Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  345 członków

Pylon Klub kolumn
IGNORED

Klub kolumn Pylon


Wysokotonowy

Rekomendowane odpowiedzi

pierwszy raz spotykam człowieka który wpisuje w googla adres...życie zaskakuje :-)

 

jak widzisz lepiej wpisać adres i sprawdzić czy to nie krzak.

Może ktoś wie czy pod tym adresem jest Pylon czy skup złomu, a może jedno drugie. Jeżeli jest tam Pylon to czy jest salon odsłuchowy przy Grzybowskiej w Warszawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

Ciekawe gdzie ty w wieżowcu Kolmex widzisz skup złomu? Na stronie Pylon Audio jest informacja:

Siedziba Zarządu Pylon S.A.

ul. Grzybowska 80/82 lok. 716 , (biurowiec Kolmex)

00-844 Warszawa, Poland

 

Kto ci powiedział, że tam fabryka ma swój salon odsłuchowy?

A pokój odsłuchowy proszę bardzo, też jest:

http://www.pylonaudio.pl/index.php?action=pokoj_odsluchowy

Za to polecam ci stronę http://www.pylonaudio.pl/index.php?action=gdzie_kupic

Nawiasem, mówiąc Pylon ma chyba jedyną porządną stronę wśród producentów zestawów głośnikowych.

Edytowane przez StaryM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

Widzę, że po prostu nie umiesz korzystać z wyszukiwarki. To co jest na stronie Google" to taki skrót zindeksowanej zawartości, nie zawsze aktualnej w danym momencie.

Zrzut ekranu pokazuje dwa odnośniki - Pylon S.A i Pylon Audio (to firma córka spółki Pylon).

 

post-38867-0-67748000-1354398346_thumb.jpg

 

Ten twój złom pojawia się na pozycji 6 i 7.

 

post-38867-0-12371600-1354398449_thumb.jpg

 

Są to linki do stron Panoramy Firm, które pojawiają się często w różnych wyszukiwaniach. Czy Firma Euro Trend BRD sp. z o.o. jest powiązana z Pylon to nie wiem, być może tak, a być może jest to fikcyjna firma przykrywkowa CBA, firma krzak bazująca na prawdziwym adresie lub pomyłka Panoramy Firm. Pomijając już to, że na pewno nie jest to skup złomu, a jedynie prowadzi działalność w dziedzinie surowce wtórne i złom.

 

Z drugiej strony sądzę, ze jesteś zwyczajnym trollem, bo chyba nikt nie może być tak niekumaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Firma Euro Trend BRD sp. z o.o. jest powiązana z Pylon to nie wiem, być może tak, a być może jest to fikcyjna firma przykrywkowa CBA, firma krzak bazująca na prawdziwym adresie

która jest fikcyjna pod tym adresem to ty na pewno jak widzę Pylonie mi nie powiesz.

 

 

Z drugiej strony sądzę, ze jesteś zwyczajnym trollem, bo chyba nikt nie może być tak niekumaty.

 

Dlaczego mi ubliżasz od troli? Chciałbym wiedzieć czy w najbliższy poniedziałek mogę szukać kolumny czy złomu! Widzę że bardzo doskwiera zamieszanie z salonem lub też siedzibą w warszawie przy grzyboskiej. Może jakiś Warszawiak zajrzy na Grzyboską do Pylon Audio i zda relację do poniedziałku? Pylon, krzak czy złom czy ...CBA pod tym adresem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

Dlaczego mi ubliżasz od troli? Chciałbym wiedzieć czy w najbliższy poniedziałek mogę szukać kolumny czy złomu!

Nie ubliżam, ale stwierdzam fakty. Podałem ci jak byk linki. Pod tym adresem jest tylko siedziba zarządu spółki. Nie ma tam i nie było żadnego salonu odsłuchowego. Na stronie Pylon Audio podają , gdzie mają swój własny salon odsłuchowy i nie jest to w Warszawie. Podaj też adresy dystrybutorów, a ty wciąż swoje.

Pod tym adresem w Warszawie jest biurowiec, dość spory i ręczę ci, że na żadnym piętrze skupu złomu tam nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

StaryM ! dlaczego tłumaczysz się za Pylon a ? A może to sam pan Pylon we własnej osobbie?

