Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  266 członków

Audio-gd
IGNORED

Klub Audio-gd


Groh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lekkie trzaski to przy tym systemie normalne. Regulacja wzmocnienia jest realizowana pasywnie tz. DAC pracuje na "pełną parę", a regulacja odbywa się na końcu, zaraz przed wyjściem (właściwie jest to tylko tłumienie). Takie rozwiązanie zapewnia ze wszystkie elementy elektroniczne pracują w optymalnych warunkach. Tłumienie realizowane jest przy pomocy drabinki rezystorów i mikrostyczników. To wszystko jest sterowane cyfrowo. Zresztą słychać te styczniki jak pracują w momencie regulacji głośności .

 

Co do pilota... może nie jest najnowocześniej wyglądającym gadżetem, ale przeżyje nawet uleżenie atomowe :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Wolfsona nie ma to znaczenia D/A jest 24 bitowy. VIA która jest zainstalowana w wersji X.32 nie posiada sterowników ASIO. Zresztą znając politykę Audio-GD powstanie KIT z chipem VIA, tak jak to miało miejsce w czasie przejścia z Tenora wer 7 na Tenora wer 8 (płytka drukowana - wymiana trwa 10 min). Na szczęście budowa DAC`y jest modułowa w tym zakresie. Wersja USB 32 bitowa ma sens tylko dla SABRE który jest D/A 32 bitowym. Przejście w prawie wszystkich urządzeniach Audio-GD na chipset VIA jest podyktowana unifikacją produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się parę nowych zabawek z Sabre ES9018 32bit/192K. Pomijając zalety nowego D/A i jego aplikacji w różnych wersjach DAC`ów, ciekawym rozwiązaniem (tak dla mnie) jest Compass 2. Urządzonko dość nie pozorne, posiada wzmacniacz słuchawkowy i wyjście asymetryczne RCA. Wejścia to standard USB/coaxial/optical i analogowe RCA. Jego największą zaletą jest modułowa budowa wewnętrzna. W wersji "podstawowej " Jest sprzedawany z D/A sabre, USB VIA, DIR Wolfson, ale można dokupić do niego przetworniki Wolfson WM8805 w układzie dual mono z obsługą filtrów i oversamplingu, USB wymienić na Tenora, DIR zmienić na DIR9001. Można zamontować OPA wedle uznania.. Konfiguracji i opcji jest dużo. Ciekawostką jest też zamontowanie wzmacniacz prądowego na wymiennej płytce, więc można liczyć na nowe moduły, gdy nastąpi modyfikacja. Te same moduły są wykorzystywane w wysokich liniach produktów AudioGD. Wszystkie produkty Audi-GD, jak już pisałem, są skonstruowane ze wzmacniaczem w domenie prądowej, nie napięciowej, jak to ma miejsce w 99% konstrukcji innych producentów. Takie rozwiązanie niesie za sobą duże wymagania stawiane zasilaczom - Zresztą Kingwa (właściciel i inżynier firmy Audio-GD) ma pozytywnego "świra" na punkcie PSU, stabilizacji, i wydajności prądowej - Efektem takiej technologii jest niebywała neutralność, dynamika, odstęp od szumów.

Kupując Compass 2 masz możliwość dopasowywania urządzenia, za niewielki pieniądze, do swoich upodobań Nie ukrywam ze możliwość "pogrzebania w bebechach" bardzo mnie interesuje. Zastanawiam się nad kupieniem Dac`a i tu zrobiłem rozeznanie. Na stronie polskiego dystrybutora kosztuje 2360 zł w wersji z D/A Sabre ES9018 i USB -32 VIA.

 

 

Policzyłem opcje sprowadzenia od producenta bezpośrednio :

DAC - 499$ + transport 61$ = 560 $

odprawa celna (niestety nie unikniona):

560$ *3.2 zł = 1792 zł

Cło 5% = 89,6; 1792+89 = 1881

Koszta odprawy celnej = 90 zł; 1881+90=1971

No i ukochany VAT 23% od całości :( = 454zł

Czyłi wychodzi 2424 zł ( a kurs dolara policzyłem dość optymistycznie)

 

