Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  34 członków

Enerr Klub
IGNORED

ENERR Club


Dżerzi

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, że Neel 7 ES Gold kosztował ok 450 zł i w tej cenie nie miał przeciwnika, ostatnio kolega ode mnie brał taką 7kę która pozamiatała Gigawatta LC1 prawie dw razy droższego, wiadomo że zawsze można lepiej ale jakim kosztem.

Mam 14kę Neela na wtykach Furutecha już taki Enerr Symbol Hybrid za 2,5 tys nie miał by tak lekko w starciu z nim, tylko że 14kę można dostać za ok 600 do 700zł.

Moim zdaniem Neele zawsze zawyżały poziom zwłaszcza biorąc pod uwagę ich cenę w porównaniu z ceną konkurencji.

Chciałem Furutecha 314 Ag spróbować z Atollem AM100 lub Heglem HD12, ale nie wiem jak to wypadnie przy 14tce.

7 o ktorej piszesz uzywalem przez kilka lat a wiec znam go doskonale. 14 nie znam. Furutech 314byl tylko troche drozszy a zdecydowanie lepszy. Zdecydowanie. Jesli policzysz wtyki Furutecha w Neelu to koszt takiej konfekcji wyrowna mniej wiecej ceny obu przewodow. Ale zeby wszystko bylo jasne , ja nie twierdze ze wspomniany Neel to zly kabelek. Uwazam jedynie ze mozna lepiej w tym przedziale. U mnie Furutech doslownie pozamiatal Neelem. Roznica byla naprawde znaczaca.

Wspominasz o 14tce i porownujesz z Enerrem podajac dwie rozne ceny.,Enerr z cena za nowy a Neel za uzywke. Podaj tez cene uzywanego Enerra bo inaczej gdzie tu rzetelność ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominasz o 14tce i porownujesz z Enerrem podajac dwie rozne ceny.,Enerr z cena za nowy a Neel za uzywke. Podaj tez cene uzywanego Enerra bo inaczej gdzie tu rzetelność ?

Używany Enerr Symbol Hybrid najtaniej jaki widziałem to coś 1,2tys z hakiem, ale chodzą drożej.

Myślę, że jednak pożyczę z RCMa tego furutecha 314 Ag i zobaczę jak wypada przy 14tce Gold.

Kumpel ma 314kę, ale się wpierdolił i kupił podróbkę na wtykach Oyaide też podrabianych, jestem tego pewien :)

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używany Enerr Symbol Hybrid najtaniej jaki widziałem to coś 1,2tys z hakiem, ale chodzą drożej.

Myślę, że jednak pożyczę z RCMa tego furutecha 314 Ag i zobaczę jak wypada przy 14tce Gold.

Kumpel ma 314kę, ale się wpierdolił i kupił podróbkę na wtykach Oyaide też podrabianych, jestem tego pewien :)

No to drozej niz uzywany Neel ale z drugiej strony nie powinno to nikogo dziwic skorom14 Neela kosztowala cos kolo 1400zl a Enerr duzo wiecej. Zawsze chcialem sprawdzic 14 u siebie ale nie bylo nigdy ku temu okazji niestety. Enerry to dobre kabelki , przynajmniej te co mialem u siebie. Warte pieniedzy jakie trzeba za nie zaplacic Polecam tez ich kondycjonery. Mialem pare lat temu topowy model z okoli 7tys zl. Swietny sprzet kory bez kompleksow moze rywalizowac z renomowana Shunyatą. Porownywalem go chocby z Hydrą z tego samego przedziau cenowego. Enerr wcale nie byl gorszy. Zreszta wplyw obu na moj system byl bardzo podobny . Wracajac domsieciowych kabli to polecilbym kabelek ANSAE Maik. Swietny kabel i w mojej ocenie bardziej zrownowazony niz ich topowy wtedy Muluc Supreme ktory choc kilka cech ma na bardzo wysokim poziomie to jednak z neutralnoscia i naturalnoscia ma niewiele wspolnego a kosztowal dwa razy wiecej niz wspomniany Maik. Jesli kombinujesz z sieciowymi nie mozesz pominac Wile. Wypożycz i posluchaj tylko oby byl wygrzany . Potrzeba na to 300 godzin grania .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używany Enerr Symbol Hybrid najtaniej jaki widziałem to coś 1,2tys z hakiem, ale chodzą drożej.

Ja , ze "starej" serii najmilej wspominam Holograph Hybrid. I wtedy też używałem w większości klocków Atolla

 

Jak ten din-din? Ciekawe, czy snaic'a by zrobili. Miałem przez długi czas equilight głośnikowca. Nowej serii nie znam kompletnie ani sieciówek, ani głośnikowych. Jestem ciekaw Twojej opinii skoro masz system Naim'a.

