Skocz do zawartości
IGNORED

Schnerzinger - alternatywa dla topowych kabli ?


Gość jarek&ania

Rekomendowane odpowiedzi

Strona działa. Może ktoś to wskrzesił. W każdym bądź razie opinia u Germanów za dobra nie jest.

Tam były takie numery że ceny wywindowane do granic absurdu ale na dzień dobry 50% rabat.

Teraz te ceny w aktualnym cenniku już są niższe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiarygodność o jakiej tu piszę to cecha dźwięku.

Dźwięk wiarygodny to taki, o którym możemy powiedzieć że jest bliski rzeczywistości.

Aby dojść do takiej konkluzji w przypadku dotyczącym kabli, wskazane jest posiadanie możliwości dokonania porównań.

Jednak porównania te narzucają pewne wymagania co do warunków w jakich są czynione.

Dopóki nie dyskutujemy o tych warunkach znajdując w nich błędy, dopóty wypada założyć, że zostały one spełnione.

Kable Audio Note, umożliwiają dokonywanie porównań urządzeń pozostałych elementów toru.

Umożliwiają to także kable dziesiątek innych firm.

Są wiarygodne.

?

Dysponują dźwiękiem, który uzyskany jest w sposób nie zawierający naleciałości wymyślnych technologi, są "surowe".

To jest Twoja prywatna teza wynikająca z indywidualnych kryteriów i nie widzę możliwości jej naukowego usankcjonowania. Według mnie nie są, ale moje "nie są" jest tyle samo warte, co czyjeś "są", bo też wynika z własnego wyobrażenia o przeźroczystym dla sygnału kablu, a nie kryteriów naukowych.

Nic mi nie wiadomo, aby ktoś skarżył się na Furutech czy Audio Note.

Tutaj podobnie jak wcześniej - można wymienić sporo firm, na które nikt się nie skarży. To żaden argument.
Skrajnie trudne jest uzyskanie postępu wobec tych produktów, aby dziewicza surowość i czystość pozostała i jednocześnie jakość dźwięku osiągnęła pułap nie znany dla tych producentów.
Znowu bardzo subiektywna opinia, albo "audycja zawierała lokowanie produktu".

michelangelo

Nie jest trudnością chyba ustalenie miejsca w hierarchii, danego produktu, danego producenta.

Ja zapytałem o Twoje doświadczenie, nie prosiłem o pomoc w ustaleniach. Dobrze wiem gdzie są te modele w hierarchii. Jeden z nich był topowy, w wersji z lepszymi wtyczkami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michelangelo

Co to ma być?

Rozprawienie się ze mną?

 

Spróbuj dostrzec, z jakiej pozycji to czynisz.

 

Chciałem tylko pomóc, sam zobacz w co to przekształciłeś.

 

A jakie kryteria przyjmujesz dla tej oceny?

Rozumiem ,że takie których żadne inne kable nie spełniają?

 

Kryteria?

Porządek, to jest to kryterium, główne.

 

Wszystko na świecie ma swoje miejsce.

Jeśli coś co powinno zgodnie z prawdą o tym czymś, być w określonym miejscu, a nie jest, to czas spowoduje, że w końcu trafi tam, jest to nieuniknione.

Może to oczywiście trwać jakiś czas, może po drodze dochodzić do błądzenia, poszukiwań, różnych innych zjawisk, jednak w końcu wszystko znajduje swoje miejsce.

 

To prawo natury.

 

Uprzedzam, że walka z prawami natury, jest skazana na niepowodzenie.

Oczywiście znajdują się śmiałkowie, powodowani wszelkimi dostępnymi impulsami, podnietami, bodźcami, ale wynik jest nieodwołalnie zawsze ten sam.

 

W audio hi end, w przewodzeniu, czy transmisji, nie ma powodu aby było inaczej.

Perspektywiczne spojrzenie na światową produkcję tego sektora, zwrócenie uwagi na metodologię działań, na rodzaj uwarunkowań, wzory zachowań uczestników rynku, cechy charakterystyczne, uwarunkowania fizyczne, pozwala na takie uszeregowanie występujących tu podmiotów, że przypisanie wiarygodności czy jej skali, staje się czytelne.

Istnieją producenci, tworzący pewnego typu fundament, mający potrzebne zaplecze, możliwości etc.

