Skocz do zawartości
IGNORED

Klub NAJSTARSZYCH UŻYTKOWNIKÓW forum!


Szymon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamykanie się w tajemnym kręgu ze względu na staż, czy datę rejestracji jest sprawą dyskusyjną. Niektórym może trącić niezdrową selekcją. Nie przesadzałbym również z tym, że tylko dziś są pyskówki i chamstwo. Było tego sporo zawsze, nicków nie będę wspominać, niektórzy dalej się tu udzielają, widocznie taki mają sposób na życie w sieci. Forum przeszło ze stadium młodego, dynamicznego i szybko rozwijającego się miejsca spotkań entuzjastów do etapu dojrzałego, gdzie dla starszych i doświadczonych użytkowników niewiele nowego odkrywa (chyba, że w dziale muzyka), a nowi/młodzi poszukujący wiedzy właściwie wszystko znajdą w archiwum. Z nudów zostaje pyskówka i trolling :). Fakt, że dawniej były osoby które robiły to z większym wdziękiem :).

Edytowane przez Kubeł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ja też tutaj siedzę prawie 'od początku' tj 3 lipca 2003 albo i wcześniej, kiedy to rejestracja stała się obowiązkowa. Pamiętam jeszcze wcześniejsze dyskusje na pl.rec.audio, z którego exodus użytkowników zapoczątkował forum Lukara.

Pozdrawiam wszystkich weteranów.

hififreak.wordpress.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

09.02.2004

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

W moim profilu widnieje 2005. Ale miałem wcześniej inny login z chyba lutego 2004. Na forum zaglądam jak mam nawroty audiofilskiej choroby, czyli cały 2012 :)

 

Nie demonizujmy aż tak bardzo tej różnicy poziomów między tym co dziś a wtedy. Boli mnie jednak, że ten najniższy poziom dzisiaj - bardziej budżetowy sturlał się do urządzeń rodem komórka + słuchawki z kompletu. Pyskówki, czy raczej trolenie zawsze się zdarzały, ale było o co się kłócić. Dziś w dziale stereo to tylko: mam 500zł co za to kupić?

 

Nie czytam już periodyków typu hi-fi. Poezja mnie znudziła. Znudziły mnie urządzenia, o wciąż tej samej konstrukcji, innych obudowach, innych marek, które nic nie wnoszą. Cały czas tylko gwazdki ceny i że wszystko super gra i najlpeiej - tą drogą to sprzęt przez te lata powinien grać sto razy lepiej niż wtedy :) A gra często gorzej.

 

Obecnie skupiam się na kupowaniu płyt LP i budowie własnych zabawek.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Jak juz otworzyliscie tu "dom starcow" to sie dopisze i powspominam PitDog'a, Netboy'a, Harviego - ktorych mialem przyjemnosc poznac osobiscie (Zildijan nadal sie udziela - moze mnie pamieta jako ze odwiedzilismy go kiedys z prototypem Bitofona).

Co do kultury - nie sledze obecnie wszystkiego na forum (jakos odpadlem po przejsciu forum z rak lukara w nowe), ale kiedys tez bywalo roznie. Bylo sporo ciekawych postaci (Hienka-podrobka, glista, Jazz - ten 'hamerykanski") i kilka zacnych pomyslow - licytacja plyty testowej nr 001 przygotowanej przez fadeover'a, dochod (z nadtatkiem od glisty) przeznaczony na Pajacyka, czy tez zrzutka na prezent dla Lukara.

Sympatycznie bylo - no ale staruszki zawsze wspominaja stare czasy z rozrzwnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gdyby uznać, że Ty jesteś punktem odniesienia, to można tak się umówić. Mój ulubiony "skrzypek" powiedział: "wszystko jest względne" ;)

 

Ps. Choć fakt, że znowu cokolwiek napisałem na AS w zasadzie obala Twoje domysły. :)

Edytowane przez netboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.