Wniosek jest jeden - Kupie w Polsce (jak uzbieram kasę :p) i jeszcze będę miał trzy letnią Polską gwarancje :)))

post-45171-0-79611800-1348499731_thumb.jpg

post-45171-0-80650400-1348499732_thumb.jpg

post-45171-0-19442700-1348499749_thumb.jpg

post-45171-0-06809000-1348499764_thumb.jpg

post-45171-0-76034500-1348499772_thumb.jpg

post-45171-0-24714500-1348499782_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Ogłuszenia parafialne :) - udało mi się przekuć zainteresowania na pracę... :)) Zostałem szefem technicznym działu audio w grupie Interprojekt. Teraz można mnie pytać (ewentualnie winić ) za wszystko co dotyczy Audio-GD. W budowie jest obecnie dedykowana strona dla sprzętu audio, jak i pomieszczenie odsłuchowe. Oczywiście dalej będę informował o nowościach itp. Przypominam ze jest możliwość wypożyczenia sprzętu do odsłuchu. Do czasu utworzenia oddzielnego działu zajmującego się audio, preferowany kontakt z nami to telefon do działu handlowego (32) 3022 920, (32) 3022 910.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość romekxxx

(Konto usunięte)

Ogłuszenia parafialne :) - udało mi się przekuć zainteresowania na pracę... :)) Zostałem szefem technicznym działu audio w grupie Interprojekt. Teraz można mnie pytać (ewentualnie winić ) za wszystko co dotyczy Audio-GD. W budowie jest obecnie dedykowana strona dla sprzętu audio, jak i pomieszczenie odsłuchowe. Oczywiście dalej będę informował o nowościach itp. Przypominam ze jest możliwość wypożyczenia sprzętu do odsłuchu. Do czasu utworzenia oddzielnego działu zajmującego się audio, preferowany kontakt z nami to telefon do działu handlowego (32) 3022 920, (32) 3022 910.

I podales mi kolego cene bez zadnych upustow jak dzisiaj dzwonilem skutek jest taki ze kupilem na francuskim audiophonicsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak późno się ujawnił nasz dyżurny naganiacz. 99. % wpisów dotyczy audio gd. Owocnej pracy życzę.

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I podales mi kolego cene bez zadnych upustow jak dzisiaj dzwonilem skutek jest taki ze kupilem na francuskim audiophonicsie.

Negocjujemy takie same upusty jak mają Francuzi... Wszystko jest na dobrej drodze, pierwsze efekty będą w poniedziałek na stronach :)). Napisz coś jak posłuchasz zamówionego DAC`a :)

 

Szkoda, że tak późno się ujawnił nasz dyżurny naganiacz. 99. % wpisów dotyczy audio gd. Owocnej pracy życzę.

Dziękuje bardzo - zakładając ten klub nie byłem pracownikiem. Mógłbym oczywiście się "nie ujawniać", ale było by to chyba nie uczciwe

 

Groh

 

Wg opisu na stronie firmowej DAC-e ważą 15kg (np. NFB-1.32).

Po drugie brakuje mi informacji o pobieranej mocy.

Dziękuje - poprawiłem błąd. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi.

 

Nawet przy tak niszowej firmie: KOMERCJA... :(

Czy są na tym forum jeszcze jacyś HOBBYŚCI bez komercyjnych intencji???

a z drugiej strony skąd masz się dowiedzieć o takiej firmie jak Audio-GD, zupełnie nie znanej w Polsce. Przecież urządzeń tego typu było niewiele. Ja swoją piątkę ściągałem z Chin w "ciemno". Zero informacji, brak gwarancji satysfakcji itp. Ty możesz sobie zamówić urządzenie i jak ci nie bedzie pasować po prostu zwrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z drugiej strony skąd masz się dowiedzieć o takiej firmie jak Audio-GD, zupełnie nie znanej w Polsce.

 

Powiem Ci jak: z Twojego ARTYKUŁU SPONSOROWANEGO, gdzie oznaczasz się jako BRANŻA. Przecież to takie proste... Natomiast zakładanie klubu sugeruje hobbystę, którym nie jesteś.

I sam klub zyskuje wypaczony charakter, bo jeśli pojawi się ktoś patrzący krzywo na Audio-gd to zaraz zostanie zbanowany... A przecież chodzi o to, by dyskutować plusy i minusy

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

il Dottore - racja!

To jest po prostu już nawet nie żałosne, ale śmieszne...

I to naiwne wytłumaczenie, że "nagle" gościu stał się pracownikiem dystrybutora...

Szczerze? Z takim "zakłamanym" szefem d/s technicznych nie chciałbym mieć nic wspólnego, a z firmy, w której pracuję, ludzie tego pokroju wylatują w trybie natychmaistowym! Z hukiem!