Dołączają do nich inni, chcący wytworzyć produkty wobec nich konkurencyjne.

W miarę upływu czasu pojawiają się nowe pomysły, nowe rozwiązania, nowy zakres wiedzy, wiedza ta stanowi podwaliny, fundament pod nowego typu produkty.

W całej masie rozwiązań, technik, trendów, sposobów, metod, innowacji, mogą się znaleźć zarówno takie, które powodują realny postęp, wszechkierunkowy, jak i takie, które dotyczą tylko wybranych aspektów, wybranych jednoosobowo przez określonego konstruktora, może też mieć miejsce dowolna mikstura rozwiązań w jednym wykonaniu.

 

To wszystko powoduje zamieszanie, w którym orientować się mogą nieliczni, znający od podszewki zagadnienia tematyczne.

Raczej nie są nimi konsumenci, użytkownicy, odbiorcy rynkowi.

 

Skoro rynek ustawił pozycję firmy Audio Note w miejscu w jakim to obserwujemy, skoro pozycja ta trwa od długiego relatywnie czasu, skoro cały profil i filozofia całości oferty jest określona i znana, to na tej podstawie, można z wystarczającą dozą prawdopodobieństwa przyjąć, że jest to produkt referencyjny.

Dołączając doświadczenie życiowe, jako argument, dodatkowo minimalizujemy możliwość dokonania pomyłki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michelangelo

Co to ma być?

Rozprawienie się ze mną?

W żadnym wypadku. Po prostu chęć poznania i zrozumienia Twojego punktu widzenia.

Spróbuj dostrzec, z jakiej pozycji to czynisz.

Ja to wiem, stąd powstrzymanie się od wszelkich opisów czy ocen produktów. Sugerować też nie będę. ;)

Chciałem tylko pomóc, sam zobacz w co to przekształciłeś.

OK, tylko że to nie jest de facto wątek "Jaki kabel polecacie?" tylko pytanie na TAK lub NIE o konkretne produkty. Bym się nie odzywał, gdyby nie odejście od tematu, bo Scherzingerów nie znam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycje na rynku kabli są rozdane od wielu lat.

Zagadnienia są rozpoznane, firmy wzajemnie konkurują ze sobą.

Rewolucji nie zrobi firma, o której jest mowa w tym temacie.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycje na rynku kabli są rozdane od wielu lat.

Zagadnienia są rozpoznane, firmy wzajemnie konkurują ze sobą.

Rewolucji nie zrobi firma, o której jest mowa w tym temacie.

 

 

 

Prawie jak w polityce :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Pozycje na rynku kabli są rozdane od wielu lat.

Zagadnienia są rozpoznane, firmy wzajemnie konkurują ze sobą.

Rewolucji nie zrobi firma, o której jest mowa w tym temacie.

 

Pozdrawiam

 

Piszesz wcześniej żeby ciebie nie atakować.

Staram się jak mogę , ale.......

Proponuję abyś najpierw przeczytał to co piszesz a potem czynił zarzuty.

 

Skąd taka pewność,że niniejsza firma " nie zrobi rewolucji w temacie" - skoro nie miałeś tych kabli w ręku a opinię o nich wypowiadasz po obejrzeniu zdjęć?

 

Czy nie zakrawa to na jakąś dziecinadę?

 

Popatrz jakie kable owi "frajerzy" zostawili w rozliczeniu a może wtedy zweryfikujesz swoje jednoznaczne osądy.

 

Czytając twoje wypowiedzi mam nieodparte wrażenie , że ton tych wypowiedzi można określić jako - "zjadłem wszystkie rozumy i moje osądy są ostateczne i jedynie słuszne".

 

Bez urazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jadłem wszystkich rozumów, ciężko pracuję, a skromność stawiam na pierwszym miejscu.

 

W wpisach moja intencja jest czysta, oczywista i tylko jedna, pomóc, pomóc w uniknięciu rozczarowań.

 

Jak widzę co ludzie wyprawiają na polu hi end, co wyprawiają producenci, jak wmawiają sobie wiedzę i kwalifikacje /Zeta Zero/, to powoduje, że czasami pozwalam sobie na może zbyt kategoryczny język.

 

Przepraszam.

 

P.S.

