Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  266 członków

Audio-gd
IGNORED

Klub Audio-gd


Groh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba bardzo uważać na temperaturę - jest gdzieś specjalny wykres pokazujący ile sekund wytrzyma crystek w danym zakresie (tylko kilka sek pow. dwustuilus st)- i najlepiej zastosować preheating. Ja wymieniałem w moim lksie sam choć wcale nie działam lutownica na codzień :) Wylutowac kość tez nie jest tak chop siup, im więcej warstw tym łatwiej uszkodzić pcb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o poradę tych z Was, którzy używają R2R-11 lub ew. NFB-11 (lub podobnych z Audio GD). Chcę dobrać sobie słuchawki wokółuszne do R2R-11. Jak na razie odsłuchałem Sennheiser HD-600 i ATH AD-900x. Z tych dwóch bardzo podoba mi się HD-600, ale brakuje mi w nim przestrzeni. Dźwięk jest spójny w całym zakresie, słuchanie muzyki na tym zestawie to przyjemność, nic nie drażni. Wokale są ładnie wyeksponowane do przodu i brzmią naturalnie i przyjemnie. Natomiast słuchawki ATH dla mnie w tym zestawie brzmią za jasno. Są bardziej rozdzielcze niż Senki i maja dużo więcej przestrzeni, co mi się w nich podobało. Niestety w gornych rejestrach na niektórych utworach są syczące. Dodatkowo część utworów brzmi na nich jakoś niespójnie, niby słychać dużo fajnych dźwięków, ale całość, jako muzyka nie zachwyca. Sennheisery wypadły tu dla mnie dużo bardziej muzykalnie.

 

Co moglibyście polecić? Jakie słuchawki połączyłyby muzykalność i piękne brzmienie Senków i dodały by do tego więcej przestrzeni, holografii. Cenowo mierzę w przedział od 1000 do mniej więcej 3500zł - jeśli któreś rzeczywiście warte są tych większych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Proszę o poradę tych z Was, którzy używają R2R-11 lub ew. NFB-11 (lub podobnych z Audio GD). Chcę dobrać sobie słuchawki wokółuszne do R2R-11. Jak na razie odsłuchałem Sennheiser HD-600 i ATH AD-900x. Z tych dwóch bardzo podoba mi się HD-600, ale brakuje mi w nim przestrzeni. Dźwięk jest spójny w całym zakresie, słuchanie muzyki na tym zestawie to przyjemność, nic nie drażni. Wokale są ładnie wyeksponowane do przodu i brzmią naturalnie i przyjemnie. Natomiast słuchawki ATH dla mnie w tym zestawie brzmią za jasno. Są bardziej rozdzielcze niż Senki i maja dużo więcej przestrzeni, co mi się w nich podobało. Niestety w gornych rejestrach na niektórych utworach są syczące. Dodatkowo część utworów brzmi na nich jakoś niespójnie, niby słychać dużo fajnych dźwięków, ale całość, jako muzyka nie zachwyca. Sennheisery wypadły tu dla mnie dużo bardziej muzykalnie.

 

Co moglibyście polecić? Jakie słuchawki połączyłyby muzykalność i piękne brzmienie Senków i dodały by do tego więcej przestrzeni, holografii. Cenowo mierzę w przedział od 1000 do mniej więcej 3500zł - jeśli któreś rzeczywiście warte są tych większych pieniędzy.

Spróbuj posłuchać Audeze lcd 2 classic około 2800 nowe lub lcd 2 fazor używki około 2500 ( przetworniki produkowane od 2016 starsze wadliwe ) granie tych słuchawek to przynajmniej klasa wyżej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj posłuchać Audeze lcd 2 classic około 2800 nowe lub lcd 2 fazor używki około 2500 ( przetworniki produkowane od 2016 starsze wadliwe ) granie tych słuchawek to przynajmniej klasa wyżej

 

Ok, dziękuję za radę. Myślałem też o tych słuchawkach. Bedę chciał w takim razie posłuchać. W jednym ze znanych sklepów odradzano mi to połączenie z R2R-11 - jako zbyt ciemne. Co o tym myślisz?

 

 

A czy ktoś ma doświadczenie z Hifi manami lub Staxami na Audio-GD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ok, dziękuję za radę. Myślałem też o tych słuchawkach. Bedę chciał w takim razie posłuchać. W jednym ze znanych sklepów odradzano mi to połączenie z R2R-11 - jako zbyt ciemne. Co o tym myślisz?

 

 

A czy ktoś ma doświadczenie z Hifi manami lub Staxami na Audio-GD?

hifiman ma bardzo szeroką ofertę od tańszych modeli po drogie sam posiadam he 500 są naprawdę dobre masz serie 400 nowe sundary oraz pare zdecydowanie droższych modeli , Audeze lcd 2 fazor są trochę ciemne ale są mega muzykalne posłuchaj ich koniecznie do muzyki jakiej słuchasz będą super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hifiman ma bardzo szeroką ofertę od tańszych modeli po drogie sam posiadam he 500 są naprawdę dobre masz serie 400 nowe sundary oraz pare zdecydowanie droższych modeli , Audeze lcd 2 fazor są trochę ciemne ale są mega muzykalne posłuchaj ich koniecznie do muzyki jakiej słuchasz będą super

 

Dziękuję, wobec tego muszę jeszcze wziąć pod uwagę LCD 2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym się dowiedzieć jaka jest różnica w budowie DACa HE-7 , a DACa R2R 7-HE ?

 

W moim He-7 jest 8 x PCM 1704UK .- NA jakich kościach zbudowany jest R2R 7-HE?

Z pozoru oba urządzenia wewnątrz wyglądają tak samo.- Chociaż ze swojego HE-7 jestem bardzo zadowolony i nie planuję go wymieniać.

L.G. life is BRUTAL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym się dowiedzieć jaka jest różnica w budowie DACa HE-7 , a DACa R2R 7-HE ?

 

W moim He-7 jest 8 x PCM 1704UK .- NA jakich kościach zbudowany jest R2R 7-HE?

Z pozoru oba urządzenia wewnątrz wyglądają tak samo.- Chociaż ze swojego HE-7 jestem bardzo zadowolony i nie planuję go wymieniać.

Poczytaj o technologii R2R, konwersja w nim opiera się nie na gotowych kościach, a na układzie zrealizowanym na drabinkach rezystorowych. Ja słuchałem u siebie AGD R2R 7, ale bez HE- rozumiem że to z tym bateryjnym zasilaniem.

Tak czy inaczej okazał się to najlepszy chińczyk jaki do tej pory słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj w tych dackach -HE jest zastosowany dodatkowy transformator typu R-core, tyle że jest większy niż pozostałe trzy transformatory. Jest to transformator pełniący rolę "regeneratora napięcia" ,

który wraz ze swoim układem tworzy idealną sinusoidę i daje odpowiedni prąd na pozostałe układy dacka.

 

Audio Gd robi świetny sprzęt za rozsądną kasę. -Trzeba to przyznać.

L.G. life is BRUTAL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Nie miałem przyjemności, z Audio-gd znam tylko DAC-19.

 

Sprawdziłem cenę Lampizatora Atlantic i nie mogę polecić Audio-gd 1.38,gdyż byłbym nie poważny,ale polecam przesłuchać tego daca,nawet jeśli celuje się zdecydowanie wyżej. Edytowane przez Bogdan_64087
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.