 

A hitem pażdziernika zostaje:

 

"(...)...nie jestem fachowcem...(...)"

 

To firma ta zatrudnia w końcu "fachowców", czy laików? ;)

Notabene po tym wpisie facet równo jedzie wiedzą techniczną taką, że chyba był na rocznym szkoleniu w Chinach, ale to już szczegół... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na forum prawie nowy ale w temacie dzwieku poruszam sie praktycznie od urodzenia, za sprawa tego, ze jestem zawodowym muzykiem, podobnie zreszta jak moi rodzice. Czy zatem, jesli udalo mi sie znalezc dobre struny do skrzypiec i teraz polecam je wszystkim innym skrzypkom to znaczy, ze nie jestem pasjonatem, hobbysta i mam w tym jakis biznes? Nawet jesli te wlasnie struny sciagalbym hurtowo taniej przykladowo z USA i odsprzedawalbym dalej w Polsce, aby inni mogli korzystac z tego dobrego produktu po nizszej niz krajowa cenie? @Groh zalozyl klub dlugo przed tym jak nawiazal wspolprace z dystrybutorem Audio-Gd. Chlop trafil na ciekawa firme na zachodnich forach, wyprobowal ich produkty sam, a z racji tego, ze w temacie audio tez siedzi zawodowo i to nie jako sprzedawca tylko jako realizator dzwieku i troche profesjonalnego sprzetu juz uzywal, poleca cos co uwaza za dobre na tle innych produktow dostepnych na rynku i dodam, ze nie poleca zle. Ja gluchy nie jestem, rozne DACi juz slyszalem sam u siebie przy okazji szukania sprzetu jak i u znajomych i uwazam, ze ta firma naprawde oferuje sporo i to juz za niewielkie pieniadze...posluchajcie drodzy forumowicze dacow tej firmy...to nic nie kosztuje bo dystrybutor wypozycza je za kaucja. I nie wieszajcie psow na czlowieku, ktory poleca jakis produkt, ktorego sam uzywal zanim sam zaczal brac udzial w jego sprzedazy...ja tu nikogo nie staram sie bronic tylko zwracam uwage na fakt, ze jesli pasjonat bierze sie za sprzedawanie przedmiotu jego pasji to nie musi oznaczac, ze biznes jest dla niego najwazniejszy...moze poprostu chce polecic innym dobrze, zeby nie utopili kasy. Kazdy na forum poleca jakis sprzet, jest tez duzo sprzedawcow, ale nie widzialem, zeby z tego powodu ktos sie tych osob czepial.

 

A swoja droga ja ciesze sie, ze @Groh z Interprojektem nawiazal wspolprace, gdyz zawodowo siedzi w sprzecie studyjnym, ma rozeznanie w temacie a w tej firmie brakowalo fachowca od tego typu sprzetu.

 

Natomiast wiedza techniczna @Groha moze wynikac z jego zawodu...realizator dzwieku...ja tez o skrzypcach duzo powiedziec moge mimo ze ich nie sprzedaje a na zadnych szkoleniach nie bylem. Moze to naiwne w dzisiejszym swiecie ale nie uwazam, zeby byl on kryptosprzedawca przez ten caly czas...a jesli tak...to juz kwestia jego sumienia. Ja tam w jakas uczciwosc ludzka jeszcze wierze...