Proszę docenić postawę dziecka, w pewnych okolicznościach może okazać się bardzo korzystna.

Dziecko owszem jest ufne, ale posiada otwarty umysł, brak uprzedzeń, energię i witalność, optymizm, to bardzo pozytywne cechy.

 

Nie wiem czy cechy dorosłego człowieka, w pełni dojrzałego, są tylko pozytywne.

 

Dziecko nie boi się przyjąć nawet pozornie szalonej idei, rozwinąć ją i uczynić z niej nowy dogmat.

 

Dorosły powie, to niemożliwe!

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Nie jadłem wszystkich rozumów, ciężko pracuję, a skromność stawiam na pierwszym miejscu.

 

W wpisach moja intencja jest czysta, oczywista i tylko jedna, pomóc, pomóc w uniknięciu rozczarowań.

 

Jak widzę co ludzie wyprawiają na polu hi end, co wyprawiają producenci, jak wmawiają sobie wiedzę i kwalifikacje /Zeta Zero/, to powoduje, że czasami pozwalam sobie na może zbyt kategoryczny język.

 

Przepraszam.

 

P.S.

Proszę docenić postawę dziecka, w pewnych okolicznościach może okazać się bardzo korzystna.

Dziecko owszem jest ufne, ale posiada otwarty umysł, brak uprzedzeń, energię i witalność, optymizm, to bardzo pozytywne cechy.

 

Nie wiem czy cechy dorosłego człowieka, w pełni dojrzałego, są tylko pozytywne.

 

Dziecko nie boi się przyjąć nawet pozornie szalonej idei, rozwinąć ją i uczynić z niej nowy dogmat.

 

Dorosły powie, to niemożliwe!

 

Pozdrawiam.

O.K. Wszystko rozumiem.

 

Nie wiem co chcesz "teoretycznie " udowodnić?

 

Być może zajmujesz się zawodowo zagadnieniami konstrukcyjnymi audio ja niestety jestem tylko praktykiem.

 

Czytając twoje wpisy można odnieść wrażenie , że są pewne standardowe i utarte rozwiązania i takie też należy bezwzględnie stosować.

 

Gdyby tak było , że wszystko jest wytłumaczalne teoretycznie i skatalogowane a konkretne rozwiązania są najlepsze to ...

 

mielibyśmy np. jeden rodzaj najlepszego kabla XLR z metką np. MITa albo Transparenta lub Nordosta itp.

 

A przecież tak nie jest.

 

Każdy producent podąża własną ścieżką i stosuje własne rozwiązania nie zawsze dające się wytłumaczyć wykresem lub wzorem matematycznym. A pomimo tego te produkty grają i to dobrze.

 

Już pisałem kiedyś jednemu koledze na forum prosty przykład na jego teoretyczne wynurzenia i tobie podam go również:

 

W/g BEZWZGLĘDNEGO prawa fizyki trzmiel nie powinien latać a jednak lata !

 

Spróbuj wytłumaczyć to słuchaczowi na przykładzie np. kabli.

 

polegniesz i to sromotnie.

 

Tak więc najlepszą teorią jest .... praktyka .

 

Koniec , kropka , amen ,sayonara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma między nami konfliktu, jest drobne nieporozumienie.

Patrzymy na te same sprawy z różnych punktów widzenia, stąd inne wnioski.

Ja nie neguje innowacyjności, wielonurtowości, wręcz przeciwnie.

Staram się tylko przestrzec, że w gąszczu dżungli są również drapieżnicy.

Wykorzystują oni zawiłości materii, czyniąc z tego użytek z wynikiem stricte ekonomicznym.

 

Fizyka jest taka, jaką paru facetów przyjmie za im odpowiadającą, ich interesom.

Bez przesady z czymkolwiek.

 

Pan Adam Małysz, był bardzo dobrym zawodnikiem zimowej dyscypliny sportowej.

W jego kolejnym wyborze dyscypliny, nie idzie już mu tak dobrze, nie jest już tak błyskotliwy i porywający tłumy jak przedtem.

 

Rozumiesz dlaczego podałem ten przykład.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda rozbiera się wypowiedzi userów na czynniki pierwsze, analizuje każde słowo, co kto miał na myśli, zmusza się do wyjaśnień, a meritum pozostaje nietknięte.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Przed 15.00 min rozmawiałem z P. Helmy Klocke właścicielem firmy Schnerzinger.

