Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  34 członków

Enerr Klub
IGNORED

ENERR Club


Dżerzi

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybyś wpisał w Google hasło Enerr, to otrzymał byś taki wynik:

https://www.google.pl/search?q=enerr&ie=UTF-8&sa=Search&channel=fe&client=browser-ubuntu&hl=pl&gws_rd=cr,ssl&ei=Md4EVourFYyksAHQr4mwDQ

Na pierwszym miejscu jest strona internetowa. Jak wejdziesz na stronę, to na dole masz namiary na nich.

AUDIOTHLON

Chemiczna 3

65-001 Zielona Góra

Poland

 

Czy trzeba aż na forum pytać o coś tak prostego?

 

phone: +48 502485808

e-mail: [email protected]

Sprzęt jest dla muzyki. Nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem trzeba. szczególnie jeśli sie zupełnie co innego pojawia w wyszukiwarce.

Przepraszam, że pytam! :):)

 

magico nie przepraszaj od tego jest forum żeby pomóc i ludzie którzy tam piszą(odpowiadają) ale widać niektórym to sprawia problem...

 

moja rada nie pomagajcie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Istnieje możliwość przetestowania w swoim systemie po kontakcie telefonicznym przed zakupem.

 

Można spróbować. Chyba, że z wypożyczeniem będzie jak w Harpia Acoustics.

Ja u nich wypozyczalem wszystko bez problemu choc trzeba bylo wplacic kaucje ale to zazwyczaj nie problem. Jedyna firma jaka znam gdzie w takim przypadku nie trzeba kaucji to Albedo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości właścicielowi firmy AUDIOTHLON pana Piotra, zrobił mi kabel interkonekt do elektroniki Naim (Equilibrium tune x2) w konfiguracji din-din. Jestem mega zadowolony, to tego kupiłem kabel głośnikowy Equilibrium tune 33 supreme. Teraz pora na test kabli zasilajācych z nowej seri.

Polecam

Edytowane przez Xs-2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości właścicielowi firmy AUDIOTHLON pana Piotra, zrobił mi kabel interkonekt do elektroniki Naim (Equilibrium tune x2) w konfiguracji din-din. Jestem mega zadowolony, to tego kupiłem kabel głośnikowy Equilibrium tune 33 supreme. Teraz pora na test kabli zasilajācych z nowej seri.

Polecam

 

Witam. Posiadamy w Zielonej Górze salon patronacki produktów firmy Audiothlon właściciela marek Enerr i Equilibrium. Wszystkich zainteresowanych produktami informacją o nich proszę o kontakt pod numerem 601 742 490, lub poprzez stronę www.media4home.com.pl

 

Witam wszystkich serdecznie. Jeżeli macie pytania dotyczące produktów firmy Enerr lub Equilibrium to proszę pisać lub dzwonić pod numer 601 742 490, ewentualnie odsyłam na naszą stronę www.media4home.com.pl gdzie znajdziecie wszystko co was interesuje.

Jesteśmy dealerem firmy Audiothlon i posiadamy salon patronacki w Zielonej Górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Jestem po dzisiejszych, wstępnych rozmowach z firmą Media4Home i być może jeszcze w lutym zostanie mi udostępniony do testów najnowszy topowy kondycjoner wraz z setem okablowania z linii Trancenda. Swoje wrażenia opiszemy jako Mazurskie Stowarzyszenie Audiofila i Melomana w Giżycku, które mam przyjemność reprezentować, w zakładce "Spotkania na Mazurach". Sam użytkuję AC Point One i bardzo jestem ciekaw tej nowości wyposażonej m.in. w DC Blocker czyli filtr stałej składowej czy też sieciowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porōwnywał ktoś kable zasilajāce enerr z starej seri z nowā transcenda?

 

Tak, to zupełnie inna definicja budowania przestrzeni i swobody przekazu. Inna technologia samych przewodników i wtyki z czystej miedzi o konduktywności 100% Polecam posłuchać ten przewód/y w sowim systemie. Możemy wypożyczyć, szczegóły proszę o telefon lub e-mail z naszej strony www.media4home.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zdecydowanie tak, większa liczba przewodników wpływa na parametry przewodów w torze zasilania

 

Zdecydowanie naciągana teoria... albo raczej niekompletna.

Wszystko zależy od tego do czego się je podłącza. U mnie na przykład najniższy model Transcendy zagrał lepiej na CD i preampie niż wyższe.