 

 

Nie ubliżam, ale stwierdzam fakty. Podałem ci jak byk linki. Pod tym adresem jest tylko siedziba zarządu spółki

 

Jeżeli nazywanie kogoś trollem jest dla ciebie normą no to masz chłopie dość osobliwą kulturę osobistą a właściwie jej brak i dlatego też będziesz nękany niewygodnymi pytaniami za to.

Rozumiem zdenerwowanie za niewygodne pytania ale nie mogłeś normalnie odpowiedzieć?

 

Po drugie nie napisałeś w zdaniu wyżej o którą spółkę chodzi, czy o tą Pylon audio czy skup złomu. Ale nie musisz mi odpowiadać bo i tak widzę że adres w Warszawie jest lipny i służy jak mi się wydaje jedynie celom marketingowy aby podnieś renomę firmy bo... w Warszawie a nie np. K. Wólka czy Przoborki :-)

StaryM dokładnie wiem co oznacza miejsce w Warszawie przy ul. Grzybowskiej, jest to ścisłe centrum zarezerwowane dla potężnych firm a nie dla krzaków o których pisałeś, które zarejestrowały się jedynie na pokaz, dla rodziny i naiwnych klientów i dlatego pięknie widnieją w google. A google jest ogólno dostępnym narzędziem i można za pomocą niego zdobywać informację o firmach zgodnie z prawem.

No dobra ok. salonu nie ma w Warszawie jak mniemam siedziby też no to może powiedz mi StaryM gdzie mieści się fabryka Pylon Audio :-) W Przyborkach? Z chęcią podjadę przy okazji i zobaczę :-)I proszę nie ubliżaj bo zadam sto następnych niewygodnych pytań na temat twojego lansu w sieci oraz Pylon. Sporo od wczoraj poczytałem o twojej działalności na tym forum i o Pylon, brawo, tak trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

StaryM znowu mi ubliżyłeś od trolli. No to teraz w zamian przyjmij do wiadomości moją subiektywną ocenę o twoich Pylon audio:

 

Pylon Audio Topaz jest w mojej ogólnej ocenie dość słabym produktem i daleko mu do zacnych produktów takich jak chociażby pierwsze z brzegu Hyperiony Audio Academy na świetnych skandynawskich przetwornikach.

Topaz - y Pylon są wykonane z tego co widzę (proszę poprawić jeśli się mylę) z najtańszych głośników Visaton. Te głośniczki są bardzo niskiej jakości jeżeli mowa o reprodukcji. Ale Pylon jak zwykle stosuje najtańsze komponenty a ceny produktów gotowych są jednak relatywnie bardzo wysokie.

W Pylon audio jak zwykle brak maskownic, zwrotnice po taniości, głośniki najniższej klasy i to wszystko za jedyne 2000 zł.

Czy pomogą szemrane testy HD. Jakość jest bardzo niska, wykonanie również. Powstaje pytanie dlaczego klienci sprzedają te kolumny zaledwie po kilku tygodniach za pół ceny na allgero? Mam ochotę kupić za pól ceny i dokładnie im się przysłuchać bo na ostatnim Audio show dźwięk w moim odczuciu Pylon Audio i to bez znaczenia który model, były jednymi z oferujących najsłabszy dźwięk. Może to tylko warunki odsłuchowe na AS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te same głośniki Visatona zaaplikowane przez inną firmę - nie znaczy to, że Pylon gra tak samo! Dla podkreślenia udziału driverów czasem zastąpiłem nazwę modelu słowem "Visaton". Wrażenia uczestników AS ze spotkania z tanimi Visatonami:

 

1. „Ogromne wrażenie na ludziach robił systemik z papierzakami na wysokich w roli głównej. Grało to całkiem, całkiem, jak na warunki wystawy, a może właśnie tam najlepiej? Nie powiedziałbym, że ten papierowy wysokotonowiec posiada jakąś "klasę" samą w sobie, aczkolwiek w pokoju była muzyka.”

2. malutkie brzdące ale zaskakująco energetyczne.”

3. „Żywe i dynamiczne brzmienie maluchów ”

5. „Oprócz MBL, które dla mnie są referencją (wartość pokazanego systemu:c700 000 zł), najlepszą przestrzeń zaserwowały maleńkie kolumny na papierzaku wspomagane subwooferem. Scena ze 2-3 razy głębsza i szersza niż u większości wystawców.”