Oczywiście na temat technologii nie chciał nic powiedzieć ale opowiedział mi kilka faktów z jego życia i doświadczenia w produkcji kabli od roku 1989.

Jak wynika z jego twierdzeń tematyką audio zajmuje się jego rodzina od pokoleń.

 

Dziadek był w firmie UFA konstruktorem wzmacniaczy lampowych i borykał się z problemami dot . przesyłu sygnału co zmusiło go do zajęcia się problematyką kabli.

 

Facet pracował długie lata w amerykańskiej firmie od kolumn APOGGEE czy jakoś tak jako główny konstruktor.

 

Potem wrócił do Niemiec i zajął się produkcją kabli.

 

Dużo jeszcze i ciekawie opowiadał ale nie chcę się tutaj rozpisywać.

 

Tak czy inaczej zaprasza do Dortmundu na pokaz z własnymi kablami.

 

Ma klika systemów najlepszych marek i można bez teoretyzowania sprawdzić każdy kabel w każdym systemie.

 

Przyjmuje kable w rozliczeniu a w szczególności kable MIT-a ;)

 

Jak znajdę czas to chyba się skuszę z samej ciekawości . Zawsze to jakieś nowe doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może te kable niby zostawione w rozliczeniu to taka przynęta ? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli coś jest wybitne to jest o tym głośno...nawet mała firma staje się znana...cena nie ma znaczenia, może być drogo a i tak jest słynna...przykładów znamy wiele...

 

Najlepiej sprawdzić czy audiofile z Hong Kongu znają i mają te kable. TO najbardziej wymagający rynek na świecie, tych ludzi stać na wszystko i lubią eksperymenty bo zwykle mają nie jeden ale trzy systemy ultra high-end...dla nich 20 tyś USD na kable to drobnostka...dla tych ludzi Harmonix robi podkładki pod nóżki do sprzętu i stoliki za tysiące dolarów...dzięki tym ludziom wiele firm z garażowych stało się high-endowych...na przykład taki Gryphon...bo kupowali coś na pniu co było no name ale kupowali bo było lepsze od słynnej konkurencji - nie tańsze, po prostu lepsze...

 

J

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Jeśli coś jest wybitne to jest o tym głośno...nawet mała firma staje się znana...cena nie ma znaczenia, może być drogo a i tak jest słynna...przykładów znamy wiele...

 

Najlepiej sprawdzić czy audiofile z Hong Kongu znają i mają te kable. TO najbardziej wymagający rynek na świecie, tych ludzi stać na wszystko i lubią eksperymenty bo zwykle mają nie jeden ale trzy systemy ultra high-end...dla nich 20 tyś USD na kable to drobnostka...dla tych ludzi Harmonix robi podkładki pod nóżki do sprzętu i stoliki za tysiące dolarów...dzięki tym ludziom wiele firm z garażowych stało się high-endowych...na przykład taki Gryphon...bo kupowali coś na pniu co było no name ale kupowali bo było lepsze od słynnej konkurencji - nie tańsze, po prostu lepsze...

 

J

 

Człowiek z tej firmy twierdził , że te kable mają również 2 osoby z Polski.

 

Popytajcie po znajomych;)

 

Ponadto czasami tak jest , że nie wszyscy muszą koniecznie sprzedawać coś hurtem lub się reklamować w gazetach.

 

Powód czasami jest prozaiczny: Jestem bogaty , mam czas więc zajmuję się czymś egzotycznym w ramach tzw. "zabicia czasu" ;)

 

Jest jeszcze jeden producent kabli o którym słyszałem w Niemczech i działa w podobny sposób i nie ma nawet swojej strony internetowej.

 

Będę miał jeden RCA tego Pana za ok. 2 tygodnie.

 

Wypróbuję go zamiennie za mojego MIT-a na moich T+A oraz u znajomego na Ayonach.

 

Osoba z którą rozmawiałem jest dealerem Nordosta i zamiast niego używa kabli tego Pana gdzie ich cena jest 10 krotnie mniejsza i jakości ( a nawet lepsza) porównywalnego Nordosta.

 

Kable są izolowane powietrzem z rdzeniem z Cu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sposób się nie zgodzić z Kolegą.