Edytowane przez Misiekskrzypek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Jestem na forum prawie nowy ale w temacie dzwieku poruszam sie praktycznie od urodzenia, za sprawa tego, ze jestem zawodowym muzykiem, podobnie zreszta jak moi rodzice. Czy zatem, jesli udalo mi sie znalezc dobre struny do skrzypiec i teraz polecam je wszystkim innym skrzypkom to znaczy, ze nie jestem pasjonatem, hobbysta i mam w tym jakis biznes? Nawet jesli te wlasnie struny sciagalbym hurtowo taniej przykladowo z USA i odsprzedawalbym dalej w Polsce, aby inni mogli korzystac z tego dobrego produktu po nizszej niz krajowa cenie? @Groh zalozyl klub dlugo przed tym jak nawiazal wspolprace z dystrybutorem Audio-Gd. Chlop trafil na ciekawa firme na zachodnich forach, wyprobowal ich produkty sam, a z racji tego, ze w temacie audio tez siedzi zawodowo i to nie jako sprzedawca tylko jako realizator dzwieku i troche profesjonalnego sprzetu juz uzywal, poleca cos co uwaza za dobre na tle innych produktow dostepnych na rynku i dodam, ze nie poleca zle. Ja gluchy nie jestem, rozne DACi juz slyszalem sam u siebie przy okazji szukania sprzetu jak i u znajomych i uwazam, ze ta firma naprawde oferuje sporo i to juz za niewielkie pieniadze...posluchajcie drodzy forumowicze dacow tej firmy...to nic nie kosztuje bo dystrybutor wypozycza je za kaucja. I nie wieszajcie psow na czlowieku, ktory poleca jakis produkt, ktorego sam uzywal zanim sam zaczal brac udzial w jego sprzedazy...ja tu nikogo nie staram sie bronic tylko zwracam uwage na fakt, ze jesli pasjonat bierze sie za sprzedawanie przedmiotu jego pasji to nie musi oznaczac, ze biznes jest dla niego najwazniejszy...moze poprostu chce polecic innym dobrze, zeby nie utopili kasy. Kazdy na forum poleca jakis sprzet, jest tez duzo sprzedawcow, ale nie widzialem, zeby z tego powodu ktos sie tych osob czepial.

 

A swoja droga ja ciesze sie, ze @Groh z Interprojektem nawiazal wspolprace, gdyz zawodowo siedzi w sprzecie studyjnym, ma rozeznanie w temacie a w tej firmie brakowalo fachowca od tego typu sprzetu.

 

Natomiast wiedza techniczna @Groha moze wynikac z jego zawodu...realizator dzwieku...ja tez o skrzypcach duzo powiedziec moge mimo ze ich nie sprzedaje a na zadnych szkoleniach nie bylem. Moze to naiwne w dzisiejszym swiecie ale nie uwazam, zeby byl on kryptosprzedawca przez ten caly czas...a jesli tak...to juz kwestia jego sumienia. Ja tam w jakas uczciwosc ludzka jeszcze wierze...

 

1. Nie udaje się hobbysty, czy też tylko użytkownika sprzętu, jeśli od początku chodzi o rozkręcenie interesu.

2. W związku z powyższym od tego jest zakładka "Sponsorowane" i kategoria Użytkownika "Branża".

3. "Zakłamanie" wynika choćby z cytowanego przeze mnie fragmentu, gdzie profesjonalista udaje audio-dziewicę.

A tak na marginesie, to jestem przekonany, że "umowa o pracę" Groha datowana jest wcześniej, niż założenie tego tematu...

4. Proszę, przeczytaj sobie jeszcze raz od początku cały temat, zwróć uwagę na sposób wypowiedzi - tak nie pisze się recenzji nowo odkrytego sprzętu - to NACHALNA NAGONKA.

 

I jeśli dla Ciebie wszytko jest ok, Twoja sprawa - dla mnie, jak i dla wielu innych osób, jest to nadużycie.

I tyle w tym temacie.

Edytowane przez eMeReKo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie udaje się hobbysty, czy też tylko użytkownika sprzętu, jeśli od początku chodzi o rozkręcenie interesu.

2. W związku z powyższym od tego jest zakładka "Sponsorowane" i kategoria Użytkownika "Branża".

3. "Zakłamnie" wynika choćby z cytowanego przeze mnie fragmentu, gdzie profesjonalista udaje audio-dziewicę.

4. Proszę, przeczytaj sobie jeszcze raz od początku cały temat, zwróć uwagę na sposób wypowiedzi - tak nie pisze się recenzji nowo odkrytego sprzętu - to NACHALNA NAGONKA.

 

I jeśli dla Ciebie wszytko jest ok, Twoja sprawa - dla mnie, jak i dla wielu innych osób, jest to nadużycie.

I tyle w tym temacie.

 

Ad.1 i 2

Po czym wnosisz, ze chodzilo o rozkrecenie interesu? To tylko domysly i uwazam, ze krzywdzace.

 

Ad.3

Zalozenie, ze to "zaklamanie" moze miec miejsce, gdyz @Groh nie napisal w tym temacie o wykonywanym przez siebie zawodzie...realizator dzwieku...ja wspolpracuje jako muzyk z takimi osobami i one maja pojecie o sprzecie, mimo ze go uzywaja a nie sprzedaja.