6. „Po systemach za dziesiątki tysiaków Visatony zagrały jak objawienie. Rewelacja. Jak za te pieniądze, to skosiły resztę.”

7. „Tak, Visatony były jak powiew świeżego powietrza, szczególnie zaraz po Avalonach z Carry. Nieprawdopodobne, ale grało po prostu lepiej. I nie chodzi tu o suba, tylko barwę, przestrzeń, żywość...”

8. „Visatony grały znakomicie. Oczywiście takiego efektu by nie było, gdyby nie było suba, ale mimo wszystko...”

9. „W sumie nie chciało się wierzyć, że mogło tak dobrze to zagrać: było świetnie; nie wiem tylko ile bym wytrzymał z tak ofensywnym dźwiękiem.”

10. " muzykalny, niewymuszony i fizjologiczny dźwięk.”

11. "tak dużo za tak niewiele.”

12. „pięknie grają te bączki małe. Naprawdę ciężko w to uwierzyć.”

13. „Z rzeczy dla ludzi: zjawiskowo oczywiście zagrały Visatony"

14. „tu także o pozostaniu chwilę dłużej zadecydował przypadek w postaci jakiegoś kolesia, który podczas plumkającego nudnego dżeziku podszedł i zapytał czy by mu nie puścili majkela dżeksona. No to myślę, robi się gęsto, zostaję :). I o ile byłem zmęczony, zmasakrowany poprzednimi odsłuchami, majkel jest mi szczerze obojętny, to QRWA jak Dirty Diana grzmotnęła to przesłuchałem kilka następnych utworów majkela :). Ciary na plecach, tupanie nóżką i słuchanie, słuchanie, słuchanie. SZACUN, CZAPY Z GŁÓW.”

15. . To był wg mnie najlepiej brzmiący zestaw w całym AS. Świetna przestrzeń, detalika i melodyjność, ale przede wszystkim - ten bass! Ludzie słysząc to potrafili zamknąć się na chwilę i po prostu słuchać sprzętu. Podczas odsłuchu odnotowałem jakieś 5 sekund magicznej audiofilskiej ciszy, gdy około 20 par uszu wsłuchiwało się w dźwięk. Coś niesamowitego na tej skali pokazie. Potem ktoś szepnął "ale cisza", i czar prysł. No cóż.”

16. „Podpisuje się, że największe wrażenia przestrzenne zrobił na mnie Visaton. Te malutkie kolumny, to jakaś magia - bo nigdzie indziej czegoś podobnego nie słyszałem.”

17. „Natomiast to, na co ja zwróciłem uwagę, to było:

- naturalność, brak agresji, która dominowała w większości salek

- żywość, obecność dźwięku, brak sterylności

- ładna przestrzeń

- dobra dynamika, skoczność dźwięku.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że Topazy dobrze lokowałyby się na poziomie 1600/1700 pln za parę. Następny szczebel wyżej niż Pearle i odpowiednio droższe. Nie zauważyłem w ostatnich 2 miesiącach+ sprzedaży zestawu za 2600 (na Allegro), a teraz cena zeszła do 2350. Sprzedawały się tylko te które były wystawiane na licytacji od zera i kończą mniej więcej na poziomie 1400-1600. Piszę o ruchu z ostatnich dwóch miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie sugerowałbym się sprzedażą na allegro wydaje mi się że coraz więcej ludzi woli usłyszeć coś zanim kupią, a że ceny takie same w sklepie stacjonarnym a allegro to wydaje mi się że wybór jest prosty.