 

Pozdrawiam

 

Jeśli coś jest wybitne to jest o tym głośno...nawet mała firma staje się znana...cena nie ma znaczenia, może być drogo a i tak jest słynna...przykładów znamy wiele...

 

Najlepiej sprawdzić czy audiofile z Hong Kongu znają i mają te kable. TO najbardziej wymagający rynek na świecie, tych ludzi stać na wszystko i lubią eksperymenty bo zwykle mają nie jeden ale trzy systemy ultra high-end...dla nich 20 tyś USD na kable to drobnostka...dla tych ludzi Harmonix robi podkładki pod nóżki do sprzętu i stoliki za tysiące dolarów...dzięki tym ludziom wiele firm z garażowych stało się high-endowych...na przykład taki Gryphon...bo kupowali coś na pniu co było no name ale kupowali bo było lepsze od słynnej konkurencji - nie tańsze, po prostu lepsze...

 

J

 

Oczywiście to jeden z aspektów zagadnienia, pobieżnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

A może te kable niby zostawione w rozliczeniu to taka przynęta ? ;)

 

Wszystko jest możliwe.

Ale byłaby to droga "przynęta" ;)

 

W rozmowie z właścicielem nie zauważyłem aby próbował ściemniać i reklamować swoje produkty w stylu :

"kable firmy xyz są przeżytkiem, wyrzuconymi pieniędzmi za to moje kable zdziałają cuda na kiju..."

 

Po prostu stwierdził (to co ja też uważam za najlepszą reklamę) proszę przywieść swoje kable , jakie by one nie były i wpiąć w klika systemów demo.

A z tego co mi wymieniał to ma najlepszych producentów pracujących jako systemy demo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukamy ciekawej alternatywy do najdroższych kabli to pojawił się na naszym rynku Entreq i przetestowałem już połowę jego oferty wypożyczyłem intekonekty, kable głośnikowe, opaski na kable, jakieś kondycjonery masy, kable USB. Obecnie to słucham i tak na dzień dobry Entreq za 2600zł IC pogonił 3 IC Synergistica w cenie od 6 do 11 tysiecy które porównywałem do niego, wszystkie przegrały z kretesem. Niestety czekam na wyższe IC bo sprzedały się na pniu dystrybutorowi sztuki z pierwszej dostawy. Miałem też ich sieciówke za bodaj 12500zł, nie mam doświadczeń w sieciówkach z tego przedziału ale była zacna z pewnością bo wyraźnie przyjemniej, naturalniej zagrał z nią Calyx Femto niż z inną sieciówką za 5kzł. Od modelu Konstantin jest już podobno rewelacyjnie ciągle czekam na Discovery i Konstantina IC z niecierpliwością a w międzyczasie nabyłem już 4 komplety opasek na kable bo to działa i nawet najwięksi sceptycy a ja się również do nich zaliczałem zmieniają zdanie po posłuchaniu. Mój kolega któremu jeden komplet pożyczyłem po godzinie dzwonił, że to działa jak i 2 jeszcze innych znajomych potwierdziło, że działa lepiej niż można było przypuszczać. Wykonanie produktów mocno kontrowersyjne :D Nie dla miłośników świecidełek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się że wykonanie produktów mocno kontrowersyjne.

Zapewne nie dla fanów świecidełek ale też nie każdy musi lubić drewniane wtyki czy drewniane

obudowy kondycjonerów.

 

Opaski też uważam za świetną rzecz.Mam i małe i duże i też sobie chwalę.