 

Ad.4

Sledze zarowno ten temat jak i moj temat w ktorym wypowiadal sie @Groh, podobnie jak chyba wszystkie tematy o audio-gd ktore mi zwrocila szukajka...dla mnie to nie nagonka, tylko wypowiedz czlowieka, ktory w sprzecie dla zwyklego zjadacza chleba znalazl slad sprzetu profesjonalnego. Tak samo wypowiadam sie o instrumencie za tysiac zlotych, ktory brzmi jak instrument za 10 razy tyle, bo zdarzaja sie takie przypadki. I tez uczniom w szkole polecam wtedy ta firme, ktora taki sprzet taniej robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klakier ci on, czy klon?

Edytowane przez kichanadeta

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)<br />

1. Nikogo nie zbanuje możecie pisać co chcecie - wolałbym jakieś merytoryczne wypowiedzi no ale cóż... <br />

2. Mogłem się nie ujawniać, zrobić nowego użytkownika lub paru, czy coś w tym goście - zrobiłem to co uważałem za uczciwe<br />

3. Dziewicą-audio (bardzo poetyckie :) ) to jestem jeżeli chodzi o sprzęty audiofilski - kilka razy w różnych studiach próbowaliśmy coś składać na sprzęcie z tego segmentu i kończyło się to absolutną klęską - nagrania brzmiały dobrze tylko na tym sprzęcie, więc się przestałem zajmować tym segmentem do momentu zetknięcia się z Reference 7.1 (to za granicą). Sprzęt audiofilski kojarzył mi się zawsze z przelukrowanym pączkiem lub telewizorem z nadnaturalnymi kolorami. Trafiłem na coś co gra prawdziwym dźwiękiem z niesamowitą szczegółowością, spokojnie mogę na tym sprzęcie pracować i też to robię. A ze mam tak w życiu ze lubię się zajmować tylko tym co mnie pasjonuje, więc skutecznie dopiłem swego. Kto z was zrezygnowałby z możliwości "pomacania" takich klocków? - spokojnie nadal żyję z realizacji dźwięku i to jest moje podstawowe źródłu utrzymania.  <br />

4. Co do firmy - ostatnio udało nam się wynegocjować wyższe rabaty, co skutkowało obniżką cen. Wszyscy którzy zapłacili nam za sprzęt z góry, a go jeszcze nie otrzymali, bo był w drodze lub leżał w urzędzie celnym, dostali od nas zwrot różnicy, chodź zapłaciliśmy za niego jeszcze według starych umów i nie ma co ukrywać wygenerowało to straty. Kto tak zrobił...? Taka jest polityka firmy - klient ma być zadowolony i jeżeli tak nie jest przyjmujemy zwroty bez dyskusji. Wszyscy włącznie z właścicielami to nałogowi słuchacze muzyki i to rozumieją ze są różne gusta - a z tym się nie dyskutuje.<br />

5. Kolegów negatywnie nastawianych zachęcam do pożyczenia czegoś z naszej oferty, wtedy możemy merytorycznie pogadać. Spokojnie nie będę was oskarżał ze jesteście z konkurencji czy z agencji pijarowej jak coś merytorycznie złego napiszecie na temat Audio-GD<br />

6. @kichanadeta - sprawdź poprzednie posty kolegi @Misiekskrzypek, wcale tak słodko nie pisał o firmie. Nie ma co ukrywać daliśmy w jego przypadku ciała i logistyka wysłała inny chodź z zewnątrz identyczny sprzęt. Każdemu się zdarza, szczególnie ze z interprojektu codziennie wychodzi kilkadziesiąt  a czasami i kilkaset paczek. Zadko się to zdarza ze ktoś się pomyli, ale się zdarzyło... Teraz wysyłką sprzętu audio zajmuje się konkretna osoba ( notabene niezły muzyk amator - więc ma pojecie na ten temat :) )  Cały czas się uczymy.<br />

7. Jak użytkownikom Audio-GD przeszkadza ze jestem moderatorem tego wątku, to chętnie przekaże osobie, która zechce moderować ten wątek. Zresztą moja "moderacja" rozpoczęła się i zakończyła na założeniu klubu. Nie zbanowałem nikogo i tego nie zrobię. :)   <br />

Pozdrawiam <br />

<br />

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Witam wszystkich :)<br />

1. Nikogo nie zbanuje możecie pisać co chcecie - wolałbym jakieś merytoryczne wypowiedzi no ale cóż... <br />

2. Mogłem się nie ujawniać, zrobić nowego użytkownika lub paru, czy coś w tym goście - zrobiłem to co uważałem za uczciwe<br />

