Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  266 członków

Audio-gd
IGNORED

Klub Audio-gd


Groh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiego rodzaju były te problemy..?

Witam !

Z tego,co pamiętam,rozłączało mu kartę usb.Trzeba by przeczytać w wątkach klubowych.

Z VIA generalnie wszystko powinno działać.Niestety,nie używam Windows.

Używałem VIA na Vista/7pro i 10 .Nie było problemów !

Na pewno trzeba poświęcić trochę uwagi.Zainstalować platformę do VIA (wersja w zależności od czasu wypuszczenia przetwornika).

Na pewno ustawienia w systemie (raczej nie ustawia się karty usb jako domyślną) .

Problem był z wejściem usb 3.0 ,można spróbować na 2.0 .

Na pewno są forumowicze ,którzy siedzą w Windzie pewnie i podpowiedzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie, kto jest aktualnie dystrybutorem audio gd na Polskę, albo inaczej od kogo najlepiej wypożyczyć sprzęt do odsłuchu w domu. Pisałem do 4hifi - i nic, pisałem do jakiejś firmy pod Krakowem - i nic. Jedynie Q21 się odezwali- ale Ci ozięble polecali te klocki. I jeszcze jedno pytanie, od razu- jak sprawują się przedwzmacniacze np w dac'ach tej firmy? To znaczy czy w znaczący sposób kształtują dźwięk z końcówek mocy, czy raczej są neutralne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielczość i separacja jest na bardzo wysokim poziomie i co najważniejsze nie jest to przesadne , czyli nie męczące , mam na myśli daci na PCM 1704 Uk

Do tego fantastyczna barwa , ale zależy co kto lubi i jaka jest reszta toru.

Edytowane przez nikko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w domu . W porównaniu z Aune S16, Audio AG 10.32. Papierowy bas- dość zwinny. Sucha średnica. Góra i przestrzeń ok. Mało muzykalna i mało angażujaca. Mało grała bo co chwilę przełaczałem na pozostałe DACki :)

Edytowane przez Tomek1777

 M1  >Weavelight  >Vanguard /  Xti 2000 > Audiosynergia Pira > Amazonia Miusik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to niedobrze, bo trzeba było posłuchać min. pół dnia, lepiej kilka i później wrócić do innych DACów.

 

Całkowicie się zgadzam - to takie bez sensu porównanie - nie wiem od czego to zależy ale jak się rozpina tor to trzeba mu dać czas na dojście do siebie. Jeszcze nie wspomne że DAC mógł być nowy i mógł potrzebować parudziesiąciu godzin aby się dogrzał. Ja mam sprzęt wyłączony jak nie ma mnie w domu i po włączeniu przez pierwszą godzinę sprzęt dochodzi do siebie i dźwięk się zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Testowane Dacki byly pod prądem i sygnałem na okrągło kilka dni. W tym czasie zachodziły zmiany. Tym nie mniej w przypadku OPPO zmiany były kosmetyczne i wg mojej subiektywnej opinii grał słabo. Trzeba wziąć pod uwagę że miał za konkurentów mocne pozycje Audio GD 10.32 oraz Aune S16. Audio Gd zostało na stałe.

 M1  >Weavelight  >Vanguard /  Xti 2000 > Audiosynergia Pira > Amazonia Miusik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Mam problem z instalacją sterowników na Windows 10. Ciągle pojawia sie komunikat że jeden składnik nie został zainstalowany. Próbowałem już z linków ze strony AudioGD, jak I 4hifi. Bez powodzenia. Laptop jes zaktualizowany i odwirusowany. Dla porownania probowałem na windows 7 i poszło bez problemu....

 M1  >Weavelight  >Vanguard /  Xti 2000 > Audiosynergia Pira > Amazonia Miusik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś się do dystrybutora, na pewno jakieś rozwiązanie znajdzie. Ja miałem problem tego typu, pomogli.

Czy na win10 u Ciebie dało się zainstalować?

U mnie tylko na win10 coś nie wskakuje sterownik via asio. Kilka razy (z telefonem w ręku) próbowaliśmy z dystrybutorem 4Hifi coś zrobić i się nie dało. Zrezygnowałem i dałem z powrotem pod laptopa na głównym systemie z win8 - tam śmiga bez problemu.

Myślę nad zakupem tego nowego NFB-1,38 (którego jeszcze nie ma u naszego dystrybutora), zobaczymy czy tam też jakieś "kwiatki" ze sterownikami wyskoczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.