Natomiast z tym że jakiś kabel pogonił inny kabel to zawsze zależy to od systemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Jak szukamy ciekawej alternatywy do najdroższych kabli to pojawił się na naszym rynku Entreq i przetestowałem już połowę jego oferty wypożyczyłem intekonekty, kable głośnikowe, opaski na kable, jakieś kondycjonery masy, kable USB. Obecnie to słucham i tak na dzień dobry Entreq za 2600zł IC pogonił 3 IC Synergistica w cenie od 6 do 11 tysiecy które porównywałem do niego, wszystkie przegrały z kretesem. Niestety czekam na wyższe IC bo sprzedały się na pniu dystrybutorowi sztuki z pierwszej dostawy. Miałem też ich sieciówke za bodaj 12500zł, nie mam doświadczeń w sieciówkach z tego przedziału ale była zacna z pewnością bo wyraźnie przyjemniej, naturalniej zagrał z nią Calyx Femto niż z inną sieciówką za 5kzł. Od modelu Konstantin jest już podobno rewelacyjnie ciągle czekam na Discovery i Konstantina IC z niecierpliwością a w międzyczasie nabyłem już 4 komplety opasek na kable bo to działa i nawet najwięksi sceptycy a ja się również do nich zaliczałem zmieniają zdanie po posłuchaniu. Mój kolega któremu jeden komplet pożyczyłem po godzinie dzwonił, że to działa jak i 2 jeszcze innych znajomych potwierdziło, że działa lepiej niż można było przypuszczać. Wykonanie produktów mocno kontrowersyjne :D Nie dla miłośników świecidełek.

 

Wklej fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki pod linkiem:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

 

Wow. Drewniane 'klipsy" , faktycznie nic dla wielbicieli Swarovskiego ;)

W pudełku wyglądają jak kiedyś wyglądały Expandery do rozciągania;)

 

Ok. Nie ważne jak wyglądają , ważne jak grają.

Niszowy prdukt jak wspomniane przeze mnie kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly30 pogoniły w 2 systemach u kolegi tak samo i on kupił IC Entreq-a choć miał wątpliwości czy mu się nie rozpadnie po kilku wpięciach i wypięciach, strasznie delikatne się wydają. Ja czekam na wyższe IC i zobaczę co się będzie działo. Opaski kupiłem 2 komplety dużych i 2 komplety małych. Kabel USB jest podpięty do kondycjonera Minimusa srebrnym kablem widać to na fotce i to już może być dla wielu audiofilów za dużo :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

sly30 pogoniły w 2 systemach u kolegi tak samo i on kupił IC Entreq-a choć miał wątpliwości czy mu się nie rozpadnie po kilku wpięciach i wypięciach, strasznie delikatne się wydają. Ja czekam na wyższe IC i zobaczę co się będzie działo. Opaski kupiłem 2 komplety dużych i 2 komplety małych. Kabel USB jest podpięty do kondycjonera Minimusa srebrnym kablem widać to na fotce i to już może być dla wielu audiofilów za dużo :D

 

Podobne rozwiazania widziałem u Harmonixa.

Ktoś ewidentnie od kogoś zerżnął na żywca;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak jakoś czuję że za 10 lat jeśli świat nadal będzie istnieć (po 24 grudnia 2012;-)) to fanatycy kabli będą tu pisać o nowych modelach Oracle Superatrix 968 HD3D z MITa czy Zero Platinum Limited Mega Edge Tary Labs a nie o wspaniałych, goniących wszystko Entreq-ach;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

A ja tak jakoś czuję że za 10 lat jeśli świat nadal będzie istnieć (po 24 grudnia 2012;-)) to fanatycy kabli będą tu pisać o nowych modelach Oracle Superatrix 968 HD3D z MITa czy Zero Platinum Limited Mega Edge Tary Labs a nie o wspaniałych, goniących wszystko Entreq-ach;-)

A ja myślę, że za 10 lat dżwięk będzie przesyłany bezkablowo ;)

 

I tu ciebie zaskoczyłem!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie jak człowiek chciwy lub ma żyłkę odkrywcy to kombinuje... może uda się wynaleźć coś super za 1/10 ceny MIT Oracle lub Transparent Opus? W Polsce to jakiś sport narodowy...jak kupić taniej a potem z idiotów się naśmiewać co przepłacają...

 

Dlatego lubię Hong Kong bo tam widać jak na dłoni co w tym pełnym magii świecie audio się dzieje...i lubię chińskich audiofilów...bo nie idą na skróty...i są bardzo uprzejmi...

 

A ja myślę, że za 10 lat dżwięk będzie przesyłany bezkablowo ;)

 

I tu ciebie zaskoczyłem!!! ;)

 

Na pewno tak ale to będzie dotyczyć rynku masowego...my pokręceni audiofile nigdy sobie na to nie pozwolimy...po co ułatwiać sobie życie skoro kabelki są niczym droga biżuteria naszych dam serca;-)...one ją kochają a my mamy kabelki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 12

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.