3. Dziewicą-audio (bardzo poetyckie :) ) to jestem jeżeli chodzi o sprzęty audiofilski - kilka razy w różnych studiach próbowaliśmy coś składać na sprzęcie z tego segmentu i kończyło się to absolutną klęską - nagrania brzmiały dobrze tylko na tym sprzęcie, więc się przestałem zajmować tym segmentem do momentu zetknięcia się z Reference 7.1 (to za granicą). Sprzęt audiofilski kojarzył mi się zawsze z przelukrowanym pączkiem lub telewizorem z nadnaturalnymi kolorami. Trafiłem na coś co gra prawdziwym dźwiękiem z niesamowitą szczegółowością, spokojnie mogę na tym sprzęcie pracować i też to robię. A ze mam tak w życiu ze lubię się zajmować tylko tym co mnie pasjonuje, więc skutecznie dopiłem swego. Kto z was zrezygnowałby z możliwości "pomacania" takich klocków? - spokojnie nadal żyję z realizacji dźwięku i to jest moje podstawowe źródłu utrzymania. <br />

4. Co do firmy - ostatnio udało nam się wynegocjować wyższe rabaty, co skutkowało obniżką cen. Wszyscy którzy zapłacili nam za sprzęt z góry, a go jeszcze nie otrzymali, bo był w drodze lub leżał w urzędzie celnym, dostali od nas zwrot różnicy, chodź zapłaciliśmy za niego jeszcze według starych umów i nie ma co ukrywać wygenerowało to straty. Kto tak zrobił...? Taka jest polityka firmy - klient ma być zadowolony i jeżeli tak nie jest przyjmujemy zwroty bez dyskusji. Wszyscy włącznie z właścicielami to nałogowi słuchacze muzyki i to rozumieją ze są różne gusta - a z tym się nie dyskutuje.<br />

5. Kolegów negatywnie nastawianych zachęcam do pożyczenia czegoś z naszej oferty, wtedy możemy merytorycznie pogadać. Spokojnie nie będę was oskarżał ze jesteście z konkurencji czy z agencji pijarowej jak coś merytorycznie złego napiszecie na temat Audio-GD<br />

6. @kichanadeta - sprawdź poprzednie posty kolegi @Misiekskrzypek, wcale tak słodko nie pisał o firmie. Nie ma co ukrywać daliśmy w jego przypadku ciała i logistyka wysłała inny chodź z zewnątrz identyczny sprzęt. Każdemu się zdarza, szczególnie ze z interprojektu codziennie wychodzi kilkadziesiąt a czasami i kilkaset paczek. Zadko się to zdarza ze ktoś się pomyli, ale się zdarzyło... Teraz wysyłką sprzętu audio zajmuje się konkretna osoba ( notabene niezły muzyk amator - więc ma pojecie na ten temat :) ) Cały czas się uczymy.<br />

7. Jak użytkownikom Audio-GD przeszkadza ze jestem moderatorem tego wątku, to chętnie przekaże osobie, która zechce moderować ten wątek. Zresztą moja "moderacja" rozpoczęła się i zakończyła na założeniu klubu. Nie zbanowałem nikogo i tego nie zrobię. :) <br />

Pozdrawiam <br />

<br />

 

 

A teraz przeczytaj to, co napisałeś powyżej, i odpowiedz nam, a przede wszystkim sobie , co to ma wspólnego z zakładką "Kluby"???

Urządziłeś sobie totalną prywatę, połączoną z naganianiem klientów, a powyższy tekst już dobitnie o tym świadczy!

Ty już nawet nie piszesz jak "meloman, audiofil", a tylko i wyłącznie jak przedstawiciel handlowy!

I moim zdaniem Moderacja już dawno powinna "wywalić" Cię do zakładki "Sponsorowane".

No tak, tylko tam trzeba zapłacić...

 

Wzajemnie pozdrawiam, widać masz świetne samopoczucie ;)

Edytowane przez eMeReKo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to kolejny argument, by poprzeć mój projekt ratowania zakładki STEREO i innych zakładek przed tego typu historiami. Szczegóły na Bocznicy.

Wszystkich, dla których audio to szlachetne hobby a nie sposób na zarabianie $$$$ - zapraszam do wysyłania maili do Moderatorów.

Jeszcze jest szansa na uratowanie Audiostereo.

Warunek: roczna karencja na zakładanie nowych tematów dla nowo zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.