 

Co do ceny zawsze będzie za wysoka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli zdecydowałeś się już na Topazy to myślę, że 20 będą bardzo dobrym wyborem. Ja mam je w pokoju nieco mniejszym niż twój i uważam że są w sam raz. W żadnym momencie odsłuchu muzyki nie miałem odczucia, że są za duże do mojego pokoju. Teraz na allegro można je kupić w licytacji za wg mnie śmieszne pieniądze w stosunku do tego co sobą prezentują także licytuj. Ja już je mam u siebie od pewnego czasu i nie zmieniam swojej poprzedniej pozytywnej ich oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja mam topazy 20 od miesiąca. Wzmacniacz azur 350 i taki sam odtwarzacz CD (więc pewnie większość mnie skreśli na wstępie jako nieposiadającego super drogiego zestawu :) ) i pokój około 12m2. Bardzo mi się podoba ich dźwięk. Słucham różnej muzyki: kobiecego wokalu, rocka, muzyki symfonicznej, jazzu... Ważna dla mnie jest rozdzielczość i detaliczność poszczególnych instrumentów i to wydaje mi się mój zestawik ładnie realizuje. Wysokie tony mi się podobają. Nie są tak mocne jak w poprzednio posiadanych przeze mnie tonsilach maestro, ale to dobrze - tam były za mocne. Bas jest głęboki i bardzo mi się podoba. I średnicy nie brakuje. W perkusji szukam zawsze werbla - z tymi kolumnami bardzo mi się podoba. Rozdzielczość góry też super. No i pierwszy raz miałem okazję przekonać się, że w hyperballad Bjork ten niski bas schodzi coraz niżej i niżej ale do końca utworu istnieje. Wszystko, na czym słuchałem tego utworu poprzednio po prostu od pewnego momentu basu nie 'wyświetlało'. Bardzo podobało mi się jak zabrzmiał Surfing with alien - cały album J.Satrianiego. I trąbka Milesa Davisa jest super. Jak się zamknie oczy to nie wiadomo, gdzie dokładnie kolumny stoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dostałem niedawno do testu Pylon Topaz 15. Jako, że kolumny pewnie będą kupowane wraz ze wzmacniaczami klasy niższej budżetowej przetestowałem je z Nadem C316BEE.

 

Oto kilka moich spostrzeżeń:

 

- pierwsza rzecz nie dotyczy samych Topazów, otóż okazało się, że żadne testowane przeze mnie kolumny w przedziale do 3000 zł nie zagrały tak niesamowicie spójnie z Nadem 316. Synergia tych urządzeń jest niesamowita. To tak jakby goście z Nada wyprodukowali te Topazy pod 316, albo odwrotnie - tak jakby goście z Pylona wyprodukowali Nada 316 pod te Pylony. Wszystkie zakresy grają jakby były ze sobą zszyte, system prezentuje pełnię brzmienia, nie podkreśla żadnego z pasm, może z lekkim naciskiem na średnicę, co bardzo lubię - lubię kiedy wokal jest z przodu, kiedy gitarzysta grając solówkę wychodzi przed zespół a nie chowa się gdzieś z tyłu za talerzami. I ten efekt jest tu fantastyczny. W tej klasie cenowej tylko brać. Jeśli wziąć pod uwagę, że wzmacniacz wraz z kolumnami można po krótkim targu dostać za 3000 złotych, to nie ma się nad czym zastanawiać.

 

Nie chciałbym się zanadto rozpisywać więc podam poniżej co najbardziej podoba mi się w samych Topazach.

 

- wokal jest super, z przodu, wyraźny, duży bez głosek syczących, bez nosowości. Tak męskie jak i żeńskie wokale prezentują się wspaniale. W tej klasie cenowej (1900 zł) rewelacja. To samo można powiedzieć o innych dużych wydarzeniach dziejących się w średnicy. Gitary, trąbki, solówki fortepianowe brzmią tak jak powinny.

- góra jest nienachalna, nie męczy, nie wyostrza nagrań, nie powoduje bólu w uszach. Jest obecna ale nie podkreślona, nic nie syczy, nie ma piachu. Dla mnie jest optymalnie. Taką górę lubię.

- bas w 15 nie jest ogromny ale do pomieszczeń 15-20m2 idealny. Poza tym otwór bass-reflexu jest z przodu więc nie ma problemów z ustawieniem tych kolumn co jest szczególnie pożądane w pokojach o małym metrażu, gdzie czasami trudno ustawić głośniki pośród mebli. Bass tutaj gra podobną rolę jak góra - pomaga średnicy. Ktoś kto lubi mocne uderzenia albo szczególnie kładzie nacisk na obecność basu może grymasić ale też nie powinien być całkowicie rozczarowany. Jakość basu też jest bardzo dobra, nie rozlewa się, jest bardziej punktowy i skupiony, bardzo przyjemny.