Odwrotnie - przy końcówce większa liczba przewodników 'się przydała'

 

I dotyczy to nie tylko Enerra. Często (choć nie zawsze) mniejszy przekrój jest korzystny dla źródeł i urządzeń o mniejszym poborze prądu. Także słuchać zanim się wyciągnie więcej kasy z portfela i łatwowiernie 'łyknie' historie, że droższy to lepszy...

Edytowane przez albertini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ale wcześniejsze pytanie było zadane ogólnie. Do zasilania źródeł lepsza jest sieciówka z nowej serii Espera, nie mówiąc o starszej serii Hybryd, czy tańszego przewodu Violet Revision III. Blue Revision III jest również charakternym przewodem sieciowym w akceptowalnym budżecie.

Tak czy inaczej najlepiej sprawdzić parę przewodów aby wybrać ten właściwy do swojego systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest listwa w której zastosowano filtr składowej stałej. Szczątkowe napięci stałe towarzyszące przemiennemu 230V wpływa na przydzwięk z transformatorów i ich grzanie się i bezposrednio ma to wpływ na kondycję zasilania. Dodatkowo do przyłączenia do Amulleta rekomendowany jest przewód z nowej serii Enerr Transcenda HC. Wynikowo to zupełńie inny lepszy produkt niż Enerr Power Point R3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dopisuję się do klubu z listwā enerr amulett 4s, enerr transcenda light hc, enerr transcenda ultra, enerr transcenda, equilibrium tune G2, X2 (din-din), equilibrium tune 55 ultra.

 

Jak ten din-din? Ciekawe, czy snaic'a by zrobili. Miałem przez długi czas equilight głośnikowca. Nowej serii nie znam kompletnie ani sieciówek, ani głośnikowych. Jestem ciekaw Twojej opinii skoro masz system Naim'a.

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko kabelki Enerra okazały się lepsze , zwłaszcza droższy model. Wnosiły poprawę niemal w kazdym aspekcie. Nie była to rewolucja wzgledem Furutecha i Nella ale poprawa była ewidentna i łatwo uchwytna.

Dyzman, a jakie modele tych Enerrów?

Bo Blue w porównaniu z Neelem 7 ES Gold wcale lepiej nie wypada, a jest 2x droższy niż był swojego czasu Neel.

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak ten din-din? Ciekawe, czy snaic'a by zrobili. Miałem przez długi czas equilight głośnikowca. Nowej serii nie znam kompletnie ani sieciówek, ani głośnikowych. Jestem ciekaw Twojej opinii skoro masz system Naim'a.

Napisz do firmy [email protected]

Ja jestem bardzo zadowolony z całego setu polskich kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzman, a jakie modele tych Enerrów?

Bo Blue w porównaniu z Neelem 7 ES Gold wcale lepiej nie wypada, a jest 2x droższy niż był swojego czasu Neel.

To na pewno nie byl Blue. Mialem Neela es golda, bardzo przecietny przewod choc nie jest zly. Cholera nie pamietam juz nazw bo to bylo troche lat temu. Pamietam przedzial cenowy, jeden z okolic 2500 a drugi 3500 w przyblizeniu. Oba kabelki byly bardzo fajne graly mniej wiecej na poziomie Ansae Maik. Zas Neel to przecietny kabelek i taki Furutech 314 jest od niego 3razy lepszy. W mojej ocenie to jeden z najlepszych przewodow do 1000zl. Jest wiele renomowanych konstrukcji za dwa razy wieksze pieniadze ktore nie oferuja tej jakosci. Jak ktos szuka taniej sieciowki to wybor jest jeden , Furutech 314
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Neel 7 ES Gold kosztował ok 450 zł i w tej cenie nie miał przeciwnika, ostatnio kolega ode mnie brał taką 7kę która pozamiatała Gigawatta LC1 prawie dw razy droższego, wiadomo że zawsze można lepiej ale jakim kosztem.

Mam 14kę Neela na wtykach Furutecha już taki Enerr Symbol Hybrid za 2,5 tys nie miał by tak lekko w starciu z nim, tylko że 14kę można dostać za ok 600 do 700zł.

Moim zdaniem Neele zawsze zawyżały poziom zwłaszcza biorąc pod uwagę ich cenę w porównaniu z ceną konkurencji.

Chciałem Furutecha 314 Ag spróbować z Atollem AM100 lub Heglem HD12, ale nie wiem jak to wypadnie przy 14tce.

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.