Ja miałem do mojego SuperUniti podłączoną nową sieciówkę Ultra. Było wręcz niewiarygodnie przestrzennie, ale zbyt (oczywiście dla mnie) delikatnie

Edytowane przez mrb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja , ze "starej" serii najmilej wspominam Holograph Hybrid. I wtedy też używałem w większości klocków Atolla

 

 

Ja miałem do mojego SuperUniti podłączoną nową sieciówkę Ultra. Było wręcz niewiarygodnie przestrzennie, ale zbyt (oczywiście dla mnie) delikatnie

Ja mam enerr transcenda ultra z naim supernait 2 i nie mogę powiedzieć, że jest za delikatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam enerr transcenda ultra z naim supernait 2 i nie mogę powiedzieć, że jest za delikatnie.

Niewykluczone - słyszałem opinię u dystrybutora, że najlepiej grają całe zestawy , czyli IC, głośnikowy i sieciówka; a idealnie podpięte do listwy ;

to zupełnie jak w Naimie :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak na marginesie, to kiedyś miałem całe okablowanie MITa (sieciówki Magnum+Oracle a głośnikowe i iC Matrix HD plus cyfrowy Terminator), to "niestety", ale grało to bardzo spójnie

Oczywiście - według określonej szkoły, ale to było coś na zasadzie brzmienia NAIMa - jest specyficzne ale albo się je pokocha (wtedy biada portfelowi) albo nie do końca akceptuje i nie idzie tą drogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolejna linia okablowania po TUNE teraz PURE ?

A co, interes musi się kręcić.

Enerr pobił już nie jedną firmę kablarską pod względem ilości i rodzajów kabli zasilających, ciekawe kiedy sami się w tym pogubią :)))

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany, zmiany, zmiany to cecha naszego życia. Jak producent jest kreatywny i ma pomysły na nowe produkty to tylko dobrze dla branży a przede wszystkim użytkowników. Jestem również pewien że na pewno się nie pogubi w typach produkowanych komponentów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Może koledzy i koleżanki wiedzą jaka jest różnica po między kondycjonerem Enerr ACPOINT ONE a ACPOINT TWO ?

Pozdrawiam

 

Różnica w przewodzie zasilającym (Enerr Symbol Hybrid a Enerr Blue R3) i przepustowością układu filtrującego (40A i 25A)

Poza tym te kondycjonery są już nieosiągalne, zastąpiły je kondycjonery serii "zero" http://media4home.com.pl/?listwy-zasilajace,23,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak, to zupełnie inna definicja budowania przestrzeni i swobody przekazu. Inna technologia samych przewodników i wtyki z czystej miedzi o konduktywności 100%

Trochę odkurzę, ale osobiście uważam, że u mnie i dla mnie (NAIM Superuniti) Enerr Holograph Hybrid lepiej się sprawdził niż najnowsza Transcenda;

oczywiście dla mnie, w moim systemie i z moimi preferencjami

Dlatego też warto przesłuchać (jak zwykle :-) )

Edytowane przez mrb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Dobre zasilanie to podstawa dobrze funkcjonującego systemu audio a pomagają w tym urządzenie kondycjonujące.

Llistwa z serii Amulett 4S DCB to nowa propozycja wzbogacona o dodatkowy filtr składowej stałej, teraz z dedykowanym przewodem Amulett Power Link.

 

AMULETT 4S

 

Specyfikacja:

Filtracja: N-MATRIX

Filtr uziemienia: N-GROUND

Filtr składowej stałej: VAIL 30A

Technologia wykonania: Zero Impedance Technology

Obudowa: Stalowa, tłumiona materiałem bitumicznym

Architektura wewnętrzna: 28A (6440W) nominal

Konfiguracja gniazd Shuko: 4

Gniazdo wejściowe IEC: C20 16/20A, standard gradeZainteresowanych zapraszam do dyskusji kontaktu.

http://media4home.com.pl/?enerr-2017,130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Doskonała listwa w relacji cena/jakość z rekomendacją portalu Sterelife https://www.stereolife.pl/archiwum/testy-lista/588-enerr-power-point-r3

Na żywo do posłuchania w naszym salonie.

 

Witam,

macie może wygrzane enerr ultra na wypożyczenie w razie co? Szukam miejsca, gdzie moglbym wypozyczyc ten model kabla na testy. Obecnie testuje Ansae Pure i Oyade gpx-re z bialymi wtykami. Enerr jest na mojej liscie, jako kabel neutralny do neutralnego systemu niewymagajacego korekt, czy leczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.