- to nie są kolumny analityczne, suche, neutralne. Ich analogowość brzmienia i muzykalność powodują, że zaczynamy słuchać muzyki a nie realizacji nagrań. I to jest wspaniałe, płyty z lat 80-tych, te gorzej nagrane nie brzmią za jasno, za ostro, zbyt płasko. Topazy wydobywają z nich przede wszystkim przekaz muzyczny i dlatego płyta Thinkmana "The Formula" zagrała bezboleśnie co zdarza się rzadko. Jeśli chodzi o nowe nagrania, np. Massive Attack "Heligoland" jest równie wspaniale, nie ma przepaści pomiędzy gorzej nagranymi płytami a tymi lepiej. Słychać to przejście, oczywiście, ale najpierw jest muzyka i to mi się bardzo podoba!

 

Reasumując moje krótkie spostrzeżenia:

Polak potrafi! Z Nadem 316, w tej klasie cenowej, zestaw wybitny. Zapisuję się do klubu i szczerze polecam Topazy. Nie można ich po prostu pominąć podczas odsłuchów w przedziale do 3000 zł za parę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- bas w 15 nie jest ogromny ale do pomieszczeń 15-20m2 idealny. Poza tym otwór bass-reflexu jest z przodu więc nie ma problemów z ustawieniem tych kolumn co jest szczególnie pożądane w pokojach o małym metrażu, gdzie czasami trudno ustawić głośniki pośród mebli. Bass tutaj gra podobną rolę jak góra - pomaga średnicy. Ktoś kto lubi mocne uderzenia albo szczególnie kładzie nacisk na obecność basu może grymasić ale też nie powinien być całkowicie rozczarowany. Jakość basu też jest bardzo dobra, nie rozlewa się, jest bardziej punktowy i skupiony, bardzo przyjemny.

- to nie są kolumny analityczne, suche, neutralne. Ich analogowość brzmienia i muzykalność powodują, że zaczynamy słuchać muzyki a nie realizacji nagrań.

 

 

Grendel2012, z innego tematu wiesz że przymierzam się do tego najniższego zestawu NADa C316 +C515bee i mocno myślę o tych Topazach 15. Jedyne do czego mam wątpliwości to ten bas.

Czy słuchając Red Hotów albo Jamiroquai będę słyszał co gra tam gitara basowa? Bo w tych kapelach ją po prostu uwielbiam i czekam na sprzęt gdzie bas nie będzie znikał albo zlewał się ze stopą tylko usłyszę co tam basista sobie szpera na strunach.

Szkoda też że mają tylko dwa wybarwienia oklein. No i brak maskownicy. moje dwie pociechy rosną, niby nie robią jak im się czegoś mocno zabroni ale głośnikowi wystarczy tylko raz palec w "oko" wetknąć :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, puściłem dzisiaj pierwszy utwór z płyty "Heligoland" Massive Attack i bas był dość potężny, pełzał po podłodze. Nie mam niedosytu basu. Szkoda że akurat nie mam w domu Red Hotów ale u mnie wyraźnie słychać co gra bas. Najlepiej zrób to co ja - wypożycz je do odsłuchu bo najlepiej posłuchać ich u siebie a nie w sklepie. Każdy przecież ma inną akustykę w pokoju. Napisałem do nich i wysłali mi je na 10 dni do przetestowania. Jeśli się nie spodobają to stracisz tylko koszta wysyłki - ale będziesz pewien. Nie ma lepszego sposobu by sprawdzić dany model kolumn. Jedno jest pewne, z Nadem 316 grają jak dla mnie bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adekwatnie do powyższych wypowiedzi NAD C326BEE będzie jeszcze lepszym rozwiązaniem dla Topaz 15 lub co zdecydowanie wychodzi bardziej na plus dla kolumn Topaz 20 – wzmacniacz NAD C356BEE zaoferuje mocniejsze brzmienie.

 

Opinie na temat tych wzmacniaczy są podzielone. Jednak zastanawia mnie fakt pominięcia przez producenta w C316 i C326 oraz opcjonalnie do modelu C356 wejścia PHONO czyli przedwzmacniacza gramofonowego. Jeśli się mylę w tym temacie proszę mnie poprawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.