrzymania,bo ktoś inny pyta się o te Tarę,OKi?

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia,M.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróba!Ja bym nie kupował:)

Wielkie podziękowania dla kolegi Piano za udostępnienie kabla do posłuchania, bez ryzyka kupna w ciemno, i możliwość zwrotu gdy się nie spasuje z resztą gratów.

Pozdrawiam Mariusz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 10 miesięcy temu...

Szukam wiadomości o glosnikowym Tara Labs RSC Master Generation 2+.

Czy ktoś zetknął się z tym kablem lub z podobnym modelem .Był jeszcze RSC Reference Generation 2+

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 16

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.